PDA

View Full Version : Може ли съветче...



GossipGirl89
12-26-2007, 21:51
Здравейте първо и Честита Коледа на всички!

Няма да обяснявам подробно,а накратко... Най-добрата ми приятелка ходеше с най-добрия ми приятел,обаче постъпи много гадно и се на*ба с друг... Гаджето й не можа да издържи и с право я заразя. Всички я зарязаха включително и аз щото никога не съм очаквала,че би направила подоно нещо след като самата тя критикуваше момичетата от този тип (демек ку*ви)... Направи опит за самоубийство и вече втора вечер е в Пирогов... Изгуби абсолютно всичките си приятели обаче...не знам какво да правя. Зарекох се,че няма да я погледна след постъпката й обаче не знам защо ми стана супер кофти като си помислих,че е сама...Била е до мене когато съм имала нужда от рамо да поплача,подкрепяла ме е...вярно не е цвете за мирисане обаче някак си се поставям на нейно място и само като си представя как ли се чувства в момента и ми става много гадно. Тя сама си го направи ще кажете-да,така е обаче дайте ми съвет какво да направя. Че няма да сме приятелки вече няма,но да я оставя ли или да поговоря с нея,защото ми е мъчно,че вече няма никого до себе си...Да обаче аз се зарекох пред приятеля й,т.е. бившия,че няма да я погледна повече за дето постъпи така с него...Не знам какво да правя,дупер объркано ми е ;(

trg_ahmed
12-26-2007, 21:56
А бе виж сама каза,че си представяш какво е на нейното място,отиди и се вижте просто докато се измъкне от тази ситуация ,след като се оправи тя ще потегли по своя път,вие по вашия та мисълта ми е че сега отиди при нея после ако стани нещо ще ти тежи на съвестта повярвай ми \:D/

BluE_s
12-26-2007, 21:59
А бе виж сама каза,че си представяш какво е на нейното място,отиди и се вижте просто докато се измъкне от тази ситуация ,след като се оправи тя ще потегли по своя път,вие по вашия та мисълта ми е че сега отиди при нея после ако стани нещо ще ти тежи на съвестта повярвай ми \:D/
;-)

Dream_s@L!Va
12-26-2007, 22:02
А бе виж сама каза,че си представяш какво е на нейното място,отиди и се вижте просто докато се измъкне от тази ситуация ,след като се оправи тя ще потегли по своя път,вие по вашия та мисълта ми е че сега отиди при нея после ако стани нещо ще ти тежи на съвестта повярвай ми \:D/

Имаш право... (+1)

bority1994
12-26-2007, 22:02
Според мен е хубаво да си поговориш с нея,защото в момента тя е много самотна,та даже и до опити за самоубийство е стигнала.Наистина е направила нещо ужасно,ама какво да се прави-станалото-станало,обаче представи си ако ти беше на нейно място-без приятели,вече никой не те харесва и уважава-нямаше ли да искаш да поговориш с някого,макар и вече да не ти е приятел.Моят съвет е да поговориш с нея,ама с нейния предишен приятел...незнам.Може би трябва да му кажеш,че ти е мъчно за нея и искаш да поговорите и така.. :neutral: :neutral: :neutral:

GossipGirl89
12-26-2007, 22:05
Аз си мисля същото... То опита за самоубийство стана буквално пред нас-бяхме в едно кафе,тя дойде започна да се кара с приятеля й после излезнахми навън,а те отидоха зад кафето насаме да се разберат и след няколко минути се чуха писъци,викове,момчето ни викна да й вземем хапчетата-беше нагълтала около 20 хапчета не разбрах точно какви са,но лекаря каза,че от тях не може да се повръща и е било много опасно,ако не са я закарали в болница е щяла да си умре пред нас...
Мен ме заболя и зя друго. Говореше по телефона с един приятел и му каза,че аз не съм и била никаква приятелка,единствената й приятелка била една там дето е няма такъв биклук като нея... И от тия думи много ме заболя и затова се двоумя какво да правя...

denied
12-26-2007, 22:07
Ми в тоя случай илзиза че май не си и истинска приятелка...тва дали е спала с друг или не си е техен проблем ... не твой.Ако наистина и беше приятелка, едва ли щеше да я зарежеш само защото е изневерила на гаджето си...Глупав е факта че си заела няква страна и си я зарязала :( Но според мен всеки заслужава 2 шанс..но никой 3 :wink:

GossipGirl89
12-26-2007, 22:11
Според мен е хубаво да си поговориш с нея,защото в момента тя е много самотна,та даже и до опити за самоубийство е стигнала.Наистина е направила нещо ужасно,ама какво да се прави-станалото-станало,обаче представи си ако ти беше на нейно място-без приятели,вече никой не те харесва и уважава-нямаше ли да искаш да поговориш с някого,макар и вече да не ти е приятел.Моят съвет е да поговориш с нея,ама с нейния предишен приятел...незнам.Може би трябва да му кажеш,че ти е мъчно за нея и искаш да поговорите и така.. :neutral: :neutral: :neutral:

