PDA

View Full Version : Не става



Giva
12-27-2007, 08:07
ahggd

aniezina
12-27-2007, 08:13
ами, и аз имах подобен проблем, до колкото разбирам не влиза, а това може да се дължи на две неща..едното(и по-вероятното§ да си малко тесничка което е хубаво защото осещането е на макс ...пробвайте с лубрикант и поза в която си по-отпусната и е по-"шипоко". Второто е неговата степен на ерекция-но там вече немога да помогна със съвети, отпуснете се, подберете поза, сложете лубрикантче и се пробвайте и само не се отчайвайте, има ли желание ще стане :wink: Успех :smt001

Kanela
12-27-2007, 08:25
Пробвай да си отгоре,разкрачи се повече и натиснете повечко.Първият път трябва повече натиск ;-)

MakeMeLaugh
12-27-2007, 08:28
Или му е недостатъчно твърд за да влезе или си суха отдолу.

Ако е второто - купее си презервативи спортекс или дюрекс (в кутийката има лубрикант - овлажнително гелче демек и да те намже млако с него както теб така и неговия..) или просто със слюнка направете пак същото, ако нямате гелче.

Няма тясна вагна и т.н. - просто не го правите както трябва.

Най-вероятно е комбинация от двете - той се притеснява и не му става какт трябва твърд, а ти си суха.. с овлажняването всичко ще стане. И го направете в мисионеркста поза с добре разкрачени крака, не се свивай а се отпусни и това има много голямо значение.

И ние с моята мацка минахме по тоя път и така се реши проблема ;)

pitan4icata
12-27-2007, 08:32
oo i pri nas be6e taka... 6tqh se razreva 4e ne moje da velze ,mn dobre te razbiram kakvo e .. ama trq i tvoq fr da e po smel i da natisne pove4ko 6tot to nejnost nejnost..ama se iska i malko natisk 6tot nqma kak da stane..
ina4e za po udobno pronikvane... e dobre v misionerskata poza (ti 6iroko razkra4ena i toi virhu teb) i slojete vazglavni4ka pod taza ti (ili dupeto) taka 4e da se povdigne6, porbvaite i badete po nastoqtelni
ina4e dr variant e da si otgore no se samnqvam da ima6 smelosta da mu se ''nanije6''.. no i tva e variant..
USPEH!

ani4ka_bani4ka
12-27-2007, 08:39
тури му малко вазелинец 8)

Giva
12-27-2007, 08:48
Probvali sme i s razli4ni prezervativi,probvali sme i razli4ni pozi i otgore sum bila i otdolu no.... :( Mislq 4e sum dostatu4no ovlajnena kogato zapo4vame ...

swords1010
12-27-2007, 08:53
Опитайте с лубрикант!

krem4et0
12-27-2007, 08:56
Не сте първата, нито последната двойка. Аз съм имала няколко опита с мъжа преди да правим секс в разстояние на 7-8 месеца и те всички бяха по подобен начин............смях отвсякъде. Докато просто решихме, че няма да си даваме зор и ще караме по-полека. Знам, че беше полагаема отпуска от казармата и всяка божа вечер се натискахме в нашия вход(беше края на февруари, началото на март) и той ме възбуждаше до пръсване..............Докато просто 1 ден не реших, че вече той знае как да ме възбуди истински и ням да е неприятно. Е, беше смешно и леко конфузно, но се справихме. в мисионерскат поза, след 5 часа любовна игра и с възглавничка под дупето ми.............Отпускане му е майката. И проникването да става естествено, докато вие просто се целувате и гушкате, а не да го мислиш......уф, сега той ще се мъи, аз ще се стегна и разни такива простотии, които тормозят съзнанието ти. Имате ли желание, ще се справите...............Щом аз се справих, а първия ни опит няма да ти казвам с колко сълзи от болка завърши........

vaniLL
12-27-2007, 11:03
тури му малко вазелинец 8)

Vyzelineca razqjda prezervativite , taka che polzvaite lubrikanta v kotiikata na kondomite , toi e sychetan s tqh , ako iskahte dopylnitelen , pitaite za takyv , koito ne razqjda lateksa na kondoma i DA E NA VODNA OSNOVA ! :-)

ghostwisper
12-27-2007, 12:45
и при мен не искаше да влиза и стана така,че като насили малко повече много жестоко ме нарани...и 1я път се чувствах като изнасилена [-o< а втория път като опита болката беше малко по-малка...и втория път аз бях отгоре и си контролирах влизането...така че моя съвет е първо мисионерската,после ти да си отгоре,но ти се реши :-) а и съм съгласна с всички,които казаха да се отпуснеш и да не мислиш за това дали ще влезе или не-ЩЕ ВЛЕЗЕ! няма де да иде :P

BaTe_Martoo
12-27-2007, 20:11
Da go ruga zdravo :D i 6e se polu4i

h0t_bAbE
12-27-2007, 20:51
da we da, da go ruga zdravo - lesny ti e na tewe :lol: nali 4u izkazvaniqta - katy ragne zdravo moe i da izpi6ti ,moe i da revne , pak nqkyi - 4u - 4ustvali se iznasileni :D na mene tfa mi e sa6ty malky sme6ny de ...am s bolkata i udovolstviety idva :wink: az vi predlagam da se porazligavite malky predi tfa (aky iskate i v bykvalniq smisal :D ) imam predvid da vi e vesely i da ste otpusnati , a ne da se gledate katy pukali,da mal4ite katy ribi i da treperite celite ...daje moe i da tresnete po bira (am ne mnoy 6tot moe tq da se razkolebae) ...ne kazah ni6ty novo 6tot vs si ti kazaha - otpuskate se i kfoty stane stane - Malkiq nqma de da se skrie :wink: \:D/

BaTe_Martoo
12-27-2007, 21:00
da we da, da go ruga zdravo - lesny ti e na tewe :lol: nali 4u izkazvaniqta - katy ragne zdravo moe i da izpi6ti ,moe i da revne , pak nqkyi - 4u - 4ustvali se iznasileni :D na mene tfa mi e sa6ty malky sme6ny de ...am s bolkata i udovolstviety idva :wink: az vi predlagam da se porazligavite malky predi tfa (aky iskate i v bykvalniq smisal :D ) imam predvid da vi e vesely i da ste otpusnati , a ne da se gledate katy pukali,da mal4ite katy ribi i da treperite celite ...daje moe i da tresnete po bira (am ne mnoy 6tot moe tq da se razkolebae) ...ne kazah ni6ty novo 6tot vs si ti kazaha - otpuskate se i kfoty stane stane - Malkiq nqma de da se skrie :wink: \:D/

Az sum 4uval i za smurtni slu4ai po vreme na polov akt pri4ineni ot silna i ostra bolka porodena ot zdravo rugane :lol: :lol:

Dream_s@L!Va
12-27-2007, 21:24
Опитайте с лубрикант!

+1 :grin: :D

bp1912fc
12-27-2007, 21:43
По нагоре имаше няколко поста от който може да се вслушаш в някой от тях, но 1во говори с партньора си да те лиже и да може да се отпуснеш. Предполагам че всичко това се дължи на напрежението за това трябва да се отпуснете и двамата най вече ти, а той трябва да се постарае повечко ;)