PDA

View Full Version : от най-добър приятел-гадже



princesa_viki
12-26-2007, 18:05
не знам дали има такава тема,ама все пак...
та въпроса ми е имали ли сте най-добър приятел,който се е превърнал във ваше гадже?и как е завършило всичко това?
щото аз лично мн си патя от това....

Violenza
12-26-2007, 18:24
Да, имала съм.
Познавахме се от години... после станахме по-близки(като приятели).. после възникнаха и други чувства.. :oops:
Бяхме заедно 6 месеца.
И сега, след като вече сме разделени от доста време, отново сме си близки приятели.
За което съм безкрайно щастлива, защото той е един от малкото хора, на които държа адски много. :)

kifla
12-26-2007, 18:37
НЕ не съм имала ,но в момента момчето ,което ми харесва страшно много ми е като най-добър приятел .Просто за месец той научи всичко за мен ,успя да се докосне до най -тайните ми неща незнам как го направи .....и просто незнам дали е редно да има връзка между нас,като се има на впредвид че той знае и колко много обичам бифшия си :cry:
Абе голяма обърквация ....
По-добре приятел от колкото гадже май :neutral:

princesa_viki
12-26-2007, 19:26
да наистина по-добре приятел,отколкото гадже! с мен лично два пъти се случи.1-вата връзка беше перфектна.скъсахме защото Той замина.а със сегашния ми приятел само се караме.и той ми беше бест фр ама така стане че...
та.. сега ще го загубя.той сам каза че след като се разделим(което ще е скоро)няма да иска да се виждаме поне 3-4 месеца,докато не му мине.
аз губя приятел :cry:

Barbaronche
12-26-2007, 20:04
ммм гадноо... :?

H8_mE
12-26-2007, 20:11
да наистина по-добре приятел,отколкото гадже! с мен лично два пъти се случи.1-вата връзка беше перфектна.скъсахме защото Той замина.а със сегашния ми приятел само се караме.и той ми беше бест фр ама така стане че...
та.. сега ще го загубя.той сам каза че след като се разделим(което ще е скоро)няма да иска да се виждаме поне 3-4 месеца,докато не му мине.
аз губя приятел :cry:

Eeee nedei taka dee!Spokoinooo!Toi ne moje da znae za kolko vreme 6te mu mine!Ta nai-veroqtno 6te e po-malko ot 3-4 meseca!Ne se pritesnqvai!I vse pak opitai da opravi6 ne6tata! Pz The Fray - How To Save A Life.mp3 spoko :)

gPa3HuTeJl
12-26-2007, 20:15
Eeee nedei taka dee!Spokoinooo! :)

Тя в момента се превива от г1рчове и реве с крокодилски с1лзи и ти да и викаш спокойно.. =D> =D> =D> [-(

razbivacha
12-26-2007, 20:18
имаше една пародия на сприте -> твоят най-добър приятел ще те чука.. еми ноуу комент както се казва :grin: :D

Violenza
12-27-2007, 05:32
Не е добра идея...но истински добри приятели не биха направили това ,в трезво състояние...
И аз така си мислех.
Не е вярно.
Като не ти се е случвало, недей да говориш. :)

AliceSw
12-27-2007, 07:39
всъщност той е почти прав...само че причината рядко е точно алкохолът...най-често някои от двамата е в емоционална дупка и няма кой да обича и решава, че е влюбен...

jarod
12-27-2007, 07:44
"Приятелството може да завърши със любов,
но любовта със приятелство - никога"

забравих койго беше казал, но си е вярно!!!!!!!!!!!!!

princesa_viki
12-27-2007, 07:47
"Приятелството може да завърши със любов,
но любовта със приятелство - никога"

забравих койго беше казал, но си е вярно!!!!!!!!!!!!!
определено е така :!:

`Death`Whore``
12-27-2007, 07:47
Много ми е интересно защо сте станали приятели с човек, с когото искате да имате връзка...

princesa_viki
12-27-2007, 07:51
Много ми е интересно защо сте станали приятели с човек, с когото искате да имате връзка...
е ти май не ми разбра въпроса :P става дума -имаш си най-добър приятел,който един ден ти каза "влюбен съм в теб" и ти също го харесваш.а не да се сприятелиш с някой с който искаш да си нещо повече :) :P

`Death`Whore``
12-27-2007, 07:56
Много добре разбрах. Но чувствата трудно ще се появят след това. Да не говорим, когато сте приятели. Аз лично не бих могла да пожелая приятел.

jarod
12-27-2007, 08:03
Много добре разбрах. Но чувствата трудно ще се появят след това. Да не говорим, когато сте приятели. Аз лично не бих могла да пожелая приятел.

