PDA

View Full Version : гаф..и въпрос !



sobieski_girl_inlove
12-26-2007, 19:10
давам направо ..значи последната ми менструация беше на 13-ти този месец и сега 2 пъти ни се случи с моя приятел да правим секс без презерватив и понеже ми идва през 28 дни би трябвало овулацията да ми е на 14-тия ден нали ?.. и др нещо той винаги довършва отвън и му трябва минимум 1 мин. та въпроса ми е възможно ли е да е станал някои гаф??? Благодаря предварително на всички :cry:

SilverAngel
12-26-2007, 19:12
ти си знаеш най-добре... той може ли да се контролира??? Ти си знаеш де...

sobieski_girl_inlove
12-26-2007, 19:15
да може,винаги знае кога ще свърши..за това го вади по раничко и довършва с ръка ..мен ме притеснява онази течност която се отделя преди да свърши дали може да е станало нещо от нея :cry:

Kanela
12-26-2007, 19:16
и др нещо той винаги довършва отвън и му трябва минимум 1 мин.
Ако с това искаш да кажеш,че свършва 1 мин след като излезе от теб-Не си бременна :) Няма как да си :) Успокой се

VenkolM
12-26-2007, 19:23
Шансът да си сгафила е наистина малък, но вже пак саществува....

Nadelina
12-26-2007, 19:55
Ne mislq che si bremenna... Veroqtnostta e minimalna.. no q ima..

Barbaronche
12-26-2007, 20:41
uff.. Mislq che ne si .. am inache ne g0 pravete bez prezervativ t0i svyrshva vyn 0bache ak0 p0sle pak go puha v teb mislq che ima shans shtot 0stava malka chas 0t bqloto p0 penisa ;) x m0eto mnenie e tak0va..

MoHuTo
12-26-2007, 20:45
Вероятността да си бременна е малка, но все пак я има. Ако толкова се притесняваш пий 1 Ескапел и следващия път (и не само следващия) - Умната! 8)

sobieski_girl_inlove
12-26-2007, 21:43
Вероятността да си бременна е малка, но все пак я има. Ако толкова се притесняваш пий 1 Ескапел и следващия път (и не само следващия) - Умната! 8)
poprincip Eskapel ne se li pie v krainite slu4ai kogata naistina e stanal golqm gaf..poneje sam 4uvala 4e to se priema nai-mnogo 2 p1ti v godinata ili da bqgam do aptekata :cry:

Kanela
12-26-2007, 22:08
:-D Абе хора не разбрахте ли,че той НЕ Е СВЪРШВАЛ В НЕЯ :grin:
И е започнал за свършва известно време след като си го е изкарал... 8) Какво по-красноречиво от това??? :? НЕ СИ БРЕМЕННА,НЕ СИ ПОВРЕЖДАЙ ОРГАНИЗМА С ОТРОВИ! :P :wink:

sobieski_girl_inlove
12-26-2007, 23:38
oXxx men me pritesnqva i fakta 4e ne sam sigurna dali e edin den predi ovulaciqta ili po vreme na ovulaciqta .. ako sam v ovulaciq i ne e svyr6il v men moje li da sam zabremenqla? :cry:

SandForGaara
12-27-2007, 00:17
давам направо ..значи последната ми менструация беше на 13-ти този месец и сега 2 пъти ни се случи с моя приятел да правим секс без презерватив и понеже ми идва през 28 дни би трябвало овулацията да ми е на 14-тия ден нали ?.. и др нещо той винаги довършва отвън и му трябва минимум 1 мин. та въпроса ми е възможно ли е да е станал някои гаф??? Благодаря предварително на всички :cry:
Да си чувала за предииспразване?Пениса отделя сперма малко след ерекцията.След това се празни истински.

swords1010
12-27-2007, 00:32
давам направо ..значи последната ми менструация беше на 13-ти този месец и сега 2 пъти ни се случи с моя приятел да правим секс без презерватив и понеже ми идва през 28 дни би трябвало овулацията да ми е на 14-тия ден нали ?.. и др нещо той винаги довършва отвън и му трябва минимум 1 мин. та въпроса ми е възможно ли е да е станал някои гаф??? Благодаря предварително на всички :cry:
Да си чувала за предииспразване?Пениса отделя сперма малко след ерекцията.След това се празни истински.
По-скоро предеякулационна течност шансът, от която да настъпи бременност е нищожен.
До авторката:
Ако цикълът ти е редовен и аз смятам правилно, фертилни за теб са дните около 27 число. Ако в поста си имаш предвид, че след като приятеля ти го е извадил му е отнело около минута до еякулацията, се съмнявам да е станало нещо... и все пак шанс има. Но не, не пий хапчета за спешна контрацепция. Не мисля, че е нужно.