PDA

View Full Version : Как да трия сайтовете, които съм посещавала(Mozilla Firefox)



gorska
12-26-2007, 18:57
Здравейте, драги съфорумци! :)
Замислям да пусна темата отдавна, но чак сега осъществявам тази моя идея.
Имам един въпрос: Как мога да трия сайтовете, които съм посещавала? Използвам Мозила. Просто обичам да съм по-потайна и... не искам всеки, който ми седне на компа да гледа къде съм влизала.
Когато почна да пиша името на тийнпроблема, ми се появяват всички раздели и темички, които съм гледала, а аз не искам да е така. Моля ви някой да ми каже как мога да ги трия. :( :( :(
Казвайте, ако знаете и за Internet Explorer, мога да започна да го ползвам.

И втория проблем, който имам(той е по-маловажен и не държа толкова много на отговор, но ще се зарадвам много ако науча как става) е ........ как да си сложа на компа фонетика???????

Е? Знаете ли?

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
12-26-2007, 19:04
на първия вапрос :
- има 1на програма "Atf-cleaner " тя трие абсолютно целия темп на браузера демек сички посетени линкове * има го ф дата.бг *

-другия е малко по сложен и май беще тала : C:Documents and setting/tam profila koito ti e / temp ili application data > и тарсиш темпа на броузера

а на втория :
-дарпаш си flex type и я имаш

-има фонетика за windows и си я слагаш някаде не помня маи и нея я има в дата с обеснение ф рарра ..

дано сам бил полезен
:smt001

`Death`Whore``
12-27-2007, 06:44
History -> Show in Sidebar -> Dqsno kopche -> Delete. Би трябвало да се изтрият напълно.

vikc
12-27-2007, 08:59
За Mozilla: Edit-->Preferences-->History-->и цъкаш на Clear Histrory и после на Clear Location Bar

Относно фонетиката влез тук и ще намериш програмата заедно с упътване към нея http://vikc.hit.bg/download/
УСПЕХ! :smt001

Mortificatiоn777
12-27-2007, 09:00
^wtf?


Tools -> Clear Private Data и си избираш к'во да ти изтрие.


Flex Type НЕ СЛАГАЙ!!!


Не ти трябва никакъв софтуер за кирилизация! Просто подредбата, която можеш да си свалиш от тук:

http://store1.data.bg/fugeess/setupz/WinXP%20Phonetic.rar

gorska
12-27-2007, 16:24
Благодаря много на всички. :)
За въпроса с хронологията: Използвах начина на Ballface и Mortificatiоn777 - през Tools -> Clear Private Data.
Програма да свалям е вече ненужно.

History -> Show in Sidebar -> Dqsno kopche -> Delete. Би трябвало да се изтрият напълно.

Това са посещенията ми само от днес, а те на Мозилата се пазят всичките. Дори и от преди 2-3 месеца. Освен ако не съм довидяла. Ще ме извиняваш, ако се окаже така. :)


За Mozilla: Edit-->Preferences-->History-->и цъкаш на Clear Histrory и после на Clear Location Bar


Никъде на Edit не видях Preferences. Както и да е, оправих се с триенето.

gorska
12-27-2007, 17:28
Ако някой се инетересува, фонетика ще я мъча още дълго време... Ще изпробвам всички неща, които ми дадохте тук, но засега не върви. Флекс тайп го има в дата, ама са хиляда неща и не знам кое да изтегля. А другото го свалих, ама... абе досега не съм успяла да я ползвам.
Личи си, че още не съм на "ти" със компютрите. :D

krisi_l@loka
12-29-2007, 14:19
Даваш на History и delete ;)