PDA

View Full Version : Бижутата ни :)



Nadelina
12-26-2007, 14:39
Видях темата за грим и много ми допадна... И от там ми дойде идеята да направим тема, в която всеки да показва с какви бижута обича да ходи - обеци, гривни, пръстени, колиета, гердани...

gorska
12-26-2007, 14:44
Винаги съм с гривни, а обици и колиета си слагам само по някой повод. Пръстени не нося.

Obsession
12-26-2007, 14:57
Обожавам гривни, маниячка съм :grin: :grin: Понякога нося нещо на врата, ама рядко се случва. Обеците са ми постоянно на ушите, не си свалям изобщо, а пръстени не нося.

Nadelina
12-26-2007, 14:58
Az pak sashtata snimka koqto slojih i v drugata tema shte pusna i tuk... za da vidite s kakvi obeci i kolie bqh na bala si :)
http://img168.imageshack.us/my.php?image=picture066gv3.jpg

Principno inache nosq vinagi obeci... a grivni i prysteni pochti nikoga :P

Cool_Bitch
12-26-2007, 15:15
Ami laneca,grivnata i prasteni postoqnno nosq apak obici,kogato izlizam samo!!! :twisted:

Madness
12-26-2007, 15:25
Злато не обичам и нямам.
Сребро не обичам,ама имам...в процес на разподаряване е...

Дърво,кожа,гума,пластмаса... квото се сетите...
Имам една огромна кутия с гривни и герданчета...пръстени не обичам,имам гадни пръсти...

krisy
12-26-2007, 15:31
Имам си една сребърна верижка със слънчице,която ми е подарък и никога не я свалям.Много обичам гривнички и обеци,но мразя пръстени...немога да ги нося нз защо

Exothermic
12-26-2007, 15:56
Никога не излизам от нас без пръстените ми,
някакви обици ,както и някаква верижчица.
Миналата година постоянно ходех с гривни и то в огромни количества,
но тази нещо ме мързи да се "кичя"... 8-)
Нося сребро,тъй като злато мразя.... :-P

Ag
12-26-2007, 16:00
Аз винаги съм с пръстен и гривничка.Друго не слагам.

fiama
12-26-2007, 16:31
Нося злато и сребро. Обичам по-семплите бижута. Без обеци не излизам, по-рядко гривна и някаква верижка за врата. Пръстени не обичам да нося. Май е това :)

DivoTo_KoTe
12-26-2007, 18:34
на мен мания са ми гривничките и колиетата,имам много и никога не ме е яд да си дам парите за някоя др гривна на пример.Нося ги предимно според дрехите си..

Иначе имам едно сребърно кръстче (осветено),което рядко свалям.

sladku_bebzi
12-26-2007, 18:38
Еми аз имам 2 пръстена, които нося - сребърни са, след нова година ще станат 3 :smt003 Иначе имам и още 2, ама те не влизат в употреба.Имам и 2 златни синджирчета, едното го нося всеки ден.Другото е много дълго и готино, ама наще не ми дават да го нося :-D Имам и 1 сребърно, обаче него рядко го слагам.Също така имам и 2 сребърни и 1 златна гривничка, ама рядко се сещам за тях :D А обици не нося.Имам някви златни ама нямам дупки :-D Сега се сетих, нося и едно герданче, което ми го подари една фр, по него има разни висулки и на 2 от тях пише Friend :-)

CuRly_Doll
12-26-2007, 19:20
Az pak sashtata snimka koqto slojih i v drugata tema shte pusna i tuk... za da vidite s kakvi obeci i kolie bqh na bala si :)
http://img168.imageshack.us/my.php?image=picture066gv3.jpg

Principno inache nosq vinagi obeci... a grivni i prysteni pochti nikoga :P
уАу ...страхотни са....най-много се изкефих на коронката...толкова е маничка и сладичка...аа супер...влюбена съм в нея... :-)

N0_feAR
12-26-2007, 19:31
винаги имам обеци по ушите-златни, менкам ги със сребърни и от време на време карам на тенекийки. Имам само 2 гривнички - една сребърна и една с каижка, пръстени почти винаги нося и всичките ми са сребърни. А относно верижките - слагам си ама рядко.
Абе главно нося сребро и злато, па от догодина ще карам на сребро, щото е високосна :)

DiZzY_PuNk
12-26-2007, 19:44
Аз нося само гривни и обеци... друго нее пипвам :-)

Grumpy
12-27-2007, 05:34
Пръстени...адски много...гривни също в големи количества...Нося и един медальон със зодиите...и обици нямам...само тая на езика... :)

SwEeT_PriNceSsS
12-27-2007, 09:45
постоянно съм с едни и същи обеци.. защото ушите ми са много чувствителни и ако не нося сребро или злато на тях ми стават някфи супер гадни рани :x :x :x :x .. а иначе обичам сребро да нося.. постоянно съм със сребарни прастени 6 прастена .. на лявата ръка на палеца, показалеца и средния.. а на дясната на показалеца средния и безимения ... :grin: :grin: много си ги харесвам пръстените супер зарибяващи са на марихуани тфа онова напраоооо :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: .... а гривни и колиета нося винаги.. само че различни.. нали зависи с какво ще се облека.. и така :D :D :D :D 8-) 8-)

nikinkaaa
12-27-2007, 09:53
Аз обичам да нося гердани :grin: Имам само 2-3 ама ще си накупувам още :-P

Reed
12-27-2007, 09:56
Обеци...нося едни метални кръгли топченца,едни карирани топчета и едни сребърни имам,ама тях по-рядко..
Гривни много обичам да нося...лепещите се ме кефат ..имам една лепеща се..една от мъниста такива шаренки много си я обичам ..главно тия си нося,но имам и нек'ви други смотани 8-)
Иначе герданчета дървени си бях правила,ама нещо се скъсаха и трявва да си купя нови връзки(= иначе сега имам едно с мъниста-черно и бяло и него си нося..
сребро имам бая,ама само обиците чат-пат си ги нося..злато нямам

cokaina_
12-27-2007, 10:23
Имам си верижка (преди беше на гаджето ми) с моята буквичка на нея и пръстен от гаджето, който не ми става.... :(
Обеци нося, но не задължително, а пък ако съм без двете ми пръстенчета се чувствам някакси гола :-D

rali4ka91
12-27-2007, 10:41
Нося само 2 пръстена на двата средни пръста - единия с черен и бял камък другия е плетеница :) Гривни не обичам да нося, защото ги закачам някъде. Иначе имам няколко, които са ми подарък. Верижки имам пак двечки, но сега съм си наумила такова да си купя :). А обециииии....5 чифта само халки, около 10 чифта висящи и 2-3 чифта по мънички. :oops: Имах още доста, ама или ми се чупи едната или я губя.
Нося само сребро, златото не ми харесва :)

DisciplineAndOrder
12-27-2007, 15:02
Обиците не си ги свалям никога и не ги сменям...Досега бях със няк'ви златни,ама от Коледа съм със сребърни.На мекото на ушите имам халки на BVGARI,а по-нагоре на дясното ухо също имам дупки-там съм със едни черни топченца,имам и няк'ви карирани,ама черните повече ми харесват. 8-)
На сребърната верижка си слагам различни 'висулки'.
Постоянно нося и един сребърен пръстен...
Гривни не обичам,но понякога си слагам...Постоянно съм с една лента за ръка,то не се води бижу,ама нищо... 8-)
М/у другото,аз съм по среброто...Златото ми се вижда...ъъ...за по-възрастни ... :lol:

Sasha2k8
12-27-2007, 15:12
В последно време запомнах да нося предимно злато.... на сега съм само със златни обици-подарък от татко. Иначе си нося сребърна верижка със сърчице и сребърна гривничка, която ми е от приятеля ми, още една сребърна гривна със дранкулки ииии пръстин-халка :wink: Много много не обичам някакви измишльотини... Само лятото нося... ама то е само гривничка

twix_91
12-27-2007, 15:23
Хмм...предимно си ходя с гривни 2 или 3, и някой пръстен и една верижка със сърчице. Винаги трябва да са много нестандартни и да не ги носи всеки 2 срещнат :D

emilythestrange
12-27-2007, 16:10
ako ne mojete da slojite ne6to hubavo po dobre ne se ki4ete s bokluci
srebroto koeto imame e super razredeno s drugi metali i mnogo evtino 6ibani tenekii

rali4ka91
12-27-2007, 16:47
srebroto koeto imame e super razredeno s drugi metali i mnogo evtino 6ibani tenekii
Е среброто, ако нямаше примеси, щеше да се огъва като пластелин!!!

Nadelina
12-27-2007, 17:18
Az pak sashtata snimka koqto slojih i v drugata tema shte pusna i tuk... za da vidite s kakvi obeci i kolie bqh na bala si :)
http://img168.imageshack.us/my.php?image=picture066gv3.jpg

Principno inache nosq vinagi obeci... a grivni i prysteni pochti nikoga :P
уАу ...страхотни са....най-много се изкефих на коронката...толкова е маничка и сладичка...аа супер...влюбена съм в нея... :-)

Blagodarq :wink:

AliceSw
12-27-2007, 20:08
мдаа, едната халка, която нося е така - мога да я огъна спокойно, но не знам от къде е :?

