PDA

View Full Version : Дали в мене е вината ?



Sexitooo{}
12-28-2007, 10:44
Znachi ot skoro hodq s edno mom4e.. Vsi4ko si varveshe super.. napravo prekrasno :twisted: .. do v4era .. Nz zashto vinagi taka se poluchava pri men.. ve4e zapo4vam da si mislq 4e v mene e problema :( no kolkoto i da dalbaq .. nemoga da razbera kvo vse pravq 4e neshtata da se obarkvat... Prosto pri mene vinagi stava taka 4e kogato neshtata varvqt dobre.. kogato vsi4ko e veselo.. zabavno.. sled tva sledva poredica ot neshtastiq.. ebatii karaka sam :( Zna4i da si doidem na problema.. Nz kvo mu stana v4era .. no beshe adski namrashten i mi se sardeshe.. cqla ve4er mi praveshe nomera.. i vse mi zadava vaprosa 'Moje li neshto seriozno da izleze mejdu nas?' i kato go pitam kvo razbira pod neshto seriozno ? Toi po4va da se 4udi..i da se sardi 4e ne kazvam.. Prosto mislq 4e e rano oshte da se kaje dali neshto bi izleznalo.. A vtoriq problem e 4e toi u4i v drug grad i sled vakanciqta shte si e tam prez povecheto vreme.. i tva sashto me pritesnqva :(( .. nz mnogo mi e koftii.. shtoto mai naistina go haresvam.. no me e strah da se zadalbo4avam.. zashtoto kato stane taka.. posle mi e koftii.. a pyk i taka postoqnno da vnimavam da ne se vlubq sashto e koftii.. :(( off daite mi nqkakav savet 4e mislq 4e she otkachaa..

Banko
12-28-2007, 11:01
Просто кажи че може да се получи нещо сериозно той пита за да е сигурен че нмяа да те загуби докато го няма или да му изневериш така и двамата ще сте по спокойни тъйкато той едва ли ще погледне друго момиче докъто е сигурна връзката ви :smt007 УспехХхХх

Cool_Bitch
12-28-2007, 11:05
Zna4i ot dumite ti razbiram,4e ti izpitva6 nqkvi simpatii kam nego,no ne tolkova silni.Za da si tragnala s nego trqbva pone ot malko da se nadqva6 da stane ne6to po-seriozno.Mislq,4e toi te e priel dosta na seriozno 6to ti zadava tozi vapros.A otnosno tva,4e u4i v drug grad nemoje da e pre4ka.I edno ne razbrah-za6to 6te vnimava6 da ne se vlubi6?? :!:

IrReplacaBle
12-28-2007, 11:06
Ами щом ходите вече какво по сериозно иска? смисъл , аз така разбирам нещата.Явно усеща , че нещата не вървят или нещо подобно :neutral:

MakeMeLaugh
12-28-2007, 11:25
Брао е.. хубава работа.. ние ще ти казваме каво да правиш. Да не би ние да ходим с него. Той ходи с теб, а не с заучените ти наизуст съвети от другите...

Ти самата не знаеш какво искаш.. глупава работа.
Пример: "shtoto mai naistina go haresvam.. no me e strah da se zadalbo4avam.. "
МАЙ...

Пък и щом сама не се досещаш какво чувства и мисли, значи не го заслужаваш..
Всичко си е толкова ясно. Или си малка както си мисля или имаш повърхностно мислене.. което пак е като да си малка...

Моят съвет - ако искаш да си е за теб и да преприемеш нещо действай и му го кажи. Ако не - казвай му, че засега не искаш нищо сериозно и пича да не си губи ваканцията с теб.

MakeMeLaugh
12-28-2007, 11:29
Ами щом ходите вече какво по сериозно иска? смисъл , аз така разбирам нещата.Явно усеща , че нещата не вървят или нещо подобно :neutral:
Някой модератор да изтрие това мнение...
Пффф само омотваш момичето..

Имаш още доста хляб да изядеш докато пораснеш :Д

Нищо лично, ма не стоят така нещата.. просто момчето я изпитва един вид.. не си схванала замисъла.

И ходенето не означава, че звездие греят само з атях и няма какво още да се жале.. напротив.. ;)

maackata
12-28-2007, 11:30
Az mislq 4e tva 4e u4i v dr grad ne e problem stiga i dvamata da se izkate, pone pri men e taka ;-) i smqtam 4e trqbva da mu dade6 nqkakva sigornost, uverenot 4e si na 100% s nego ,zadava tozi vaprost za6toto taka 4uvstva ne6tata i mu lipsva sigornosta. :-)

IrReplacaBle
12-28-2007, 11:39
Ами щом ходите вече какво по сериозно иска? смисъл , аз така разбирам нещата.Явно усеща , че нещата не вървят или нещо подобно :neutral:
Някой модератор да изтрие това мнение...
Пффф само омотваш момичето..

Имаш още доста хляб да изядеш докато пораснеш :Д

Нищо лично, ма не стоят така нещата.. просто момчето я изпитва един вид.. не си схванала замисъла.

И ходенето не означава, че звездие греят само з атях и няма какво още да се жале.. напротив.. ;)еми ок :) нека не обръща внимание на мнението ми , приемам забележките ти ;)

Sexitooo{}
12-28-2007, 12:32
ne .. nito sam malka.. nito mislq povurhnostno..! Prosto kakto kazah vse dopuskam nqkakva greshka v vrazkite si.. koqto promenq neshtata.. i nai loshoto e 4e neznam kakva e taq greshka.. a sq e razlichno.. opitah se da pravq vsi4ko vnimatelno.. leko po leko.. za da izbegna otnovo da q dopusna.. no mai pak stava.. dori i gadjeto mi v4era mi kaza .. 4e vijda v o4ite mi neshto nazad v minaloto koeto se e slu4ilo i koeto kriq dalboko v sebe si i se strahuvam da dopusna da se vlubq .. :( vse si mislq 4e vsi4ki sa ednakvi.. 4e vsi4ki mom4eta iskat samo da spqt s teb i posle kato polu4at tova koeto iskat.. ve4e ne si vsi4ko za tqh.. e vse tova mi e v glavata.. i to ne v na4aloto na edna vrazka..a ve4e po sredata.. kato po4nat vaprosite.. primerno sq kato me pita tva .. moje li da izlezne neshto seriozno mejdu nas' az si mislq 4e ima predvid tva 'moje li da spim zaedno'? nzz kvo mi stava.. ili puk ot edna igra mi se padna edno kasmet4e 'kak iskam da sme edno cqlo' i toi mi kaza 'Vqrvash li v tova 4e nishto ne e slu4aino?'

BuBi008
12-28-2007, 17:13
Moje da ne si malka i da ne mislish povurhnostno no povqrvai mi neznaesh kvo iskash. Spri da lujesh momcheto ne go obichash i nqma da go obichash poradi prostata prichina che si adski zaslepena ot prikazkite che vsichki momcheta sa ednakvi i iskat edno i sushto. Toi te obicha ti qvno ne go obichash zashtoto ako beshe taka shteshe da znaesh otgovora na vaprosa dali moje da se poluchi neshto seriozno mejdu vas. Toi iska neshto seriozno ti iskash nqkoi s koito da se zabavlqvash ..... mi to shtom qvno ne iskash seriozno kvi seriozni momcheta iskash da namirash .....

koalka
12-28-2007, 17:15
За мен една връзка е сериозна, когато наистина има доверие във връзката и най-важното се обичате или дори не обич - силни чувства един към друг.
Това ще си проличи с времето дали може да имате сериозна връзка, дали се разбирате и т.н.Не е зле за му го кажеш.Поговори с него.

Sexitooo{}
12-29-2007, 06:34
ne e vqrno 4e az nishto ne ispitvam.. prosto kakto kazah sum mnogo obarkana.. no v momenta sam malko po spokoino i nqkoi neshta sa mi izqsneni.. v4era si pogovorihme i se razbrahme za nqkoi neshta.. i sq ne sam 4ak tolkova obarkana kakto bqh v4era .. mislq 4e vsi4ko she se naredi na mqstoto si.. mersi vse pak na vsi4kii :)