Не искам бившия й приятел да разбира,че ми е мъчно за нея,защото ще почне да я съжалява и да иска да се събират,а повярвайте ми те наистина не са един за друг... Той я обича много,но тя не го оценява и си играе с него ама тва е друга история. Та мисълта ми е,че не искам той да разбира,че ми е кофти за нея и че подържам някаква връзка с нея,а тва ще стане много трудно...щото той иска да остане сама,за да я заболи за това,което му е причинила... Но в момента,в който разбере,че аз я съжалявам веднага ще се втурне да й тича по гъза,а тва ще е най-голямата му грешка...

bority1994
12-26-2007, 23:02
Ами може би трябва да му кажеш всичко това,което написа-че не е хубаво да се събират,защото тя не го уважава и не го цени.Ти каза,че ако му кажеш,че я съжаляваш,той ще тръгне след нея-това според мен означава,че той държи на твоето мнение и позиция,затова му кажи,че ако се втурне "да й тича по гъза",ще направи огромна грешка.Може би тва е по-добрият вариант,отколкото на тебе да ти е гадно и да речем,ако тя направи пак нещо,да започнеш да се обвиняваш,че не си направила нещо :-|

GossipGirl89
12-27-2007, 00:08
Той го знае всичкото това,казах му го и не само аз. Почти всичките ни приятели общи му го казаха. Вчера бяхме на кафе и 3 часа стояхме и му го казвахме... Щото той вика "ама са ако се събереме щото много я искам ама не мога да я прегърна,да я целуна като знам,че е била с друг" и всички му казаха да не прави тая грешка да се поддава и да се върне при нея...

twix_91
12-27-2007, 09:17
Аз бих отишла да е видя в болницата, но само това(нали била казала че имала друга приятелка).Виж я как е и дали ще се оправи, и и пожелай скорошно оздравяване. Пък за момчето,което е наранила,го подкрепи и не му позволявай да се върне при нея,ще бъде грешка според мен. Е успех \:D/

prettyIdeath
12-27-2007, 10:23
Виж... Просто отиди да я видиш... Не и давай поводи да си мисли че пак сте приятелки.. а и кажи още от вратата че си отишла просто да се увериш че всичко е ОК.... и готово.. Наистина не е постъпила добре ... никак даже... Но пък има и друго.. Ако приятеля и я обичаше истински нямаше да се стигне до късане ... А просто шеще да си има едно на ум... Това е лично мое мнение.. за което моля- не ме съдете!

Slave4You
12-27-2007, 11:02
Според мен в такъв момент тя има огрмна нужда от подкрепа. Всеки прави глупости и не мисля че една грешка не трябва никога повече да не я погледнеш. Дали ще сте фр или не си е твое решение, но мисля че трябва да поговорите и даже да излезете на по кафе за да се почувства отново нормално. Нали знаеш, че "Ако нещо се случи веднъж, не е казано че ще се случи втори път, но ако се случи и втори път, то задължително ще се случи трети път." Това означава, че докато тя е все още на това ниво, може да и дадеш шанс, стига да не се повтаря и потретва това;)

Presley
12-27-2007, 16:23
О боже,какви са теэи детски иэпълнения ?Эарекла си се пред него,че повече няма да я погледнеш,эащото тя му и причинила нещо много гадно.Окей,а на теб направила ли е нещо?Доколкото раэбрах не.Тогава се эамисли хубаво има ли смисъл или каквато и да е логика да и обръкаш гръб.Според мен няма..
А и сама каэа,че тя винаги е била до теб,когато си имала нужда от подкрепа или помощ.Според мен вече ти стана ясно какво да направи.

Godsend
12-27-2007, 18:20
Приятел в нужда се познава - в момента тя определено има нужда от подкрепа. Дай и още 1 шанс пък да видим какво ще стане ..

Briseis
12-27-2007, 19:02
Една изневяра не е края на света, дори не е краят и на връзка. Постъпваш много глупаво, тя ти е приятелка. Това, че е изневерила не означава, че това е краят на вашите отношения.
Ако аз бях на нейно място и аз щях да говоря, че не си ми никаква приятелка... Как ще я зарежеш точно сега, не стига, че се е опитала да се самоубие, че е сама в болницата, но и сега са празниците.
Знаеш ли колко е тежко да си сам по това време?

Оня пък искал да е сама, за да си осъзнаела грешката... Глупости...Само ще и докаже, че не е постъпила лошо.

Много тъпо разсъждавате всичките й "приятели".