обеци - 2 чифта сребърни халкички, по-големи златни халки, едни златни с флорален мотив...но злато не слагам почти
за врата - една любима сребърна висулка, сребърен паяк, синджирчета с кръстчета и ключета, малко черно осветено дървено кръстче, няколко с мъниста, голям седефен медальон, голям дървен медальон, камъчета на зодии и още боклуци
гривни - лепещи, кожени, от мъниста, елегантна сребърна със бял седеф :lol:
пръстени - 2 не свалям - 1 малка халка и 1 по-голям (с джойнтче от поранни периоди), още 1 с голям лилав камък, които почти не нося

в общи линии вече не нося толкова много :(

YaNcHeToOo
12-27-2007, 20:20
мн са-гердани,гривни,пръстени,ко иета,обеци и то в големи количества... :grin:

Glezanka
12-27-2007, 21:29
До преди 3-4 месеца бях окичена цялата в сребро-ужас,пръстени (11 ли бяха ... ),гривни,всичко което можеш да си помислиш ...
Махнах среброто и минах на злато - семпло ... 5 пръстена,гривна,обеци и синджирче с ангелче на него,което приятелят ми ми подари за Коледа :D а преди това бях си сложила символите на Вяра,Надежда и Любов :D

Madness
12-28-2007, 09:00
Обеци...нося едни метални кръгли топченца,едни карирани топчета и едни сребърни имам,ама тях по-рядко..
Гривни много обичам да нося...лепещите се ме кефат ..имам една лепеща се..една от мъниста такива шаренки много си я обичам ..главно тия си нося,но имам и нек'ви други смотани 8-)
Иначе герданчета дървени си бях правила,ама нещо се скъсаха и трявва да си купя нови връзки(= иначе сега имам едно с мъниста-черно и бяло и него си нося..
сребро имам бая,ама само обиците чат-пат си ги нося..злато нямам
Баси и ми скъса зеленото герданче,бе :cry:

k1sS_mY_aSs
12-28-2007, 09:44
Сребърен синджир и гривна обикновенно ме красят :) Иначе обичам финтифлюшките много ;д;д;д Герданчета,гривнички,обеци иии много обециии във всички цветове ;р

ЕPu
12-28-2007, 10:43
така... решила съм да напиша един дъъъълъг и уникално тъпо пост
да видим :smt001 :-D
нося два вида обици - едните са абсолютно обикновенни, сребърни малки топчета. другите са на ска каретааа :-D лошото е, че не помня къде ги слагам и ги губя постоянно
на врата постоянно си нося едно сребърно синджирче със слонче :smt001 понякога слагам от тези дървените.. или пък разми медальони.
Злато не нося :wink:
гривна.. пак не нося 8-) отвреме-навраме слагам една сребърна, но това е рядко

krisi_l@loka
12-30-2007, 14:19
http://i9.tinypic.com/8e77ou9.jpg
http://i14.tinypic.com/6y0mcdu.jpg
http://i18.tinypic.com/6wm3kug.jpg
http://i17.tinypic.com/87lxsp4.jpg
http://i6.tinypic.com/7xv4uc1.jpg
Тези нося най-често ;)

Master_88
12-30-2007, 22:29
Златният синджир ми е слабост

Cvetelina_91
12-31-2007, 07:09
Obi4am da nosq prasteni 3-4 max,obi4ki no ne nqkoi ki4ozni kakto i grivni4ka na kra4eto.

kudravoto
12-31-2007, 07:14
ami vinagi hodq s obici koito sa 5 ,prusten vinagi nosq 2 grivni i 1 lanec :)

http://muenchen.campusanuncios.com/picanuncio/venta/venta351595664.jpgtakuv e prustena mi

http://i2.iofferphoto.com/img/item/301/393/36/o_DSCN2602.JPG
obicite mi

Reed
12-31-2007, 07:48
Баси и ми скъса зеленото герданче,бе :cry:
Абе,Мишо го скъса..Ебаси..мн е нахален..почна да ми рови в несесера и го извади и го скъса :-x мн е зле...и мене ме е яд.. 8-)

karit0
02-18-2008, 14:16
Най-често нося по 1 сребърно синджирче и няколко дървени гривни,а и обици :grin: .Но изобщо не обичам златото :?

besnicataa
02-18-2008, 14:42
Имам 2 пло4ки(ДогТагс) едната на Д&Г ДРУГАТА НА МИСС 60 А ИНА4ЕЕЕЕ ГРИВНИ4КИ НЧМАМ,И ОБИ4КИ НЧМАМ

mhmhmhmhm
02-18-2008, 17:36
http://img507.imageshack.us/img507/6876/075wb2.jpg
е тва е с гадно качество,щото съм го изрязвала ..
http://img507.imageshack.us/img507/3874/dfgyhibx6.jpg

Това ааз съм си го правила и за това много си го обичам :-P
http://img507.imageshack.us/img507/9250/dsc000177ra0.jpg

wasntme_
02-18-2008, 18:38
ae mrazq srebro i zlato kato grivni i kolie.. mn e tapo nqma nikav smisal... toest ne mi e v stila prosto... kato obeci stiga da sa sempli ne nqkvi dalgi, golemi ili o6te po lo6o - kragli =XxxxXXx, 6e kaje6 sam na 1 milion godini.. kakto i da e de... grivni nosq po mnooogo - obi4am se ki4a xIxixi... na vrata gerdan4e ili ako 6e e srebro da e lanec - ama ne tanak takav -> mutra style rulZ 8-) /ne 4e imam de, no me kefi kak sedi i na momi4e/. prasten ili 6e e srebaren ili 6e e takav nqkav da ne e tenekiq :shock:

Ice_Queen_
02-18-2008, 19:13
Обожавам сребро!
нося сумати пръстени / сребърни/ и не се разделям от тях - без тях все едно нямам ръце..ужасно е! и пръстен = халка.
гривни нося - през ден май .
обици-без тях няма как да изляза.
колиетата са част от тялото ми просто вече..
с други думи без тези неща все едно не мога да дишам..

