PDA

View Full Version : дЪрЖИТЕлИ СЕ ТЪПО ?



PETRU6KA PAMU6KA
12-27-2007, 21:03
Абе хора случвало ли ви се е примерно когато сте в даскало и има около вас яки хора на които искате да станете fr просто шото те са яки и за вас е добре да сте fr с тях обаче се държите като пълен сдухар и кретен и тъпак ](*,) ](*,) а всъщнот сте ебати якия и в среда където не се опитвате да се харесате на някой всички ви обичат и сте си The Best 8-) обаче понеже можеби не се отпускате така при другите те ве зарязват и викат "а ве оставете я тая сдухла" :cry: кВо Се прави в такива случаи а ? :?

_SmiLe_FoR_yOu_
12-27-2007, 21:10
Еми не се притеснявай от яките,на които искаш да се харесаш.Отпусни се,бъди себе си и се дръж свободно,така може да им спечелиш вниманието. Айде Успехчета :P

Glezanka
12-27-2007, 21:12
"Сдухла" ... "сдухар" ?!?!?!?! Какви са тез думи,че не ги разбирам ...
Не ми се е случвало щото се държа по един и същи начин с всички,не играя сцени за да се харесам на някого.

Cool_Bitch
12-27-2007, 21:16
Ako iska6 da se haresa6 na drugite badi sebe si tva e moq princip!!

twix_91
12-27-2007, 21:18
Отпусни се и не играй никакви роли,бъди просто себеси. Не се стресирай какво ще кажат или дали ще те харесат.Когато не играеш роля ще те забележат без да усетиш, и хоп вече сте станали приятели. Айде успех :wink:

IrReplacaBle
12-27-2007, 21:28
еми не знам,щото не съм се опитвала да се сдружавам с най-нахаканите фукли в даскалото. Познаваме се , но не ми е притрябвало да им се доказвам и кат казват такива работи могат само *цензура* :-D
С някои наистина си заслужава да поддържам някакви fr отношения :)
Явно в първия опит за запознанство с тях си се издънила , или се притесняваш да не стане..както и да е , колкото и да играеш и не се държиш като себе си , толкова по-лошо ;) Не е нужно да не си "сдухла" в техните очи само защото ги имат за много известни :)

koman
12-28-2007, 06:33
Отпусни се и не играй никакви роли,бъди просто себеси. Не се стресирай какво ще кажат или дали ще те харесат.Когато не играеш роля ще те забележат без да усетиш, и хоп вече сте станали приятели. Айде успех :wink:
+1

чакай малко само ... кои са тея "яките" за културисти ли става дума :-D
Как определяш дали 1 човек е "як" или "смотан" ей тва немога да разбера мамка му.Защо искаш да се "внедриш" в компанията на "яките" ? Що те не дойдат при теб ?

P.S тъпо социално поведение
P.S1 гледайте филма
Klass (http://arenabg.com/details.php?id=ce0ae2bf947ae672ae067a552b9723a5945 90cfc)
ето линк и към Zamunda (http://zamunda.net/details.php?id=110287)

sexa_na_kompleksa
12-28-2007, 07:41
Изобщо не разбрах какво питаш! Но на въпроса в заглавието - твърдо да! :D

Madness
12-28-2007, 09:03
Изобщо не разбрах какво питаш! Но на въпроса в заглавието - твърдо да! :D
Ххаха
Да,и аз се държа тъпо...навсякъде със всички май...станала съм найстина голям задник...заеби...

А тя пита как се държиме,когато се опитваме да се харесаме на `яките` в училище...пхаха...Аз още не съм разбрала кои са яките в училище :-|
Ама и като ги разбера пак ще си е същото...

kroasandvi4
12-28-2007, 10:03
"Пичовските компании" често побеждават в количество(както на хора , така и на разните си предразсъдъци) над другите. Всеки в тях , разгледан поотделно , често е всъщност позьорска история.

Говоря за тълпите от "такива", не за самите печени хора по принцип.

Мисълта ми е,че често да си сам е по-добре ,отколкото да си в такива шашми.

