PDA

View Full Version : Секси ли са коледните екипчета?



Sukrovishte
12-26-2007, 16:32
Здравейте,

мислех си за нова година да изненадам гаджето с едно такова коледно екипче, червено с бели пухове, ама не съм сигурна дали ще бъде секси... или е малко инфантилно...
вие пробвали ли сте - аз намерих едни много яки в интернет http://marquise-group.com/shop/product_info.php?products_id=364

SilverAngel
12-26-2007, 16:37
Такааа... Секси ли ще е зависи само от телосложението ти, тези неща са направени за да са секси! Ако си харесваш тялото, а и приятеля ти го харесва, купи си, рядко момчетата остават неочаровани от такива жестове. Пък и не вярвам това да го правят много момичета.... Да, направи го, купи си :)

ubuntu
12-26-2007, 17:02
Малко е банално .... смисал яко е ама нз има по готини изненади които може да му се направят .....

Sukrovishte
12-26-2007, 17:02
ами много съм зарибена, дано да му хареса, ще си го поръчам това нещо! май ще ми трябват и чорапи със звънчета хахахахаха или да карам само по ботуши

fiama
12-26-2007, 17:07
На няколко места вече срещам такива закачливи дрешки и ги намирам сладки и еротични. Не вярвам приятелят ти да не се зарадва да му се поднесеш в този вид :D

Sukrovishte
12-26-2007, 17:08
Малко е банално .... смисал яко е ама нз има по готини изненади които може да му се направят .....

ами всеки пък с нещо го изненадвам при повод - то не бешеново ефектно бельо, не беше стрийптийз, не бяха подаръци, не бяха уикенди и др такива, нали трябва да се поддържа интереса... ама тоз път забих на камък - нямам никакви други идеи за партито. НИКАКВИ!!!