Just hear me...
02-18-2008, 19:25
ММ аз нося разни шаренки гривнички,герданчета и обици,от които повечето аз съм си правила .... иначе предпочитам среброто пред златото :-)

pepita87
02-19-2008, 08:19
Не се разделям с някои от бижутата ми...НИКОГА...подарък са ми и...имат висока стойност за мен...напомнят ми за лиубимите ми хора...Синджирче със слънчице(гравирано,с буква),пръстена от майка ми,пръстена от приятеля ми,с него си подарихме наскоро едни верижки,на които са гравирани имената ни...съответно,той носи с моето аз с неговото име(с това не се разделям)а при специлани поводи вече според типа дрехи и в зависимост от повода :P

nikinkaa
06-06-2008, 13:23
Ами аз имам 2 златни синджирчета с висулки (и двете висулки са сърчица-едното е синичко(камък),а другата висулка е пак сърчице,но по-малко и с червено камъче,вътре в него )
2 сребърни пръстена
2 чифта златни обици и 1 сребърни...Дотук със златото и среброто :-D
Имам най-различни тенекийки-обици,герданчета,гривнички (от която една самичка си я направих) :grin: :grin: Тъй като не всеки ден имам пари за злато или сребро,по-често си купувам разни финтифлюшки :grin:

st1ka
06-06-2008, 16:36
Аз винаги нося един сребърен пръстен, подарък е от сестра ми и гривничка, която си бях взела от Рилския манастир. А иначе като излизам винаги слагам някакви обеци, а нещо за врата само за специални поводи.

gothic_angel
06-06-2008, 16:41
Сребърни верижки и гривни :grin:

Pedigree
06-06-2008, 17:43
Нося или сребро, или някакви шарени обеци, лошото е, че ръся много за обеци, докато купя за всички дупки. :-D Пръстени, нося, мда, сребърни. Гривни също - никога не свалям една от бирени капачки, много си я обичам, прави ми я един приятел. :) Също харесвам и гривни с шипове. Имам и една сребърна верижка, която понякога слагам (когато не забравя).

plamka
06-06-2008, 18:17
Ами аз главно харесвам сребро ама рядко си купувам. Имам една сребърна верижка с висулка сърце с камъчета и един сребен пръстен подарък от първото ми гадже. Ама ми е малко голям и рядко го нося. А иначе обожавам големи обеци. Имам всякакви видове. Или обемни или дълги. Най - вече висящи и халки. Имам най - големия размер халки, които съм намирала в града си. :D Малки не нося, освен на втората си дупка. Имам една верижка с висулка на която пише Dior, но е фалшива ( не е сребърна ) и едно черно заплетено, което стои по врата като татуйровка. Имам и доста гердани включително и перли. Това главно нося за врата. А гривни имам една сребърна подарък от леля ми и другите са едни кръгли като халки шарени, перли, разни с дрънкулки, една кожена с капси и накитник с джойнт. А имам и един черен по - дебел на който пише sexy.

сЛаДкЪ ЛиГлЪ
06-06-2008, 18:28
az mn obi4am takiva drankulki po princip nosq srebyrno sindjir4e s edna visulka mn qka i dve grivni4ki ednata mi e podaryk ot edna staro gadje a dr mi e ot turciq srebyrni sa i srebyrno prysten4e i obeci mn qki malko nestandartni . imam o6te mn drankulki mn gi obi4am :grin:

Spider4eto
06-06-2008, 18:40
Попринцип мразя злато и само на сребро си карам. Не свалям никога 2 пръстенчта- едно сребърно със сърчица и един пръстен дето уж се мени според настроението(се си седи много тъмно зелено почти черно) имам 2 сребърни гривнички, една лепяща се (с овца 8-) ) и една розова с дървени маниста. После имам 2 или 3 сребърни синджирчета, с различни висулчици, слонче, кръстче и Дева Мария. Герданчета имам пак 3чки едно черепче от морето, едно кръстче от гроба на Ванга и едно кръгло гумено с дяволче на него. Имах и едно цикламенко с маниста ама го изгубих :cry: и обички имам едни златни като подкови(вече не ги нося) едни сребърни сърчица (от мечо),едни като кръстчета, много странни, едни полукръгче, мънички с камъче, и едни халкички не много големи, и тва е общо взето

