PDA

View Full Version : Новата стара любов



vanki6A
12-28-2007, 01:45
Случва ли се в нормалния живот,старат любов която е била най-силна в живота ти,която е изчезнала дори и трудно,отново да се възроди и при двамата след време(чрез често приятелски излизания,по точно непрекъснато приятелски излизания,и сексуални отношения) ?

Казано че времето убива една любов,сто процента е доказано.Но доказано ли е че времето помага една стара любов след време отново да се зароди ? Може би ист. любов?

И още един съвет който ще е от полза: От горе посоченото,съответно какви трикове бихте задействали ако сте на мое място даденото момиче да се влюби отново в вас,трикове от сорта нае*и и после и се обади чак след 3 дена за да се побърка през това време,или пък колкото повече бягаш толкова повече те преследва,но първо трябва да спа с нея,нещо такова?Някакъв полезен трик за връщане на любов!?!

slun4ice_90
12-28-2007, 06:58
Случва ли се в нормалния живот,старат любов която е била най-силна в живота ти,която е изчезнала дори и трудно,отново да се възроди и при двамата след време(чрез често приятелски излизания,по точно непрекъснато приятелски излизания,и сексуални отношения) ?

Казано че времето убива една любов,сто процента е доказано.Но доказано ли е че времето помага една стара любов след време отново да се зароди ? Може би ист. любов?

И още един съвет който ще е от полза: От горе посоченото,съответно какви трикове бихте задействали ако сте на мое място даденото момиче да се влюби отново в вас,трикове от сорта нае*и и после и се обади чак след 3 дена за да се побърка през това време,или пък колкото повече бягаш толкова повече те преследва,но първо трябва да спа с нея,нещо такова?Някакъв полезен трик за връщане на любов!?!Възможно е,когато пак се видите след време нещо да е останало от любовта,но няма да е същото.

jarod
12-28-2007, 07:06
зависи как сте се разделили ........

slun4evo
12-28-2007, 08:20
Времето не убива любовта, даже и след години тя може да се възроди съвсем случайно, ако я била истинска.Да ти кажа аз за любовен трик до сега не съм чувала :? това не може да се предвиди, то просто става.

koalka
12-28-2007, 08:24
Няма определени трикове, каквото и да правиш, всичко си е до чувства и тя в този момент как гледа на теб.Трябва според мен любовта да е била наистина силна, за да може да се появят чувства отново.Тя показва ли, че има чувства, с нещо проличало ли си е?

Невротичка
12-28-2007, 09:20
Случва ли се в нормалния живот,старат любов която е била най-силна в живота ти,която е изчезнала дори и трудно,отново да се възроди

На мен ми се случва точно сега.
Когато бях на 15-16, бях страшно влюбена в едно момче, което тогава ме отряза.
Скоро се видяхме (сега съм на 21), и в момента сме заедно от около 2 седмици и доста добре се развиват нещата, чувствата ми се връщат...
Та, възможно е.

А трик какво може да е?
Покажи се в най-добрата си светлина. Ако нещо я е дразнило преди, не го показвай. И обратното.

blaaaa
12-28-2007, 09:46
О,да..случвало ми се е,даже сега съм с това момче.Само,че при нас чувствата не бяха загинали.Преди около 2 години (даже може малко повече)ходихме,но за много кратко време.Миналата зима пак щяхме да тръгваме,но нещата се объркаха и сега,преди малко повече от 3 месеца най-после се събрахме отново.Чувството е страхотно.В началото не можех да повярвам,че това се случва :smt008

За трикове незнам.Просто не прави нещата заради които сте се карали или сте се разделили преди :) айде късмет \:D/

bibi90
12-28-2007, 14:05
Mi da vazmojno e,no nikoga ne e sa6toto kakto parviq put :?
dori v pove4eto slu4ai e po-zle i ot predi,i kolkoto i da si kazva6,4e nqma da povtarq6 strarite gre6ki,tova e nevazmojno.6tom ste se razdelili e imalo pri4ina,no s vremeto 4ovek zabravq lo6ite ne6ta i pomni samo hubavite...i taka kato se vidite sled vreme e vazmojno da se poqvqt nqkakvi 4uvstva.No posle otnovo mejdu vas zastavat ne6tata ot minaloto,zaradi koito ste se razdelili predi.I az sum s taka s edno mom4e ve4e mn vreme.Samata az si znam,4e ni6to ne se polu4ava i 4e o6te 100 puti da opitvame samo se naranqvame,nai-ve4e az,no prodaljavam da go iskam... :neutral:

besnicataa
12-28-2007, 14:23
Не може6 да оби4а6 2ри път това,което си престанал да оби4а6 !! :?

