PDA

View Full Version : Изненада :)



mon_vie
12-27-2007, 18:43
Искам да изненадам приятеля си да му покажа по малко различен начин че много го обичам и че всичко което съм казвала или правела е било защото го обичам ..
Предложете нещо.Какво сте правили вие за да изненадате приятеля/приятелката си?Много неща е правил за мен и сега е мой ред :-D
Ще съм ви много благодарна ако ми дадете някоя идея :-D :-D :-D

ra4ence
12-27-2007, 18:48
Амииииииии преди седмица-две писах на Море от Любов,ама.. :?
Понякога му купувам неща,които обича и го глезя. Неща от рода на бонбони,шоколади.. :)
Сутрин като си тръгваме от тях,той за работа,аз за лекции го издебвам и оставям до компа му картичка с надписче колко го обичам :) Разнообразявам местата и пиша разл мили неща :)
Друго не съм правила..

koman
12-27-2007, 19:07
мм ето кво направих аз ...

Коледа....19:00.....вънка студ....аз съм си в къщи и приятелката ми е в тях си ... / оф що пиша така #-o / Седя си аз в нас и изведъж ми хрумва гениалната / за моя акъл / идея да ида при нея да я изненадам.Филмирах я да излезе да провери нещо пред тях и когато отвори вратата и ме видя застанал посредата на пътя /стърчащ като ..... / супер много се зарадва и грейна цялата :arrow: от там нататак не е ваша работа :-D

Sukrovishte
12-27-2007, 19:53
посипи листенца от рози върху леглото, запали някоя и друга свещ, пусни романтична музика, приготви две чаши вино... останалото няма да обяснявам...
може и без виното, аз и без друго не го обичам, ама някои имат нужда от отпускане първо. а ако не ти се дават пари за рози, тук има изкуствени листенца, пак са много яки и можеш да си ги ползваш много пъти - http://marquise-group.com/shop/index.php?cPath=2_30

LofYou
12-27-2007, 19:56
мм ето кво направих аз ...

Коледа....19:00.....вънка студ....аз съм си в къщи и приятелката ми е в тях си ... / оф що пиша така #-o / Седя си аз в нас и изведъж ми хрумва гениалната / за моя акъл / идея да ида при нея да я изненадам.Филмирах я да излезе да провери нещо пред тях и когато отвори вратата и ме видя застанал посредата на пътя /стърчащ като ..... / супер много се зарадва и грейна цялата :arrow: от там нататак не е ваша работа :-D


Хеи тази идея ми харесва :oops:

goddes
12-29-2007, 17:49
:) moje6 da napravi6 4a6a s va6ite obrazi na neq ,mn 6te se zaradva spored men :)

sLaDkA_GrEsHkA
12-29-2007, 19:42
ei ot kude moga da si namerq takiva chashki :shock: iskammm :cry: :-#

MiMcHeToOo
12-29-2007, 19:47
Амииииииии преди седмица-две писах на Море от Любов,ама.. :?
Понякога му купувам неща,които обича и го глезя. Неща от рода на бонбони,шоколади.. :)
Сутрин като си тръгваме от тях,той за работа,аз за лекции го издебвам и оставям до компа му картичка с надписче колко го обичам :) Разнообразявам местата и пиша разл мили неща :)
Друго не съм правила..

Ау, че готино.. :smt007

fuckface
12-29-2007, 20:15
еми купи му бира :D

Raderfort
12-29-2007, 23:24
Искам да изненадам приятеля си да му покажа по малко различен начин че много го обичам и че всичко което съм казвала или правела е било защото го обичам ..
Предложете нещо.Какво сте правили вие за да изненадате приятеля/приятелката си?Много неща е правил за мен и сега е мой ред :-D
Ще съм ви много благодарна ако ми дадете някоя идея :-D :-D :-D
:grin: nai setne svqstna tema
::: emi iskre67i na cent1ra na grada vi 4e go obi4a6 :)
priqtelkata mi malko se qdosva, no posle :smt008 :smt007

gPa3HuTeJl
12-30-2007, 09:09
мм ето кво направих аз ...

Коледа....19:00.....вънка студ....аз съм си в къщи и приятелката ми е в тях си ... / оф що пиша така #-o / Седя си аз в нас и изведъж ми хрумва гениалната / за моя акъл / идея да ида при нея да я изненадам.Филмирах я да излезе да провери нещо пред тях и когато отвори вратата и ме видя застанал посредата на пътя /стърчащ като ..... / супер много се зарадва и грейна цялата :arrow: от там нататак не е ваша работа :-D

Бахти егоиста си.... :---)

{GoLd_GiRl}}
12-30-2007, 09:18
Според мен сама трябва да се сетиш как да го изненадаш и какво трябва да направиш.Разбира се може да вземеш по неищичко от някоя идейка но целта на изненадата според мен поне, е да направиш нещо което не е чак толкова срещано и не чак толкова правено.

vikipf
12-30-2007, 09:33
Хахах идват ми тъпи идеи, но нещо се размечтах... Какво бих направила аз на.... ох.. момчето, което обичам..
Уредете си среща в някоя хубава снежна градинка ( в която може би сте прекарвали много време заедно като не е било студено ). Отиди , но се скрий... Изчакай го да дойде и го наблюдавай от страни ( ох, как обичам да гледам как се мъчат хората... :D ).. Той сиг ще ти звънне няколко тъпи... Ти не му вдигай... И като видиш че си тръгва му се обади... Питай го къде е и защо не е у вас както сте се уговорили... Той сиг ще ти се разкрещи. Ти тръгни към него и с най-спокойният си глас му кажи... "Мило, не ми се сърди.. Просто се обърни.." . Ти седиш в целият си блясък... И след момент се втурваш към него и го прегръщаш... Мушкаш му в ръката листче на което пише "Обичам те".. Хващаш го за ръка и го водиш където пожелаеш.... И у вас може... :oops:
Но за целта и двамата трябва да имате чувство за хумор.. И бързо да му минават сръдните... Хахах съмнявам се да има някой болен мозък, който да опита това.. Все пак може да му коства връзката.. :D
Мен не ме броете... Аз обожавам да дразня хората... 8-)