TheNewReligion
06-06-2008, 18:57
Имах обици от чисто злато , но вече не ги нося . Нося една черна и една бяла гривна от пластмаса , една с черни мъниста (много сладичка ) , една шарена , тънка , мънистена гривничка (когато съм по-цветно облечена) и едно колие с една сребърна плочица , висяща на кожена връвчица . Това нося най-често , иначе имам цяла кутия с герданчета и гривнички ! А обици имам 4 чифта - едни верни висящи топчета , едни черни топчета който са с чинтче , едни малки черни кристалчета с винтче и едни оранжеви висящи обички (много сладички ) ! :grin:

sodomicdream
06-06-2008, 19:22
обеци нося постоянно
едно сребърно синджирче и зодиаклно камъче. Това са бижутата, които не свалям.
Иначе.. мъча се да свикна да нося и пръстени, но... не става.

_FaShIoN_
06-06-2008, 19:28
Нямам снимки на бижутата си,но имам много...попринцип излизам винаги с пръстен,обеци и някакво колие и от време на време слагам и гривна... :)

_princess_
06-06-2008, 20:00
обичам злато и сребро, но сякаш повече злато... и много ми харесва ако има камъни. страшно много бижута имам.. слабост са ми :oops:
за лятото обичам да слагам и колиета от дрънкулков тип :-D

Abigoria
06-06-2008, 20:39
Мн гривни имам, и винаги си ги нося... На лявата ръка обикновено си слагам сребърните гривнички (4 са, една от майка, една от бащата, една от един приятел и една, дето събирах 3 седмици да си я купя 8-) ), а на едно синджирче (пак сребърно и пак ми е на лявата ръка) съм си наслагала всякакви глупости, от рода на безопасни игли, капачки от бира и камъчета от запалки :D . На дясната ръка си нося една черна връвка, пак с разни кламери и пр., една гривна с чени и сребристи мъниста, имах и една кожена, обаче я подарих на моя мишок преди бая време... Имам 4 сребърни пръстена (Не са много, ама са все от яки хора...) - един с едно сърце, един ц цветенца отгоре, един с разноцветни камъчета и един с неопределена форма :)
Маниачка съм на тема обици просто... имам най- различни, като се почне от малките сребърни топчета, та чак до едни халки с диаметър около 8- 10 см... Цветенца, паячета, безопасни иглички, ножички... такива глупости...
За врата нямам мн работи... ходя с 2 плочки, закачени на 1 кожена връвка... Имам и 2- 3 сребърни синджира, ама не ме кефят мн 8-)

Ако не забравя, утре ще постна пикче :D

VerryBerry
06-06-2008, 20:40
Нося сребърно обеци..гривни и гердани/колиета рядко слагам..просто щото не съм свикнала да нося..но все пак си нося :) А иначе нося от тия "пласмасовите" бижута..или с пайетки,камъчета..единстве о имам 1-2 сребърни гривни,вреижка(сребърна) и висулчици към нея-другото е от пласмаските :)

The Player
06-06-2008, 20:41
Аз винаги нося сребърен ланец и гривна

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
06-06-2008, 21:43
Az pak sashtata snimka koqto slojih i v drugata tema shte pusna i tuk... za da vidite s kakvi obeci i kolie bqh na bala si :)
http://img168.imageshack.us/my.php?image=picture066gv3.jpg

Principno inache nosq vinagi obeci... a grivni i prysteni pochti nikoga :P

Много сладка коронкаааа :-)

kridi
09-07-2008, 18:34
аз много обичам да нося гривничкир особенно ако съв си ги направила сама. купувам си конци маниста и си правя много сладки гривнички. А обеци не мога да ноя защото ушите ми се разраняват. :)

mini_brutal_barbie
09-07-2008, 19:29
Аз много обичам да нося бижута,но обеците са ми МАНИЯЯЯ :grin: имам всякакви-малки,големи,средни,червен ,сребристи,висулки...всякак ви.Винаги се кича,ама не като коледна елха :-D нося си разни гривнички,сега ми подариха една кожена и на нея пише LEVI'S мн е сладичка :)

tonitoo
09-07-2008, 20:07
vinagi slagam grivni :grin: obecite i prustenite ne gi maham :P

harabelka
09-07-2008, 20:13
Да попитам как си чистите Сваровски, че на мен са ми се позацапали малкоо?

ger4e7y
09-07-2008, 20:44
аз преди не си свалях обеците ама на морето си изгубих едната някъде във морето и просто беше невъзможно да я намеря, но кат отидох на брега и точно при моя шезлонг некво сребърно кръстче на верижка и ще ходя някой ден да ми го претопят и да ми направят нови обеци... а иначе почти нищо не нося.. преди носех 2 сребърни гривни ама.. вече ми дотъпяха .. а имам и едни златни обеци ма и тях не ноося..

