PDA

View Full Version : Кога да поканя момиче на среща?



nqkafsi_tam
12-26-2007, 23:13
Искам да попитам кога точно да разбера кога мога да поканя момиче на кафе среща знаете,смисъл то е малко тъпо щото само до ся сме си чатили ама ми е мн симпатична и сладка :) нз кефи ме. Чатили сме много пъти знам мн работи за нея, както и тя знае за мен това онова :)
и се чудя дали да поканя да пием по кафе така преди нова година :)
незнам и аз се чудя щото ако откаже ще е малко кофти за мен поне някво такова няма да е същото :? . Пък и незнам как тя ме възприема дали повече като приятел или като нещо повече дайте ми някаф пример примерно да и намекна здраво, че я харесвам и да видя отговора й. Незнам нямам много опит в чатовете :) , но мисля че само едно би било проблем ако е проблем изобщо че е с 1 година по-голяма от мен ;) нз аз и за тва се колебая, защото понякога е по-добре да имаш приятелки ,които да не си свалял а да сте си просто приятели.




Аз така имам една приятелка, която много си я харесвам, но въпреки че я познавам от много години не сам я свалял и тя не ме приема много на сериозно смисал знаете :) само фр но това е друга тема .


Дайте някви тунки дебели намеци нещо оригинално ;) , че аз нямам много опит а й не сам някой голям сваляч.
Мерси за помоща :neutral: :-| :smt003 :-# \:D/ :-s :-$ ](*,)

т.7
krem4et0

g_nr
12-26-2007, 23:18
pokaniq 6e e po-dobre.tukmo 6e razbere6 dali si pada po teb.USPEH :smt008

FlippanT
12-26-2007, 23:22
awe nameci ... vika6 ae na kafe i tva e ... to tva da ne ti e banica ...

Konfucii
12-26-2007, 23:24
Бъди загадачен на момичетата това им харесва. Покани я на кафе и плати сметката най-важното. Бъди себе си не се прави на такъв какъвто не си ако найстина я харесваш . Просто се отпусни и не мисли за това какво ще стане . Остави времето само да покаже.
аиде УСПЕХ С МАЦКАТА :) И ЗНАЙ КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ

russianmafiaboss
12-27-2007, 00:22
pokaniq 6e e po-dobre.tukmo 6e razbere6 dali si pada po teb.USPEH :smt008
+1

ReD^RoSe^In^LoVe
12-27-2007, 07:13
еее то голямата работа там да излезете на едно кафе....то не е казано че кат излезете ще тръгнете може да си говорите само като приятелли пък ако видиш че прехвърчат искри може и нещо повече :) все пак нищо не губиш !!! ае споко и действаиЧ :П

ice_f90
12-27-2007, 08:03
pokaniq 6e e po-dobre.tukmo 6e razbere6 dali si pada po teb.USPEH :smt008
+2