PDA

View Full Version : Пак сперма



aaaass
12-27-2007, 13:15
Здравейте въпроса ми е след като сам изхвърлил спермата нали излиза си както трябва но понякога даже доста често изхвърлям и нещо твърдо се едно е твърда сперма .Ще отида на лекар но искам и да чуя ваще мнения по въпроса .Мерси предварително

koman
12-27-2007, 13:25
тва не е нормално ...

foreverr
12-27-2007, 14:09
тва не е нормално ...+1

batkodoki
12-28-2007, 20:37
Здравейте въпроса ми е след като сам изхвърлил спермата нали излиза си както трябва но понякога даже доста често изхвърлям и нещо твърдо се едно е твърда сперма .Ще отида на лекар но искам и да чуя ваще мнения по въпроса .Мерси предварително

ВЪЗРАСТ и малко повече подробности може ли?!

aaaass
12-28-2007, 22:20
на 17 сам а за подробности еми това дето сма написал само това е като се изпразвам нали изхвърллям си сперма но и заедно с нея се едно такава сперма която е твърда или ддз и аз поне аз така си обяснявам нещата,тя не е мн но се пак забелязва се.Иначе сам с ис здрав като бик нито сам боледувал скоро нито нищо.

koman
12-28-2007, 22:26
кво чакаш бе ходи ли на лекар ? Те и стерилните / нали така :-o / изглеждат на външен вид здрави :?

batkodoki
12-28-2007, 22:47
кво чакаш бе ходи ли на лекар ? Те и стерилните / нали така :-o / изглеждат на външен вид здрави :?

а ти момко защо не замълчиш ако няма с какво да помогнеш, или имаш някакъв специален интерес към мъжката сперма? :)

batkodoki
12-28-2007, 22:53
на 17 сам а за подробности еми това дето сма написал само това е като се изпразвам нали изхвърллям си сперма но и заедно с нея се едно такава сперма която е твърда или ддз и аз поне аз така си обяснявам нещата,тя не е мн но се пак забелязва се.Иначе сам с ис здрав като бик нито сам боледувал скоро нито нищо.

по горе има тема "всичко за спермата" като важна. прочети я.

ако в това, което изхвърляш се забелязват парченца, кубчета, топчета, триъгълничета и прочие геометрия както обикновено ги описвате :) които изглеждат като компактна бяла материя, по-плътна, гъста и концентрирана - нормално е за тази възраст.
пробата е проста. свършваш в стуклено съдче и след няколко часа проверяваш дали в него има все още "твърди частици" :)

koman
12-28-2007, 23:05
или имаш някакъв специален интерес към мъжката сперма? :)
Разбира се че имам ... супер много обичам да си играя с нея :x
То май женска няма нали :?: :cry:


пробата е проста. свършваш в стуклено съдче и след няколко часа проверяваш дали в него има все още "твърди частици" :)

[-X чакай малко само до колкото знам / от личен опит докато си играя с нея :x / тя не остава в същото състояние в което е излезнала ... поне при мен а до колкото съм чувал тва е защитна реакция на сперматозоидите :-|

batkodoki
12-28-2007, 23:19
или имаш някакъв специален интерес към мъжката сперма? :)
Разбира се че имам ... супер много обичам да си играя с нея :x
То май женска няма нали :?: :cry:


пробата е проста. свършваш в стуклено съдче и след няколко часа проверяваш дали в него има все още "твърди частици" :)

[-X чакай малко само до колкото знам / от личен опит докато си играя с нея :x / тя не остава в същото състояние в което е излезнала ... поне при мен а до колкото съм чувал тва е защитна реакция на сперматозоидите :-|

:) женска - няма. но има рибешка, кучешка еtc... :D

сега сериозно: точно така, тя НЕ остава в състоянието в което я виждате по ръцете си в момента на свършването :) и това няма нищо общо с някаква хипотетична защитна реакция на спермиите, които се стремят да избягат от лапите ви :)
дължи се на сложни ензимни процеси активирани от наличния свободен кислород и правещи от семенната течност това за което е и предназначена - оптималната част от вас, която ще ви продължи, но в по-добро издание :)
точно затова и пробата е проста - нормално ще се постигне автоматично хомогенна среда. ако има патология за която се съмнява питащия - ще проличи.

бе да бяхте я прочели тая тема "всичко за спермата" че тогава да се питаме, ще е по-добре :)