rashito0o
09-07-2008, 21:00
http://store.picbg.net/pubpic/42/73/4b1739d09d454273.JPGhttp://store.picbg.net/pubpic/49/8B/cb5a08f37027498b.JPGhttp://store.picbg.net/pubpic/0D/39/6e21b63e561d0d39.JPGhttp://store.picbg.net/pubpic/BA/6F/d94732f130c3ba6f.JPG
Нося предимно сребро имам още 1 обеци (малки халки),2 гривни,2висулки,2 синджирчета и 1 пръстен. ;)

BlueCat
09-08-2008, 06:37
http://prikachi.com/files/339279w.jpg
Много си харесвам перлите, а гривната не е моя, но също ме кефи. Иначе харесвам някви черни бижута, за обици - сребърни. :)
Някой път ще си снимам и другите бижута :)

tediii
09-08-2008, 06:50
Много обичам среброто и си го нося постоянно...имам 4 пръстена 3 гривни (2 на едната ръка и 1 на другата) имам и 3 верижки, но си нося само едната...другите ги слагам по по-слециални случаи... обеците ми са малки... пак два чафта и си ги сменям...никога не оставам без обеци... едните са с черни камъчета, а другите са с 4-5 по-малки камъчета (незная какви...)
Иначе много обичам всякакви дрънкулки и имам хиляди гривнички, герданчета, обеци даже и пръстенчета :grin:

gabi_94
09-08-2008, 07:31
имам 4 сребърни пръстена и нося два от тях непрекъснато- обожавам ги, към единия имам висулка със верижика, обикнвовено нося и тях, постоянно нося и обици, понякога слагам и гривна или часовник.

s1NNer
09-08-2008, 07:31
Адски много обичам сребро :]] и всякакви други джунджурийки ;]]

гривнички (http://prikachi.com/files/339372N.jpg)

сребро (http://prikachi.com/files/339373D.jpg)

сребро 2 (http://prikachi.com/files/339374p.jpg)

джунджурийки ;D (http://prikachi.com/files/339375L.jpg)

тая гривна сама си я плетох! :D (http://prikachi.com/files/339376f.jpg)

пръстените (http://prikachi.com/files/339377a.jpg)

2 (http://prikachi.com/files/339378L.jpg)

3 (http://prikachi.com/files/339379z.jpg)

4 (http://prikachi.com/files/339390y.jpg)

5 (http://prikachi.com/files/339391V.jpg)

Ъммм ... това са 8-)

BigFakeSmile
09-08-2008, 07:52
аз обеци рядко слагам, имам 2 сребърни пръстена, които изобщо не свалям, заедно със сребърна гривничка с малко джоинтче 8-) а иначе нося герданчета и гривни, но по необикновени, повечето ми гривни са кожени и черни :grin:

BlueCat
09-08-2008, 09:10
_siNNer_ страхотни пръстенчета! Аз от доста време искам сребърен пръстен, но тези, който ми харесват не ми стават :(

QuiCk_ChiCk
09-08-2008, 12:02
Различно,зависи от облеклото ми,но винаги си нося един сребарен прастен,иначе имам много гривни и 2 сребарни синджирчета,както и мн висулки за тях(playboy4e,слонче,сърчиця и една плчка на която пише името ми е египетски йероглифи),а относно обиците-винаги си слагам.Особено мн обичам големи халки 8-)

BlueCat
09-08-2008, 12:38
http://prikachi.com/files/340088X.jpg - пръстенчето ми, доста е издраскано :-D
http://prikachi.com/files/340090n.jpg - пластмасови гривнички.

Deliverance
09-08-2008, 12:45
x

DYNAMIC
09-08-2008, 13:18
Еми... ето моите глупости.
Невероятно инфантилни шарени дрънкулки, ама си ме кефят...

http://i69.photobucket.com/albums/i76/remote_Flare/aef05ad2.jpg


леле тези двете искрящи гривни зелената и жълтата .откъде са ти..леле страхотни са.аз откога търся такива :) може ли малко инфо

Deliverance
09-08-2008, 13:33
x

harabelka
09-08-2008, 13:42
Nqkoi ot vas, koito ima Swarovski, bi li mi kazal kak si gi po4istva?