#-o

crazy_kid
12-27-2007, 19:07
ако ти и беше истинска приятелка и държеше на нея никога не би я зарязала заради това,че е изневерила на приятеля си,все пак всеки прави грешки....но ти си знаеш най-добре.Така че просто отиди при нея и поговорете,пък дали след това ще сте приятелки зависи само от вас

_BoSSy_
12-27-2007, 19:31
Ако наи-добрата ми приятелка направи такова нещо,никога ама никога няма да и обърна гръб..още по-малко да обещавам на гаджето и ,че няма да я погледна повече.
Горкото момче..каква жертва е само..Представи си ти как би се почувствала,ако си в болница и човека с които до вчера си споделяла не иска да те вижда и няма желание да ти каже дори едно "как си?"..
Иди говори с нея и после пиши кои зъб ти е изпаднал ;););) \:D/ :-P

GossipGirl89
12-27-2007, 20:04
Ходих да я видя днес. Много е сдухана,даже за първи път я виждам толкова зле. Като ме видя ми се нахвърли да ме прегръща с насълзени очи...Поговорихме си доста. Мисля че е осъзнала какво е направила,постоянно повтаряше,че и е много гадно и много държи на мене и на гаджето си и иска пак да й вярваме. Казах и че всичко зависи от нея-ако държи на нас ще го покаже...Каза че всичко ще направи,за да си ни върне... Хора вие ме съветвате едно,а сега ще ви покажа какво ми каза едно момче,с което сме израснали и също ми е адсо приятелче...

... каза: i wie otidohte ?
۰۪۫٭۪۫۰~•*... ~•* каза: da
...каза: ti si typa kato gyz !!!!
... каза: nema me

... каза: ti si qko typa ta i vervash ne q li razbra kuv pomqr e ?

Вече тотално изперках...Едните казвате едно,другите казват друго... Не знам аз смятам,че едно посещение в болницата не значи нищо в смисъл,че сме хора и от човещина...Наистина не съм попадала в подобна ситуация,но съм оставала сама и си представям какво е...

LiveFlower
12-27-2007, 20:52
taa priqtelkata ti da ne e nekoe emo

Sunny_stz
12-28-2007, 12:04
Мисля че приятелката ти не знае какво иска,няма собствени интереси!Щом е стигнала и до самоубийство наистина е слаба......мисля че ти си човека ,който трябва да я опъти в живота,защото като остане сама нещата стават зле....сигурно си е помислила че не е нужна на този свят на никого и за това е стигнала чак до там...иди и я виж,опитай се да и вдъхнеш желание за живот!

love_enrique
12-28-2007, 14:09
Е браво,обърнали са и всички гръб и айде и ти да не останиш по-назад :? Сама казваш,че тя е била до теб в трудни моменти а ти я зарязваш...Всеки прави грешки!!!Разбирам защо гаджето и я е зарязало,но ти си и приятелка все пак!!!Бъди до нея и я подкрепи!

XaMcTePKa
12-28-2007, 16:04
иди я виж...не го мисли т'ва което си обещала той ако има малко акъл в главицата ще разбере :)

MaLty
12-28-2007, 16:48
по дубре иди и поговори с нея....нищу няма да загубиш приятелка ти е все пак...всеки прави грешки...кфоту и да е станало всичко е поправимо :)

EJI4eTy
12-28-2007, 16:50
приятелка ти е все пак... не друго ами най-добра приятелка... зарежи сичку и по възможно най бързия начин отиди при нея ... едно е че са празници а сте прекарали и толкова време заедно ии да си развалите отношенията заради едно момче , една изневяра , :cry: по дубре си оправете отношенията \:D/

BuBs
12-28-2007, 19:08
Ми много гадно си постъпила като си я зарязала така гадно,се пак ти е била най-добра приятелка.Тя не е направила нещо което да те засяга лично това си е между нея и приятеля й кво като се е ебала с друг,се пак важно е че е добра приятелка а не дали са ебе или не.Гадно е всички да те оставят,повярвай ми.... :?

ThunderGoddess
12-31-2007, 21:56
Била е до мене когато съм имала нужда от рамо да поплача,подкрепяла ме е...вярно не е цвете за мирисане обаче някак си се поставям на нейно място и само като си представя как ли се чувства в момента и ми става много гадно.
Ти сама го казваш - тя винаги е била до теб. Смяташ ли за справеливо да я оставиш? Ако идеш да я видиш, да поговориш с нея, да я подкрепиш в този труден момент няма да пострадаш ти - т.е ти нищо не губиш от това. Ще си спечелиш един човек, който след тва 100% ще бъде до теб и ,пжеш да разчиташ, че в такъв момент (ако някога попаднеш ти), тя ще те подкрепи! Другото, което е - останалите са прави - не губи ей тъй едно истинско приятелство. Явно момичето има проблем, лабилна психика и тн. - подкрепи я! Относно лога, че някой ти казал, че не трябвало да ходиш при нея и те нарекла тъпа ... как може да се вързваш така, уе човек! Ние само съветваме и ти казваме какво бихме направили на тове място. В крайна смета решението си е твое. Смисъл ти трябва да го вземеш и каквото и да е то, аз не смятам, че някой има право да те нарича тъпа. А и тва, че някой е направил опит за самоубийство и е сгрешил като е изневерил не го прави по-малко човек и по-малко верен фр.

TheNewReligion
01-02-2008, 21:45
ako i be6e real fr nqma6e da q ostavi6 samo za6toto se e podigrala s 4uvstvata na nai-dobriqt ti fr tui kato tova si e tqhna rabota po-dobre otidi pri neq a na nego mu kaji vsi4ko koeto misli6 ni6to 4e si dala kletva