vanki6A
12-28-2007, 15:01
Еми при мен как може :)

kifla
12-28-2007, 15:15
Времето не убива любовта, даже и след години тя може да се възроди съвсем случайно, ако я била истинска.Да ти кажа аз за любовен трик до сега не съм чувала :? това не може да се предвиди, то просто става.
+1 ;-)

besnicataa
12-28-2007, 15:34
Еми при мен как може :) явно не е съ6тото

vanki6A
12-29-2007, 10:34
Повярвай ми същото,но за жалост само от моя страна :(

gangstata
12-29-2007, 19:37
horata kazvat ,4e starata lubov rujda ne hva6ta...

MiMcHeToOo
12-29-2007, 19:38
Всичко може..

foxyto
12-30-2007, 16:44
Случва ли се в нормалния живот,старат любов която е била най-силна в живота ти,която е изчезнала дори и трудно,отново да се възроди и при двамата след време(чрез често приятелски излизания,по точно непрекъснато приятелски излизания,и сексуални отношения) ?

Казано че времето убива една любов,сто процента е доказано.Но доказано ли е че времето помага една стара любов след време отново да се зароди ? Може би ист. любов?

И още един съвет който ще е от полза: От горе посоченото,съответно какви трикове бихте задействали ако сте на мое място даденото момиче да се влюби отново в вас,трикове от сорта нае*и и после и се обади чак след 3 дена за да се побърка през това време,или пък колкото повече бягаш толкова повече те преследва,но първо трябва да спа с нея,нещо такова?Някакъв полезен трик за връщане на любов!?!

мога само да ти кажа,че нито времето нито нещо друго може да убие чувство като любовта!преди 4 години се запознах с едно момче, страшно много се обичахме, но той трябваше да замине при майка си за известно време!тази година се върна и първото, което направи беше да ми каже обичам те!в момента отново сме заедно и не мога да си представя да живея и ден без него! :smt007 :smt007 :smt007

vanki6A
12-30-2007, 17:58
А мислите ли че след време и ината си влияе ролята,тези които са били влюбени се инатят и не си казват чувствата си поради страх или егоизъм ?

sexy_rnb_bebsi
12-30-2007, 19:51
Da slu4valo mi se i si e savsem mormalno ni6toto ne moje da zali4i lubovta. Vinagi ostava malka 4astica ama nikoga nqma da se zali4i i vinagi moje da se vazrodi

PankO
12-30-2007, 20:27
Само като го прочетох това и се отвратих!!!!

трикове от сорта нае*и и после и се обади чак след 3 дена за да се побърка през това време,или пък колкото повече бягаш толкова повече те преследва,но първо трябва да спа с нея,нещо такова?Някакъв полезен трик за връщане на любов!?!
ЛЮБОВТА МАНИПУЛАЦИЯ ЛИ Е ВЕ, НЕВЕРНИ НАРОДЕ?!
Спим с нея и въпреки, че сме си изкарали страхотно не и се обаждаме 3 дена "за да се побърка" и после да ни се радва още повече.
Това ли е любовта?!

Чета по-надолу и ЩЕ ПОВЪРНА!!!!!!!!!!!!!1

А трик какво може да е?
Покажи се в най-добрата си светлина. Ако нещо я е дразнило преди, не го показвай. И обратното.
Да правим само това, което преди тя е харесвала в нас и обратното - каквото не е харесвала да не го правим.
ТОВА ЛИ ИСКАМЕ?
Една игра, в която като нарушиш правилата и се разделяш с човека, с който си бил месец - два - година.


За трикове незнам.Просто не прави нещата заради които сте се карали или сте се разделили преди :) айде късмет \:D/
Това ли е начина ве, злетак!
Как не се сетих!
Правиш това, което и харесва и в никакъв случай това, което не и харесва докато не ти писне да се преструващ и не и теглиш една майна.

Mi da vazmojno e,no nikoga ne e sa6toto kakto parviq put :?
dori v pove4eto slu4ai e po-zle i ot predi,i kolkoto i da si kazva6,4e nqma da povtarq6 strarite gre6ki,tova e nevazmojno.6tom ste se razdelili e imalo pri4ina,no s vremeto 4ovek zabravq lo6ite ne6ta i pomni samo hubavite...i taka kato se vidite sled vreme e vazmojno da se poqvqt nqkakvi 4uvstva.No posle otnovo mejdu vas zastavat ne6tata ot minaloto,zaradi koito ste se razdelili predi.I az sum s taka s edno mom4e ve4e mn vreme.Samata az si znam,4e ni6to ne se polu4ava i 4e o6te 100 puti da opitvame samo se naranqvame,nai-ve4e az,no prodaljavam da go iskam... :neutral:
Шапка ти свалям миличка, един ден ще се оженя за теб, бейби! :-)




Ходих година и нещо с момиче, което още не съм забравил и не смятам, нямам и намерение, да забравя някога.

Толкова сме различни, вече, толкова нямаме шанс да сме заедно, че повече не може и да бъде, но въпреки това всеки ден мисля за нея и не мога/не искам/нямам намерение да си я избия от главата.

Когато тръгнахме преди повече от 2 години и половина я харесвах. Имахме много общи неща. С други думи - харесваше ни да си губим времето заедно.
Сега знам, че не можем да сме заедно, нямаме какво да си кажем, нямаме какво да споделим, но въпреки това аз я обичам от все сърце и и мисля най-доброто!

foxyto
12-31-2007, 17:30
za lubovta nqma nikakvi granici i nikoi ne moje da i popre4i nai-malko vremeto!

Escarina
01-03-2008, 00:31
Ако една любов умре,говоря ако наистина умре, то според мен връщане няма. Но често се случва самоубеждението - аз вече не го/я обичам и след време заблудата изчезва.. И ако една любов е истинска, споре мен никога не си отива напълно. Така, че да според мен може да се върне. Разира се, че няма да е същото но пак е любов, нали? А за трикове... Тук нищо не мога да кажа. Или се случва или не, не мисля, че можеш да измамиш любовта.

PoisoNGirL
01-03-2008, 00:40
Golqmata i purva liubov nikoga ne umira.Dori i pri nevolno vijdane ne drugiq te otnovo se zarajda.A ako se vijdate vseki den..oshte po-losho.Vuzmojno e da se vuzrodi DA!Ili po-skoro da osuznaesh,che samo si pritupil tezi chuvstva za da zabravish bolkata ili razdqlata.No edna liubov moje da porodi omraza,egoizum i jelanie da si vurnesh na drugiq.Tova malko ili mnogo ubiva liubovta ili pone jelanieto da si s tozi chovek.
Nqma nachini da si q vurnesh osven da govorish s neq i da i kajesh vsichko kakto go chuvstvash.
p.s.Golqmata liubov ostava za vinagi dori da si mislish,che si q zabravil i che si nameril druga.Ne se zalugvai i ako oshte ima shans za vas ne go propilqvai za da ne sujalqvash posle

Invisible'Paladin
01-03-2008, 04:35
Прекратена връзка = счупен прозорец
Възстановяване на връзката = залепване не стъклото
Извод : залепено , но си остава спукано....

.....избора е твой...ти гониш....
:booooomb:

Harum_Scarum
01-03-2008, 05:42
Времето не убива любовта, даже и след години тя може да се възроди съвсем случайно, ако я била истинска.Да ти кажа аз за любовен трик до сега не съм чувала :? това не може да се предвиди, то просто става.
\:D/

CrazyWitch
01-03-2008, 09:17
Уфф.. сложна работа. То ако някой от тук знаеше тая рецепта нямаше повечето да сме в положението "Аз го обичам, той мен не.. Ко прайм?"

djeini
01-03-2008, 10:22
horata kazvat ,4e starata lubov rujda ne hva6ta...
+1
Kvo da ti kaja i az se nadqvam nqkoi den da se vuzrodqt starite 4ustva no pri men e po drugo.Po princip naistina starata lubov rajda ne xva6ta 6tom si obi4al istinski vednuj tva ne se zabravq.
Za jalost trikove nqma :?