А ако на някой му пука за репутацийката до степен , в която да се мазни на някоя тълпа , мисля, че едно-две удряния на лицевата част в стената ще му помогнат повече.

jarod
12-28-2007, 11:01
аз обикнтовенно изпростявам на даскало (.....университета) ........ направо нз каде са намирам пък камоли да забележа някой друг около мен ........

Sunny_stz
12-28-2007, 11:36
И аз смятам че да се държиш естествено е най-добре!Аз и не мога да се държа по друг начин!В училище е тъпо,почти нямам приятели там,защото повечето са пълни селяни и няма за какво да разговарям с тях...Иначе от другия клас са най-нафуканите ,които не понасям...нищо не струват ,а самочувствието им е до небето!Не мога да разбера защо трябва да има такива хора,а можещите са без самочувствие и никога не могат да покажат какво могат???

Seducti0n
12-28-2007, 12:11
Целия проблем идва от това,че се държиш неестествено,правиш се на клоун, с една жалка цел-да се харесаш на "яките" и къде е смисълът се питам аз?!

XaMcTePKa
12-28-2007, 16:21
Да,и аз се държа тъпо...навсякъде със всички май...станала съм найстина голям задник...заеби...

+1 ама не ми и пука де ;)

BuBs
12-28-2007, 19:15
на мене ми се случва щото когато искаш нещо да е перфектно и да стане добре тогава най се объркват нещата...шри мене постоянно се случва...
И всъшност маи със всички почнах да се даржа тъпо нз що мъча се да се попрвя ама се така става...нз кво данапрая даже мисля че затова съм скарана с приятелките си.ти се опитай дане се ядосваш за грешките на другите и участвай в разговорите им,не стои безучасно...божее аз ли го казах това... #-o

DisciplineAndOrder
12-29-2007, 00:54
'яките' са най-сдухани. 8)

adizitk1
12-29-2007, 08:44
Просто не се опитвай да им се харесаш.Дръж се естествено и който те приеме като ''сдухарка'' да си гледа работата.

SuNsEt
12-29-2007, 10:55
Неее...аз се държа както и попринцип...ако искам да стана приятелка с тях,то те трябва да ме приемат такава каквато съм. :-D

N0_feAR
12-29-2007, 15:13
Нещо много не цъкнах к'во искаш да кажеш...ама горе долу....Що пък ТИ трябва да сменяш маски пред "ЯКИТЕ" и да им тичаш след гъза? Що ти не станеш "ЯК/А" и ТЕ да тичат подир твоя?!
а отговор на заглавието ти: Да, държа се тъпо понякога :-D

st1ka
12-29-2007, 16:23
..

Pedigree
12-31-2007, 14:02
Минах през тази епоха :)


Сега си имам свои приятели и познати,с които се чувствам добре,и
си ги избирам самичка,без да правя разни панаири :P

Има някои,които се правят на клоуни,за да са ми уж friends,но не им
минава номера.Просто не е нужно да се държат така,трябва да са себе си. :)

~Jenito93~
12-31-2007, 14:58
'яките' са най-сдухани. 8)
Да и аз тва съм забелязала ... ама не е така с вс! =; (мн важна забележка ... ;-) )

A по темата ...
.. и аз правех така за да се харесам на една фр(не защото е "известна" (нищо че наистина е ) , просто мн ме радва )
Обаче така не става... като мине малко време просто няма да можеш да продължаваш да се преструваш.
Айде успех :P

xSaShEtOx
01-02-2008, 16:09
Абе на мене ми се случва, ама ми идва отвътре просто и предпочитам да не говоря много, защото в такива ситуации е най-добре да направиш точо това. Аз съм виждал мои познати които се държат адски тъпо и забелязвам колко са смешни в такива моменти. Иначе понякога сякаш неочаквано се сещам за някви неустоими лафове :D и реакцията на околните е мн добра :evil:

Escarina
01-03-2008, 00:22
Ми тъпо като неестествено от доста време не ми се е случвало, ама ми се случва да изръся някоя върховна простотия и който не ме познава особено се хваща за главата.. шанс :D

trittico
01-03-2008, 06:47
Изобщо не разбрах какво питаш! Но на въпроса в заглавието - твърдо да! :D
+1 :razz: