PDA

View Full Version : Не мога вече!



Barbaronche
12-26-2007, 19:16
Daite mi p0lezen syvet.... Kak da zap0chna.. t0i mi beshe mn d0byr priqtel sp0delqx vsichko s nego.. 0bache v edin moment 0syznah che ne go iskam samo za priqtel a i za neshto poveche, neznaino kak m0je bi izbyrzah n0 mu g0 kazal.. izvednyj t0i se 0drypna 0t men ne mi zvyneshe kakto predi vsichko stana p0 razlichno .. edin den 0bache bqh v edna diskoteka i t0i mi se 0badi.. sy0tfetno d0ide da me zakara pri samoto mi priblijavane kym neg0 t0i se zaticha i me celuna.. bqh nqi shtasliviq ch0vek na zemqta... sled 0kolo 3 4 sedmici pak neznaino kak legnah s nego.. ufff x0ra pr0dyljenie na 5 6 meseca bqh s nego sam0 za seksualni jelaniq.. a 0t 0kolo 1 mesec t0i se dyrji gadno s men 0bijda me.. seki put si kazvam che k0gato i da mi se 0badi nqma da 0tida no nem0ga... et0 sn0shti se p0luchi syshtoto... neznam kakvo da prava iskam da mi dadete savet da mu kaja neshta 0t koito iskam da go zaboli kakto men me boleshe i vse 0shte boli.. iskam da se p0chustfa za 2 sec. vin0ven.. pisna mi da st0q sama i da placha 0tblyskvana nejelana..
P.S a t0i kato mi kazva che ne me iska zashto mi se 0bajdaa zashto kat0 vijda che se dyrpam mi govori neshta koitoo.. me karat da se razmekvam... :-# :-# :-# :-# :-# :-#

т.7
krem4et0

kael
12-26-2007, 19:26
ами то се мисли с глвата не с онова между краката :) нема безболезнена раздяла ... гледай теб да не те боли като за начало пък после мисли за него

Barbaronche
12-26-2007, 19:29
ne e razdqla.. az g0 0bicham na t0q ch0vek v pr0dyljenie na 1 godina kakvo li ne sym praila za nego samo che ne g0 0cenqva.. 0bajdami se govori mi mili rauti 0tiam v tqh stava kfo stava i sled tfa pak syshtoto...

sasha_90
12-26-2007, 19:31
Използвате и това е факт,друг е въпросът,че не го осъзнаваш или не го приемаш.Като за начало трябва да си поставиш за цел да го забравиш.Ще стане трудно,понеже доколкото разбрах наистина го харесваш.Започни от там,че той те наранява,а не бива да се оставяш някакъв идиот да го прави.Имай малко самочувствие и се научи да казваш:"не".

hatercrew
12-26-2007, 19:44
v dynoto na cqlata abota e edna duma SEX SEX SEX SEX SEX i pak SEX 8-) 8-) be myje be ako ti se 4uka se 4ukai ako ne go reji vij moje i da go kastrira6 tvoq volq ... 8-) 8-) 8-)