PDA

View Full Version : Моля за съвет.......



SwEeT_DeBBy
12-28-2007, 01:07
Тъй,да ви кажа моя проблем,който ме мъчи от 3 месеца насам.През Септември се запознах с едно момче. Тръгнахме да излизаме по кафета,дискотеки. Две седмици по-късно осъзнах,че съм се влюбила безумно в него. Той се държеше с мен страхотно - прегръдки,целувки по бузите и врата,смях и приказки часове наред,обръщения "сладуранке,сладка Деби,злато"...До момента,в който не замина за София. Спря да се обажда,да пише,не отговаряше нито на смс-и,нито в скайп. Най-добрия ми приятел,който се има с него ми каза да изчакам известно време. Да,ама файда нямаше никава. Когато се върна,вече ги нямаше прегръдките и целувките. Държеше се с мен абсолютно студено и резервирано. Питах го милион пъти какво става,има ли проблем,но не получих отговор дори веднъж. Той се отчуждаваше все повече, а аз се влювах все по-силно. Най-добрия ми приятел ме посъветва да го забравя,защото разликата ни в годините хич не е малка. После се оказа,че той е усетил,че не съм безразлична. Резултатът беше,че е казал на най-добрия ми приятел,че не изпитва нищо към мен и се отчужди още повече. Времето минаваше...Той се държеше с мен като с непозната, а аз плаках....опитвах се да удавя болката във водка,но нищо не стана. Много нощи подред сън не ме ловеше,а на него не му пукаше. Минаха 3 месеца,а аз още го обичам и още плача,щом се сетя за хубавите мигове,които сме преживели. Веднъж дори,когато бяхме на диско,в един момент се оказахме сами, а той ми се смееше насреща все едно нищо не се е случило. Не можах да издаржа и рязко се обърнах на другата страна. Една сълза се стичаше по лицето ми,а не исках той да я види. От тогава не съм го виждала. Най-добрия ми приятел постояяно ми казва,че между мен и него не може да има нищо..Докато един ден не ми каза,че знаел нещо,свързано с него,но не искал да ми каже,за да не ме нарани още повече...Но на Коледа думите сами излязоха от устата му: "Той си има прятелка,която много обича"...Предпочитах да ме беше убил,вместо да ми каже това. По-лошото е,че има и още. Но той отказва да ми го каже,защото съм щяла да се самоубия,ако рабера и сърце не му давало да ми каже..Зверски ме е страх от това нещо,което не знам и което би ме довело дори до самоубийство..Междувременн о разбрах и че той гледал на нещата от към забавната им страна и че за него това били лапешки работи...Къде отиде онова момче,което ме гушкаше всеки път,когато ме видеше и което до ден днешен обичам със цялото си сърце??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

SandForGaara
12-28-2007, 01:12
Добре , смятам утре да го прочета.Но не и днес мн ми доиде. :shock:

jane_17
12-28-2007, 01:16
Добре , смятам утре да го прочета.Но не и днес мн ми доиде. :shock:

+1

ko7e70
12-28-2007, 03:30
Mnogo sujalqvam za tova koeto e stanalo s teb i s mom4eto koeto tolkova mnogo obi4a6.No iskam da ti kaja 4e s vremeto ako naistina ti samata razbere6 4e nqma da se polu4i ni6to mejdu teb i tova mom4e 6tom toi si ima priqtelka koqto mnogo obi4a 6te spre6 da go obi4a6 i dori 6te doide moment v koito 6te go vidi6 i 6te mu se izsmee6 v liceto.I az imah problem podoben na tvoq,samo 4e az bqh luda po edno mom4e celi 2godini i polovina.Malko sled kato razbra 4e sum luda po nego toi trugna s edna ot kurvite na grada ni i tu hode6e s neq tu kusaha.A az sum imala mnogo bezsunni no6ti,i su6to kato teb se opitah da davq mukata s mn alkohol,no ni6to ne se polu4i.nakraq kogato toi skusa okon4atelno s neq,na men ve4e mi be6e pisnalo da 4akam i da se nadqvam da me obikne.I malko po malko spirah da go obi4am ,dokato nakraq suvsem ne mi puka6e dali 6te mu se haresam i razbrah 4e jivota 6te produlji i bez nego.Dokato edin den toi doide pri men i mi kaza 4e iska da bude s men,a az mu se izsmqh v liceto i mu kazah 4e ve4e ne sum onazi hlapa4ka ,koqto ti4a po nego i 4e ve4e toi ne me interesuva.Ta iskam da ti kaja 4e ne trqbva da se pritesnqva6 i ne znam na kolko si godini,no si jivei jivota.6te sre6tne6 mnogo kato nego i mejdu tezi mnogo 6te otkrie6 i 4oveka koito e to4no za teb.Ne si propilqvai jivota v pulzene v krakata na nqkoi si,ili ti4aiki sled nqkoi.Znam 4e sega adski mnogo te boli,no sum sigurna 4e sled vreme 6te doide i tozi moment,v koito 6te si kaje6 : abe az za kakvo revqh za nego?I sama 6te se smee6 na momentite,koito si propilqla da go 4aka6.
Pojelavam ti mnogo uspehi :)

Lekov
12-28-2007, 07:50
Както сами виждате от ника ми съм мом4е и съм на 17 и SwEeT_DeBBy съжалявам че немога да ти помогна но и аз в момента съм в същото положение само че мен тази любов ме мъчи от 1 година :cry: и незнам какво да ти кажа просто ми е толкова зле и незнам дали 6те ми повярвате но от това което прочетох и от това което ми се случва в момента се късам да рева (макар че рядко има момчета който плачат за момичета но аз съм от тях :cry: :cry: ) иначе много искам да ти помогна но незнам как мога да ти пожелая сега по празниците да се случи
чудо и да се саберете със твоито момче

TreeHill
12-28-2007, 07:57
макар че рядко има момчета който плачат за момичета но аз съм от тях


защо всеки мисли така?!

