PDA

View Full Version : Ето я и моята "малко" оплетена история...



gers17y
12-26-2007, 22:25
такам..хораа,преди да започна,искам да ви кажа че е адски объркано и да,признавам си,допуснах грешки,но моля ви,не ме китикувайте много,а просто дайте някакъв съвет...

Значи,аз съм момиче,почти на 15 и половина.Живея в малък град и тук почти всички се познават...така,една "приятелка" ме запозна с една компания от съседния квартал и така започнахме да се събираме с тях...но между всичките момчета имаше едно,което привлече вниманието ми още като го видях(наистина беше така),помня датата-29.09.2007.Тогова аз преживявах едно любовно разочарование със човек,казвайки се по същия начин,както този за който ви споменах.След няколко дни тая "фр" ми каза че тоя ме бил харесал и искал да излезем...да ама точно тогава аз не можех и тя му дала номера ми...така започнаха едни непрестанни придрънквания,после се виждахме няколко пъти...и станаха нещата...да,ама аз в началото не бях забравила оня предния и в диското постоянно се целувах с някой,за да му стане кофти...и да,определено не му беше приятно...а моя човек ми казваше,че мрази тая дискотека и не ходи в нея...да,обаче една вечер,когато и аз бях там той се яви с "приятелите" си...и му казаха,че съм се целувала с един...естествено моя човек беше адски обиден и му беше доста криво...но въпреки всичко уж изгладихме работите...отношенията ни станаха както преди...поне така си мислех.Пред мене приятелите му постоянно го насъскваха срещу връзката ни,а и си личеше че му завиждат,понеже нито един от тях,с изключение на тоя,дето "приятелката" ми ходеше с него,си нямаха гаджета...а и не са първа хубост честно казано...Та,една седмица по-късно просто се разделихме...той и бандата му дойдоха там дето се събирахме...почнаха да се е*ават с мене,хилеха се...аз се опитах да го спра,гушнах го,молех го....не ме чу...Обичах о и му го казвах...и то ми казваше същото на мен...но разликата е че аз продължавам да го обичам,а той дори е забравил че съществувам... :smt007 :smt007
Разделихме се...два дни по-късно се събрахме пак компанията у моя човек...беше весело...той се опита да бъде мил...седяхме един до друг и когата той се опита да ме заговори един от "приятелите" му се намърда м/у нас,гушна ме и започна да го дразни оня...после се оказа че докато сме седели един до друг той е писал смс на бившата си че иска да се съберат...за съжаление се запознах и с нея...тя тогава му отказа и той предложи на тая "фр" дето ни запозна...те започнаха да излизат 2-мата..никой вече не ме търсеше...но и тя му отказа...
Сега,той е в Испания,преди да си замине се сдобри все пак с бившата си...и в момента си лафят по скайп.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Така е от няколко вечери насам...омръзна ми да се преструвам,че не ми пука...омръзна ми всички да мислят че съм силна,а всъщност все още да страдам за него... :neutral: :neutral: :neutral:
Опитвам се да се държа мило с бившата му/настоящата обаче си личи че и тя не ме трае....Боли... :-k :-k :-k
Моля,помогнете...дайте някакъв съвет... 8-[
Блгодарна съм на всички,които си загубиха времето да прочетат това.И благодаря на тези които ще се отзоват на помощ... :smt006

SandForGaara
12-26-2007, 22:31
Ако някога си го смятала за разумен и смел, в грешка си.Все пак се влиае от приятелите си.Ако те така действат няма какво да направиш освен да го оставиш.Знам че неще ти е лесно ама иначе ще те подиграват и ще ти е по-гадно.По добре потърси някой непознат,можеби от друг град.Да е далеч от тая тфоя и негова компания.
Стискам палци. \:D/ =; =D>

jane_17
12-26-2007, 22:42
Винаги оценяваме това, което имаме.. след като го загубим...
Нямам съвет как да те боли по-малко... Ако искаш да предприемаш нещо.. можеш просто да му кажеш какво 4увстваш... ако ли не.. из4акай.. нещата така или ина4е.. все се подреждат по-възможно най-благоприятния за нас на4ин ;)
Вси4ко ще е наред.. успокой се.... не се самоизмъ4вай :) :) :)

bloodranger
12-26-2007, 23:37
домарзя ме да го 4ета цялото :oops:

russianmafiaboss
12-27-2007, 00:25
домарзя ме да го 4ета цялото :oops:
i na men ! :grin:

