PDA

View Full Version : Не се смейте :)



unknown2
12-27-2007, 17:37
Malko mi e kofti da govora za tva :cry: ama ne moga da se celuvam nikoga ne sum se probval i me e strah. Edno momiche koeto mn si love sega veche sme na faza gadjeta ama men me e strah che kato posegne d me celune i shte naprava nekoi gaf pak i ne mi e mn udobno da i kaja: ne znam kak nauchi me . Koi znae kakvo shte si pomisli. Chel sam gi tuka temite ama ne moga se uspokoq + az sam momche na momichetata e po lesno zashtoto dori i da ne znaqt na tqh im e pozvoleno :) nqkoi malko ukorajitelni dumi che ne znam kvo shte pravq ako se izloja

SouL4e
12-27-2007, 17:42
Целта е да не се притесняваш както правиш ти. Като се стигне до там просто го правиш. Ако тя знае как стават нещата няма да има никакъв проблем за теб.

princesa_viki
12-27-2007, 17:42
виж са...аз имах едно гадже което беше достатъчно голямо и все пак не знаеше да се целува.та..на мен изобщо не ми пукаше.целувката става още по нежна и красива.не е въпроса да си някой плейбой който се е мляскал с половината град,ами да вложиш чувство,особено ако имаш и към момичето.
и нещо друго.кажи й че ти е за първи път. по добре да знае.а относно излагането не виждам как може да стане това :wink: само бъди себе си и не се притеснявай.всичко идва от самосебе си успех :wink:

unknown2
12-27-2007, 17:47
Blagodarq :) Az mn si q obicham i za tova se starq mn zashtoto ne iskam da se oburka neshto i taka . Ne znam kakvo da pravq kato se stigne do celuvka ama shte opitam da se uspokoq .Trudno e . Ami mai naistina shte e po dobre da i kaja :)

hOuseE_lOver
12-27-2007, 17:52
Blagodarq :) Az mn si q obicham i za tova se starq mn zashtoto ne iskam da se oburka neshto i taka . Ne znam kakvo da pravq kato se stigne do celuvka ama shte opitam da se uspokoq .Trudno e . Ami mai naistina shte e po dobre da i kaja :)
А бе пич , и аз преди като нее се бях целувал и ся се уговорих с едно момиче от даскало на кафе ( преди това доста си писахме ) и тогава тя ми вика : ще те :-) утре и аз бях малко притеснен и като излезнахме , отидохме в едно кафе , седнахме и по едно време тя ме спогледа и ме целуна . малко от изневиделица :D Обаче мн бързо се ориентирах :wink: Не се напрягай и всичко ще стане от само себе си :) :wink: =; :smt001 \:D/ :-({|= :smt003

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-27-2007, 17:55
Виж сега, никъде не пише, че и на момчетата не им е позволено да не могат да се целуват... А пък ако става въпрос, въпреки че беше ходил 2 седмици с най-добрата ми приятелка, когато тръгнах със своя приятел, както не се бях целувала дотогава, направо лъснах пред него - целувките му бяха като на риба :? Така де, никога не съм се дърпала от това, а даже и ми беше като предизвикателство да успея да го науча да се справя с материала... :wink: Така че споко го давай, няма какво да сбъркаш, а пък ако и за момичето е първи път, тогава сигурно същото й минава през главата :wink:

unknown2
12-27-2007, 18:03
na neq ne i e za purvi put i tochno zatova mi e tolkova pritesneno . v smisul ako i na neq i beshe za 1 vi put shtqhme da se uchim zaedno i taka a pak taka koi znae kakvo shte si pomisli . thnx za ukorajenieto

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-27-2007, 18:08
Абе и на приятеля ми не му беше за пръв път, ама явно даже аз можех да се целувам по-добре от него, нали? :-P Спокойно, въобще не си зависи от това кой е опитвал и кой не е... И през 10 да си минал преди това, ако не си минавал качествено (а може би и те да не са обърнали внимание, защото не са го взимали насериозно), няма как да станат нещата :P

MiMcHeToOo
12-27-2007, 18:23
Споко, ша са спрайш! :smt008

sladku_bebzi
12-27-2007, 19:49
Тя ще те научи :-|

12345678
12-27-2007, 20:20
a ako i momi4eto i mom4eto nemogat da se celuvat...dali 6te se polu4i?

unknown2
12-27-2007, 20:28
togava e nai dobre. ako pri men beshe taka shtqh da sum shtastliv zashtoto i 2 mata shte se uchite i nqma da se pritesnqvate che shte oburkate

WaRd3n
12-27-2007, 20:31
Ще се научиш,никой не се е родил научен :)

DoThat
12-27-2007, 20:48
Спомням си че и аз за първи път като се целувах ми беше страшно изплашено даже повече от на теб, но накрая като се докоснеш до устната на момичето, ПОВЯРВАЙ МИ, ще се почувстваш така се едно цял живот си се целувал.

Ще ти дам една тактика.В началото само си докосвате устните като леко се отдръпваш, пак докосваш и пак отдръпваш и така няколко пъти докъто не й свикнеш, после започваш да си въртиш леко и главата като просто целуваш устните й, елементарно е.В по нататъчен стадий, когато вече се поотпуснеш моеш да включиш и езика :)
Ае успех и не се плаши ве бахти, и жените са хора хахах :P :D 8)

bp1912fc
12-27-2007, 21:52
Спокойно момче ни са притеснявай всичко ша си дойде само трябва си уверен в себе си. И да не забравяш че всеки се целува различно ;)