Pedigree
09-08-2008, 13:47
Най - често нося:



http://i36.tinypic.com/2edqkqa.jpg
http://i33.tinypic.com/smbtxu.jpg
http://i35.tinypic.com/2ex7s7m.jpg
http://i35.tinypic.com/c3u4n.jpg

harabelka
09-08-2008, 13:58
Nqkoi ot vas, koito ima Swarovski, bi li mi kazal kak si gi po4istva?
aide be hora kajete, az sum chuvala s mikrofibar, oba4e ne e mnogo dobre

t0nit0yy
09-08-2008, 14:20
a da se pohvalq,dnes izlizah ii vupreki 4e kazah na sestra mi da ne mi dava da si kupuvam obeci,si kupih 3 vida....... :X pritesnqvam se ot maniqta si ve4e :D

harabelka
09-08-2008, 14:25
a da se pohvalq,dnes izlizah ii vupreki 4e kazah na sestra mi da ne mi dava da si kupuvam obeci,si kupih 3 vida....... :X pritesnqvam se ot maniqta si ve4e :D
браво, я дай снимка да ги видим :-D и аз си падам по такива работи

ElisaDay
09-08-2008, 15:02
Мии нося всичко :grin:
В момента по себе си имам само сребро : обеци-4, гривна,герданче с висулка и 2 пръстена :) Пръстените ми са доста големи и не ми позволяват да си сложа още някой..защото ще стане прекалено претруфено и грозно :)

Dundy
09-08-2008, 15:48
http://prikachi.com/files/340469U.jpg
http://prikachi.com/files/340473V.jpg
http://prikachi.com/files/340478r.jpg
http://prikachi.com/files/340479B.jpg
http://prikachi.com/files/340481A.jpg
моите любими

Lysit0
09-08-2008, 17:13
Нося най- често златен пръстен,и златна гривничка.

Abigoria
09-10-2008, 09:40
Такам... тва са нещата, които винаги са по мене... Има и още, ама не ми се снимаше повече :)

http://prikachi.com/files/344431G.jpg
http://prikachi.com/files/344432L.jpg
http://prikachi.com/files/344433Q.jpg
http://prikachi.com/files/344435b.jpg
http://prikachi.com/files/344434D.jpg
http://prikachi.com/files/344436l.jpg < представлява синджир с 59 бирени капачета :D

http://prikachi.com/files/344442X.jpg
http://prikachi.com/files/344443i.jpg < ушото ми... дясното... сама си го снимах, затова е калпава снимката 8-)

http://prikachi.com/files/344444N.jpg > това са ми другите любими обици
http://prikachi.com/files/344445z.jpg > тея майка ми ги прави от Дуракрил и оцветители някакви 8-)
http://prikachi.com/files/344446k.jpg > това пак майка ми ми го прави
http://prikachi.com/files/344447H.jpg

s1NNer
09-10-2008, 16:52
Virus_ от къде са ти тея цветните (на силиконови ми мязат) гривнички на дястана ти ръка? :)

http://i69.photobucket.com/albums/i76/remote_Flare/img1567.jpg .... на снимката се падат от ляво :)

ELiTyYy
09-10-2008, 17:33
Миии..мойте не са кой знае какво...ама нищо :)
тях успях да изнамеря из нас...всичко е пръснато из стаята ми..
като намеря друго,ще го снимам :) ...малко са лоши снимките...
http://img78.imageshack.us/img78/8813/dsc00032hq1.jpg гривничка...
http://img228c.imageshack.us/img228/8151/dsc00031ap3.jpg ...вс простотии на куп :d
http://img228c.imageshack.us/img228/375/dsc00030dr5.jpg ...това е сърчице,но малко не си личи :]
http://img233.imageshack.us/img233/2405/dsc00029jq2.jpg ..обички
http://img398.imageshack.us/img398/4485/dsc00028sc1.jpg ..шарениики ;]
http://img216.imageshack.us/img216/1/dsc00027br7.jpg ...ииии това ми е любимото.. :)

krisiiiiito
09-10-2008, 18:48
аз попринцип обичам сребро но нямам много сребърни неща .. мразя злато но за сметка на това имам :D .. абее луда работа :-D иначее най-много нося дрънкулки .. имам много - гривнии,гердани и изчанчени работи :lol:

alonso
09-11-2008, 12:00
аз нося винаги ланец и едно скъпо часовниче 8)

Fantomche
09-11-2008, 12:05
amania4ka sum na tema verijki mnogo obi4am da imam ne6to na vratu si i grivni4ki obi4am ama nqmam mnogo a prusteni ne nosq mnogo mnogo

6emet4e
09-11-2008, 12:15
имам адски много,най-различни бижута,но нося много малко от тях.
мразя злато(въпреки че имам няколко златни верижки и обици,не ги нося),нося само сребро... Винаги нося един пръстен който ми е от няколко години и въобще не излизам без него,и общо взето нося по още 1,2 пръстена,избирам си ги според зависи от тоалета. Винаги нося някаква верижка на врата-пак зависи от дрехите,но обикновенно е сребърна верижка с някоя висулта...Винаги нося една сребърна гривна,която ми е подарък от гаджето за рождения ден ии отново зависи от тоалета може да си сложа и още някоя,но рядко.
Обици... не си махам обиците от 2-рите и 3-тата дупка(те са едни дребни сребърни топчета),а напоследък мн рядко си слагам обици на първите дупки....
еми мисля че е това :)

ice_skater
09-11-2008, 13:59
Virus_ -http://i69.photobucket.com/albums/i76/remote_Flare/img1567.jpg

Лол на лявата ръка имаш едни много готини гривнички няколко цвята-приличат на ластичета. Може ли малко повече инфо.

