PDA

View Full Version : Растеж на пениса



aSzS
12-28-2007, 00:41
Еми аз съм на 14 години и оня у гащите ми е 11-13 см - много е малък :( ;(
Как мога да ускоря растежа? Кво да праа хора помагайте :-k :-k :-k :-k

SandForGaara
12-28-2007, 00:49
Ще си замълча!!!!!!!!Докато не съм убил някого.
:-# :-# :-# :-# :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :( :( :( :( ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :x :x :x :x :-x :-x :-x :-x :evil: :evil: :evil:
Аааааааа немога.Все се намира някой умник бе.
Така......
Вземи си остави хормоните на спокойствие.Спри да "праскаш" като полудял за да си отпочине "оня в гащите".След 2-3 дена въздържания пак в нормален заход по4ваш ама по-полека постепенно почваш нормално "праскане"
Някъде ис форума бях поставил и статистика на британския институт за големината на члена.Ако я намеря ше линкна.И члена се мери в отпуснато състояние.

aSzS
12-28-2007, 01:01
Не е, че много "праскам". Четях в една тема, че някви на 14 години имали 16-17 сантиметрови и се почувствах като ощетен и през главата ми минаха какви ли не неща едва ли, че ще си остане такъв. :-k :-k :-k :-k :-k :-k :-k

SandForGaara
12-28-2007, 01:03
Занего си мислех,тои лъже спокойно.Все се намират гъзари.Аз дори не си го меря. :smt006

bsd
12-28-2007, 06:09
Занего си мислех,тои лъже спокойно.Все се намират гъзари.Аз дори не си го меря. :smt006

грешиш не лъже!(има и по-големи въпрос на гени моя тогава беше над 17 не че се хвала :oops: )

Абе нали имаш 6 сантиметра, стига ти да разпориш някоя (то важното е да ти е дебел).Пък и ще порастне

spark_94
12-28-2007, 06:23
Ще си замълча!!!!!!!!Докато не съм убил някого.
:-# :-# :-# :-# :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :( :( :( :( ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :x :x :x :x :-x :-x :-x :-x :evil: :evil: :evil:
Аааааааа немога.Все се намира някой умник бе.
Така......
Вземи си остави хормоните на спокойствие.Спри да "праскаш" като полудял за да си отпочине "оня в гащите".След 2-3 дена въздържания пак в нормален заход по4ваш ама по-полека постепенно почваш нормално "праскане"
Някъде ис форума бях поставил и статистика на британския институт за големината на члена.Ако я намеря ше линкна.И члена се мери в отпуснато състояние.Пич ,,ония в гащите" не се мери в нормално състояние !!!

spark_94
12-28-2007, 06:24
Занего си мислех,тои лъже спокойно.Все се намират гъзари.Аз дори не си го меря. :smt006Лъжец ли ми каза ? :-x

vaniLL
12-28-2007, 07:32
ne razbiram zashto se vtilqsvate v takiva neshta :neutral:
nikoi nqma da te vyrne , nito pyk kaot svalish gashtite , shte izkara liniikata da meri i ako e dostatychno golqm shte ti pusne 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ #-o
po-spoko , malkiq :smt006 :-({|= :smt002 =P~

SilverAngel
12-28-2007, 08:02
ne razbiram zashto se vtilqsvate v takiva neshta :neutral:
nikoi nqma da te vyrne , nito pyk kaot svalish gashtite , shte izkara liniikata da meri i ako e dostatychno golqm shte ti pusne 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ #-o
po-spoko , malkiq :smt006 :-({|= :smt002 =P~ \:D/

Kanela
12-28-2007, 09:23
ne razbiram zashto se vtilqsvate v takiva neshta :neutral:
nikoi nqma da te vyrne , nito pyk kaot svalish gashtite , shte izkara liniikata da meri i ako e dostatychno golqm shte ti pusne 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ #-o
po-spoko , malkiq :smt006 :-({|= :smt002 =P~ \:D/
+1
И само да отбележа-мери се откъм корема в пълна ерекция :wink:

aSzS
12-28-2007, 13:22
Има време да порастне казвате? Възможно ли е в определена възраст да почне да расте бързо? :s

razbivacha
12-28-2007, 13:28
ти пък кво си се стреснал толкова и на мене на 14 ми беше 12 см ама не съм се оплаквал нали... сега съм на 17 и ми е 17,5 - 18 см зависи от възбудата... секи се развива с различни темпове..

StillNoob
12-28-2007, 14:04
:grin: :grin: :grin: TyKa HanPaO Me pa3бu :grin: :grin: :grin:

razbivacha
12-28-2007, 14:09
кажи си скупе-а да ти го покажа бе, за кво ми е да лъжа ;)

besnicataa
12-28-2007, 14:14
Добре,4е не съм мъж :-D :-D а ина4е не разбирам от разтеж на 4лена не знам :grin:

swords1010
12-28-2007, 15:08
Спокойно, нормално е. Тялото ти сега започва да се развива, следователно пенисът ти също.

BIGchlen
12-28-2007, 15:34
Яж повече орехи ..помагат мн за развиването на организма :grin: :idea: !! Или го намажи с олио ще ти стигне до пъпа :D 8-)

aSzS
12-28-2007, 21:06
Яж повече орехи ..помагат мн за развиването на организма :grin: :idea: !! Или го намажи с олио ще ти стигне до пъпа :D 8-)
WTF :D ?!

Devour
12-30-2007, 23:15
АХААХХАХАХ
растеж на члена.. :shock: :grin: :grin:

MakeMeLaugh
12-31-2007, 09:39
И само да отбележа-мери се откъм корема в пълна ерекция :wink:

Ей това е верният отговор!!!

Те затова лапетата мислят, че имат големи чурки.. щото ги мерят външно и излизат с 2-3 санта в повече и хоп стана гъзар с его.. ма кат го извади.. дсамо ето приказвал :razz:

След като с 14-15 санта можеш спокойно да опреш "в дъното" на вагината на момиче.. не виждам смисъл от 20 санта.. останалите 5-6 остават на сухо буквално ;д друго си е да ти го "лапне" целия ;д

ък и от толкова теми така ли не разбрахте.. че колкото е по-дълъг по трудно се пълни с кръв и стои по-мек, и като стане на 40 год да речем ще има едни молитви преди секса... ;д! Докато тия дето са нормални при тях е по-лесно и ерекцията е по-кчествена. Не си измислям.. научно доказано е. Ма кой да слуша...
Тъй, че според мен да имаш 20 санта примерно както всички искат според мен не е за хвалба.. щото след време яко комплекси.

Пък и като станете семейни и жените ви родят и станат по-широки.. няма да иска да я ръгате в яйчниците, а ще иска дебелина да я изпълвате и да се кефи ;)

А, оня спарк'94 ли там квото беше - не вижадм какво се гордееш с 13 годишна чурка.. да не мислиш, че в момента можеш да направиш нещо с нея ... айде нема нужда. Като почнеш да правиш секс и гърчиш пр-ката си от кеф (без да преувеличава) чак тогава почвай да се хвалиш моето момче ;) Щото куче дето лае не хапе.

Нищо лично. Не ми се занимава с пубертетчета.. щото и аз съм минал по тоя път и знам как стоят нещата :)