PDA

View Full Version : Лъжа породена от инат



vanki6A
12-28-2007, 01:42
Лъжете ли от инат бивши гаджета или други хора,с които сте в добри отношения и сте просто приятели,лъжете ли ги че не ги обичате а ги обичате всъщност? Често говорим че когато кажеш "Обичам те" може да е лъжа,а какво ще кажете за обратното ?

Ето пример,моля за съвет?
Какво мислите,случва ли ви се защото на мен ми се случи ... Бивши гаджета,които сега са само приятели и си излизат всеки ден,след дълга история от инат и лъжи и т.н,сега да се инатят и да не искат да си признаят чувствата си,да излизат като приятели и дори ако стане на въпрос да отричат че имат някакви чувства ? Говорят си че биха имали сексуални отношения но нищо друго,и двамата не си признават че се обичат,момичето казва че не би тръгнало с него,момчето казва същото (тва съм аз) и че иска само приятелство дори да я желае от цялото си сърце? ... Момичето се опитва да изопачае нещата "признай си че още си влюбен",момчето дори да е влюбено отрича ... И обратното. И все пак един на друг първа любов,един на друг първите си в леглото,и от година откакто са скъсали излизат толкова често като приятели сякаш са и гаджета,съгласили се вече на проста приятелска връзка,но със сексуални отношения ? Ината,съществува ли в такива отношения.При мен определено е така,гарантирам че наистина се инатя и не си признавам нищо,дали и тя ? чудя се вашите коментари,мерси!

mushmorocheto
12-28-2007, 06:40
ами според мен трябва да си признаеш,от това което си написал останах с впечатлението,че и тя е още влюбена в теб (случвало ми се е и аз така да не си призная за чувствата ми,но след като момчето си призна и аз му казах какво изпитвам към него :) ) , но е възможно тя да има само приятелски намерения към теб (малко се съмнявам :-D )
така че според мен трябва да и кажеш.Успех :)

bibi90
12-28-2007, 14:42
Tova koeto si napisal mi dava nqk'va stranna nadejda :---)
ina4e da i az ne priznavam ot inat i ot gordost,za6toto znam,4e toi ne zaslujava,makar 4e toi si priznava...i posle iz4ezva.Off opletoh se,no po princip e vazmojno,vse pak mislq,4e e glupavo ot edin inat da izgubi6 lubovta,zatova ako si siguren v 4uvstvata si po-dobre si priznai. ;-)

vanki6A
12-28-2007, 14:51
Еми да ама и тя се инати не само аз :)
Тя на кафето вчера като се издразних за едно нещо и тя непрекъснато ме питаше "признай си че си още влюбен", но аз отричах ... дали щом така ме пита и изопачава нещата не е искала точно това аз да кажа,а след като не го казах и аз и тя не го каза ... нз :)

kifla
12-28-2007, 15:11
Това според мен са точно детски истории.
Често срещани са ,но са пълна глупост .Много по -голям резултат ще има ако просто и двамата си признаят и се обичат .Защо се праите на шантави ,като вътрешно знаете че ви боли и го искате тоя човек?!?!? :-| :?