Lekov
12-28-2007, 08:01
макар че рядко има момчета който плачат за момичета но аз съм от тях


защо всеки мисли така?!

има два отговора защото наистина е така и защото повечето момчето го прикриват но не и аз ако ви кажа 4е ми се е случвало както я видя в диското и да се разплача няма да ми повярвате нали :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

SwEeT_DeBBy
12-28-2007, 20:10
Мерси за разбирането. Яд ме е не толкова,за това,че не ми отговори на чувствата,а за това,че се скри като мишка и прати подяволите и приятелството ни. Искам да ви помоля за съвет. Чудя се дали да му драсна някоко реда и да му кажа,че не ме е срам от това,което изпитвам,че не си дава сметка колко ме е наранил и да му разкажа колко е забавно (защото той гледал на нещата от към забавната им страна) 3 месеца да плачеш за някого,а той пет пари да не дава. Но не съм сигурна,че ще постъпя правилно,за това искам да чуя какво мислите вие по въпроса.

Glorious
12-28-2007, 20:23
Според мен няма какво да се занимаваш с него... забрави го колкото и да е трудно това за теб и продължи напред!

kael
12-28-2007, 20:31
добре поредната в клуба ... ае маа му моичетата не се ли научихте ?!?! обикновенно батковците си имат други приятелки и си играят с лапетата без да им пука !?!? вие малоумно се влюбвате що ли щото гледате физически качества само ... държите се като кучки и курви и после ревете че се отнасяли така с вас ...
1. ти не си влюбена
2. стига си се превземала

SwEeT_DeBBy
12-28-2007, 21:06
добре поредната в клуба ... ае маа му моичетата не се ли научихте ?!?! обикновенно батковците си имат други приятелки и си играят с лапетата без да им пука !?!? вие малоумно се влюбвате що ли щото гледате физически качества само ... държите се като кучки и к**ви и после ревете че се отнасяли така с вас ...
1. ти не си влюбена
2. стига си се превземала

1-во Остави на мен да преценя дали го обичам или не. Ти няма как да знаеш,защото не знаеш какво се случва вътре в мен и през какво съм минала и още минавам.
2-ро Това 3 месеца да плачеш всяка вечер,да не можеш да заспиш,да давиш мъката в алкохол и файда да няма,превземка ли е? Или просто е страдание и болка?

kael
12-28-2007, 21:26
добре поредната в клуба ... ае маа му моичетата не се ли научихте ?!?! обикновенно батковците си имат други приятелки и си играят с лапетата без да им пука !?!? вие малоумно се влюбвате що ли щото гледате физически качества само ... държите се като кучки и к**ви и после ревете че се отнасяли така с вас ...
1. ти не си влюбена
2. стига си се превземала

1-во Остави на мен да преценя дали го обичам или не. Ти няма как да знаеш,защото не знаеш какво се случва вътре в мен и през какво съм минала и още минавам.
2-ро Това 3 месеца да плачеш всяка вечер,да не можеш да заспиш,да давиш мъката в алкохол и файда да няма,превземка ли е? Или просто е страдание и болка?
влюбена си - голяма грешка, той не е. това че плачеш 3ти месец - ми недей приеми реалността. повечето случаи с батковци с приятелки свършват така ти си поредната му ( и не само на него :) )

~!~TotaL`Cha0s~!~
12-28-2007, 21:34
Za6to prosto ne zapo4ne6 da izliza6 s drugi mom4eta i da se zabavlqva6 pove4e. Vqrvai mi ima mnogo po priqtni ne6ta ot tova vseki den da reve6 kato luda. :) Ne trqbva po cql den da misli6 samo za nego zapoznai se s drugo mom4e i zapo4ni da prekarva6 pove4e vreme s nego taka nqma daje i da useti6 kak si zabravila predi6niq. Ne si misli 4e toi e edinstven ogledai se ima mnogo drugi mom4eta koito te haresvat. Nego po dobre go zabravi sled kato toi si ima druga priqtelka ... jivota ne spira do tuk :!:

babity
12-28-2007, 21:38
Всъщност ревеш и се депресираш, само и единствено защото ти така желаеш. Нали знаеш, "каквото сам си направиш друг и да иска неможе да ти го направи". Единствената виновница за състоянието си, си ти самата! Наранили са те, предали са доверието ти- добре, ама не си единствената! Вместо да седиш и да втасваш във сълзи и сополи го приеми като житейски урок и другия път го имай в предвид! ;)

sweet_lady:]
12-28-2007, 21:44
zabravi go........vtalpi si 4e toi ne te zaslujava.......6te sr6tne6 tolkova mn drugi koito pone edin ot tqx 6te e dostoen za teb! :)