PDA

View Full Version : Обичам я вече 5-та година....



lsd43
12-26-2007, 15:49
Влюбен съм в нея повече от 5 години.Вече минаха повече от 2 години откакто тя се премести в друго училище а аз още я желая във всички
аспекти на думата обич.Не сме били гаджета пък и аз сам си малко задръстен.Та ви моля за помощ кажете кво да правя моля ви. :(

т.7
krem4et0

mon4eto
12-26-2007, 15:58
Mi potarsiq i i kaji za 4uvstvata si :wink:

Nadelina
12-26-2007, 16:00
Govori s neq... Izlei si dushata i syrceto pred neq... Kaji i kakvo izpitvash... Ako ne otvyrne.. pone shte ti olekne po nqkakav nachin.. Shte znaesh che si opital.. i tova shte ti dade tlasyk da prodaljish napred...

Jeuelle
12-26-2007, 16:02
Ох , малко трудно ще е да ти дадем съвет защото положението ти никак не е лесно , но наистина кажи й , не виждам друг начин..

suantito
12-26-2007, 16:08
Човека 5 години не е можал да и каже пак сега вие ще го убедите .... според мен едвали купидон чете тоя форум, единствения който може да ти помогне си ти самия.Почни да се събираш с нейната компания, покажи и че си заинтерисован към нея, но не отивай ей така и да почваш да и приказваш колко я обичаш и да и сваляш звезди, защото резултатат няма да ти хареса. Успех![/list]

michka20083
12-26-2007, 16:25
очилище пък и аз сам си малко задръстен.:(i negramoten :::

Lekov
12-26-2007, 16:28
тази тема човека я е написал за да му помогнем а не да проверяваме правописа та ако искаш и пунктоацията така че мнението ти не е на място

lsd43
12-26-2007, 16:45
Относно "очилище" се извинявам, просто когато видях че съм сбъркал
думата вече бях изпратил темата. :) .
Проблемът е обаче че аз съм и го казвал но тя не ми каза нищо ,въпреки че аз мисля какво и е мнението за мен.
"Добър познат" и нищо повече.Освен това не малко пъти съм пробвал да я забравя и да продължа напред ,но просто не мога нямам сили.

princesa_viki
12-26-2007, 16:45
тя знае ли какво изпитваш към нея?ако не знае,ти какво очакваш-тя да те потърси ли?
сподели с нея как се чувстваш и тн.Успех :wink:

lsd43
12-26-2007, 16:50
Просто не знам какво да правя вече пробвах наистина всичко ,но просто няма ефект,а аз оставам в безисходица :( .

kifla
12-26-2007, 16:53
Не мислиш ли ,че е време да споделиш чувствата си ????Знам ,че 5 години не си събрал тази смелост обаче човек я се стегни и върви и кажи!!!!

ra4ence
12-26-2007, 16:53
Щом не се е получило за 5 год,а и самата тя не проявява интерес.. СПоред мен няма смисъл. Стига си лягал с мисълта за нея и си се събуждал със същото нещо. Няма смисъл. Приеми този факт.

lsd43
12-26-2007, 17:07
Мерси много за съветите,но просто не мога да я забравя по-силно е от мен,но аз все пак вярвам, че времето лекува ,може би ми трябва малко повече време,за да забравя.

princesa_viki
12-26-2007, 17:28
не е само до времето.постарай се.от самосебе си няма да стане. :wink:

SandForGaara
12-26-2007, 17:32
Влюбен съм в нея повече от 5 години.Вече минаха повече от 2 години откакто тя се премести в друго очилище а аз още я желая във всички
аспекти на думата обич.Не сме били гаджета пък и аз сам си малко задръстен.Та ви моля за помощ кажете кво да правя моля ви. :(
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Ами да ти кажа...ОЧИЛИЩЕ! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Мале , пръскам се.
Та на колко си?С тва Оилище не ти дажвам повече от 12.
Ама нищо.Като бях 4-ти клас(хубави времена бяха)мойто гаже ме заряза за един олигодух , рапър, от онея феишони.След като видя че е гола вода го остави.Обаче се премести в друго училище тя.
От тогава не е същото.Мисълта ми е че не са ти мн големи шансовете.А и може новото даскале да я е променило.

SandForGaara
12-26-2007, 17:34
тази тема човека я е написал за да му помогнем а не да проверяваме правописа та ако искаш и пунктоацията така че мнението ти не е на място
Много ли си важен , пък? :o 8-)

lsd43
12-26-2007, 17:44
Ще се повторя за 50 път писах бързо и не видях че съм написал "очилище" и съм на 16 за твое сведение пич.И все пак имаш наблюдателно око и приемам забележката ти. :D

lsd43
12-26-2007, 18:41
Благодаря за изказаните от вас съвети ,мисля че ще ми бъдат полезни
и мисля че всички вие ми помогнахте за решението ми,а именно да продължа напред.БЛАГОДАРЯ ВИ ИСКРЕНО :).

SandForGaara
12-26-2007, 21:20
Ще се повторя за 50 път писах бързо и не видях че съм написал "очилище" и съм на 16 за твое сведение пич.И все пак имаш наблюдателно око и приемам забележката ти. :D
Добре че не ме напсува , това те прави достоен Българин!
И да кажеш како е станало! :smt006

lsd43
12-27-2007, 07:25
В най скоро време ще кажа за развитието на нещата. :smt006
И наздраве :)

jarod
12-27-2007, 07:50
заведия на някои купон и я напий!!! кажи си чувствата ..... и от там нататък 100% ще трябва сам да се оправяш!!!

Escarina
01-03-2008, 00:26
Хах.. това ми напомня за мен преди известно време.. първата ми любов си го харесах като бях на четири та чак до седми клас... :D Еми и аз не знам какво да ти кажа "дръж се естествено" не помага много щото като стане въпрос за чувства държанието малко или много се променя. Поддържайте си контакт излизайте и като почувтваш, че е дошъл момента нападай:) Успех

PoisoNGirL
01-03-2008, 00:47
Oh deca.Oshte si mislqt,che na 16 sa sreshtnali golqmata si liubov.I az ot 1vi do 7mi klas bqh "vliubena" v edno momche...I kvo.. Da ne si mislish,che sled kato ne ti e vurzala predi da se premesti sega shte go napravi?!Mislish li,che ne se e promenila za tezi 2 godini?Che oshte shte e sushtiq chovek,v koito si otchaqna vliuben ili i da ne e sushtata mojesh da si jiveesh s ideala za neq?!Suvzemi se i se ogledai za nqkoe momiche okolo teb,s koeto shte imash po-golqm shans.Ne iskam da ti razbivam mechtite,no ako i kajesh po-golqma e veroqtnostta totalno da te otreje.A i nali znaesh edna liubov se zabravq samo s druga.Aide uspeh

Invisible'Paladin
01-03-2008, 04:40
Влюбен съм в нея повече от 5 години.Вече минаха повече от 2 години откакто тя се премести в друго училище а аз още я желая във всички
аспекти на думата обич.Не сме били гаджета пък и аз сам си малко задръстен.Та ви моля за помощ кажете кво да правя моля ви. :(

т.7
krem4et0


Шанса ти с нея.....лично мнение -минимален..... :roll:

Harum_Scarum
01-03-2008, 05:27
Ем.......Отиваш до нея казваш 'Обичам те' и я целуваш пак после му мисли :D