трудно е, да и аз съм така вмомента и затова се пробвай да запазиш приятелството, което е по-важно!!!!!!!!

ice_f90
12-27-2007, 08:18
ami i az sam imala takav slu4ai tragnahme ok oabe4e se razdelihme zaradi men i sega ne si govorim no i ne sajalqvam za6toto osaznah 4e tozi 4ovek nqma nikakvo dostoinstvo kakto i da e tova e minalo , no pak tova lqto se zapoznah s edno mom4e ot koeto ne sam iskala absolutno ni6to oba4e za nqkolko meseca stanahme mn dobri priqteli i naistina osaznah 4e toi m darji na men kakto i az na nego oba4e misleh 4e ne moga da go haresam po drug na4in oba4e stana kakto i toi men samo 4e za sega sme si samo very good priqteli i sme malko v zastoi a 6to se otnasq za tova dali ot mn dobri pr - gadjeta ponqkoga tova sa nai dobrite vrazki za6toto s 4oveka nqma samo lubovta ami i priqtelstvo i razbiratelstvo

kobrichka
12-27-2007, 09:59
"Приятелството може да завърши със любов,
но любовта със приятелство - никога"

забравих койго беше казал, но си е вярно!!!!!!!!!!!!!

И аз съм на това мнение.За мен приятелите ми са най-хубавото нещо в този живот и не си представям да пропилея приятелството си с тях.Има си хора за всичко,гаджетата са си гаджета,приятелите са приятели.Прекалено трудно се намират истински прители,за да рискувам да ги изгубя.Това си е мое лично мнение.

LaDy_DaQnA
12-27-2007, 10:37
am aide i az nz vsqka 4obra merudiq... no u na mene mi se slu4i ne6to takova be6e mi po4ti nai dobyr priqtel kazvah mu po4ti vsi4ko iii sq gledi kfo staa .... liubov liubov....... ludi prostu.. o6te hodim kato skysame 6ti kaja posledicite

6antaviq
12-27-2007, 12:39
I pri men e sashtata istoriq sas edno momi4e ot priatelstvo stanahme best fr. Taka vsi4ko prodalji okolo godina postepeno i dvamata po4nahme da izpitvame 4uvstva edin kam drug. Dva meseca po kasno i kazah 4e mnogo q haresvam i iskam da sme pove4e ot best fr. I taka prodaljihme dve godini i stana edna golqma gre6ka sas semeistvata ni i trqbva6e da se razdelim :cry: :cry: :cry: Ostanahme si best fr e minaha se 6 meseca i pak se sabrahme da 4ukam na darvo ve4e 3-ta godina sme zaedno :smt007 :smt007 :smt007 zatova BESTR FRIENDS RULZZ :grin: :grin: :grin: :grin:

MiMcHeToOo
12-27-2007, 12:45
Случи ми се и страдам сега ама..

demita
12-27-2007, 13:10
wfwegrwga =D> :oops: :-| Surprised Shocked Confused Cool
Cool Laughing Mad Mad Razz Razz
Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Angel Rolling Eyes
Wink Exclamation Question Idea Arrow
Neutral Neutral Neutral Mr. Green Applause d'oh!
Drool Shame on you Pray Anxious Not talking
Think Brick wall Angel Speak to the hand Sick
Boo hoo! Shhh Eh? Dancing Silenced

Little_Raspberry
12-27-2007, 13:56
Да имала съм такава връзка. Бяхме адски близки, ама после нещата се скапаха след като тръгнахме. Преди тва много се разбирахме, а след това не се траехме...

KimBerLy1912
12-27-2007, 14:07
Дам..случвало ми се е...Еми кво става-изобщо не ми приличаха на себе си (не бяха хората,които познавам като приятели)...В смисъл няколко пъти ми се е случвало...скъсахме ..ии просто сега нямаме отношения...което е тъпо...ама :neutral: Май не трябва да поглеждаме приятелите си с други очи,освен с приятелски... : )

BeBsItO
12-27-2007, 16:32
4esno kazano ne mi se e slu4valo, no vsi4ko e vazmojno. prosto badi silna, sqko zlo za dobro :) kakto se polu4i taka, ne mu misli

koalka
12-27-2007, 16:52
Не съм изпадала в такава ситуация, но пък затова трябва да се внимава да не ставаш толкова близък/ка с някой приятел, после нещата се усложняват...Но пък споделяш дадени интереси, общи теми и харесваш характера на другия - защо не?Е, после приятелството никога не може да е същото.

princesa_viki
12-27-2007, 16:55
ако има изобщо след това приятелство.винаги съм искала момче на което мога да споделя всичко.но да сме си само приятели.само до тук.без нищо повече...

