PDA

View Full Version : Гърлото...



asdasdasdasd_
12-28-2007, 10:50
На коледа пих много и после стоях на студено и май се разболях нещо :cry: боли ме гърлото (само когато преглъщам) НЕ ми е отпаднало чувствам се много добре (малко се замайвамсамо защото пия фервекс ) вече 2 дена си правя чайчета у дома пия стрепсилс и фервекс ... а да малко ми е схванат вратът :) чудя се какво ми има за 2 дена малко ми се оправи днеска по лесно преглъщам обаче дз дайте ми някав савет по бързо да се излекувам щотото след 2 дена трябва да съм здрав :)
ПС: нямам гнойна ангина защото миналата година 2 пъти я изкарах и се научих сам да се преглеждам НЯМАМ никакви налепи по гърлото и по сливиците :) давайте савети плс ](*,)

xpucuto
12-28-2007, 11:05
все още не съм си взела дипломата по медицина ](*,) ](*,) ](*,)

asdasdasdasd_
12-28-2007, 11:15
питам ли те ?

asdasdasdasd_
12-28-2007, 11:30
мерси свастика panic_queen ти изеде хуя :evil: :evil: :evil:

Kisses_P
12-28-2007, 18:30
Замени Стрепсилса с Анги септ на Доктор Тайс.Много по-добри са.Само това ми оправя гърлото

batkodoki
12-28-2007, 18:56
на път си отново да направиш една хубава ангина, ако вече не я и правиш. и "замайването" не е от фервекса.

имаш избор: по реда на приоритета:

-ОПЛ=>антибиотици
- гореща колкото може да се търпи вана + половин пакет морска сол в нея. два-три пъти на ден.
- кило сладолед.

бтв, стрепсилса, фервекса и доктор тайс - само ще отложат във времето настъпването на ангината и антибиотиците и ще удължат протичането и.

asdasdasdasd_
12-29-2007, 06:53
от сладолед ме боли още повече горещите работи ми успокояват гърлото #-o