PDA

View Full Version : ПОДМАЗВАНЕТО



demita
12-27-2007, 13:15
Ako znaete kak moga da se podmaja na roditelite si za da se otnasqt po-dobre s men kajete mi molq vi :evil:

JivaRana
12-27-2007, 13:22
Ами направи нещо хубаво,което не са свикнали да виждат да правиш например да почистиш у вас,да им приготвиш някаква изненада :) или просто да се държиш по-дружелюбно,защото сигурно и ти не се отнасяш много добре с тях,затова и те с теб.Опитай се дори,когато те дразнят да не влошаваш положението и да си замълчиш ;-)

FatPanda
12-27-2007, 13:23
оправи си стаята,почисти,сготви....

mulgore
12-27-2007, 13:27
Жива Рана каза всичко необходимо....
Направи нещо изненадващо,нещо за дома...
Дръж се с тях добре,помагай им,научи си,почисти...
Това е общо взето..

_BoSSy_
12-27-2007, 13:46
Човек трябва да е голям актьор за да се подмазва и да има резултат от това...
Но ако вършиш домашната работа маика ти може и да се смили над теб :twisted: .... :)

twix_91
12-27-2007, 14:43
Ми като начало стани "примерна" и донеси няколко високи оценки,оправи си стаята-което наистина понякога е направо събитие в къщи :D -пооправи къщата и най-важното(и при нашите минава) бъди ангелче и да не могат да кажат нищо,че си направила :twisted: Надявам се да помогне :wink:

Dilian4enceto
12-27-2007, 15:07
Оу аз съм експерт в това и винаги става на мойто!Излъсквам в нас всичко пера оправям говоря мн мило,ако ми се скарат се правя на добра и се права,че си зимам поука и не правя нищо което ги дразни

Eli>>>
12-28-2007, 22:34
Оу аз съм експерт в това и винаги става на мойто!Излъсквам в нас всичко пера оправям говоря мн мило,ако ми се скарат се правя на добра и се права,че си зимам поука и не правя нищо което ги дразни
мда..
и аз тъй правя..(когато искам нш) :twisted:
като почна да говоря и да се държа мило (макар че ми е мноого трудно :x )
майка ми простооо.... :twisted:
винаги има ефект :D

KimBerLy1912
12-29-2007, 14:15
Оф...а аз пък чиста в нас,оправям,мия,мета...оценк ите са ми сравнително добри-между 4-5-6...и все са недоволни наще и рядко става на мойта...Бахти късмета :-x

Fierro
12-29-2007, 14:34
Ако е за майка ти, помагай за домакинската работа, обаче е най-добре да са знае кой командва в къщи и само на него да му се подмазваш, така че другия родител да склони и така с 1 куршум - 2 заека. А за баща ти предполагам треа са държиш приятелски с него, питай го как му е минал деня и т.н. Абе общо взето целта е да им влезеш под кожата така, че кат дойде време да ги помолиш нещо, да не могат да ти откажат, бе ти си познаваш родителите най-добре, би трябвало да знаеш какво да правиш...