6antaviq
12-27-2007, 17:05
am kakvo bi stanalo ako spodelq6 vsi4ko na priatelq si dane bi da ima ne6to lo6o nqma ni6to lo6o se pak ako tozi 4ovek ti e bil best fr i sega ti e gadje o6te po hubavo se pak ne e li malko gadno spodelq6 si4ko sas best fr posle ti stava gadje i spira6 da mu spodelq6 nqkoi raboti 6tot hodite :?: :?: :?:

princesa_viki
12-27-2007, 17:11
am kakvo bi stanalo ako spodelq6 vsi4ko na priatelq si dane bi da ima ne6to lo6o nqma ni6to lo6o se pak ako tozi 4ovek ti e bil best fr i sega ti e gadje o6te po hubavo se pak ne e li malko gadno spodelq6 si4ko sas best fr posle ti stava gadje i spira6 da mu spodelq6 nqkoi raboti 6tot hodite :?: :?: :?:
ами няма лошо да споделяш с приятеля си :) мисля че никой не е казал това.обаче има нещо вярно че след като станете вече повече от приятели не споделяш всичко както с най-добрия ти приятел... :neutral:

6antaviq
12-27-2007, 17:21
e da moje da e taka no az pak pravq obratnoto spodelqm absoliutno vsi4ko s moita priatelka nz tq dali go pravi sa6toto no na tvoe mqsto bih spodelql si4ko se pak s nego si bila i best fr ili se laja ne6to taka 6te se razbirate s nego o6te pove4e :) :) :)

princesa_viki
12-27-2007, 17:25
е естествно и аз споделям всичко,обаче понякога има неща които и аз бих искала да не знам.всмисъл все пак и двамата трябва да си имаме собствен живот :) :) :)

6antaviq
12-27-2007, 17:33
Това е вярно, но има такав период от врзката кадето нетрябва да има скрито покрито :!: :!: :!: Защото почвот да се пораждат съмнения и от двете страни :-x :-x и нещата почват да куцат малко по малко :!: Но като савет не се опитви да изневеряваш адски тапо е (тва май е доста изван темата ама го казах импулсивно ) 8-[

TreeHill
12-27-2007, 17:47
Да, имала съм.
Познавахме се от години... после станахме по-близки(като приятели).. после възникнаха и други чувства.. :oops:
Бяхме заедно 6 месеца.
И сега, след като вече сме разделени от доста време, отново сме си близки приятели.
За което съм безкрайно щастлива, защото той е един от малкото хора, на които държа адски много. :)

нещо подобно...обаче бяхме заедно почти две години...сега не искам да виждам въпросното момиче...keep walking!

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-27-2007, 18:49
[color=brown]в момента съм в нещо такова.. и аз даже не знам какво е.. :? не съм си патила още от това но има време :neutral: :---)

PINK_FLoyD
12-28-2007, 10:04
от 8-ми клас сме приятели сега (11-ти) вече сме най-добри приятели и няма нищо повече от това между нас.Честно казано не мога да си представя да сме нещо повече от приятели :?

e_21.11
12-28-2007, 15:37
Не.Все пак той е не само най-добрия ми приятел,а и мой братовчед 8-) ...иии гадже на най-добрата ми приятелка :smt003 :smt008

princesa_viki
12-28-2007, 17:51
a аз да ви се оплача...скъсах с гаджето ми (така де-бившето вече) :-# :cry: той се разплака,мн ми стана кофти че му причинявам това :cry:

can_you_touch_me
12-28-2007, 18:01
На мен най-добрия ми приятел ми е предлагал да тръгваме,но му отказах...нямах никакви чувства към него, освен приятелски ;-)

6antaviq
12-28-2007, 19:28
Е сега като скаса с това момче какво мислиш да правиш :?: :!: :?:

princesa_viki
12-29-2007, 08:59
Е сега като скаса с това момче какво мислиш да правиш :?: :!: :?:
ти нещо много любопитен взе да ставаш : :D еми не знам какво ще правя :D 8-)

Glorious
12-29-2007, 09:58
a аз да ви се оплача...скъсах с гаджето ми (така де-бившето вече) :-# :cry: той се разплака,мн ми стана кофти че му причинявам това :cry:

Незнам за кой път казват как някое момче се е разплакало!Чудя се преувеличавате ли или аз съм робот който е учен да не показва чувства.
:shock:

`Death`Whore``
12-29-2007, 10:08
И другите са учени по този начин. Но и бившият, и сегашният ми мъж са плакали пред мен.

princesa_viki
12-29-2007, 14:46
еми не знам ама на все повече момчета им се случва да плачат,наистина е много странно :-o

Escarina
12-29-2007, 15:22
Аз от както се помня имам един най-добър приятел и го обичам от все сърце..като брат. Поне на мен това ми е идеята за такъв вид приятелство. И няма земна сила която да ме накара да си разваля приятелството заради разни пуберски нагони.

Dissenter
12-29-2007, 19:19
Да, имала съм.
Познавахме се от години... после станахме по-близки(като приятели).. после възникнаха и други чувства.. :oops:
Бяхме заедно 6 месеца.
И сега, след като вече сме разделени от доста време, отново сме си близки приятели.
За което съм безкрайно щастлива, защото той е един от малкото хора, на които държа адски много. :)
:mrgreen: