PDA

View Full Version : май се влюбих



ko7e70
12-27-2007, 21:48
Здравейте,
имам нужда от малко помощ.
От 5 месеца живея в Канада и в момента уча в така наречения СЕЖЕП-това е училище, което е разделено на много части и в него уча много различни хора и една от частите(където уча и аз) се учи само френски език и има всякакви хора(под думата всякакви разбирайте хора от 17-18 до към 50 годишни като 17-20 годишните са много малко).В началото когато почнах да уча там общувах само със семейството българи които са в моята група и мн се притеснявах да говоря с останалите извън групата.Тъй като пуша един ден при мен дойде младо момче на 24 години и ме помоли за огънче.Свикнала съм винаги да правя услуги(пък и в случая няма да ме изяде като му дам запалката си).Тои ме заговори, но тъй като все още не говоря много добре френски адски много се притесних и той явно усети и ми каза че трябва да тръгва.Стана ми и малко жалко, защото момчето е и много хубаво, но не можех да направя нищо.На следващия ден като се видяхме поговорихме, но в следващата една седмица не правихме нищо повече освен да си кажем по едно здравей и как си.В края на седмицата имахме празник за Коледа и едната ми госпожа ме видя да говоря с него и ме пита дали ми харесва(тази госпожа е много свястна и е младичка),защото ме видя да говоря с него но отново не си казахме нищо по различно от здравей и как си.Бях забелязала че той ме гледа но не знаех какво точно означава това : дали ме харесва или не,защото аз с всеки изминал ден все повече се привързах към това момче(пропуснах да ви кажа че той е от Перу).Когато казах на госпожата си че той ми харесва тя изчезна за малко и след малко като се върна ми каза че и той ме харесва но се притеснява и не знае как точно да постъпи.
Аз също сега не знам как да постъпя тъй като в момента сме ваканция и нямам никаква връзка с него, а всеки ден си мисля за него и вече усещам че съм влюбена в него.А и след като тръгнем пак на даскало не знам какво да правя:дали да ида и да му кажа че също го харесвам или да си замълча и да изчакам да видя той какво ще направи.Моля ви посъветвайте ме как да постъпя,защото наистина го обичам.
Благодаря ви предварително.

Lullaby
12-27-2007, 21:53
щом си сигурна че и той те харесва няма какво да се 4удиш! :razz:

_SmiLe_FoR_yOu_
12-27-2007, 21:56
Ами кажи му :) и после да разказваш. :wink:
Успехчета :P

Cool_Bitch
12-27-2007, 21:59
Kaji mu!!Dano ne6tata potragnat uspeh! :grin:

ko7e70
12-27-2007, 22:02
mersi mnogo za suvetite.samo da trugnem pak na daskalo 6te poslu6am suvetite vi i 6te vi razkazvam kakvo e stanalo.
:)

DiTko
12-27-2007, 22:24
Като за начало разчупи леда помежду ви - хем ще се опознаете по-лесно, хем ще е по-лесно да преминете към следващата стъпка :) Успех :-D

MiMcHeToOo
12-27-2007, 22:43
Действай ;)

jane_17
12-27-2007, 22:56
Говорете си поже4е.. посприятелете се.... За сега нещата вървят много добре :) :) :wink:

~!~TotaL`Cha0s~!~
12-28-2007, 20:21
Moje bi pyrvo trqa da go opoznae6 6to za 4ovek e kato razgovarqte pove4e i po razli4ni temi. I ako si dopadnete togava ne6tata prosto 6te se naredqt ot samosebe si :grin:

kael
12-28-2007, 20:56
добре е маа му защо след като пускате тема тип " иам проблем" пишете стени от текст... каде учиш ко учиш колко си добър спести тея глупости и обобщи в едно кратко постче половоната от посла ти са пълни глупости боито убиват интереса аз да не чета романи тука ????

svetlin92
12-28-2007, 21:14
добре е маа му защо след като пускате тема тип " иам проблем" пишете стени от текст... каде учиш ко учиш колко си добър спести тея глупости и обобщи в едно кратко постче половоната от посла ти са пълни глупости боито убиват интереса аз да не чета романи тука ????

ОЛИ МАЛЕ КОЛКО СИ НАДУТ
никой не те кара да го четеш

а на това момиче де толкоз се чуди ко да направи щи кажа нещо слушай го ти говори ето това :smt007

kael
12-28-2007, 21:23
добре е маа му защо след като пускате тема тип " иам проблем" пишете стени от текст... каде учиш ко учиш колко си добър спести тея глупости и обобщи в едно кратко постче половоната от посла ти са пълни глупости боито убиват интереса аз да не чета романи тука ????

ОЛИ МАЛЕ КОЛКО СИ НАДУТ
никой не те кара да го четеш

а на това момиче де толкоз се чуди ко да направи щи кажа нещо слушай го ти говори ето това :smt007 тфа мойто момче не се нарича надут нарича се его(- увереност в себе си) и е 100 % с покритие а това че поста можеше да е 60% по кратък е факт

svetlin92
12-28-2007, 21:40
се пак е форум а теб никой не те кара да го четеш :)

babity
12-28-2007, 21:42
се пак е форум а теб никой не те кара да го четеш :)

и теб никой не те кара да правиш забележки, ама ти го правиш...нали? 8-)

kael
12-28-2007, 21:47
и все пак е форум а форумите са точно за четене незнам ти в форумите ко праиш ама аз чета и пиша .... може би има и друга страна неизвестна за непосветените :neutral:

svetlin92
12-28-2007, 21:50
аз изпозвам форумите да се забавлявам тя е разказало по подробно нищо лошо няма нали са че било далго голямо нещо станало :)


аз каквото пиша гледам да е късо щото правя много правописни грешки
:D

babity
12-28-2007, 22:01
аз изпозвам форумите да се забавлявам тя е разказало по подробно нищо лошо няма нали са че било далго голямо нещо станало :)


аз каквото пиша гледам да е късо щото правя много правописни грешки
:D

е тва е! напълни ми душата ся! искренността преди всичко!!! :wink: :wink:

k{}7e70
12-28-2007, 22:05
ne moga da razbera za6to kato se pusne nqkva tema vinagi ima takiva koito ne sa dovolni.znam 4e sum nova vuv foruma,no vse pak nali tva e forum i vseki pi6e tva koeto misli,za kvo drugite kato ne im iznasqt da 4etat dulgi ili sku4ni temi(sku4ni spored tqh) trqbva da pravqt nqkvi zabelejki na avtora na temata.na koito ne mu iznasq da ne 4ete.dokolkoto az znam tuk vseki ima pravo da pi6e kakvoto iska,a ne da se suobrazqva s ostanite.
nqkoi iska pomo6t po daden vupros i si mislq 4e koito iska i ima jelanie 6te pi6e i 6te pomogne ili 6te dade suvet.nujno li e da sudim horata za tva 4e imat nujda ot pomo6t i pitat za tva koeto gi interesuva i za tva koeto ne znaqt.

sweet_lady:]
12-28-2007, 22:39
ako go sakrati moje da ne kaje ne6to koeto 6te ni e ot polza i da ne q posavetvame pravilno!i verno za6to ima nedovolni vseki pat? :neutral:

strange
12-29-2007, 20:50
6tom i toi te haresva kakav e problema?dano ne6tata tragnat dobre!az pak haresvam edno mom4e,no toi pak ne me haresva,taka 4e ti si kasmetliika,deistvai!yspeh!

feelthless4o
12-29-2007, 21:36
Очите ме болят. Болен съм. Не ми се чете. Но ако си сигурна че и той те харесва действай щотот аз знам колко е гадно да гледаш от страни любимия човек без да е близо до теб !

sladi4ka_qni4ka
12-30-2007, 15:44
6tom i toi te haresva ..kakvo 4akash o6e napadai go ...Uspeh4eta :)

foxyto
12-30-2007, 16:10
poprincip edna dama vinagi trqbva da darji na dostoinstvoto si i da 4aka maja da napravi parvata stapka,no ako naistina mn go haresva6 i ne iska6 da 4aka6 prosto mu podhvarli "muhata" 4e izpitva6 dosta golemi simpatii kam nego! stiskam palci \:D/