PDA

View Full Version : Имам проблем.



I_HaVe_A_PrObLeM
12-27-2007, 19:13
Такаа значи проблема ми може да е вече раучаван но нещо не намерих такива теми.
Та проблеми е сжързан с 3-ма човека-мен, един приятел и приятелката му.
Та стана така че когато първият път се видяхме с неговата приятелка нещо стана м/у нас. Тогава леко се пошегувахме и ни хареса. Той много ревнуваше мисля но това беше целта. Та сега дойде момента в който нещата между мен и нея леко се задълбочиха. Аз не искам нищо повече от удоволтвие и хубави моменти, а и тя ги получава от мен.Хубаво ни е заедно само, че да не забравяме и него. Той я харесва според мен но я иска само за себе си, държи се зле с нея и я използва само като с*кс играчка. Извинявам се за израза ама е така :-k
Та на нас кат сме насаме ни е хубаво с нея, само че тя го обича и него, а аз не искам да късат щот ми е един от най-добрите приятели, и ако скъсат ще стане много кофти за сички, най-вече за мен щот ще трябва да се раздвоявам между добър приятел и хубави моменти. Аз правя сичко по силите си за да я убедя да не го напуска но тя май не иска да ме слуша и казва че със секи ден сичко ставало по-лошо.
Моля ви кажете какво да правя???Да спирам ли с опитите да не се разруши връзката им и да си караме с нея тайно или тя да къса с него и аз да трябва да избивам между двамата, кое не е много добре понеже са и съседи.Айде майни моля ви са кажете ко да правя :-k ](*,) :roll:

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

извинявай :-D

glezan4e
12-27-2007, 19:19
mnogo e zapleteno polojenieto ti ... govori s neq... i se razberete kakvo 6te pravite ... a mom4eto nqma povod da se syrdi, tq 6tom iska drug ( ne zavisimo dali tova e nai-dobriq mu priqtel ili nqkoi drug ), to zna4i ne q zadovolqva ... nz.... syvetyt mi e da pogovorite dvamata (ti i momi4eto) ...

I_HaVe_A_PrObLeM
12-27-2007, 19:26
Ем много сме говорили харесва ни заедно но все пак не искам се разделят, може да звуча като глупак ама е така, щот истината е че той аистина я харесва и я обича но не може да го изрази, даже утре съм му подготвилк конско да му чета 8-)
А инче че е заплетено е така ама това беше най-простото обеснение :-k

ra4ence
12-27-2007, 19:26
А според мен и двамата я имате за секс играчка :) Тя вас също ви има за такива :)
Що не си направите 3ка, бахти... :-D

I_HaVe_A_PrObLeM
12-27-2007, 19:29
Ем за тройка все още не сме мислили, той въобще не знае за нас, е предполага че има нещо ама не е сигурен все ощя слава богу :?
Ама нз за тройка щот тя казва че кат и предлагал да му прави свирки и тя не искала защото я е било гнус, апък при 3-ка не искам съм близо до него :D

бтв за сега отношенията ни с нея са свързани с няколко еротични приказки и малко ласки, мисля че тя не го иска щот казва че само секс искал и направо преминавал напряко, а един път кат и ходих на гости така след като се "позабавлявахме" се оказа че много и харесва да я целуват по вратлето и по коремчето :D , а оня не искал я целувал искал само по устните и бузките :(

моля ви дайте и други мнения :cry:

I_HaVe_A_PrObLeM
12-28-2007, 07:36
Up :cry: :-k :neutral:

slun4evo
12-28-2007, 08:13
Класически любовен триъгълник.Ами ти нямаш глас тук, ако тя не може повече с него, то ще го зареже, каквото и да и казваш, след като се държи така с нея, тя няма изгода да са заедно.А може би това към теб не е само увлечение, смятам, че те харесва много.Тя иска хубавите моменти с теб и по-вероятно е да скъсат.Колкото и да ти е кофти няма как.Ако сте истински приятели ще запазите приятелството си, просто отначало ще ви е много неловко.

