PDA

View Full Version : за къдриците



swete
12-27-2007, 19:37
значи сега сум се изкъпала и ще ме навиват,защото утре фирмата на баща ми има банкет и да съм по-различно,но въпроса ми е понеже тренирам акробатика и какво да направа за да не ми се развалят къдриците.дали ще стане ако преди това ги напръскам с лак и ги вържа на трена по небрежно и каквото старчи да го хвана с фиби???

LuCiFersAngeL
12-27-2007, 19:42
Не е гаранция, че косата ти ще се запази, но и не може да се каже, че със сигурност ще се развали. Според мен щом утре е толкова важен ден за теб би било най-добре да пропуснеш тренировката, ако е възмпожно.

GaBiIi__
12-27-2007, 19:50
Не е гаранция, че косата ти ще се запази, но и не може да се каже, че със сигурност ще се развали. Според мен щом утре е толкова важен ден за теб би било най-добре да пропуснеш тренировката, ако е възмпожно. +1 :)

YaNcHeToOo
12-27-2007, 20:03
то зависи и от лака,моя например е на Londa и съм мн доволна от него..аз също ходя на танци,веднъж се бях накъдрила и нямах проблеми..като отидох на танците! ;-)

_SeXy_GaZaRkA_
12-27-2007, 20:35
mi napr1skai q s lak i q xvani na kok....GaRaNtiram ti 4e 6te ti se zapazqt kadricite samo laka da e s po silna fiksaciq....uSpExXXx

swete
12-28-2007, 08:44
ами тя мойта коса не иска мн силен лак знам го,защото когато ходя на състезание и си слагам съвсем малко.няма как да не ида на трен,защото ми е важна точно тази,но ще се напръскам с лак и после ще се вържа на кок.мерси на всички,които ми писаха!!!