PDA

View Full Version : Колективни игри



Medi
12-27-2007, 12:49
molq za predlojeniq za kolektivni igri

FelisDirus
12-27-2007, 12:55
Амм.. чичо доктор? :oops: :lol:
баси.. щом прочетох заглавието, веднага ми хрумнаха разни глупости.. :P

TellMeYourName
12-27-2007, 13:01
Амм.. чичо доктор? :oops: :lol:
баси.. щом прочетох заглавието, веднага ми хрумнаха разни глупости.. :Pхахах да


Сварка

Canis_Dirus
12-27-2007, 13:08
бОтилка
белот
миженица
гоненица

и понеже е зима:

Бой със снежни топки и пържаляне с чувал!

fake
12-27-2007, 15:36
бутилка бутилка :grin: леле мноу ми се играе деба, ама никой не ми връзва на акъла

twix_91
12-27-2007, 15:44
Ми за зимата е подходящо бой със снежни топки,шише, някакъв вид карти и др простотии дето се сещам сега :lol:

ABSOLUTme
12-27-2007, 15:45
Освен за белот се сещам за една,ама тя е много наркоманска. 8-)
Хората застават в кръг,най-добре седнали.Взима се едно листче на оцб и се пльоква на носа,като начинът да го задържиш е да вдишваш въздух,колкото се може повече време.И така всеки го предава на съседчето,като при предаването няма как някой да не забърше някоя целувка :D
Голям смях падна,бяхме се събрали 12 души и най-много кръг и половина сме правили,без да падне листчето. :-|

fake
12-27-2007, 15:48
ахаах верно е мноо наркоманска :lol:

bulgarche
12-27-2007, 16:18
Ае аз с тия бели дробове...ама пак ще ви побъркам, ей! И май някой ти е възал за бутилката, а? 8-) :-)

ABSOLUTme
12-27-2007, 16:22
Да,те пушачите първи припаднаха :D

А за бутилка и аз съм навита 8-)

Decu
12-27-2007, 16:25
Аз го знам като шише 8-) ако въобще говорим за едно и също ;D

bulgarche
12-27-2007, 16:26
За едно и също се говори, с тази разлика че едното е на турски ;)

Аз не съм пъшач, ама астмата уж трябва да ме мори

DisciplineAndOrder
12-27-2007, 16:27
Аз го знам като шише 8-) ако въобще говорим за едно и също ;D

хаха същото е
аз знам и една друга игричка,розички. 8-)

RAWRRR
12-27-2007, 19:11
Айде още една наркоманска от мен..тя не е толкова наркоманска,колкото "деградираща" :lol:.

Събирате се в кръг,с една бутилка с твърд алкохол (оопс,българската дума ли използвах?!)..
И този който е наред,трябва зададе въпрос на другите,дали са правили еди си какво (като нещото за препоръчване трябва да е перверзно) и който от останалите не го е правил - отпива по 50 мл от алкохола.
Например:Правили ли сте оргия? И всички,които не са правили,трябва да отпият докато не свърши бутилката,като свърши ..се взима нова и така.. 8-)

Аз съм играла на тази игра само веднъж,но слава богу,съм пробвала доста неща,не ми се наложи почти да пия,защото алкохола ми действа много лошо и винаги повръщам.

Ще се въздържа да представя още една игра,наречена "палавото зарче".. :lol:

true.
12-27-2007, 19:16
Айде още една наркоманска от мен..тя не е толкова наркоманска,колкото "деградираща" :lol:.

Събирате се в кръг,с една бутилка с твърд алкохол (оопс,българската дума ли използвах?!)..
И този който е наред,трябва зададе въпрос на другите,дали са правили еди си какво (като нещото за препоръчване трябва да е перверзно) и който от останалите не го е правил - отпива по 50 мл от алкохола.
Например:Правили ли сте оргия? И всички,които не са правили,трябва да отпият докато не свърши бутилката,като свърши ..се взима нова и така.. 8-)

Аз съм играла на тази игра само веднъж,но слава богу,съм пробвала доста неща,не ми се наложи почти да пия,защото алкохола ми действа много лошо и винаги повръщам.

Ще се въздържа да представя още една игра,наречена "палавото зарче".. :lol:

Сподели,моля. 8-)

Canis_Dirus
12-27-2007, 19:23
Такива игри, където при грешен отговор се консумира алкохол много обичам, макар винаги да губя...

RAWRRR
12-27-2007, 19:42
Ами тя за мен не е колективна игра,но за някои може да бъде.
Взимате си едно зарче..

Ето снимка на моето,много е специално и сладко.
http://i13.tinypic.com/73ca2ir.jpg

Единия го хвърля и колкото точки се паднат,се умножават по 5..и това дава някакво произведение.Например :Аз съм хвърлила на страната на която има 4 точки. 4 по 5 = 20.
Това двайсет означава минутите,в които аз трябва да върша това,което иска другия от мен.
Понякога са все сексуални неща,но ако например ми кажaт:
"Jump!",aз трябва да отговоря "Yes,sir,how high?" :lol:
и да направя това ,което той/тя е поискала ( в случая-да скачам).

AliceSw
12-27-2007, 19:43
МДС и още една с една планина...и на двете съм се счупвала от смях...ама нещо не се вписват във вашите предложения (:

AliceSw
12-27-2007, 20:24
бридж 8)

ABSOLUTme
12-27-2007, 22:07
Гол покер 8-)

Canis_Dirus
12-28-2007, 07:05
Тука само к*рви са се събрали!!!

Madness
12-28-2007, 08:30
Хм,имаше една...по-коро пиянска :lol:
Разделяте се на обори,по един от всеки отбор взимат пластмасова чашка ии се сипва по равно алкохол(за препоръчване твърд).Трябва ви маса няква...И процедурата е следната:изпива се съдържанието на чашката,чашката се слага на ръба на масата и с един пръст трябва да се обърне наобратно...със дупката надолу...
И е така,докато не свършат хората...(и пиенето хаха)...първия отбор печели дъвка :-|


...Ма и аз яко го обясних