PDA

View Full Version : Тя ме мисли за идиот



demita
12-27-2007, 10:50
HARESVAM EDNO MOMICHE OT KLASA MI NO EDIN IDIOT ME IZDADE A SEGA TQ ME MISLI ZA IDOT.IDVA MI DA SE UBIQ.MOJETE LI DA MI POMOGNETE? ](*,) :-s

т.7
krem4et0

crazy_style
12-27-2007, 10:54
i 6to te misli za idiot.. i kvo mu elo6oto da q haresva6... mai nai-golemiqt idiot e taz det haresva6 6tot v tva da haresva6 nqkoi nqma ni6ty sramno
i are kaji na kolko si god...

kobrichka
12-27-2007, 10:59
Първо не пиши с главни букви,защото все едно ни викаш,а не е нужно.Второ така и не разбрах,защо тя те мисли за идиот? и трето детска ви работа. :?

shialabeouf_sexy
12-27-2007, 11:05
Първо не пиши с главни букви,защото все едно ни викаш,а не е нужно.Второ така и не разбрах,защо тя те мисли за идиот? и трето детска ви работа. :?

+1 :)

Iv4eTy
12-27-2007, 12:18
Ем кофти се е получило,че са те издали ама защо те мисли за идиот?! То е човешко да харесваш някои не е престъпление... освен ако не е някоя надута п*тка дет са мисли за вижте ме коя съм...ако е такава изобщо дан ти пука пък и да не е щом те смята за идиот начи не те заслужава!Опитай се да я забрайш хвани си някоя и им покажи че не си идиот.

demita
12-27-2007, 13:07
blagodarq ivchety 8)

darince
12-27-2007, 14:26
Ем кофти се е получило,че са те издали ама защо те мисли за идиот?! То е човешко да харесваш някои не е престъпление... освен ако не е някоя надута п*тка дет са мисли за вижте ме коя съм...ако е такава изобщо дан ти пука пък и да не е щом те смята за идиот начи не те заслужава!Опитай се да я забрайш хвани си някоя и им покажи че не си идиот.

\:D/ \:D/ \:D/ saglasna sam \:D/ \:D/ \:D/