PDA

View Full Version : Няколко реда мисли :) Не ги четете няма смисъл :)



nqkafsi_tam
12-27-2007, 22:01
Признанието е част от преодоляването на даден проблем дори и анонимно затова ще започна от това... :
Веднъж излязох с едно момиче , мислих много какво да и кажа и стана така че през повечето време мълчах .
Излязох с друго и въобще не се замислисях за това какво да и кажа и такива работи разговора си варвеше говорихме за сякви глупости които подхвърляхме за теми .
Тей де ся ще излизам с една друга и мн се чудя какво ще стане смисъл незнам и аз какви ги пиша в момента сигурно няма смисал но просто ми е малко сдухано на 3доорс и няа ко да прая в 1:10 вечерта ...... тапотия :) тей де харесвам я ама нз тя дали ще ме хареса спичам се от тва че може да ме отхвърли някво гадно чувствои така ...... И много се чудя къде да я заведа незнам даите някви идеи в софия някое яко кафе щото аз не излизам много смисъл най-якото в софия кафе което е ???
да разбрахте ме :)
Истината е че ме е страх да си призная че ме е страх да не ме отхвърли незнам просто мисля че вече съм по-добре незнам по уверен сам признах си страха :)
не вярвам някой друг да може да го направи ако може нека го напише в този раздел на форума в тази тема ест ако е свързан с любовта УСПЕХ ако има някои смелчага

DiTko
12-27-2007, 22:07
Браво пич. Излез и й покажи кой си :) Като не ти върже с тази ... давай следващата - да не е само тя на тоя свят.

nqkafsi_tam
12-27-2007, 22:10
i az tva vikam :)

BluE_s
12-27-2007, 22:15
Браво пич. Излез и й покажи кой си :) Като не ти върже с тази ... давай следващата - да не е само тя на тоя свят.
+2 ;)

jane_17
12-27-2007, 23:29
е... успокои се де :) Вси4ко ще е наред... тва е просто среща.. ако нищо не излезе... голяма работа.. да не ти пука много много... ;)

babity
12-27-2007, 23:36
Ебати заглавието...

доста е обещаващо... :D :D :D

nqkafsi_tam
12-29-2007, 00:22
na men mi haresva no qvno nikoi ne e pro4el cqlata tema deto q pisah 2 minuti i deto se 4eti 3 ;]

jane_17
12-29-2007, 00:25
na men mi haresva no qvno nikoi ne e pro4el cqlata tema deto q pisah 2 minuti i deto se 4eti 3 ;]


ей.... аз я про4етох..... :smt001 :-({|=

slun4evo
12-29-2007, 09:16
Е ако не ти върже, ще дойде следващата.Прав си да се притесняваш, винаг има притеснение.А относно кафето, където и да я заведеш е все тая.Успех и спокойно има хиляди други момичета.

ice_f90
12-29-2007, 09:46
Е ако не ти върже, ще дойде следващата.Прав си да се притесняваш, винаг има притеснение.А относно кафето, където и да я заведеш е все тая.Успех и спокойно има хиляди други момичета.
+1 аз също мисля kaто нея да нее единствената

TwiCe
12-29-2007, 10:18
Давай пи4 да не ти пука

slim4e
12-29-2007, 10:53
Е ако не ти върже, ще дойде следващата.Прав си да се притесняваш, винаг има притеснение.А относно кафето, където и да я заведеш е все тая.Успех и спокойно има хиляди други момичета.
+1 аз също мисля kaто нея да нее единствената


а такаа :) :wink: \:D/

LaDy_DaQnA
12-29-2007, 13:02
na men mi haresva no qvno nikoi ne e pro4el cqlata tema deto q pisah 2 minuti i deto se 4eti 3 ;]


ей.... аз я про4етох..... :smt001 :-({|=


i azz

i'm_not_Angel
12-29-2007, 13:23
Е ако не ти върже, ще дойде следващата.Прав си да се притесняваш, винаг има притеснение.А относно кафето, където и да я заведеш е все тая.Успех и спокойно има хиляди други момичета.


кво притиснение... и ако не те хареса какво ? не би тряяло да ти пука щото на тоя свет има 3 милиярда пичета.... и колко пати сам ви казвал остави жената да плямпа неините си приказки и глупости отговаряи само с ДА и НЕ и после направо я меткаи в леглото... е ако попаднеш на УМНА това нема как да проработи! :evil:

Не мисля че това да казва само "да" и "не" е правилния подход...То ако момичето е такова че знае как да завърже разговора ще станат нещата не е длъжен само той да говори... Пък и тфа за леглото [-X ... Мога само да кажа, че тя ако е мълчаливка кфото и да кажеш едва ли тя ще говори много после... Айде успехчета... \:D/