PDA

View Full Version : Преписвате ли?



Страници : [1] 2

Godsend
12-28-2007, 12:36
Я кажете дали преписвате и ако е така по кои предмети най-често?

Аз преписвам обикновено по история физика география и френски :-P




ПС: Сори ако вече има такава тема. :)

Insatiable
12-28-2007, 12:41
Да, преписвам.
По химия и физика най вече 8-)

pennev
12-28-2007, 12:44
Всеки път когато имаме контролна, по всичко:Физика, Химия, Математика, дори класната по литература преписах :evil:

koman
12-28-2007, 12:45
то се разбира ... Не че е нещо трудно ама заради тръпката :-D
Физика
География
Литература
Немски
Етика
Биология
чат пат по АСХ (аналогова схемотехника :shock: )

WitcH_oF_DooM
12-28-2007, 12:48
абе то сички преписваме просто някои го праят по-често, а други по-рядко, а що се отнася до мен аз съм от по-върлите преписвачи :D

pennev
12-28-2007, 12:50
...някои го праят по-често, а други по-рядко...
А трети ги хващат :D :D :D :D :D :D

RoyTheReaper
12-28-2007, 12:56
Естествено. И по всичко. По повечето предмети пищовите ги има в нета и просто си ги принтирам.

Иначе в даскало отвреме навреме преснимах по половин учебник на 50%. 8-)

Godsend
12-28-2007, 13:01
Иначе в даскало отвреме навреме преснимах по половин учебник на 50%. 8-)

haah и аз така, само дето аз преснех целия учебник :-P

chefzz
12-28-2007, 13:31
Мноо ясно че да :D.Най-често по Математика и Физика..леко съм скаран с математиката или по скоро даскала по математика 8-)

dshiznit
12-28-2007, 13:39
ШШШ саму аз ли не преписвам ве. Толкоз ли сте тъпи уе. :razz: :razz:

Hot_Chocolate
12-28-2007, 13:44
Естествено,че да.Най-често по физика и биология :)

gabi_94
12-28-2007, 13:45
Еми преди преписвах, но сега много рядко го правя, изключително рядко(само в краен случай, когато съм в безнадежно положение)! Мене ме е страх, защото ако една учителка ме хване, ще ме скъса от изпитване и ще ме намрази! Понякога пък учителите виждат как преписваме, но си мълчат и на следващия път изпитват! Едно момиче от нашия клас, веднъж преписа по български език и даскалката я видя, взе и контролното до там където беше стигнала и почна да и го проверява, накрая и писа 3, щото не беше написала повечето задачи! На всичкото отгоре на следващия път пак я изпита и пак и писа 3! От тогава я изпитва доста често и задава ужасни въпроси и задачи! Така се бях сплашила, че вече да не кажа изобщо, но почти никога не преписвам! :shock:

TellMeYourName
12-28-2007, 13:51
Почти по всички ... :-D

_BoSSy_
12-28-2007, 13:54
Преписвам по всичкои до сега само веднъж са ме хващали.Никои не ме притеснява мен :)

Enchantress
12-28-2007, 13:57
Когато може,преписвам :P

BluE_s
12-28-2007, 14:15
Когато може,преписвам :P
и аз така 8)

MaLty
12-28-2007, 15:09
ми мн ясно 8) по всичко даже с другите си помагаме те ми дават да препиша кфоту нз и аз така на тях :D

EJI4eTy
12-28-2007, 15:44
аз преписвам по БЕЛ [понякога щото често госпожата дава различни групи]
преписвам малко и по биология
ии май тфа са предметите по които преписвам :smt001

XaMcTePKa
12-28-2007, 15:45
ми мн ясно 8) по всичко даже с другите си помагаме те ми дават да препиша кфоту нз и аз така на тях :D

Welcome to my life ? ;)

А сега по темата....ами кой луд не преписва било то и уж само да си свери отговорите...винаги когато може на аванта се преписва ;)

Kisses_P
12-28-2007, 15:47
преписвам.. по испански най-често,всъщност винаги

~Jenito93~
12-28-2007, 15:52
Да! Преписвам където и както мога :D ... и не съм само аз :grin:

sasha_90
12-28-2007, 15:57
Преписвам само от време на време.

petyrit
12-28-2007, 16:28
Я кажете дали преписвате и ако е така по кои предмети най-често?

Аз преписвам обикновено по история физика география и френски :-P




ПС: Сори ако вече има такава тема. :)

Ама че въпрос.99 % от хората преписват когато им се отдаде възможност.
Само да кажа една прясна случка.Значи имаме контролно - гадост.Само че г-жата закъсня малко и каза, че може да ни даде да пишем и половината междучасие.И ето, че то дойде и г-жата вика "аз отивам до учителската стая".След 5 мин. някой да дойде да ми предаде всички контролни.И настана пълен хаос.Всеки гледа да препише от всеки, а уж би трябало да сме най-умната паралелка ама ...
Та всеки ако може преписва.

Sunny_stz
12-28-2007, 17:16
Разбира се че преписвам :) По всичко,особено ако има условия за това хаха

chefzz
12-28-2007, 17:22
Няма кво да се лъжем 8-) на секи който му се отвори възможност би преписал не можем сичко да запомним :D а пък даскалите кво са праят сякаш не са преписвали кат малки :D :D

EJI4eTy
12-28-2007, 17:28
лелеее госпожатаа по географияя ... нааай-добрата госпожаа ... по време на теста дава 1 минута да гледаме от учебника а и често излиза от часа - един господ знае за кфо :D ... пък човек тряя да е луд да не преписва щом му се отдаде възможност :P

krisi_l@loka
12-28-2007, 17:29
Дам, когато мога :)

MaLty
12-28-2007, 17:32
ми мн ясно 8) по всичко даже с другите си помагаме те ми дават да препиша кфоту нз и аз така на тях :D

Welcome to my life ? ;)

дам :-P

Madness
12-28-2007, 17:47
Дам, когато мога :)
Ето защо седиш с мене... 8-)

Всъщност преписвам от тоя идиот и от още няколко.Смея да твърдя,че рядко препесвам 8)

chocoleptic
12-28-2007, 17:59
По всичко , по много .. :lol:

MaLty
12-28-2007, 18:08
лелеее госпожатаа по географияя ... нааай-добрата госпожаа ... по време на теста дава 1 минута да гледаме от учебника а и често излиза от часа - един господ знае за кфо :D ... пък човек тряя да е луд да не преписва щом му се отдаде възможност :P

хохохо аз знам за кфо госпожата излиза ма няма да ти каажаааа :grin: :D

BuBs
12-28-2007, 18:42
Аз пък по всичко преписвам,само без по английски щото там госпожата е многогадна за такива неща и си има мноо правила,ако не се спазват... 8-) А по математика също не преписвам щото тая ми е класна и е адски зла :evil:
:roll: :roll: :roll:

EJI4eTy
12-28-2007, 19:18
Аз пък по всичко преписвам,само без по английски щото там госпожата е многогадна за такива неща и си има мноо правила,ако не се спазват... 8-) А по математика също не преписвам щото тая ми е класна и е адски зла :evil:
:roll: :roll: :roll:

хах не ти завиждам 8-) наща госпожа по английски е доста добра душица :D на теста седехме 3 момичета на чина :lol: хах и тестовете ест бяха група А и група Б ... ии ние по някфа "случайност" всички бяхме група А :D :D :D а госпожатаа дори не забелязаа ... даже наскоро я обидихме че излезна от часа ии ... директории ... глупостии ... :lol:

DisciplineAndOrder
12-29-2007, 00:53
понякога...

CapNuSS
12-29-2007, 09:05
Хихи и аз преписвам по всички предмети само не по химия,щото като не си доволен от оценката си може да отидеш на поправка.Дават ти се други задачи от същия материал и ако изкараш по-висока оценка даскала пише нея,не по слабата.Най-много обичам да преписвам по литература,щото си пиша анализите на листи и втория час ги вадя все едно като чернова и си преписвам от тях спокойно пред даскалката,а тя глупавата не мои да зацепи кво става :smt003 . То е готино да преписваш ама само да не те хванат.В мойто даскало в Русе даскалите винаги ни подкрепят.Преди контролно казват да си преписваме колкото си искаме само да не ни хванат :)

adizitk1
12-29-2007, 09:13
По принцип преписвам по истерия(история).До сега са ме хващали,че една приятелка преписваше от мен на класното по математика.

SuNsEt
12-29-2007, 10:44
Ох...абе в 6клас само преписвах и бях отли4ни4ка :D :lol: сега 4,5,6...Ама като съм 7 ми е по-трудно...По4ти не преписвам :cry:
Тая по химия е супер гадна и ако ме хване...жива ще ме погребе
По труд и техника ве4е ме хвана 1 път и от тогава не преписвам :-D
По биология...тцтцтц...зна4и тя си има една малка стая,в която влиза докато правим писмено изпитване и тогава вси4ки използват момента да преписват...ама аз когато тръгна тя то4но тогава се появява! ](*,) ...Имаше един слу4ай,дето преписах целия урок и тя ми писа 4 :lol: ...Сега на последното контролно се опитах ама не успях...добре,4е до мен седи една дето ще канидатства с биология и знае вси4ко и ми помогна,та после биоложката ме похвали мен и нея,4е единствени не сме преписвали :lol: :lol: :lol: ..а аз се опитах да препиша :lol: :lol:
Предметите,по които преписвам са физика,история,география... о някога английски...за други не се сещам... :-#

Reed
12-29-2007, 10:52
Абсолютно винаги ... Дали ще е от пищов или от някой.. :-D
Може да си знам г/д ама пак ще си направя пищов 8-)

Glezanka
12-29-2007, 11:43
Преписвам разбира се ... всички го правят,борят се за по високи оценки :)

celio_ood
12-29-2007, 12:04
Абе, уфце мръсни дееба мазните дееба. Мое ли да преписвате бе миризливци дееба дееба, трее си учите дееба простаците дееба, тийновете дееба пъпчасали дееба.

lainio_OOD
12-29-2007, 12:34
абе,мърльовци, как може де преписвате бе дееба ... не моете ли сами да си праите контролните бее дееба тъпите тийнове дееба ... тоя тийнпромлем ви е размътил мозъците дееба

EJI4eTy
12-29-2007, 12:55
абе,мърльовци, как може де преписвате бе дееба ... не моете ли сами да си праите контролните бее дееба тъпите тийнове дееба ... тоя тийнпромлем ви е размътил мозъците дееба

аз пък мисля че родителите са виновни за това че децата правят пищови и преписват :evil: понеже родителите винаги се карат за ниските оценки, децата се стараят по всякакъв начин да преписват и да си изкарат 5 или 6 ... на мен например за 4-ка ми се карат затова преписвам ... никой не обича да е наказан ... например на една приятелка техните не и се карат за 3-ки за 2-ки за 4-ки и т.н. .... и нея никога не съм я виждала да прави пищови или да преписва ... колкото и да си изкара нали техните не и се карат докато при други деца е обратното :-x [това си е лично мое мнение!]

RoyTheReaper
12-29-2007, 13:00
^Нормално е да се карат за ниски оценки. Вярно е, че високата оценка не винаги е отражение за знание, но самото количество също има значение, независимо как е постигнато.

N0_feAR
12-29-2007, 15:06
Много рядко си правя пищови. Но ако си правя то са по физика и химия. Вече по химия не правя пищови, че веднъж ме избара и си взех поука... А по физика и да преписвам и да не преписвам все 4ки изкарвам....пу да го *ба във физиката!

fake
12-29-2007, 15:21
дам, винаги почти
най-вече по литература, щот тя иска написаното на листа да съответства с нейните анализи, които е диктувала в час. проявиш ли творчество, вкараш ли твои мисли, сваля от оценката. тъпо, но факт.

таааа...наскоро каза "шапка ви свалям, ако успеете да преписвате при мен"
като си взема дипломата мисля да и кажа "путко аз преписвам при тебе от осми клас на всяко едно контролно или класно"

царски пищови на уърд, шрифт размер 8,слагаш на коленете, а под чина набутваш сякви лайна да не се вижда кво правиш, тва ми е тактиката

st1ka
12-29-2007, 16:16
..

EmO_KiD_;(
12-30-2007, 07:52
Ами аз последния път по биология преписах от-до :-D :-D :-D .Беше ми за първи път и после ме гризеше съвестта 3-4 дена :-D :-D :-D Ама тая тъпачка не ме хвана,щото мисли,че аз знам най-много,ама точно тогава не бях учила тцтцтц.По друго не съм реписвала,защото си уча редовно и нямам проблеми.... :)

besnicataa
12-30-2007, 09:52
Само история :-D

FeelTheBeat
12-30-2007, 16:55
По математика винаги. По руски също, но не чак толкова много. Но по всичко се преписва, де...

Arista
12-30-2007, 21:09
о Боже естествено че преписвам :D :D :D

По всичко както дойде , винаги когато имам шанс да сверя, да ми кажат нещо, да се конслултирам с учебника, с пищовчето ;-)

В някои случаи мога и сама обаче като си е нещо сухо като физика химия и т.н. ти тряя чисто добра памет и подсказвам и преписвам по тестове и така

LuCiFersAngeL
12-30-2007, 21:13
Да...
Математика
Немски
Биология
История
Физика
Литература
:::

ThunderGoddess
12-31-2007, 09:43
Математика, химия, физика, немски, биология .... спирам да изброявам, Не преписвам само по история, български, английски и ИТЕ, защото те са предметите, които ми трябват. Другите да си ги врат в гъза :)

Pedigree
12-31-2007, 10:21
Да,преписвам. :)

По литература,история,физика.

Главно по физика,защото тя държи всичко да се казва на нейния език,с нейните думи,което е доста трудна за запомняне и учене.Ако някой го каже по начина,по който го има в учебника тя изпада в истерия и намаля оценката.
Постоянно повтаря:"При мен никой не смее да препише,защото ще го хвана".Как самичка си се лъже обаче,с нетърпение очаквам да свърши годината,тя да се пенсионира и да й изпищя:"Преписвах,бе чанто.Всичко,всичко,всичко"... :P

fuckface
12-31-2007, 20:23
Преписвам по всичко възможно :D

xSaShEtOx
01-01-2008, 12:00
Стремя се да не преписвам много, ама... на всеки се случва, така де особено по химия.

tItEufFf
01-01-2008, 17:30
Да!!!
По принцип уча, но винаги в контролното има нещо, което не съм преговаряла...и тогава идва ред на учебника, тетрадката, пищова, някой съученик...

KpeTeHo3aBap
01-01-2008, 17:45
prepisvam vseki boji den :D po seki predmet po4ti v p1rvite klasove ot men prepisvaha sega e moe vreme da prepisvam :evil:

Sevt
01-01-2008, 18:19
Да.
По неща, които не представляват особен интерес за мен..в училище бяха доста сега за щастие са по-малко...като се замисля май само " Административно право и процес " .

majo_vr
01-16-2008, 14:35
epa az za utre sum si podgotvil edin roman za prepisvane po literatura 4e imam klasno po literatura i 6a mukna tuhlata da prepisvam nz za vas

•._.•No_NaMe•._.•
01-16-2008, 15:39
Da prepisvam :D . Vinagi kogato se nalaga, no nai 4esto po matematika. :P

ЕPu
01-16-2008, 17:09
не преписвам от учебника, по простата причина, че съм яко некадърна и винаги ме хващат. Преписването от съученик / подсказването ...е тва вече го владея прецизно.
Прибягвам до тези методи ако наистина супер много ми трябва добра оценка. Предпочитам заслужена тройка, отколкото със 200 мъки да ми пишат пет, ама някой да ми софлира всяка дума и следващия път ако ме изпитат, да не знам нищо.

teenkopele
01-16-2008, 17:14
...Иначе в даскало отвреме навреме преснимах по половин учебник на 50%. 8-)

Старата система... 8-)

:arrow: Да, преписвам.

sabaku_no_gaara
01-16-2008, 17:35
и аз преписвам,най-много по разказвателните предмети,най-много по
физика и химия,днеска връщаха контролни по химия и имам шестица благодарение на един зубър който седи зад мене и на добрия стар учебник :D истината е,че всеки преписва малко или много-неизбежно е

.PonY.
01-16-2008, 17:39
оуу при мен е задължително преписването.. подсказването..колективнат а работа :-D после ни разбират ма какво да ни правят... :-P

find_m3
01-16-2008, 18:36
та се късам :grin:

mickelangelo
01-16-2008, 20:11
У нас не сядам да уча ... но в часовете винаги внимавам (почти винаги ) и когато правим нещо като контролно или класно .. ако не знам нещо по въпроса преписвам но ако знам пиша това което ми е в главата ... ( и съм си патил .. щото по някога там няма нищо )

kuklichka_bg
01-16-2008, 20:19
xah redovno prepisvam domashnoto po mathe i bg po drugo ne prepisvam xahh shtot nqma po ko drugo ;] :-) samo mejdu4asieto celiq kals prepisva ot zubara :-D :-D

gluhar4e
01-16-2008, 23:37
преписвам,преписвам и то по много и по всичко(почти де-по литература си уча,а по физика не смея,че е тая нашата е ЗЛО) хаха майстор съм в правенето на пищови :D

Persie
01-17-2008, 06:17
Ами преписвам ... най-често по математика, икономика ...

miminia
01-17-2008, 10:35
Не минава контролно без преписване или пищов! Ето и днес имах тест по биология и си сложих пищови при химикалките .. всеки път там го държа :grin: :grin:

BioX
01-17-2008, 16:03
kogato moga prepisvam kogato ne moga ne prepisvam :-|

karit0
01-18-2008, 05:57
Вчера имах тест по география и естествено препих всичко :grin: иначе често преписвам по немски,история биология и т.н :?

shialabeouf_sexy
01-18-2008, 12:19
Няма от кой. аз съм най-редовната която сяда да чете от класа ми! :)

fuckingwhore
01-18-2008, 13:20
Да..най-вече по математика и география..

ismarti
01-18-2008, 13:22
Преписвам когато и по каквото мога.

Madness
01-18-2008, 16:42
Бей,че някой копелета са тоооооооолко нахални в отношения на преписването...
Баси и малоумниците шибани...

elitoo``
01-18-2008, 17:15
Преписвам,защото моите родители са бележкари и не гледат моите знания ами оценките в бележника 8-)

Inlove baby
01-18-2008, 17:58
ооо естествено че преписвам даже днес правихме контролно по БЕЛ и аз бях с тетрадката на чина 8) . Най-често преписвам по химия,бел,физика,география ::: и понякога математика ама там госпожата много ни хваща ( мен още не е де :P ) :wink:

EniTyYy
01-18-2008, 18:29
аз не преписвам щоту наще даскали на ловят повечету пъти :D обачееее...имам слушалки и дълга коса-Пускам я и слушалките с предварително записан пищов 8-) или слънчев пищов си прая уж чернова :)
а г-жата по математика веднъж и казах `абе ше ми пишеш ли 6 или да кажа,че крадеш ток а ?! ` ама тфа как ми дойде на акъла нз...ама от тогава само 5 и 6 имам :razz: сиг краде ток
а на господина по биология викам `ми аз мисля,че съм за 6..то май и г-жа Иванова с коят си имате зимане-даване така ше мисли а ?! А дали директора ше е на същото мнение ? ` и веднага се опраят нещата :-|
тая дет се занимава с проблемни дечица ми вика,че да преписваш не било хубаво,а да изнудваш даскали още поече :razz: а аз почти сичките ги изнудвам. А директора е мой човек [-o< дава ми да бягам от часовете а имам 63 неизвинени :neutral: Абе мн пекани хора са сичките :-|

LiveFlower
01-18-2008, 19:53
аз не преписвам щоту наще даскали на ловят повечету пъти :D обачееее...имам слушалки и дълга коса-Пускам я и слушалките с предварително записан пищов 8-) или слънчев пищов си прая уж чернова :)
а г-жата по математика веднъж и казах `абе ше ми пишеш ли 6 или да кажа,че крадеш ток а ?! ` ама тфа как ми дойде на акъла нз...ама от тогава само 5 и 6 имам :razz: сиг краде ток
а на господина по биология викам `ми аз мисля,че съм за 6..то май и г-жа Иванова с коят си имате зимане-даване така ше мисли а ?! А дали директора ше е на същото мнение ? ` и веднага се опраят нещата :-|
тая дет се занимава с проблемни дечица ми вика,че да преписваш не било хубаво,а да изнудваш даскали още поече :razz: а аз почти сичките ги изнудвам. А директора е мой човек [-o< дава ми да бягам от часовете а имам 63 неизвинени :neutral: Абе мн пекани хора са сичките :-|aaa nenenenene s tva za toka me razbi ti kaam :razz: :razz: lele :razz: :razz: :razz:

ThunderGoddess
01-18-2008, 20:03
Знаете ли готения номер с един пищов, който обаче иска и малко средства и занимаване ... Начиии сканиранети си етикет от Кола, с помощта на графичен редактор променяте карето, където пише съдържание и си пишете пищова там. Принтвате и си слагате на шишето тоа етикет. Приятно преписване! Кажете някои др яки начини, защото старите малки пищови в ръката и моливника много ме нервят и не мекарат да се чувствам особено сигурна.

Briseis
01-19-2008, 10:35
Ами честичко преписвам. Само темите по БЕЛ си ги измислям на момента.
Или си правя пищови или правим колективна работа целия клас :grin:
Най-голямата ми грешка е, че не преписах по химия и имам 3 ::: ](*,)

Margy
01-19-2008, 11:03
Оставаше и да не преписвам :D На всеки тест преписвам ако има нужда. Аз съм до пердето-слагам учебника зад него и преписвам :D

Zarity
01-19-2008, 13:55
А не ве :D :D :D Ми пооо география,най-мноо на последното контролно сички от групата ми направихме едно и също контролно :D :D :D

faShIoN_faNtAsYy
01-19-2008, 15:46
pFf...to nqma ot koi da prepisvam :cry: vsi4kite nqkvi tapi na 1+1 6te mi se zatrydnqt osobeno edna deto prez jivota si e imala samo 7 6estici i to samo po fizi4esko i risyvane :lol: :? oba4e si imam drug nome te ot dr klasove adski tapi si4kite i mn gi spla6vam 6tot poznaam mn hora i im vikam ako te imat predi nas test da mi napi6at otgovorite na list :oops:

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-20-2008, 18:20
а преписвам естествено :) по информатика по география по история ... абе общо взето по всичко без англииски математика немски и физика :D и то щото по немски и мат неам нужда по англииски тази ако ме хване с пищов ... до края на годината само 2ки ще ми пише а тази по физика ме хвана и оттогава само мен следи :-D

nikinkaa
01-21-2008, 13:51
И преписването е един вид учене,щоту ти е минало през мозъка :-D :-D

LofYou
01-21-2008, 13:59
Дам преписвам .. Ами почти по всичко с изключение на български език и литература там е невъзможно да се препише :evil:

kiss_poni4ka
01-21-2008, 14:30
Да,но много рядко.Аз съм умно дете :-| :grin:

koman
01-21-2008, 14:50
eхх днеска ме фанаха :(

Ciara_
01-21-2008, 19:23
eхх днеска ме фанаха :(

даа.. и мене-от тетрадката,но иначе много рядко преписвам и не ме хващат ::: :twisted:

BlueAvalanche
01-21-2008, 20:48
Малко са хората тук които преписват колкото аз, аз тая година не съм направил едно контролно без да препиша. Правя си всевъзможни пищови и не ме хващат :-P

dixo
01-22-2008, 09:23
мн ясно по квот ми падне :)

Sunrisee
01-22-2008, 09:58
Prepisvam samo ako se naloji!

Lychezar
01-22-2008, 11:15
През живота си се срещаме и опознаваме с различни хора.Избираме си приятели,най-често,с които да споделяме сходни възгледи и интереси.В последствие трябва да се придържаме към някакви норми на поведение,за да бъдем приемани от хората,с които искаме да сме.Затова,понякога,се случва вкъщи да се държим по един начин,в училище-по друг,с приятели-по трети и т.н.Средите,в които сме трябва да са сходни,защото в противен случай може да възникнат конфликти,и в стремежа да сме приемани от всички ще се почувстваме объркани.Например родителите(Х) изискват от детето си(Y) да учи,за да изкарва добри оценки.За приятелите му(Z) обаче оценките са маловажни."Y" знае,че ако не е добър в училище няма да излиза със "Z",но "Z" му пречат в учението.Преписвачеството се явява като спасителна нишка свързваща "X","Y" и "Z".Но не бива да си помисляме,че заобкалянето на правилата е нещо хубаво,а напротив.Чрез преписвачеството всъщност се разбира какви сме в действителност-хора,които се изправят срещу проблемите и знаят как да ги решават,или хора,които са готови на всичко само и само,за да се издигнат в очите на другите,било и чрез нечестност.

fc
01-22-2008, 18:51
Абсолютно по всеки един предмет ( без английски знам го като роден )

Terorist
01-22-2008, 18:59
Мога да съставя книга " 1001 начина да изкараме добра уценка, без да учим" и в нея ще има около 100 начина за преписване, повечето лично изпробвани от мен в последните 2-3 години. Или иначе казано - преписвам по всеки предмет по койт0 не ми се учи.

dan4ety
01-22-2008, 21:27
Ами най-вече преписвам по литература като имаме съчинение/теза и такива да правим :-D По друго не ми се е налагало тая година :-D Миналата седмица преписвах ЛИС-а си, не целия и имам 3.50 :grin: Пък седя точно пред госпожата и катедрите са колкото чиновете високи и всичко се вижда :grin: Ама явно тя си мислеше, че няма начин да преписвам, защото съм пред нея :-D Но не, аз винаги ще намеря начин да препиша я от учебника, я от тетрадка или пък от готови препишонки :-D

mecho_puh
01-23-2008, 17:11
Преписвам по всичкооо. Но си струва. Макар и малко искам стипендия

feelthless4o
01-23-2008, 17:16
ДА! Преписвам!
По всичко и то!
Може да го знам
НО ще преписвам!
Луд съм! :-P

jeni92_abc
01-25-2008, 08:45
преписвам и подсказвам по всичко :-P

LiLGrizzly
01-25-2008, 11:51
prepisvam .. po si4ko nai ve4e :D

zaharnatafeq
01-25-2008, 12:36
никога, колкото съм научила толкова ще напиша 8)

dekovbg
01-25-2008, 17:54
да ако много ме мързи да уча и зависи от учителя (по биологията госпожата НЕ може да НЕ те хване, но тя е пекана дори с 5 патлака пак ще имаш 6, дори на празен лист пише 5, при нея е срамота да имаш 5, защото по слаби оценки не пише:))
иначе по някои други предмети като микроикономи прая, все пак 10 листа не ми се зубрят

gorska
01-25-2008, 20:55
Преди съвсем малко. По немски.
Мене ме е шубе... :D
А сега няма смисъл. Няма и как... дори не съм се замисляла да преписвам. Мързи ме, само ще се напрягам.

speedbreaker
01-26-2008, 15:04
Ми естествено. 8-) 8-)

IKisseDAGirL
01-27-2008, 09:34
Тази година съм го ударила на голямо преписване.. за предметите, които не ми трябват за матурата или кандидатстването, почти не отделям време и затова се налага да действам така :)

TheNewReligion
01-27-2008, 18:36
Не преписвам , защото няма смисъл ! Нали ходим на даскало за да се учим , ако препиша каква ще е файдата ? :neutral: :neutral: :neutral:

Aligator
01-27-2008, 22:00
преписвам и то наистина много. Преписвам по всички предмете и на всички контролни. За 12 години в училище са ме хванали само веднъж по английски. Онзи ден се пребирам и си вадя пищовите от джобовете пред маика ми и тя ми вика днеска по какво преписва бе хахахаха

PaMcHetO
01-28-2008, 17:14
ем аз никога не съм преписвала е не съвсем де :D само няколко пъти ама то беше отдавна!

namina
01-28-2008, 17:41
Ако не преписвам,няма да съм аз. :lol:

TellMeYourName
01-28-2008, 17:43
Че аз ходя там за да спя :D

проблемна
01-28-2008, 17:45
оо да и то много

princesa_viki
01-28-2008, 18:05
Да,преписвам.По каквото мога :grin:

Sintya
01-28-2008, 18:38
Доста често... пищови не си правя, преписвам от тетрадката. :razz:

PerfectStrang3r
01-28-2008, 18:49
Преписвам по всичко. Дори не си правя пищови.. те момичетата в класа правят пищовите и аз само ги взимам като свършат :)

mystery_girlll
01-28-2008, 20:57
emi prepisvam 4at pat / ama to ne moje bez tva :lol:

FaHrEnHeit
01-28-2008, 23:59
Винаги когато има начин :D

karit0
04-10-2008, 16:39
Ами да преписвам.Най-често по немски,биология и география :::

5StaR
04-10-2008, 22:36
Аз никога не преписвам!!! Вярвайте ми плс :( 8-)

lunnoto_momi4e
04-11-2008, 07:31
Ми попринцип не,ама некой ако подскаже нещо не отказвам :D

voodoodoll1
04-11-2008, 17:45
аз преписвам от пищови по история,право и литература
А от някой друг съученик преписвам по химия,физика и по всичко по което незнам и нямам пищов :D

DieselBlood
04-11-2008, 18:31
по руски по математика по БЕЛ по сичко на класната по литература преписах най-нахално

MiSs_DioR_CheRiE
04-11-2008, 19:14
Prepisvam mn qsno 8-) po matematika , fizika , himiq , biologiq :-P :lol:

dinkisa
04-11-2008, 22:05
това е едно от най почитаните от мен изкуства да преписваш
преписвам ами по всичко при тва постоянно мн честоо не се налага и тогава помагам на вс окло мен просот ми е интересно да ментя госпойите това ми нещо като игра забавно е :)

psychopath
04-11-2008, 22:21
по квото се намери

DieselBlood
04-24-2008, 17:34
Мога да съставя книга " 1001 начина да изкараме добра уценка, без да учим" и в нея ще има около 100 начина за преписване, повечето лично изпробвани от мен в последните 2-3 години. Или иначе казано - преписвам по всеки предмет по койт0 не ми се учи.
davai 6te 4akam

slivaka
04-24-2008, 18:59
mnoo qsno ina4e o6te 6tqh da sum v 5 klas :-P :-P :-P :D :D

kuklichka_bg
04-24-2008, 19:07
bahmu we :-x dneska praihme kontolrno az neznaih i celiq klas s pishtovi i az si slojih tetradkata pod 4ina i taq me havana za vtori pat weeeeeeeeee i mi pisa dve ne stiga 4e na men am i na taq do men bahmu i pishtovite do sq ne bqha me hvashtali pF ina4e prepisvam redovno :-x :-x :-x :-x :-x

Carmen_Kass
04-24-2008, 19:44
С ръка на сърцето заявявам,че НЕ преписвам.
1-во винаги съм подготвена
2-ро няма смисъл,по-добре да седна и да го науча,защото по нататък все ще ми потрябва някъде

Margoto0
04-24-2008, 20:14
Ми аз не се сещам 1, 2 пъти от някой до мен, ама аз предпочитам да видя какво съм научила понеже родителите ми плащат за уроци пък аз не искам да ги разочаровам :D е сега пищови съм имала няколко пъти щото трябваше на всяка цена да имам повече от 4 :-D

MisS__
04-25-2008, 13:21
когато ми се налага преписвам ;)

Sarabi
04-26-2008, 07:54
Мале мале :evil: :smt077

shmurkam
04-26-2008, 08:21
Човече,тва е като да ме питаш дали Земята се върти. 8-)
ест,че да. :D
По всичко,което е за преписване.

zaetasum
04-26-2008, 08:24
4e koi ne go pravi ako my se otdade vuzmojnost?!?!! :grin:
no princip ne raz4itam samo na tova ;)

moni_fashion_shopping
04-26-2008, 09:02
Никога не преписвам! :)

MoHuTo
04-26-2008, 09:51
Когато ми се налага преписвам :) На всеки се случва :)

dare_93
04-26-2008, 11:34
4e koi ne go pravi ako my se otdade vuzmojnost?!?!! :grin:
no princip ne raz4itam samo na tova ;)

dronerat
04-26-2008, 13:00
Редовно :) То не бяха теми написани на Word качени на телефоните писаници по ръцете пищови абе въобще за каквото се сетите. Най ми е хубаво като имам при директора контролно и когато му се обадят по телефона той излиза и " ДАВАЙ НАРОДЕЕЕ!!!!" "юруш" всичко преписва :)

moon_flower
04-26-2008, 13:01
Да,по всичко . :D

cinderella_gugutka
04-26-2008, 13:17
да,преписвам.най-много по изобразително и музика :lol:

loriot
04-26-2008, 18:10
преписвам, ама ако бях учител никой нямаше да има шанс, мухахаха, знам как щях да ги изпитвам :lol: само по моя предмет щяха да учат, миличките...

t!nchety
04-28-2008, 19:21
xhaxha то кой не преписва :lol:
Най-много преписвам по математика

Margy
04-28-2008, 19:49
Когато ми се налага преписвам :) На всеки се случва :)

+1
До мене има едно много яко перде, което ми изкарва шестици. :D (т.е. слагам учебниците зад пердето и си преписвам спокойно без никой да ме забележи)

sladkoto_zaiche
04-29-2008, 07:51
da ama rqdko

mishok
05-01-2008, 09:45
Mmm predi prepisvah dosta 4esto...No kato se zamislih razbrah,4e ne s1m 4ak tolkova t1pa :):)P1k i ot druga strana vinagi ima risk da te hvanat../vse o6te ne mi se e slu4valo/Vseki prepisva, i az ot vreme na vreme ne pravq izklyu4enie :)i to nai-ve4e po filosofiq i biologiq :)

nefchi_bs
05-01-2008, 17:09
По всички предмети дори и по музика щот даскалката е мноо злобна и дава контролни :booooomb:

лудата
05-01-2008, 18:59
хаха ами че то без преписване не става :-D винаги првписвам по :
Химия
Физика
История
Биология
Музика :D ама по музика са ме хващали :( за малко да си изпрося единицата хаха
ами да .. не уча по разказвателните хич .. xhauhx

__SuNshInE__
05-01-2008, 19:46
Mи на мене редовния ми номер е на контролно по БЕЛ да си отфора учебника и да преписвам :D :D

dark234
05-02-2008, 16:37
mn rqdko sam prepisvala :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-03-2008, 02:12
краи на преписването краи :( неска разбрах че фанат ли те да преписваш и може и цялата година да повтаряш от това .. :shock: :( краи на преписването краи ;(

AnChItOoOo
05-03-2008, 07:57
Най-редовно :grin: Вече изучих тънкостите на занаята :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Shadow_Walker
05-03-2008, 09:43
Не съм особено добър в това занимание...
А и ме мързи да правя пищови =]

Най-много някой да ми подскаже...или аз на него :P

monityY
05-03-2008, 10:24
Когато ми се отвори възможност преписвам.. Даже по Бел,където никой не смее,миналата седмица на класното си извадих съчинението и си го преписах хаха... А иначе си прая пищови на тела или мп3-то .. :) пО Физика на формулите и по история на думите,датите и такиа глупости,а често преписвам от една друга,там по химия,математика,абе помагаме си там :D

MissIndependent
05-03-2008, 10:30
ЕЕ преписвам ест!!! Ама нали контролните ни обикновено са на групи и аз питам този дето е мен(обикновено сядам до по- умнички).Сръчквам го под чина и му показвам въпроса и ми помага. И аз на него разбира се, когато не знае нещо. Много рядко са ни еднакви контролните (в смисъл една група за целия клас), ама в такива случаи се чувствам невероятно :---) :smt003 !!!
Не ми се е случвало да ме хващат засега, надявам се и да не стане :D,
че как са започнали да ни заплашват учителите... :-# [/b]

Thoughtless
05-03-2008, 10:59
По английски понякога.. :smt042

sim00n.light.shadow
05-03-2008, 11:51
Веднъж имахме контрилно по история. Господина скапаняк, никой цял срок не е отварял учебник, включително и аз. Направих си пищови и си ги набутах под полата в чорапогащника. Хитро, той е мъж и ако ми каже вдигни си полата... жална му майка... както и да е. Така и не се осмелих да препиша. Аз си знам, че съм бъзла, пък и в пищовите ми нямаше нищо, което ми трябваше ](*,) . Изкарах 4, как - не знам! От от тогава никога не съм си правила пищови. Знам, че ще ме е страх да ги използвам.

Little_sinner
05-03-2008, 12:40
Ми преписвам.Тая година няма за какво,но миналата си правех пищови по химия,физика и география.Понаучила съм как да си правя пищови и до този момент не са ме хващали и слава богу!

fenkatakrisi952
05-04-2008, 08:10
разбирасе че да :D :D

silver_moon
05-06-2008, 13:14
аз само по физика :D преписвам от единствения човек в класа,който разбира нещичко от този предмет....че ако не преписвам по него аз посмърт немога да мина :lol:

cicaaa
05-06-2008, 13:41
О 12 клас само тва се прави ! надявам се по тоя начин и матурите и др държавенз а професия и стдент каот стана пак !

евала на зубарите и евала на даскалите дето ме оставят

най често то ГСМ-а си преписвам пищови не правя или отварям тетрадка или давам на някой 1 лист и той ми пише задачи или квото требе !

pepita87
05-07-2008, 09:50
Da,po himiq...ah kak q mrazqqqq :-x

jakata1
05-09-2008, 08:57
еми преписвам,когато има откъде!

WaterLilly
05-09-2008, 16:30
Преписвам, но в повечето време това, което ми го пише на пищовите го знам, ама всичко ми е на каша в главата и го забравям. Само два пъти са ме хващали, и то когато бях по-малка и достатъчно тъпа да си направя пищов, който да е на два листа и да шуми, като преписваш... :D Аз мога да пиша много ситно и стават миниатюрни листчета, които ги крия в несисера, в някоя пукнатина на чина или в ръкава (и къде ли не в по-екстремни ситуации, хахаха). Иначе не са ме хващали от две-три години, много успешно преписвам всеки път. :grin: Учебници, тетрадки, пищови... всичко, което ми е под ръка се използва. :oops:

sm_95
05-09-2008, 16:40
da po vs koeto e v1zmojno :D :D

MissSun
05-09-2008, 16:51
По принцип не.(само, когато е наложително)

eminem_girl
05-10-2008, 19:36
Ооооо.. Разбира се! :D Особено по химия и физика... Щот по тия предмети се научих че с пищовчета не мога да мина (аз съм първата, която госпожата не е хващала, че е била с пищов, досега който и да се е пробвал го е хващала, баси работата :shock: ), та нещото заради което се отказах от пищовите по тия предмети бе: веднъж госпожата така щеше да ме сбара с пищов, че... Видя ме уж, пита ме кво пъхна в чантата и издърпа чантата ми, и извади тетрадката по география и започна да прелиства, през туй време видях че пищова е на пода и го настъпах така че да не се вижда и оттървах кожата... Та оттогава не ща и да пробвам при нея с пищов :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nutty_
05-10-2008, 20:23
Не,само по английски може да си напиша някои неща на чина ,ама става много рядко :)

Zodiac
05-10-2008, 20:56
Доверявам ви един начин за преписване!Режете си от картон квадратно парче,с една кърфица го слагата на крайа на чина.С ръката си го дърпате!Ако дойде некой просто го избутвате пак под чина ,]

Друг начин:Зимате шише кола,фанта,спрайт тн. там дет пише съставиките,демек малкото листче го намокряте с вряла вода, махате го.Сканирайте го и изтрийте текста със съставките, напишете си каквото ви трябва-принтите-лепето го пак на шишето и сте готови >D

Kurvata
05-10-2008, 21:11
Винаги,то аз ако не преписвам :D

ROKER_KRIS
05-10-2008, 21:23
Ами преписвам чат пат ! Викат ми, че съм голям майстор, защото нито окото ми трепва нито се притеснявам . за 5 години само 1 път ме хванаха ,че съм CHeeteR :D

Ама на изпит не съм пробвал ,разчитам на себе си и мойто сиво в-во :)

{rozi4ka}
05-11-2008, 14:22
по всички предмети прерисвам :D :D :D

MakeMeLaugh
02-16-2010, 15:43
Някой да разполага с пищови по Аналогова схемотехника?

user15
02-16-2010, 15:50
Не, защото няма смисъл от това :-o

anna93
02-16-2010, 16:03
Когато мога и когато не е много голям материала за преписване.

ReachlessGirl
02-16-2010, 16:20
Рядко ми се случва, защото по предметите, по които ми се налага мога да си говоря свободно с околните .. :lol:

barovec93
02-16-2010, 17:10
Изключително рядко ми се налага да преписвам.Това го правя единствено, когато не съм си учил урока и правим контролно!

onestar
02-16-2010, 17:47
И аз преписвам изключително рядко. Най-вече по английски, литература, по-рядко по математика... по останалите предмети ако направя опит - 100% ще ме хванат. :)

Zaritu
02-16-2010, 17:51
това ми е специалността :grin:

ospower
02-16-2010, 17:57
Не, никога. Имам доверие само на моите знания, а не на знанията на другите. :)

Elsi
02-16-2010, 18:01
^^ блондинка съм бе еи...какво очаквате.Т.т не съм толкова маулумна кофтито става на тестовете.Просто не мое се препише от др-я шото групите са различни - да го деибам.За това са измислени пищовити.

YourFavoriteDrug
02-16-2010, 18:43
ест че да! :twisted:

Unendlich
02-16-2010, 18:48
Да, случва се по тестове, защото все пак уча, за да запомня нещо,а не само ей така за теста и не успявам да се подсетя за всичко. :)

Shadowsogirl
02-16-2010, 18:57
Ми да, преписвам.

DarknessAngel
02-16-2010, 19:08
Да, при това често и в големи количества. :lol: :lol: 8-)

XTREMEFREERIDE
02-16-2010, 22:15
Много ясно.Без преписване бих откачила. 8-)

blackphobia
02-17-2010, 05:07
да,но не по всички предмети.Най-вече преписвам по физика,немски и английски

CrAzYanDlaZy
02-17-2010, 08:40
рядко преписвам ... и то ще е когато съм забравила някое дом. тва най- често по немски 8-)

H2O
02-17-2010, 09:35
рядко :lol:

brutaLxxbunny
02-17-2010, 11:26
Бъз ме е в повечето случаи 8-)

pepschy
02-19-2010, 13:49
емииииии .. Много ясноо .. Обаче в случея те преписват от мене .. но и аз съм преписвала .. не за друго ..а зарадии самата тръпка .. забавно е ! :grin: :D

TheRedRose
12-18-2010, 22:12
Почти винаги си правя пищови,но почти никога не ги използвам. :-D

awesomesheepy
12-19-2010, 07:29
Естествено..
8-)

firstdiesel
12-19-2010, 08:11
всеки път ... не ми остава време за учене
Не знам да ли аз съм прекалено хитър, или учетелите са тъпи, но до сега не са ме хващали нито веднъж за последните 6 години

Paramour
12-19-2010, 10:49
Да.. но по малко и рядко. 8-)

minionka
12-19-2010, 10:51
Понякога...най-често по география и немски.

ChildOfBodom
12-19-2010, 11:37
Ако става дума за преписване от съученици, изключено, няма от кого. Винаги седя на първа маса и шанса да препиша от учебник и никой да не ме види е минимален, дори не рискувам. Предпочитам да уча ;p А и повечето ни часове са програмиране, по което е ненененене-nвъзможно да се препише, по простата причина, че няма от къде нях.

UniCoWN
12-19-2010, 11:44
Преписвам си най-редовно, и от съученици, и от пищови 8-)

mArMaLaDkA
12-19-2010, 12:58
Преписвам домашни тогава, когато нещо не съм могла да реша. Примерно по математика или физика.

Иначе на контролни не преписвам. Пък и няма от кого, честно казано. Предпочитам да си науча и да съм спокойна, отколкото постоянно да зяпам някакво листче(примерно) и да се озъртам като сурикат.

chemist9009
12-19-2010, 13:29
Като бях на даскало винаги преписвах.По литература редовно от както се помня :lol: :lol: а другите предмети са физика,математика,географи я,понякога и по ИТ се налагаше 8-) 8)

AdrenaliNa
12-19-2010, 13:41
Почти по всички ... :-D
и аз :)

gofeto917
12-19-2010, 13:50
В даскало особено по руски си преписвах на всяка класна, защото нищо не разбирам, така и не го научих тоя език за 5 години, иначе сега в унито ако те хванат да преписваш те гонят от университета, така че е изключено :).

Ssummerjam
12-19-2010, 15:57
Преписвам, но това са редки случаи. Мразя да пиша нещо, а да не го разбирам. В 90% от случаите си правя сама нещата. Един ден всичко ще си проличи. :)

SiSi7yYy
12-19-2010, 16:23
Преписвам си най-редовно, и от съученици, и от пищови 8-) и аз ;д

kik7
12-19-2010, 16:47
да по география, история и химия :D

Greennight
12-19-2010, 16:56
Преписвам понякога...

MuffinBitcHx33
12-19-2010, 17:15
Преписвам си най-редовно и от пищови и от учебници.Най-често по български,а последния път по руски хДДД

RY
12-19-2010, 17:19
Ако става въпрос да взема листа на някого и да препиша всичко(анализ или преразказ примерно) - НИКОГА.
Но ако е за подсказване на тестове го правя. 8-) Най-вече по география и история.

danibebi
12-19-2010, 18:59
Преписвам почти винаги. :lol: Доста често ми се случва, напоследък. 8-)

fenastz
12-19-2010, 19:20
Само ако не съм учил или го няма на пищова ми 8-)

sweetyygirl
12-19-2010, 20:48
То при мен е малко трудно да препиша, защото госпожата е точно по диагонал срещу мене и всичко се вижда :D Ама все пак ако не е някоя психясала даскалка само да следи си преписвам като не знам нещо. 8)

mrtn
12-20-2010, 07:08
Еми да как иначе.. по философия много преписвах, по история, по физика.. бе ужас някъв беше. Но не ме хващаха.. 8-)

Nec
12-20-2010, 10:57
Много често.. принципно уча, но да съм сигурен си правя пищови на телефона и си ги гледам ^^

G6
12-20-2010, 10:57
Преписвам по Физика,Химия,История и Български език :P

awerw
12-20-2010, 15:54
Никога ! Имам си вяра само на моите знания :) Ако е от госпожата ест :D

MegiBoOm
12-20-2010, 15:56
Като не се сещам за нещо.....или ако не го знам много ясно! 8-)

PredrusalotoZaiche
12-22-2010, 09:27
От време на време,но обикновено си знам повечето неща ;д

fenche22
12-22-2010, 10:01
По-принцип винаги уча за някое контролно, но ако има нещо в теста което не знам, или не се сещам, естествено че преписвам :lol: :lol: :grin:

mitzubi6i
12-22-2010, 12:38
Аз никога не преписвам :-P само подсказвам на когото трябва :razz:

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-22-2010, 13:35
не преписвам :D ... за подсказване... имам една приятелка която има математика след мен със същата учителка и най много да и кажа как да реши някои от задачите или какво е имало на теста :D това е единственото 'подсказване' което правя :( ....

Vikito0o
12-22-2010, 13:48
преписвам,преписвам и то по много и по всичко(почти де-по литература си уча,а по физика не смея,че е тая нашата е ЗЛО) хаха майстор съм в правенето на пищови :D
Ооо и аз съм така,само че по сичко и литература и физика (особено) :lol:

hotxxmess
12-22-2010, 16:17
Дам. Преписвам почти винаги.

Sisito941
12-22-2010, 17:22
Когато има нужда,естествено..

grig0
12-22-2010, 18:10
ЕМи да случва се да преписвам. Най-често по математика

ForzaFelipe
12-22-2010, 18:22
Еми преписвам си естествено,гледам само ако не налага ама като знам как уча все се налага :D

tanch3t093
12-22-2010, 21:04
Правя си пищови, но почти винаги не се налага да ги използвам. И по-добре 8-)

beautifullslayer
12-27-2010, 07:08
ШШШ саму аз ли не преписвам ве. Толкоз ли сте тъпи уе. :razz: :razz:
Споко и аз не преписвам 8) 8) 8)

korpin
12-27-2010, 07:46
Рядко преписвам по простата причина,че ВСИЧКИ преписват от мен! :D

kokosety
12-27-2010, 08:25
Преди.....не много!!!
Сега.......доста много :D :D !!!
Понякога със пищови, даже повечето пъти !!! Не са ме хващали...засега!!! 8) 8) 8)

wasch0
12-27-2010, 09:01
Ах мен ме хвана заместник директорката на външно оценяване :D :D :D

kalit0y
12-27-2010, 09:37
Попринцип от мене преписват, но намирам начини да избудалкам госпожата :D :D :D :D

Nestlee
12-27-2010, 09:42
Зависи за какво преписване става въпрос. За преписване от някого-много рядко, но да преписвам от пищов или учебник-винаги ,когато мога ако ми трябва (а много често ми трябва) . По всички предмети, стига да мога! 8-) Дори и да знам задължително си го проверявам от пищов, учебник. Просто изобщо не съм сигурна в себе си и искам всичко да ми е 100% вярно.

LaChupacabra
12-27-2010, 11:28
...

sp33der
12-27-2010, 15:52
nevah

MFsinner
12-27-2010, 17:07
Аз и домашна работа - напълно противоположни неща.
Преписвам най-често по ВСИЧКО
Най-вече:
Френски
Български
Руски
Английски
Математика
Физика
Химия
Биология
Литература
История
И очудващо как винаги имам добри резултати БЕЗ ДА УЧА!

TheTeen
12-27-2010, 17:09
Попринцип преписвам рядко,повечето пъти дори да ме е домързяло да уча разчитам на моя си късмет,но когато преписвам е най-често по история и физика

elito96
12-27-2010, 19:36
Преписвам чат-пат

brokeninside13
12-27-2010, 19:39
Естествено :lol:
история
математика
...
Офф абе няма сичките предмети да ви изброявам! :D

HoneyxGirl
12-28-2010, 14:07
От тетрадката редовно :D

whitebunny
12-28-2010, 14:27
ШШШ саму аз ли не преписвам ве. Толкоз ли сте тъпи уе. :razz: :razz:тва че преписваме не значи че сме тъпи :? :-o толкова ли си ограничен

П.Т. всеки път :oops:

yolaiza
12-28-2010, 16:47
неммм!!! не обичам да преписвам, ще вземат да ме хванат и край с репотазията ми. по-скоро попринцип от мен преписват...ако успеят :D

BlackEyedPeas
12-28-2010, 19:38
Ооо да! :Д

pilencaaa
12-29-2010, 16:51
:grin: :grin: :grin: Преписваме по всичко :grin: :grin: :grin:

gummybear
12-29-2010, 16:56
Рядко .. :P

novasum
12-29-2010, 16:57
Преписвам по : Физика ,химия :-D

Bukmopu
12-29-2010, 17:23
Аз гледам да не преписвам много,защото вече се опитвам да разчитам на себе си и да се навия по някакъв начин да уча.
Но когато съм нямала възможност да науча всичко или ако се падне нещо,което не разбирам-преписвам.По география най-много като че ли .... :D

male91
12-29-2010, 18:38
..... мии къде ще ида 0.о
Нали знаете, който не преписва - презаписва :D
Ама не я карам само на преписване, а и като си правя пищови се старая да запомня най-важното от тях :]

Grommash
05-22-2011, 13:16
По всичко си правя пищови, дори да съм учил по предмета. Никога не знаеш кога даскалката ще ви даде да преписвате или да знаеш всичко, но да забравиш едно единчко нещо и да отидеш до WC..

Graffa
05-22-2011, 14:36
Преписвам разбира се :razz: .. най-често по математика #-o ](*,) .. и по история [-( .. също и по англ.ез :oops: ..

Pamaa
05-22-2011, 20:49
Абсолютно винаги по Физика, но по ирония отидох на втори кръг на олимпиадата, като се има предвид, че сама си реших задачите :lol: :lol: .
А по Химия преписах последния път, пак по ирония аз има Отличен, а хората, от които преписах Мн. добър или Добър.
По Математика пиша на лист, който госпожата не го проверя и давам на мацката до мен да реши някоя задача, ако не мога сама :) .
По БЕЛ си сверявам всичко.
По Геограсия контролни не правим.
По ИТ си правя пищов на телефона или просто на някакъв лист, който си го слагам под теста.
По История просто нямам никаква възможност.