PDA

View Full Version : Любовна болка



lifestealler
12-27-2007, 23:24
Zdraveite ! Eto q moqta istoriq ! Vluben sam v edno krasivo i mn dobro momiche .Poznavame se ot skoro! Mn iskam da i kaja che q obicham napravo e kato neshto koeto me razqjda i ne mi dava mira ! Pochti ne spq ot tva jelanie! Iskam da i kaja no kato ne sum krasiv znam che shte me otreje zashtoto znam che i kolkoto da se govori tova za vutreshnata krasota nikude ne vijdam grozno momche s hubavo momiche ! Molq kajete da i kaja li! I v 2 ta sluchaq shte taja -ako ne i kaja shte produlji da me boli a ako i kaja otnovo shte me boli , dali ima zadna vratichka ili nqma izhod ot tova molq pomgnete :cry: :cry: :cry: :cry:

bbbb
12-27-2007, 23:36
според мен трябва да й кажеш..нищо няма да загубиш ако й кажеш,само можеш да спечелиш :) плюс това ти може да нямаш самочувствие че си красив а всъштност да си такъв или пък тя също да те намира за красив и чаровен :) ще разбереш само ако и споделиш :) знам че така като го казвам е лесно,ама за да го направиш се изисква голям кураж...аз също трудно бих го направил ама просто щом толкова силно желаеш нещо просто го направи :) успех!

jane_17
12-27-2007, 23:36
Ооо.. я се стегни :!: Кво си си втълпил 4е си грозен :x Във всеки има по нещо хубаво.. сигурна съм 4е и в теб... пък.. да не говорим 4е на всеки представата за красота е разли4на... "разни хора.. разни идеали" е казал народът! Повдигни го малко това само4увствие.. и кажи на моми4ето какво изпитваш! И недей да бъдеш с нагласата, 4е ще те отхвърли :!: Вси4ко зависи от самия теб! Но запомни: Нау4и се да оби4аш себе си.. за да могат и другите да те обикнат :!:
Успех ;)

lifestealler
12-27-2007, 23:43
Az se obicham :) no surovoto minalo . Neka prosto da kajem che ne sam imal mnogo gadjeta! Az znam che sam si dobur po dusha smisul ne sum kato onez gazarcheta koito se pravqt na golqmata rabota i se nalivat s alkohol :) No predi sa me otbluskvali ! Za tova znam kakvo shte stnae :(

jane_17
12-27-2007, 23:56
Не гледай в миналото.. тва 4е.. не си попадал на моми4е което да оцени красотата ти и като външност.. и като ли4ност... не озна4ава 4е тази няма да го направи... :) Просто бъди оптимист :) ;)

lifestealler
12-28-2007, 00:06
Amm shte probvam :) No moje li nqkoi da kaje che nqkoga e bil s ne prevlekatelen chovek po vunshnost ! iskam da kaje :)


Ami to e qsno che ne moga taka cql jivot ! Shte probvam!

jane_17
12-28-2007, 00:23
Ами... имаше едно мом4е... с което бях... Вси4ки се 4удеха какво съм му харесала... Като 2ка въобще не си подхождахме... той винаги ходеше размъкнат... с една такава.. дълга къдрава коса... Коренна противоположност на мен.. която.. на самотен остров да ме изпратиш.. пак огледалото ще си взема... :oops: :D :D
Та.. мисълта ми беше.. 4е в моите о4и.. той си беше най-хубавото мом4е на света.. :---) Не ми пукаше за мнението на другите.. и си изкарвах страхотно с него...
Просто, когато си влюбен.. си затваряш о4ите за недостатъците.. Една моя приятелка много оби4аше да казва: "Никой не е перфектен.. докато не се влюбиш в него" :) :) :-)

lifestealler
12-28-2007, 00:29
Az sum priqtno zakruglen za tova ne se sardete za samochustvieto mi :D . Abe az maj li sum ili lukova glava! taka i taka znam che shte stradam dai shte i kaja . da se nadqvam che posle v uchilishte nqma da znat vsichki :) a za tova che shte me haresa ne znam ne moga da si go predstava :D No vse pak nadejdata shte umre posledna

jane_17
12-28-2007, 00:41
Няма зна4ение.. дебел ли си пъп4ив ли си.. или пък.. носа ти е крив... Ако е моми4е на място ще обърне внимание на това което ще и кажеш и ще види положителните ти 4ерти...! Давай смело..пък..квото стане... няма да е 1вата.. няма да е и последната! Отхвърли ли те... само тя може да съжалява.. ;-)

lifestealler
12-28-2007, 00:45
Thnx za okurajavaneto :) Naistina mi opravihte nastroenieto :)

jane_17
12-28-2007, 00:49
Това ми беше целта :wink:
Разкажи после какво е станало :) А.. тая ако се е издънила... ооооо... само да ми падне.... :x :x 8-)

lifestealler
12-28-2007, 00:58
Spoko shte razpravqm :) Ako mi otkaje shte ti kaja kade jivee stava li :D ;)

jane_17
12-28-2007, 01:03
:P :P :P Естествено :-D :-D :P :P :P

kristin4eto
12-28-2007, 07:52
ei nikude v pismoto si ne kazva6 kak se durji tova momi4e steb-obru6ta li ti vnimanie,interesuva li se ot teb i t.n. Vse pak spored men trqbva da i kaje6 purvo za6toto tq ima pravo da znae i vtoro moje i da se polu4i ne6to.Nali znae6 4e kusmeta i 6tastieto idvat pri tezi koito imat smelostta da gi podursqt,zatova ne izpuskai vuzmojnostta da bude6 6tastliv.Ako vse pak ni6to ne se polu4i ne se ot4aivai vseki rano ili kusno sre6ta svoqta polovinka.Znam 4e zvu4i trivialo no moje bi e i vqrno.Aide uspex s momi4eto i dano sum ti pomognala :)

Glorious
12-28-2007, 08:11
Всеки човек е красив в очите на някой друг! :)
Тц тц колко съм поетичен... това е може би защото отивам на заколение след 10 минути! :?