slun4evo
12-28-2007, 08:16
А и бтв по-добре му кажете вие, щом се досеща скоро ще научи цялата истина, по-добре е да я разбере от вас. :)

I_HaVe_A_PrObLeM
12-28-2007, 15:07
Eми честно казано вече незнам какво да правя побъркавам се :(
От една страна ок да му кажем след тва име 2 страни ;)
От една той живее далече коет е хубаво, но от друга сме в един клас :D, което не е много хубаво 8-)

I_HaVe_A_PrObLeM
12-28-2007, 15:50
btw има и един друг проблем, че аз не знам дали съм достатъчно готов да се обвържа толкова много колкото тя иска, просто не се чувствам готов, и за това не искам да късат, и тя да си мисли че след това ще съм готов на всичко за нея, и няма да мисля за друга :( :-k , а тя е доста далеч от мен и не може всеки ден да се виждаме :( просто работата е там че двамата взаимно с него се допълваме :lol: :razz:

BuBi008
12-28-2007, 17:01
Hmmm che to ti si mnogo strannen chovek .... hem ne iskash da kusat pyk hem im se meshish v neshtata . Normalno e momicheto da iska da skusa s priqtelq si shtom ti se durjish po po razlichen nachin ot nego . Mai ne se useshtash che tq shte go zareje zaradi tebe taiche ako naistina ne iskash da kusash se ottegli . To ti kato i govorish da ne go zarqzva tq oshte se vliubva v tebe shtoto siurno se vkarva v nqkoq ot tiq bozite kadeto choveka na tvoito mqsto e tolkova svesten i ne iska da narani nikoi taiche e sposoben da naranqva sebe si vmesto nai-dobriq si priqtel bla bla bla..... Misli! Spored men ti si chernata ovca a ne priqtelq ti .... ti pyk koi si da komentirash toi kak se durji s neq ne e malka shtom e s nego oshte znachi vse neshto namira v nego .... tova si e tqhna rabota !

koalka
12-28-2007, 17:13
Тя връзката им е разрушена, само че той не го знае още.Тя явно има чувства и към теб, готино й е и явно не иска да е с него...Но пък, след като я използва като "секс играчка" - тя си е виновна, защото тя търпи такова положение и отношение.

I_HaVe_A_PrObLeM
12-28-2007, 17:36
Eми за сега ще последвам съветите на {P}BuBi{P}
Ще се отдалеча за малко, ще се скатайвам и ще се държа по-настрана от нея, ще спра със всякакви намеци към нея, дори може да не и пиша, ще му чета конско на оня загубяняк :-D . Ще изчакам 2-3 седмици да видя дали нещо не се промени, а бтв аз съм и казал че ако скъса с него нема ме вижда и аз от тва нема да загубя :( , правилно ли съм постъпилк или не :?

I_HaVe_A_PrObLeM
12-28-2007, 20:02
Ем днес нещата да се надяваме ще се пооправят, говорих с нея и и казах че нищо не мога да и дам и да спрем до тук, казахме си че ни е хубаво, но че аз искам да спрем за сега, според мен съм постъпил правилно, тя не беше мн очарована но какво да правя :( . Леко така и казах че съм я лъгал до сега само заради края(макар и да не е така), като с енадявам така да е по-добре, каза че съм глупак и т.н. ок примирих се.Казах и че нямам време, няма място, и въобще всичко коет може да попречи, тя пък каза че ме било страх :razz: , ок и с ва се съгласих :( :neutral:

За сега това, само ми кажете според вас правилно ли е било решението ми, знам че не е много добре за нея ама..... :neutral:

sweet_lady:]
12-28-2007, 23:18
:neutral:

I_HaVe_A_PrObLeM
12-29-2007, 08:09
Малко офтопик:
Защо има няколко абоната с едни и същи аватари?

А по темата за сега с нея се стабилизираха отношенията и сме само приятели, казах и че не искам нищо повече, пък и тя каза че като се е сетила за един ден когато се "забавлявахме" с нея и е станало леко тъжно за тоя моя приятел и леко е поплакала въпреки, и въпреки тва иска пак, НО за сега и казах че нищо няма да се получи :neutral: