PDA

View Full Version : Вече ще съм такава... !



mechtaq_za_teb
12-28-2007, 05:30
Бях с приятеля си няколко месеца,като всичко беше повече от перфектно...и преди 2 дни той сложи край.Толкова гадно се почувствах,а когато опитах да разбера какво става,той не пожела.Но на мен ми стана ясно...момчето явно иска някоя друга,която да му прави кефа.И нека...Много ме нарани и този път и за мен е край!Няма да му се моля...даже напротив.Само дето много ме е яд,защото съм сигурна,че поне преди е имал чувства и много му пукаше,а сега се прави на безразличен. :( Решила съм никакви сериозни връзки,никакви задълбочени чувства.Вече няма да ме нараняват!Писна ми! :cry: Защото не го заслужавам...егати!
Просто споделих.

koman
12-28-2007, 06:14
непозволявай на един глупак да разваля живота ти за напред :)

mechtaq_za_teb
12-28-2007, 06:28
непозволявай на един глупак да разваля живота ти за напред :)Прав си.Той няма да ми развали живота,просто няма да взимам на сериозно връзките в тази възраст.Не си струва.

des4eto_93
12-28-2007, 06:35
naistina ne si struva imala sam po4ti sy6tata slu4ka i znam kolko e gadno

slun4ice_90
12-28-2007, 06:46
Бях с приятеля си няколко месеца,като всичко беше повече от перфектно...и преди 2 дни той сложи край.Толкова гадно се почувствах,а когато опитах да разбера какво става,той не пожела.Но на мен ми стана ясно...момчето явно иска някоя друга,която да му прави кефа.И нека...Много ме нарани и този път и за мен е край!Няма да му се моля...даже напротив.Само дето много ме е яд,защото съм сигурна,че поне преди е имал чувства и много му пукаше,а сега се прави на безразличен. :( Решила съм никакви сериозни връзки,никакви задълбочени чувства.Вече няма да ме нараняват!Писна ми! :cry: Защото не го заслужавам...егати!
Просто споделих.И аз така си казвам,но се появява един "Ромео" и аз пак му се връзвам,но край вече. :evil: #-o Няма да страдам заради хора,които не го заслужават.И ти не страдай,просто не допускай толкова лесно да те наранят,и после да те захвърлят като ненужна вещ. :wink: :? Успех! :---)

mechtaq_za_teb
12-28-2007, 06:48
Бях с приятеля си няколко месеца,като всичко беше повече от перфектно...и преди 2 дни той сложи край.Толкова гадно се почувствах,а когато опитах да разбера какво става,той не пожела.Но на мен ми стана ясно...момчето явно иска някоя друга,която да му прави кефа.И нека...Много ме нарани и този път и за мен е край!Няма да му се моля...даже напротив.Само дето много ме е яд,защото съм сигурна,че поне преди е имал чувства и много му пукаше,а сега се прави на безразличен. :( Решила съм никакви сериозни връзки,никакви задълбочени чувства.Вече няма да ме нараняват!Писна ми! :cry: Защото не го заслужавам...егати!
Просто споделих.И аз така си казвам,но се появява един "Ромео" и аз пак му се връзвам,но край вече. :evil: #-o Няма да страдам заради хора,които не го заслужават.И ти не страдай,просто не допускай толкова лесно да те наранят,и после да те захвърлят като ненужна вещ :wink: :? Успех! :---)Мерси.
И искам да кажа,че нямам нищо против момчетата,просто винаги попадам на глупаци,но го разбирам прекалено късно...

slun4ice_90
12-28-2007, 06:50
Бях с приятеля си няколко месеца,като всичко беше повече от перфектно...и преди 2 дни той сложи край.Толкова гадно се почувствах,а когато опитах да разбера какво става,той не пожела.Но на мен ми стана ясно...момчето явно иска някоя друга,която да му прави кефа.И нека...Много ме нарани и този път и за мен е край!Няма да му се моля...даже напротив.Само дето много ме е яд,защото съм сигурна,че поне преди е имал чувства и много му пукаше,а сега се прави на безразличен. :( Решила съм никакви сериозни връзки,никакви задълбочени чувства.Вече няма да ме нараняват!Писна ми! :cry: Защото не го заслужавам...егати!
Просто споделих.И аз така си казвам,но се появява един "Ромео" и аз пак му се връзвам,но край вече. :evil: #-o Няма да страдам заради хора,които не го заслужават.И ти не страдай,просто не допускай толкова лесно да те наранят,и после да те захвърлят като ненужна вещ :wink: :? Успех! :---)Мерси.
И искам да кажа,че нямам нищо против момчетата,просто винаги попадам на глупаци,но го разбирам прекалено късно...До болка ми е познато всичко това :cry: :-#

Glorious
12-28-2007, 06:52
Бях с приятеля си няколко месеца,като всичко беше повече от перфектно...и преди 2 дни той сложи край.Толкова гадно се почувствах,а когато опитах да разбера какво става,той не пожела.Но на мен ми стана ясно...момчето явно иска някоя друга,която да му прави кефа.И нека...Много ме нарани и този път и за мен е край!Няма да му се моля...даже напротив.Само дето много ме е яд,защото съм сигурна,че поне преди е имал чувства и много му пукаше,а сега се прави на безразличен. :( Решила съм никакви сериозни връзки,никакви задълбочени чувства.Вече няма да ме нараняват!Писна ми! :cry: Защото не го заслужавам...егати!
Просто споделих.И аз така си казвам,но се появява един "Ромео" и аз пак му се връзвам,но край вече. :evil: #-o Няма да страдам заради хора,които не го заслужават.И ти не страдай,просто не допускай толкова лесно да те наранят,и после да те захвърлят като ненужна вещ :wink: :? Успех! :---)Мерси.
И искам да кажа,че нямам нищо против момчетата,просто винаги попадам на глупаци,но го разбирам прекалено късно...

Ами при 80% глупаци не е много трудно...

koman
12-28-2007, 07:07
така унищожавате целия замисъл на любовта ... ОК вие си решавате! Как така няма да ги вземаш на сериозно ? Ще ходиш с някой за гъзария ? или пък представи си , си попаднала на някой от точно тея 20% който не са глупаци ... добре ... момчето те взема на сериозно ти пък него не ... това ли искаш да го нараниш заради някакъф глупак, който не те е заслужавал ... И как така са глупаци се ? Вие нали не тръгвате с някой още като се запознаете с него ? Нали трябва да го опознаете .... не си ли личи че е глупак ...

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-28-2007, 07:08
Виж, ще си затвориш сърцето - добре. Но я си помисли няма ли да пропуснеш и хубавите неща така. :neutral: По-добре си чувствай, радвай се, че си способна на това. Може би носи болка, но не е ли именно тази болка онова, което ни кара да се чувстваме живи?

ReFlEcTiOn
12-28-2007, 07:41
така унищожавате целия замисъл на любовта ... ОК вие си решавате! Как така няма да ги вземаш на сериозно ? Ще ходиш с някой за гъзария ? или пък представи си , си попаднала на някой от точно тея 20% който не са глупаци ... добре ... момчето те взема на сериозно ти пък него не ... това ли искаш да го нараниш заради някакъф глупак, който не те е заслужавал ... И как така са глупаци се ? Вие нали не тръгвате с някой още като се запознаете с него ? Нали трябва да го опознаете .... не си ли личи че е глупак ...

+1 найстина е така ...първо опознавай момчетата...и тогава решавай че да не изпуснеш някое добричко и след това да съжаляваш :)

TreeHill
12-28-2007, 07:48
просто винаги попадам на глупаци


сама си го казваш..
не слагай всички под общ знаменател!

pak_filmi
12-28-2007, 08:02
непозволявай на един глупак да разваля живота ти за напред :)
Защо веднага го определяте като глупак? Може просто да не му харесва връзката и да иска нещо ново..

slun4evo
12-28-2007, 08:04
Недей да позволяваш това копеленце да ти промени живота.На едно момче му е позволенон всичко да ти вземе, но не и волята за живот.Просто продължи на пред, знам, че те е заболяло много и че в момента за теб всички са еднакви, но съм сигурна, че ще срещнеш твоето момче, което няма да те наранява.Така че не се заричай. :)

koalka
12-28-2007, 08:21
След сериозна връзка човек иска нещо несериозно, нещо разпускащо - поне аз така се чувствах, но пък тогава си мислех, че нямах чувства към приятеля ми, но се отказа, че не е така...
Иначе да, човек не винаги го заслужава, но пък много по-големи работи се случват на хората, които не го заслужават, по-ужасни.Явно той не е момчето за теб, не може да те направи щастлива, отношението му не е подобаващо(хах, това как прозвуча), но ме разбра.Сега може да си полвияна от това, което ти се е случило, но според мен така да се раричаш е глупаво - в един момент може да поискаш сериозна връзка, не знаеш...

mon4eto
12-28-2007, 09:15
Sega misli6 taka ama 6te vidi6 4e sled vreme si4ko 6te otmine i pak 6te iska6 seriozna vrazka i 4ovek koito da e do teb po dalgo vreme :wink: Spoko mila si4ko 6te si doide na mqstoto no ne pozvolqvai na nikogo da ti provalq jivota zanpred ... :)

prettyIdeath
12-28-2007, 09:42
Просто не вярвай на всяка тяхна дума която ти кажат .. а сама се уверявай.. И не слагай всички момчета под общ знаменател.. Не е ли това твърде голям опит.. Просто явно момчето с което си била е било недорасло за една сериозна връзка.. Има ги и такива..

mechtaq_za_teb
12-28-2007, 09:49
Просто не вярвай на всяка тяхна дума която ти кажат .. а сама се уверявай.. И не слагай всички момчета под общ знаменател.. Не е ли това твърде голям опит.. Просто явно момчето с което си била е било недорасло за една сериозна връзка.. Има ги и такива..Не слагам в никакъв случай всички момчета под общ знаменател.И да,явно момчето е било недорасло...но човек се учи от грешките си.

mechtaq_za_teb
12-28-2007, 10:08
така унищожавате целия замисъл на любовта ... ОК вие си решавате! Как така няма да ги вземаш на сериозно ? Ще ходиш с някой за гъзария ? или пък представи си , си попаднала на някой от точно тея 20% който не са глупаци ... добре ... момчето те взема на сериозно ти пък него не ... това ли искаш да го нараниш заради някакъф глупак, който не те е заслужавал ... И как така са глупаци се ? Вие нали не тръгвате с някой още като се запознаете с него ? Нали трябва да го опознаете .... не си ли личи че е глупак ...
Любовта не е замисъл!Дори научно доказано е че тя НЕ съществува..Множество инервиращи сигнали към мозъка влияят "+" в/у самата психика и състоянието на човека.
Защо и давате глупавия съвет,да мисли за сериозна връзка и да забрави направеното от "Глупак номер 1"?????????????
Казваш,че другите 20 % не заслужават да бъдат наранявани,заради "Глупак номер 1",Нали?
Сега ще ти задам въпроса-Тя заслужавала ли е да бъде наранена?Не,нали?Наранили са я много жестоко....Това се отразява в/у психиката на човек.
АКО,следващия е от тези 20% за които ти споменаваш и ако тя не го вземе на сериозно,ще го нарани много,НАЛИ?
Той няма да заслужава да бъде наранен,както тя не го е заслужавала.Нараняват ли те,ще нараняваш! =D> =D> =D> Е това беше...благодаря! :)

blaaaa
12-28-2007, 10:10
Това "никакви сериозни връзки,никакви задълбочени чувства" мисля,че не зависи изцяло от теб.Когато любовта дойде,тя не пита.Това,че някакъв глупак те е наранил по такъв начин,не означава,че и друг ще го направи.Просто го преодолей.Все пак не е единствен ;) А и мисля,че ако срещнеш някое найстина свястно момче,което заслужава любовта ти и ти го нараниш по същия начин,като го накараш да плаща за грешките на другия няма да е никак хубаво :)

razbivacha
12-28-2007, 10:30
Поредната с извинение.. тъпа путка... какво е виновно примерно едно момче което те обича истински се е влюбило в тебе, а ти си щяла да го нараняваш щото некъф балък те чукал и те зарязал щото ти е толкова акъла... връщай си го на него бе мама ти проста ей аман от такива като тебе.. :evil: :evil: :evil: :evil:

koman
12-28-2007, 10:44
Разбира се че не заслужава ! Обаче помисли си какво би станало ако всеки започене да се държи по тоя шитав начин ...

Нараняват ли те,ще нараняваш!

ОК... аз никога небих наранил човек който съм обичал ! Това което каза ме кара да мисля , че ти живееш още в първобитната ера когато всичко се е решавало по подобен начин.Ако тя нарани примерно някой и какво от това ? душевен оргазъм ли ще получи ? честно казано не мисля ... Представи си е ти утре срещнеш момиче което разсъждава по тоя начин :(

razbivacha
12-28-2007, 10:45
:grin: :grin: :-D Това че имало много болуци както казваш да си отваря повече очите и да мисли повече с кой се събира и т.н., а това дали мене някой ме е зарязал няма никакво значение и не ми говори дали аз страдам, защото съм преживял много работи, за които тука половината ще си срежете вените така че споко твърде Психически уравновесен съм ;)

koman
12-28-2007, 10:46
Поредната с извинение.. тъпа п***а... какво е виновно примерно едно момче което те обича истински се е влюбило в тебе, а ти си щяла да го нараняваш щото некъф балък те чукал и те зарязал щото ти е толкова акъла... връщай си го на него бе мама ти проста ей аман от такива като тебе.. :evil: :evil: :evil: :evil:
Хей,приятел...леко със обидите,острани изглеждаш като нискоинтелигентен деградирал палячо,какъвто най вероятно не си!
Ще ти отговоря-НЕ Е ВИНОВНО!
Но сега ти ми отговори-Какво е виновна тя,че има боклуци и задръстени индивиди,повече от колкото можеш да си представиш?
Отговори директно и се ядоса,явно ти навява лоши спомени,май някой те е зарязал доста подобаващо :).Такива като нея-оцеляват!Такива като теб-страдат! :)

Виновна е че се забърква с такива индивиди :neutral:

prettyIdeath
12-28-2007, 10:47
Поредната с извинение.. тъпа п***а... какво е виновно примерно едно момче което те обича истински се е влюбило в тебе, а ти си щяла да го нараняваш щото некъф балък те чукал и те зарязал щото ти е толкова акъла... връщай си го на него бе мама ти проста ей аман от такива като тебе.. :evil: :evil: :evil: :evil:

Е.. тва беше супер грубо от твоя страна.. :?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
12-28-2007, 10:53
Няма значение как тя ще реши да се отнася към хората, това може да е единствено за нейно добро и да я предпази. А когато срещне Истинската любов, няма да има значение как възприема това:), тя ще бъде щастлива и нищо няма да и попречи:) Тя просто ще знаев, че той няма да я нарани, защото я обича:) Тези неща винаги се усещат:) Пожелавам ти от все сърце да срещнеш истинската любов и да бъдете мн щастливи :)

bibi90
12-28-2007, 10:59
Виж, ще си затвориш сърцето - добре. Но я си помисли няма ли да пропуснеш и хубавите неща така. :neutral: По-добре си чувствай, радвай се, че си способна на това. Може би носи болка, но не е ли именно тази болка онова, което ни кара да се чувстваме живи?


Imenno \:D/

koman
12-28-2007, 11:03
В първобитната ера е нямало наложен модел на така наречената днес "любов",така че,няма как да е имало и "нещо",което да се е решавало по същия начин!Ако утре срещна момиче,което разсъждав по същия начин,ще знам,че някой се поучава от съветите ми!Ще бъда щаслив :)

много добре ме разбра какво имам в предвид ... и ся се лигавиш :?
А ако не си : имах в предвид че едно време ако те ударят и ти удряш . по същия начин тя постъпва само че на друго ниво.


Ако утре срещна момиче,което разсъждав по същия начин,ще знам,че някой се поучава от съветите ми!Ще бъда щаслив :)

Не бих искал да съм на твое място :neutral:

Obsession
12-28-2007, 16:54
Ами... и аз това направих, успях да си "забраня" да чувствам и не мога да бъда наранена. Не мисли, че и това не боли, защото е гадно да нараняваш някой, който те обича. А това със сигурност ще ти се случва, щом ти ще се "изолираш". Обаче вече ми писна, а не мога да се отърва от това си "състояние", кофти си е честно казано! Може да не съм срещнала The One, обаче пак не е добре :cry:

sasha_90
12-28-2007, 18:01
Хубаво е,че си решила да продължиш напред,но не бива това момче да ти проваля бъдещето.Т.е. сега си мислиш,че не искаш сериозна връзка,вярно,че е само моментно и дано не се лъжа.

MiLiChKo
12-28-2007, 18:23
Mi sled kato vednuj mi razbixa surceto ne iskax da se vlubvam pak i be6e gaden toq celia period... Ama sled vreme se opravix i sa sum si super!

DivoTo_KoTe
12-28-2007, 18:33
Виж, ще си затвориш сърцето - добре. Но я си помисли няма ли да пропуснеш и хубавите неща така. :neutral: По-добре си чувствай, радвай се, че си способна на това. Може би носи болка, но не е ли именно тази болка онова, което ни кара да се чувстваме живи?


+1

nencuHka
12-28-2007, 18:34
И искам да кажа,че нямам нищо против момчетата,просто винаги попадам на глупаци,но го разбирам прекалено късно...


И аз съм така..Ама не мога да се контролирам и да си казвам "Не" когато отвътре друго казва.. [-o<

mechtaq_za_teb
12-29-2007, 07:26
Незнам...супер гадно ми е.Имам чувството,че ще го преживея много трудно.На моменти си казвам:Какво пък толкова?Да не е единствен?....и в следващия момент в съзнанието ми изплуват всички хубави моменти с него.И още по-тежко ми става от това,че на мен страшно много ми пука,а той си живее живота. :cry: Това се оказа най-ужасната ми ваканция...най-ужасния край на една прекрасна година ! :-#

bungle
12-29-2007, 07:33
Ммм.. колко време бяхте заедно?

mechtaq_za_teb
12-29-2007, 07:50
Ммм.. колко време бяхте заедно?Близо 3 месеца.Официално толкова...но си имахме отношения и доста преди това. :cry:

bungle
12-29-2007, 07:58
Ох..., поправимо е.
Според мен една връзка след 7-8-9 месеца вече става истински сериозна. Кофти е, да. Просто... излизай повече, не стой вкъщи, чети някакви развлекателни неща (книги, списания), гледай весели филми.. Ще претръпнеш с времето. И се усмихни, че си имала хубави моменти с този човек. А той ще си намери майстора някой ден, спокойно. Всичко се връща. :-)

mechtaq_za_teb
12-29-2007, 08:03
Ох..., поправимо е.
Според мен една връзка след 7-8-9 месеца вече става истински сериозна. Кофти е, да. Просто... излизай повече, не стой вкъщи, чети някакви развлекателни неща (книги, списания), гледай весели филми.. Ще претръпнеш с времето. И се усмихни, че си имала хубави моменти с този човек. А той ще си намери майстора някой ден, спокойно. Всичко се връща. :-)Де да беше толкова лесно... :-# Просто се познавам и знам,че когато се привържа към някой,трудно ми минава... :cry:

bungle
12-29-2007, 08:06
Не вярвам да си по-зле от мен :D *това сериозно..
Просто ПРАВИ НЕЩО, времето да минава по-бързо..

princesa_viki
12-29-2007, 09:27
нали знаеш че любовта не пита. :P :wink:
и наистина гадно е постъпил с теб това момче,ама все пак живота продължава. :wink: