PDA

View Full Version : Успокойте ме ..



y0ur^gIrL
12-27-2007, 12:23
0h do sq sam chela temite za celuvkite ..celuvaneto . Ama mnogo sam pritesnena ..dnes mi predstoi parvata celuvka i mnogo ama mnogo me e strah .. momcheto e s mnogo opit a na men shte mi e za purvi put.. skovana sam prosto.. veche si vtulpih che "idva otvutre" ama az sam kato durvo imam chuvstvoto che shte stoq kat tresnata.. mnooogo me e sram i strah .. kak da se otpusna .. kakvo da napravq che da ne mislq za tova :(

ra4ence
12-27-2007, 12:29
Много ли искаш да се целунеш? Ама наистина ли много го искаш? Тогава мисли само за целуването и колко е готино, а не как,колко,кога и тем подобни 8) Отдай се на момента

koman
12-27-2007, 12:33
хихихихи :-D
Успокой се бе тва не е края на света ... аз знаеш ли колко се притеснявах ... Just relax ... той ще се погрижи ти само стой мирна :D Не е толкова трудно ... просто си пъхаш езика и правиш ей така :P / добре де не точно така :-D / Ако ще се притесняваш ще уплескаш всичко затова недей мисли повече за тва !

alex
12-27-2007, 13:03
Няма място за притеснение. Няма формула за целуване но гарантирано точно 30 секунди след първата целувка вече ще знаеш как да се целуваш. Но само един съвет - не бързай, целуването не е състезание на кеото да показваш способности, просто се остави на емоциите :)
В краен случай прави като това човече :P

swords1010
12-27-2007, 13:07
Няма място за притеснение. Няма формула за целуване но гарантирано точно 30 секунди след първата целувка вече ще знаеш как да се целуваш. Но само един съвет - не бързай, целуването не е състезание на кеото да показваш способности, просто се остави на емоциите :)
В краен случай прави като това човече :P
Да, всъщност всичко това е така. И за да не се притесняваш от това, дали се целуваш лошо мога да ти кажа нещо... поради простата причина, че всеки се целува различно, лоша целувка няма (ясно е, че първия път няма как да си експерт).

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-27-2007, 19:26
Първата ми целувка беше моя инициатива... Приятелят ми после ми е казвал, че не е искам да избързва и е чакал аз да съм готова... Та, когато се случи, и аз не разбрах какво стана... За момент изключих, тотално спрях да мисля, и допрях устните си до неговите... Когато се поопомнихме и двамата, вече се целунахме нормално... Имам предвид, че точно в този момент ти си и9зключил, не мислиш за нищо, така че няма място за притеснение. :wink:

MiMcHeToOo
12-27-2007, 19:37
Много ли искаш да се целунеш? Ама наистина ли много го искаш? Тогава мисли само за целуването и колко е готино, а не как,колко,кога и тем подобни 8) Отдай се на момента

+1 :!:

kifla
12-27-2007, 20:09
Много ли искаш да се целунеш? Ама наистина ли много го искаш? Тогава мисли само за целуването и колко е готино, а не как,колко,кога и тем подобни 8) Отдай се на момента
+1 :-)

Себе си...
12-27-2007, 23:35
Milo mi momichence...
Celuvkata e neshto,koeto e prodiktuvano ot surceto ti...Ne si misli,che momcheto,s koeto se celuvash e s golqm opit - taka podcenqvash sebe si i tova,koeto bi mogla da napravish otnosno tazi tvoq purva celuvka:)
Otpusni se i prosto go napravi ... shte vidish,che vsichko shte bude nared...
Pishi kak sa se razvili neshtata i uspeh ! :wink:

fuckface
12-27-2007, 23:39
бе няма страшно ;) отпускаш се и се опитваш да правиш това, което прави и той... споко :)