PDA

View Full Version : Душевен отпадък!



CrazyWitch
12-27-2007, 09:54
Здравейте...,
Тая тема я пиша ей тъй! Да си кажа какво ми е на душата, а не да ви искам съвети. Знам, че е тъпо, но който иска да не чете, а който се чувства кат мен може все пак да сподели.
РАЗОЧАРОВАНИЕТО! Когато един човек ти плюе на душицата, която е отлкова голяма и е само за него, а той решава да я хване, да я смачка и да те обвини за всички което става с него! Пълен неблагодарник се Указа бившия. Обикновенно така става след раздяла. Насъбира се много злоба, само, че аз не мразя. Иска ми се да е щастлив, но какво мога да направя когато виждам, че е неблагодарник?!?! Не мога да си изкривя душата и да мисля само хубави работи за него. Думите които чух снощи никога няма да излязат от мозъка ми и .. достатъчно ме травмираха понеже самата бях в много деликатно положение - лесно ранима :cry: !!! Как да запазя добри чувства към човек, който прави всичко възможно да те направи на ГЪЗ - сам да си приказваш. Отрекох се от тия 2 години от живота ми. Радвам се на живота който водя. Щастлива съм сред хората които ме обичат, но в личен план... :cry: :cry: Знам също че не може всичко да е идеално. Пиша тия редове плачейки. Не мога да издържам без любов! А не я искам от кой да е, а от най-големия ми страх. Човека с който сме се наранявали не един път, за това и ми е по-добре просто да я отхвърля като идея дори. ЛюбоВ ли?! SaYonaRa!

kobrichka
12-27-2007, 10:08
Нямам представа какво ти е казал,но разбирам че се чувстваш ужасно.Каквото и да ти напиша,няма да ти помогна,не защото не искам,а просто защото не съм изпитвала толкова силни чувства към някого както ти.Сега те боли,но трябва да си щастлива,че поне си изпитвала такива чувства и то в продължение на 2 години.Продължавай напред и се радваи на живота.Съжалявам не ти помогнах много,но просто не съм изпадала в подобна ситуация :(

LitTlE_BeBsIiI
12-27-2007, 10:23
Моя приятел също е най-големия ми страх,също много сме се наранявали..също от 2 години сме заедно ... :shock: Ти дори ми се струваш мн смела и силна след всичко,което ти се с лучило.Горе главата и само напред защото по думите ти става ясно,че този човек нито те е заслужавал през това време нито те заслужава и сега!

Obsession
12-27-2007, 10:53
Съжалявам за това, което ти се случва. Опитай да продължиш напред. Сигурно в момента си мислиш, че нямам представам какво говоря. Знам обаче, че когато обичаш някого последното за което се сещаш е да живееш без него, че все пак бъдеще има! Личи си, че го обичаш много силно, щом той не го оценява - не те заслужава. Горе главата и само успехи!

ra4ence
12-27-2007, 11:37
1.Пише се Упадък, а не отпадък..друго нещо е да отпаднеш ;)
2."Пълен неблагодарник се отказа бившия" - "указа",а не отказа, няма от кво да се отказва ;)

Така,сега по темата.. Разделяли сте се,събирали сте се 2 години. Поне така разбрах. Как си изтърпяла изобщо всичко това?? И защо продължаваш да го търпиш..? Даже трябва да си доволна,че е свършило,а и би трябвало да си подготвена,щом са се случвали такива неща..изглежда не става..
\:D/
Взимай се в ръце и горе нослето към следващия ;)

CrazyWitch
12-27-2007, 18:50
1.Пише се Упадък, а не отпадък..друго нещо е да отпаднеш ;)
2."Пълен неблагодарник се отказа бившия" - "указа",а не отказа, няма от кво да се отказва ;)

Така,сега по темата.. Разделяли сте се,събирали сте се 2 години. Поне така разбрах. Как си изтърпяла изобщо всичко това?? И защо продължаваш да го търпиш..? Даже трябва да си доволна,че е свършило,а и би трябвало да си подготвена,щом са се случвали такива неща..изглежда не става..
\:D/
Взимай се в ръце и горе нослето към следващия ;)

Мерси за редакцията, но за заглавието на темата.. точно това имам в предвид. Отпадък, а не упадък :) Хах.. вервно втората ти забележка е на мястно, но и се е получило добре.. "отказа бившия" хахах ... както и да е. Айде.

vvs_go
12-27-2007, 19:52
prisyedinqvam se kym avtorkata
p.s. jenskite ste stranni sy6testva

_SmiLe_FoR_yOu_
12-27-2007, 21:40
Съжелявам за това,което ти се случва. Не мога много да ти помогна,само ще ти кажа да се опиташ да се обрадиш с много положителни чувства и емоции,да пренасочиш болката към нещо положително. Забавлявай се и се опитай да го забравиш и да продължиш напред. Успехчета :-)