IrReplacaBle
12-27-2007, 09:16
домарзя ме да го 4ета цялото :oops:
i na men ! :grin:И мен :-D

ice_f90
12-27-2007, 09:28
ami az pak go pro4etoh i nqma ni6to 4e sam si zagubila vremeto stiga da moga da pomogna

Винаги оценяваме това, което имаме.. след като го загубим...
Нямам съвет как да те боли по-малко... Ако искаш да предприемаш нещо.. можеш просто да му кажеш какво 4увстваш... ако ли не.. из4акай.. нещата така или ина4е.. все се подреждат по-възможно най-благоприятния за нас на4ин ;)
Вси4ко ще е наред.. успокой се.... не се самоизмъ4вай :) :) :)
+1 mmmmm da taka e no povqrvai vremeto lekuva vsi4ko oba4e spored men po dobre go zabravi a i vse o6te si malka mlada si 6te sre6tne6 ne6to koeto naistina 6te si struva uspeh

kobrichka
12-27-2007, 09:28
Това момче не те е харесвало найстина.Той е подвластен на приятелите си,няма собственно мнение.Ако е държал на теб е щял да се противопостави на приятелите си,а не да се примирява.Сега те боли,но малко по малко ще го забравиш,това момче не те заслужава.Продължавай напред с вискоко вдигната глава. :-) Но не пари повече такива детски истори с целувките по дискотеките,за да накараш да ревнува бившия глупаво е.

kifla
12-27-2007, 09:30
След като прочетох поста ти разбрах ,че просто явно момчето твърде много се влияе от мнението на околните .Но от друга страна и ти не си цвете за мирисане!Кви са тия глупости да се целуваш с момчета по дискотеките само ,за да направиш гадно на бифшия си приятел.Това е адски тъпо ,поне според мен!
Та ....като заключение ...и ти имаш вина за това ,че сег атой не е с теб ,а е потърсил другите момичето около себе си .Нищо не можеш да направиш.Трябвало е да мислиш по навреме.
Боли и то много знам,но такъв е живота -няма връщане назад ,за да поправиш грешките си ,затова и продължи напред .Той ако е държал на теб и ако наистина те е обичал я се замисли щял ли е веднага да иска да си върне бифшата или пък да забива твоите приятелки !Естествено, че не !За какво "Обичам те" тогава говориш!.
Замисли се хубаво момиче и спри да се мъчиш ,за човек който явно не те е разбрал! [-X

Victorya
12-27-2007, 15:00
Абе споделям мнението на останалите-пича плаща твърде голям данък обществено мнение.Глупаво,но факт.Забравяй и продължавай.Тфа е.А и между другото четенето на цялата история беше наистина губене на време-детски му работи. ;)

gers17y
12-27-2007, 15:38
ей,мерси адски много на всички...съветите ще помогнат...поне не го виждам често,което вече е по-добре за мене...и пак мерси \:D/

Obsession
12-27-2007, 16:05
Ехх, как се влияят някои от обкръжението си... Не те заслужава! Е, няма съвършени хора - и ти си се целувала с разни в диското, нали? Явно няма да се получи между вас, той е между миналото и настоящето, а ти си някъде далеч от мислите му, съжалявам, че трябва да го кажа. Забрави го най-добре.
ПС: не е губене на време да се опиташ да помогнеш :wink:

MiMcHeToOo
12-27-2007, 16:19
Сладурано - еби, заебавай, преебавай, но заради путка, путка не ставай! Тая твойта компания можеш да я заебеш! Малко ще си останеш самичка, но поне няма да движиш с путки недорасли!!!