ами понеже сама си ги правя винаги нося новички неща което е най-забавното(става дума за разни от мъниста и т.н.). не обичам пръстените-не си харесвам пръстите. винаги слагам обеци а на ръката ми има 9 разноцветни гривнички които никога не свалям (дори когато се къпя и т.н.). понякога си слагам и някаква верижка.
злато не нося. имам и разни сребра обаче напоследък рядко нося.

kuklichka_bg
09-16-2008, 19:01
Най - често нося:



http://i36.tinypic.com/2edqkqa.jpg
http://i33.tinypic.com/smbtxu.jpg
http://i35.tinypic.com/2ex7s7m.jpg
http://i35.tinypic.com/c3u4n.jpg

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

yozito
09-16-2008, 19:06
Pedigree, първите обеци са мн хубавки,само ако може да питам дупките са си такива обикновени нали?В смисъл не са разширени (или както се казват там нз) :)

ra4ence
09-16-2008, 21:21
Най - често нося:



http://i36.tinypic.com/2edqkqa.jpg
http://i33.tinypic.com/smbtxu.jpg
http://i35.tinypic.com/2ex7s7m.jpg
http://i35.tinypic.com/c3u4n.jpg

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

и от мен няколко шока :shock: :shock: :shock: :shock:

HardcoreSyndrome
09-16-2008, 21:30
Злато не обичам и нямам.
Сребро не обичам,ама имам...в процес на разподаряване е...

Дърво,кожа,гума,пластмаса... квото се сетите...

+ 1
Не понасям злато и сребро :P

ra4ence
09-16-2008, 22:03
Ето и от мен...

Сребърни:
пръстени http://media.snimka.bg/0707/007669995-big.jpg
http://media.snimka.bg/0707/007669996-big.jpg
http://media.snimka.bg/0707/007670002-big.jpg
http://media.snimka.bg/0570/007395786-big.jpg
гривничка http://media.snimka.bg/0707/007669997-big.jpg
ланец http://media.snimka.bg/0707/007670000-big.jpg
нещо по-нежно http://media.snimka.bg/0707/007670003-big.jpg
обици http://media.snimka.bg/0707/007670017-big.jpg
и като листенца http://media.snimka.bg/0707/007670007-big.jpg

Златни
пръстен,не е нищо особено..бъркат го с годежен хаха http://media.snimka.bg/0707/007670006-big.jpg
кулиенце http://media.snimka.bg/0707/007670009-big.jpg
и още едно с истинска перла, мнооого нежно http://media.snimka.bg/0707/007670219-big.jpg
и непретенциозна гривничка от бяло и жълто злато http://media.snimka.bg/0707/007670016-big.jpg

Това вече са..някакви други :)
http://media.snimka.bg/0707/007670004-big.jpg
http://media.snimka.bg/0707/007670018-big.jpg
http://media.snimka.bg/0707/007670019-big.jpg
http://media.snimka.bg/0707/007670024-big.jpg
интересни дървени обици http://media.snimka.bg/0707/007670023-big.jpg

стига толкоз засега.

FunkyFresh
09-18-2008, 15:48
Разни шарени гривни, гердани, обеци все такива с маниста друго не нося :)

Pedigree
09-18-2008, 16:02
Pedigree, първите обеци са мн хубавки,само ако може да питам дупките са си такива обикновени нали?В смисъл не са разширени (или както се казват там нз) :)
Не бяха разширени, когато ги снимах. Вече не може да се каже, че не са... някои.
А защо всички са толкова шокирани? Нещо лошо и странно ли съм показала?

Като ми се занимава, ще снимам и други.

N0_feAR
09-19-2008, 06:19
Pedigree, първите обеци са мн хубавки,само ако може да питам дупките са си такива обикновени нали?В смисъл не са разширени (или както се казват там нз) :)
Не бяха разширени, когато ги снимах. Вече не може да се каже, че не са... някои.
А защо всички са толкова шокирани? Нещо лошо и странно ли съм показала?

Като ми се занимава, ще снимам и други.
аз пък много ти харесвам ушите 8) обичките също

CaribbeanGirl
09-19-2008, 12:56
Ами аз винаги излизам с обеци /5 броя/, синджирче с кръстче, часовник, 3 пръстена /а понякога и 4/ и с няква гривна...понякога гривната я забравям, но с другите съм винаги :oops: :oops: :oops:

DJ_Mrav4o
09-19-2008, 22:45
Гривни, коиета, гердани, обици - всичко без пръстени. Инервям се от тях. :?

sssladuranka
10-10-2008, 19:23
едно нещо никога не свалям - една тънка верижка с богородичка,а иначе гривни - имам мънистени,имам такива ленти с лепки,имам нежни и фини сребърни имам и масивни,кога кво ми доиде комбинирам а може и без нищо