PDA

View Full Version : Според вас любовта е нещо красиво,или нещо грозно



adizitk1
12-28-2007, 12:50
Моето мнение е,че любовта е наистина красива,докато трае.Ако е несподелена или се прекъсне без ти да искаш,става мн грозна.Най-гадното е,че дори след раздялата любовта продължава да те измъчва и те кара да правиш глупости,като това да си прережеш вените,или да се извиняваш,без да си виновна. :smt007 А вие как мислите?

slim4e
12-28-2007, 13:04
Ами аз мисля,че любовта е най-хубавото нещо,което може да ти се случи..стига да е споделена :cry: ..иначе вече съм изпитвала болката на несподелената любов...не е хубаво усещането;D,но такъв е живота..но чак да си режа вените :D т'ва няма да стане..просто продължавам напред... :) коолкото и да ми е трудно.. :wink:

razbivacha
12-28-2007, 13:09
Според мен най-точното определение за любовта е, че нито е красива нито грозна, а е просто СЛЯПА ;)

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-28-2007, 13:22
Абе я стига... Любовта не е грозна! Грозни са умовете на онези, които не знаят как да я посрещнат, когато ги сподели, независимо дали е споделена или не! #-o Добре де, несподеленото боли, наистина, най-малко аз мога да кажа, че това не е така, но не е ли това чувство, даже болка нека го наречем, онова, което ни кара да се чувстваме живи? Любовта си боли, дори и да е споделена... Затова не трябва да се "коркаме" (както казваха Тимон и Пумбаа от едно любимо мое филче) много, а да се радваме, че ни е споходила, че сме способни да я изпитаме! :smt007

russianmafiaboss
12-28-2007, 13:45
Абе я стига... Любовта не е грозна! Грозни са умовете на онези, които не знаят как да я посрещнат, когато ги сподели, независимо дали е споделена или не! #-o Добре де, несподеленото боли, наистина, най-малко аз мога да кажа, че това не е така, но не е ли това чувство, даже болка нека го наречем, онова, което ни кара да се чувстваме живи? Любовта си боли, дори и да е споделена... Затова не трябва да се "коркаме" (както казваха Тимон и Пумбаа от едно любимо мое филче) много, а да се радваме, че ни е споходила, че сме способни да я изпитаме! :smt007
+1

koalka
12-28-2007, 13:51
Не любовта те кара да вършиш глупостите, които изброи, а само мозъка ти и нетрезвото ти мислене...
Аз не мога да разбера защо любовта трябва да се дели на грозна или красива?Когато изпитваш чисти чувства към някой, истински тя винаги е красива, дори и да е несподелена.

JivaRana
12-28-2007, 14:39
Според мен любовта е винаги красива когато е истинска :) Дори и да не е споделена пак е красива,красива е самата болка от несподелената любов както някои я наричат "сладка болка".А когато е споделена красотата и е най-голяма.

Lekov
12-28-2007, 14:53
Не любовта те кара да вършиш глупостите, които изброи, а само мозъка ти и нетрезвото ти мислене...
Аз не мога да разбера защо любовта трябва да се дели на грозна или красива?Когато изпитваш чисти чувства към някой, истински тя винаги е красива, дори и да е несподелена.

+1

това че когато любовта е несподелена не значи че е грозна защото аз съм изпитвал лубов и тя винаги е била носпеделена така че повярваите ми когато си влюбен/а в някой дори и тя/той да не те обича ти е адски приатно с него

gPa3HuTeJl
12-28-2007, 16:34
Не любовта те кара да вършиш глупостите, които изброи, а само мозъка ти и нетрезвото ти мислене...

+1

DivoTo_KoTe
12-28-2007, 18:54
Абе я стига... Любовта не е грозна! Грозни са умовете на онези, които не знаят как да я посрещнат, когато ги сподели, независимо дали е споделена или не! #-o Добре де, несподеленото боли, наистина, най-малко аз мога да кажа, че това не е така, но не е ли това чувство, даже болка нека го наречем, онова, което ни кара да се чувстваме живи? Любовта си боли, дори и да е споделена... Затова не трябва да се "коркаме" (както казваха Тимон и Пумбаа от едно любимо мое филче) много, а да се радваме, че ни е споходила, че сме способни да я изпитаме! :smt007


отново +1

Много точно казано

Buhtaaa
12-28-2007, 19:24
тъпо е формулирано заглавито на темата любовта е няма само як секс има :grin:

kobrichka
12-28-2007, 19:32
За мое съжаление все още не съм изпитвала любов към даден човек.Силни симпатии да,но любов не.Но мисля,че любовта определено не е грозно нещо.Казват,че любовта е най-страхотното и красиво чувство,а дали е така ще кажа когато я изпитам :D

SuBMix
12-28-2007, 19:33
според мен любовта е нещо неуписуемо...тя е нещо прекрасно...
чуствата които изпитаваш са науписуеми ... Любова води както и до щастие така и до мъка ... аз съм изпитал и двете ... повече от второто .... но това няма значение ... според мен любовта е КРАСИВА и неуписуема .. .... :cry: :cry:

princesa_viki
12-29-2007, 10:49
Според мен най-точното определение за любовта е, че нито е красива нито грозна, а е просто СЛЯПА ;)
+1 =;

LaDy_DaQnA
12-29-2007, 12:55
Moga li da zapitam kak liubovta moje da e grozna...? E nikoi nqma da moje da mi otgovori...pyk i dosta hora ne znaqt zna4enieto na dumata liubov ili dumite "obi4am te" i gi izpolzvat za 6tqlo i ne6tqlo.... No spored men pyk i ne samo liubovta e nai krasivoto 4uvstvo koeto moje da ti se slu4i no na momenti [ako e ne spodelena....].... az sym se vliubvala 2 pyti 1-niq uj spodelena... ;(

princesa_viki
12-29-2007, 13:06
Според мен най-точното определение за любовта е, че нито е красива нито грозна, а е просто СЛЯПА ;)
+1 =;

Аз пък си мисля че любовта си има 2 очички даже и очила и бинокъл..... вижда добре ама е ТЪПА и свързва тия дето не трябва! :smt006
е едва ли тя ги свързва.а имаше нещо като спомен-"никога не се целувай пред входната врата,защото любовта е сляпа,но съседите не са"
в тоя случай мисля че става дума,че като си влюбен всичко ти излгежда розово и забравяш за всичко друго.аз го приемам в този смисъл "сляпа любов"