PDA

View Full Version : Кво да правя ?



vanki6A
12-27-2007, 17:06
Няма да разказвам цялата история.Ходих с момиче 7 месеца ... Аз и бях първата любов и първият и в интимния и живот ... ТО тва не се забравя ... Преди 1 година скъсахме,но през тази година много хора са си мислели че все още ходим защото непрекъснато излизахме като приятели ...
Имахме чувства един към друг до това лято и след това просто нямаме чувства ... И двамата се забравихме,изпокарахме се,рядко се виждахме .. По дискотеките се виждахме,тя ме заговаряше в повечето случаи ... преди 2 месеца някъде тя дори ме прегърна и ме помоли да я прегърна отново , а след това я забелязах че се обърна на другата страна и и покапаха няколко сълзи ... Преди няколко седмици се бяхме разбрали да дойде в нас просто за секс,но стана така че се отложи поради ангажименти ... Направи ми голяма приятелска услуга с едни мои си работи (няма значение какви-нищо по темата) и оттогава се виждаме всеки ден (вече 2 седмици) ... У тях ходя,вечерям,кафета,разбир ме се за следващият ден сякаш сме пак гаджета ... Дори понякога има някфи намеци и от моя и от нейна страна,но и двамата се инатим ... В крайна сметка истината е че нито аз бих тръгнал с нея за пред хората,нито тя с мене,заради хорски клюки а и заради това че вече сме били заедно и няма смисъл ... Но не виждаме нищо лошо в това да си се ебем ... Още не сме но си имаме планове и ЩЕ стане щом ви казвам. Та ... днеска си говорихме една глупост и много се издразних ... В крайна сметка се стигна до там че се имаме само като много добри приятели които можем да си правим секс,но не и връзка.Аз съм напълно съгласен с това... Притеснява ме факта че и казах че с нея секса няма да е просто секс а го правя заради самата нея,а тя ми каза че с мене или с някой друг ще и е едно и също (тука може и да лъже но май казва истината) ... Тя изопачи нещата че май още съм влюбен в нея и аз отричам много ясно ... Но като се замисля май чувствата от едно време се зараждат и само за нея си мисля... А при нея не е така.Не ме обича вече и едва ли ще ме заобича.Съвета който искам отвас е не само Кратка обосновка кво да правя,но и дали при нея няма да има чувства,дали не може да се зародят пак ако си правим редовен секс,Или тя просто ще и бъде едно удовлетворение както тя каза(аз или друг се тая-не че се ебе с други но просто така за да покаже че не ме обича вече) ... Също така се питам,да и призная ли че отново почват да ми се зараждат чувства,но съм сигурен че тя тогава ще ми се качва на главата и ще си прави квото си иска ... Любов или секс ... Това е въпроса.Моля за коментари и съвети.

Ruthless
12-27-2007, 17:14
Ами кажи и, обясни и за какво става въпрос, за да се изяснят нещата. И ако се окаже, че за нея си просто "един от многото", то не се занимавай повече с нея. Това си е мое мнение.

estrella
12-27-2007, 17:17
4estno kazano az ne mislq...4e ti e kazala istinata...ot tfa koeto pro4etox...uslugi i se vijdate i t.n. opredeleno si mislq 4e ti zna4i6 mnogo za neq i ne samo kato priqtel,,,a i ne6to pove4e...,mislq 4e te e izlygala,,,moje bi ne iska da si priznae

vanki6A
12-27-2007, 17:21
4estno kazano az ne mislq...4e ti e kazala istinata...ot tfa koeto pro4etox...uslugi i se vijdate i t.n. opredeleno si mislq 4e ti zna4i6 mnogo za neq i ne samo kato priqtel,,,a i ne6to pove4e...,mislq 4e te e izlygala,,,moje bi ne iska da si priznae

И аз си помислих тази вероятност.А ако е така както ти казваш,какво да правя ? Да се правя на луд и просто да си я перкам,докато не си проличи ли ? Да си призная ли моите ... ?

estrella
12-27-2007, 17:28
4estno kazano az ne mislq...4e ti e kazala istinata...ot tfa koeto pro4etox...uslugi i se vijdate i t.n. opredeleno si mislq 4e ti zna4i6 mnogo za neq i ne samo kato priqtel,,,a i ne6to pove4e...,mislq 4e te e izlygala,,,moje bi ne iska da si priznae

И аз си помислих тази вероятност.А ако е така както ти казваш,какво да правя ? Да се правя на луд и просто да си я перкам,докато не си проличи ли ? Да си призная ли моите ... ?
ami zasega po skoro ne kazvai ni6to spored mene.,,6toto tyi kato priznaesh na nqkoi momi4e,,nai mnogo da stane mn velika i da ne te iska pove4e...abe ostavi ne6tata da se razviqt ot samosebesi spored mene.... izlizaite zaedno,,nasam natam..rano ili kysno ako te xaresva t.e. iska pak da bydete zaedno to 6t si proli4i .,,, aidi uspex ;]

vanki6A
12-27-2007, 17:36
Все пак последен въпрос ... Не ли нормално като съм и 1-ви и не само това но и 1-ва любов,да иска да излизаме толкова често,не е ли нормално тя да ме заобича пак ако имаме сексуални отношения

princesa_viki
12-27-2007, 17:37
ами според мен има чувства обаче може би и тя не знае дали да ги сподели.щом си й бил първия смятай ако не е някое курве няма да легне с друг както ти е казала дали с теб или с друг все тая.ся непознавам лично нито тебе нито нея за да мога да преценя,обаче мисля че и тя има чувства.ако легне пак с теб и се разнежи (за което ти можеш да помогнеш)тя може и да си признае.щом поддържа с теб контакт още или наистина те приема само като приятел или все още те обича.прави неща с които можеш да разбереш какво изпитва.друг вариант е да седнете да поговорите,който не е за изхвърляне,ама няма гаранция дали ще ти каже истината.а това за клюките е адски тъпо (не се обиждай,не е това целта) ама как може при положение да речем че още се обичате и искате да сте заедно да ви пука какво мислят и говорят другите?това е от мен.надявам се да съм ти помогнала поне малко.успехи :)

estrella
12-27-2007, 17:40
Все пак последен въпрос ... Не ли нормално като съм и 1-ви и не само това но и 1-ва любов,да иска да излизаме толкова често,не е ли нормално тя да ме заобича пак ако имаме сексуални отношения ne dali e normalno a li4no spored mene e po4ti sigyrno 4e tfa 6t sa sly4i,, pyrviq mn trydno se zabravq .

princesa_viki
12-27-2007, 17:46
Все пак последен въпрос ... Не ли нормално като съм и 1-ви и не само това но и 1-ва любов,да иска да излизаме толкова често,не е ли нормално тя да ме заобича пак ако имаме сексуални отношения ne dali e normalno a li4no spored mene e po4ti sigyrno 4e tfa 6t sa sly4i,, pyrviq mn trydno se zabravq .
бих допълнила че изобщо не се забравя :)

vanki6A
12-27-2007, 18:03
Еми ако не ме обича наистина и не ме е излъгала,кво правя.Ако не ме обича наистина вече,се чудя дали не може отново да ме заобича ако имаме сексуални контакти ...