PDA

View Full Version : Обичам го, въпреки всичко



kristin4eto
12-28-2007, 11:24
Predi 3 sedmici skusax s priqtelq mi po ujasen ns4in-dori az ne razbrax kakvo e stanalo.Pisaxme si nqkvi smsi i nakraq izleze 4e sme skusali.Sled tova zapo4naxa edni gadni smsi ,obajdaniq i psuvni.Toi napravo me srina psixi4eski.V4era oba4e mi se obadi i mi kaza 4e me obi4al 4e sme skusali za6toto mi e nqmal doverie i za6toto sum bila mn xaresvano momi4e inqkvi takiva.Be6e mn piqn oba4e.Kaza da mu se obadq kato si otida na selo,za6toto toi e ot tam za da pogovorim.Problemat e 4e nz kakvo da napravq.Strax me 4e e 4e toi nqma da pomni kakvo e kazal i 6te izglejdam kato glupa4ka,a i toi si ima dr priqtelka.Molq vi pomognete mi za6toto 6te se poburkam.Ima o6te mn ne6ta koito stanaxa mejdu nas no ako gi napi6a nqma 6te zaema cqloto mqsto :)

des4eto_93
12-28-2007, 11:33
nz to4no ama spored men toi te razvyrta ako naistina te e obi4al nqmalo e da ima gadni smsi i taka natataka. ho vse pak ako naistina iska6 pogovori s nego ,ama ne go ostavqi da te vyrti na malkiq si pryst.

slim4e
12-28-2007, 11:57
мммм..да Ви кажа..и аз имах някаква такава връзка :cry: ..ама просто няма смисъл да се връзваш на някакви глупости 8) ддз просто наистина ако те е обичал нямало да има такива смс-и и разни глупости..мое мнение че те върти на малкия си пръст..ама аре..има и такива моменти..и моя съевт е все пак да не му се връзваш...той е изпуснал много с това свое си действие-не ти :) :wink: :wink:

Insatiable
12-28-2007, 12:08
Не се занимавай... :)

maackata
12-28-2007, 12:16
Mislq 4e ne biva da se varzva6 6tot ako mu se obadi6 i go tarsi6 se varza6 na akala mu, no se pak ako ima6 jeanie da go napravi6 (koeto 6te e razbiraemo 6tom go obi4a6) go napravi i ako toi ne pomni ili ne6to ot sorta prekrati otno6eniqta si s nego!

lifestealler
12-28-2007, 12:29
Skapa samo da ti kaja mnenieto si kato momche. Po dobre nedei. Samo shte se samonaranish po dobre se opitai da go zabravish :)

sasha_90
12-28-2007, 13:01
По-добре не му се обаждай.Той вече има друга - ти нямаш място при него и той го знае.Може би ти се е обадил защото е бил пиян и не е съзнавал какво прави.

sweer_sisi
12-28-2007, 19:58
По-добре не му се обаждай.Той вече има друга - ти нямаш място при него и той го знае.Може би ти се е обадил защото е бил пиян и не е съзнавал какво прави.
+1
не се занимавай с него щом си има и друга :? :(

~!~TotaL`Cha0s~!~
12-28-2007, 20:10
Ami az bih te posyvetvala kato si otide6 na selo da mu se obadi6 i kato se vidite da mu obesni6 4e ti ne si momi4e za ebavka i prosto da prekratite vsqkakvi vzaimootno6eniq. Sled kato ti e pisal gadni sms-i i do psuvni 4ak se e stigalo prosto ne si zaslujava da se zanimava6 s razni typaci kato nego ;-)

kael
12-28-2007, 20:25
добре бе маа му ко да очакваш от селския плебей .... ко се прай на село - йедене пийене и секс ... що има толкова тъпи момичета видят някой батко на село и вече са влюбени... ще ви подскажа нещо баткото не вижда любов той вижда готова путка за ебане ... ако случайно не се оправдаят очакванията си търси друга и евентуално опитва с старата ако е по ''згодна" защо се давим постоянно в тая селяния

DivoTo_KoTe
12-28-2007, 20:36
добре бе маа му ко да очакваш от селския плебей .... ко се прай на село - йедене пийене и секс ... що има толкова тъпи момичета видят някой батко на село и вече са влюбени... ще ви подскажа нещо баткото не вижда любов той вижда готова п***а за е**не ... ако случайно не се оправдаят очакванията си търси друга и евентуално опитва с старата ако е по ''згодна" защо се давим постоянно в тая селяния


не съм съгласна...Не поставяй хората от село под общ знаменател.Хората са си хора независимо пройзхода й.Такива като момчето от историята ги има на всякъде.

Имам приятели който са от село и никак не им личи,че са "селяни" и никога няма да се изгаврят така с едно момиче...Момчетата са всякакви,не са ги делили "разбивачите на женски сърца" в село,а "примерните момченца" в градовете.

kael
12-28-2007, 20:46
говоря за селското поведение като стереотип естествено че и по градовете е пълно с такива ...... но основната маса са си на село което е нормално. и все пак аз в поста ми съм посочил целевата група - "СЕЛСКИ ПЛЕБЕЙ" моля преди да пишеш чети добре (мисля че се сещам за един такъв селски плейбой от биг брадър)

sweet_lady:]
12-28-2007, 22:47
za6to se zanimava6 s 4ovek koito si ima i dr priqtelka!.... :neutral: i vse pak ako ostane6 s nego go pitai dali si spomnq kvo e kazal[amakogato e trezvan!]

maybelline
12-29-2007, 08:50
Момчето е недорасло, нагло детенце. Не позволявай на когото и да е да те псува или да те обижда. Няма какво да правиш с такъв човек. Той те има за една подметка, а ти не бива да си такава за никого. Човек, който те обижда и псува след като сте скъсали не заслужава (и не е в състояние да има) истинска връзка скоро, най-малкото с теб. Той проявява изключително неуважение към теб и не бива да го допускаш. Ще изглеждаш като глупачка, не защото няма да помни думите си, а защото изобщо ще опиташ да говориш с него и да се съберете. Независимо как си скъсала с някого, ако не си го напсувала и наобиждала първа, той няма никакво право да се държи така с теб. Дори да го напсуваш и наобиждаш, мъжка постъпка ще е той да те остави намира без коментар. А това момче е много далеч от мъжко поведение. След раздяла, зрелите хора (като възрастта тук няма никакво значение) си остават приятели наистина, а не само на думи, не се унижават и обиждат и изобщо не се държат като бебета.
Сигурна съм, че имаш чувства към него и няма да ти е лесно. Ако имаш нужда от съвет (как да го забравиш и да продължиш напред) или подкрепа, пиши ми ЛС, ще се радвам да ти помогна ;)

sladko_dete
12-29-2007, 09:03
Кво, кво, аз ли не разбрах??? Влюбена си в някъв си тъпак, дето те псува и обижда?! Аре слез на Земята, нямаш ли малко достойнство?!