PDA

View Full Version : Нека разбием МИТ-а....



razbivacha
12-28-2007, 12:57
Абе чета тука всеки ден пишете те сега на по 12-13 си правят севтето... хора на 16 няма девствени и т.н. - > Абсолютни глупости за мен породени от тъй наречения "ФЕШИОН СТАЙЛ" към който всички дрисли и дрислиовци с извинение днес се стремят, не казвам че няма такива малотени курвари и курвенца, но са ряко( то впрочем винаги си е било така) Кви са тия глупости на 12-13 се ебели ... та пример ви давам сигурно едно 60 % от моя клас не са се целували още на по 17+ и не само в моя клас ми навсякъде е така нека всеки се замисли за неговия си клас тва само като пример... така че според мен митовете за ебящата се младеж се поражда само и единствено от "ФЕШИОН СТАЙЛ"-а...

Kanela
12-28-2007, 12:58
:shock: .... :shock:

n1ght_shadow
12-28-2007, 13:04
толкоз писане и нищо не каза в крайна сметка...

spark_94
12-28-2007, 13:05
Успех :-P

AnoNim4e
12-28-2007, 13:10
:shock: .... :shock:
:shock: :shock: :shock:

NanSiTyy_
12-28-2007, 13:11
амм начи мн бЛагоДаря че пуснахти такава тема щото точно тфа разсъждение ми тряаше...начи ас съм на 12 скоро 13 ше прая...а 2 мои приятелки ме навиват да го напрая...праят всичко възможно...пращат момче у кенефа докат съм вътре...и немоа ги разбера...от моя клас никой изобщо не си е помислял даже да напрай такос нещу на такава възраст...

spark_94
12-28-2007, 13:12
амм начи мн бЛагоДаря че пуснахти такава тема щото точно тфа разсъждение ми тряаше...начи ас съм на 12 скоро 13 ше прая...а 2 мои приятелки ме навиват да го напрая...праят всичко възможно...пращат момче у кенефа докат съм вътре...и немоа ги разбера...от моя клас никой изобщо не си е помислял даже да напрай такос нещу на такава възраст...И тия момичета са ти приятелки ...... :evil:

mokka
12-28-2007, 13:19
ne namiram nqkav smisal.....

DevilWish
12-28-2007, 13:23
:roll: ЪъЪъ какво трябваше да дискутираме в тази тема? :roll:

iv4oiv
12-28-2007, 13:25
Това че ти не знаеш за някой какво прави не го прави автоматично девствен. Много хора могат да изглеждат задръстени и да не афишират сексуалните си подвизи а просто тайничко да го правят със съседката или на село с някоя мацка.
Кой те кара да мислиш, че тези от вашият клас които ти изглеждат девственни са всъщост такива и на правили луд секс като са били на морето на 13 примерно ???

dshiznit
12-28-2007, 13:29
:lol: :lol: Абе човека е донякаде прав. Ся за неговия клас няма да споря той си знае хората. Но за 12, 13 годишните кифлички си е прав човека. Повечето го прават щот е модерно, и щот Пена дето сички я аресват е клатат секи ден.

_BoSSy_
12-28-2007, 13:33
Правят го,за да не остават по-назад,мислят си,че са попрастнали достатъчно за да поемат отговорността (аиде остави ги момчетата..на тях поне не им излиза име).Тва вече е често срещано явление..не казваи,че са рядкост.
Щом хората го коментират това, значи е така,значи има нещо вярно...за какви митове пишеш ти..така си мислиш.
А отностно класа ми..от 26 души 14 са се е*али,3ма са под въпрос(подозирам ги..),а останалите 9 не са се.От тия 14,момичетата са 8(аз също се броя), а момчетата са 6.За целувките..само 3ма не са се целували(зубарите на класа..).Какво повече да ти кажа?
Познавам една пикла,която на 12 години я бяха оправили 10 души във хотелска стая. :);)После за митове ще си разказваме.. :-D

razbivacha
12-28-2007, 13:38
_BoSsy_, слез на земята бе скъпа ти видя ли като я оправяха тая 12 годишната хахахахах много филми гледаш... :grin: :grin: :grin: :grin:

MiLiChKo
12-28-2007, 13:40
Awe vijte sa as kvo mislq. na4i verno 4e na 13 14 god. 4ovek ne e mn golqm za tva ama puk neka si go pravi kogato e gotov i ima 4uvstva kum 4oveka s koito go pravi... e pone as taka mislq...

russianmafiaboss
12-28-2007, 13:43
:shock: .... :shock:
:shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kanela
12-28-2007, 13:43
Истината е някъде по средата... 8) Масово сексуален живот се започва на 15.Но винаги има такива,които го правят на 12,и такива,които-след 18.ХОРАТА СА РАЗЛИЧНИ!!! :neutral: Какво общо има "ф..стайла" :-D с това?!?!?!?!?! :razz: :razz: :razz:
:shock:

StillNoob
12-28-2007, 14:08
OmG ! :shock: ! Nekfi dri6liovci na 12-13 deto o6te neznaqt prezervativ kfo e sex 6e pravqt....

AliceSw
12-28-2007, 14:31
авторът е прав...давам ми моя клас за пример...вече 5 години сме заедно, познаваме се достатъчно добре с повечето...

12-ти клас, 18+ години са повечето...има поне 7-8 човека, които не са правили секс, някъде толкова правят секс редовно...има хора, които не са се целували...обаче има и момиченца, започнали на 12-13...повечето са почнали обаче след 15, сигурна съм...

Dark_Angel_F
12-28-2007, 14:36
:roll: ЪъЪъ какво трябваше да дискутираме в тази тема? :roll: Чесно казано и аз не разбирам ....

shadow4o
12-28-2007, 14:49
Абе чета тука всеки ден пишете те сега на по 12-13 си правят севтето... хора на 16 няма девствени и т.н. - > Абсолютни глупости за мен породени от тъй наречения "ФЕШИОН СТАЙЛ" към който всички дрисли и дрислиовци с извинение днес се стремят, не казвам че няма такива малотени курвари и курвенца, но са ряко( то впрочем винаги си е било така) Кви са тия глупости на 12-13 се ебели ... та пример ви давам сигурно едно 60 % от моя клас не са се целували още на по 17+ и не само в моя клас ми навсякъде е така нека всеки се замисли за неговия си клас тва само като пример... така че според мен митовете за ебящата се младеж се поражда само и единствено от "ФЕШИОН СТАЙЛ"-а...
ахаахахах мисли6 ли 4е няма при4ина да не са се на по 17+ сиг и ти така..... мисля 4е секи си вади заклу4ение + тва секи си ре6ава на колко и кво да прави нали зн ? сухар излез малко и се позабавляваи ако зн кво е тва...a za sexa da na 12 13 sa malki oba4e te si re6avat

JivaRana
12-28-2007, 15:02
В днешно време това май наистина се превърна в мода.Всеки гледа колкото може по-бързо да се из**е,а тези които не са ги смятат за някви едва ли не извънземни...Хубаво,правете секс,но не и някакви 12-13 момиченца,които до скоро са си играли с куклите :-# Но всеки сам си решава какво да прави и щом се чувстват готови за това(колкото и да ми е чудно :-o ) живота си е техен..

razbivacha
12-28-2007, 15:11
shadow4o моито момиче ти за мен не се грижи аз правих на 16 за пръв път така че споко за мене, а относно излизането дай пик да ти кажа да ли ще водя на дискотека ;)

shadow4o
12-28-2007, 15:23
shadow4o моито момиче ти за мен не се грижи аз правих на 16 за пръв път така че споко за мене, а относно излизането дай пик да ти кажа да ли ще водя на дискотека ;)
ахахахахах и 6то ре6и 4е 6е ходя па то4но с теб ? а и кво му е ненормалното пр на 12 13 да се целуват ](*,)+ tva ne sam momi4e ako nz ang tvoi problem :evil: :evil:

SilverAngel
12-28-2007, 16:09
авторът е прав...давам ми моя клас за пример...вече 5 години сме заедно, познаваме се достатъчно добре с повечето...

12-ти клас, 18+ години са повечето...има поне 7-8 човека, които не са правили секс, някъде толкова правят секс редовно...има хора, които не са се целували...обаче има и момиченца, започнали на 12-13...повечето са почнали обаче след 15, сигурна съм...


И в моя клас е така... има максимум 5 отракани така да се каже човека (от 26) и всички други са... Не назад с материала ама... Когато се отвори нещо тема за секс се изчервяват и ..... не знам не знам

razbivacha
12-28-2007, 17:19
shadow4o не съм казал да не се целуват на 13 просто казвам, че това за ЕБЯЩАТА СЕ МЛАДЕЖ и едва ли не на 14 няма нито един девствен си е абсолютен мит измислен за ФАШИОН СТАЙЛА !!!!!!

*SwEeTy_KiTtY*
12-28-2007, 17:31
Оня ден се видях с мой познат...приятел дори може да се каже,с когото не се бяхме виждали отдавна!Аз му разказах какво става около мен и че има момче,което ако му пусна ще се навие да го направим.И моя т.нар. приятел каза "Еми,айде де!Направи го!Вече си на 14,достатъчно си голяма!" И аз изглеждах така---> :shock: Какви хора има...мислят си,че на 14 ти е крайно време да правиш секс!!!Олеле...
А за моя клас...ми аз ги познаам от скоро...но като ги гледам...може и да има хора,които не са девствени! :-D

h0t_bAbE
12-28-2007, 19:15
temi4kata cepi mraka ! ok az smqtam 4e e do hora i razbiram za6to pove4ety hora davat za primer klasa si ... 6e vi dam 1 primer4e s men i bratov4edka mi koqto e s 1 godina po-malka ot men ...tq zapo4na s gadjeta da se zanimava ot detskata gradina :neutral: az ne i vqrvah "toq mi predloji" "s toq tragnahme i az, i taq" i daje sme se karali 6oto az smqtah 4e si izmislq a tq smqta6e 4e sam zadrastena ... e,tq be6e malko tvarde napred s materiala -v mahalata q bqha nau4ili da se celuva s ezik vav 2-ri klas :neutral: no v 4-ti klas (dotogava nikoi ne be6e staval s nikoi v klasa) i v na6iq klas se prestra6iha i to po dosta stranen na4in - 2 mom4eta koito si me haresvaha i odavna se "zaka4ahme" zapo4naha mnoY da se karat i zapla6vat i nakraq (pregarnati priqtelski) doidoha pri men i mi kazaha 4e me haresvat i da izbera 1 - ediniq re6i da go re6ime spontanno i me vikna otstrani kato bqhme izlqzli navan ,a drugi mi predloji v avtobusa ,kadeto se sre6tahme po slu4ainost 2 dni v sedmicata (savpadaha ni angajimentite) tapi4ko 6e kajete i si be6e de ,no ot tam natatak i mn dr hora se prestra6iha da predlojat ...kazvam prosto 4e e zna4imo i ot 4oveka i ot horata zaobikoleni ot teb ,pone taka mislq ,a pak i vi dadoh primer za taz MLADEJ ...Edni fr. gi be6e udarila nqkfa valna sedqha po besedkite i si govoreha koq kak 6e i e parviq pat ...int mi be6e 4e predpo4itaha piqnska no6t pred priqtel seriozen ot 8-9 meseca i ne si i predstavqha da go napravqt nad 16 ... normalno ,a ?A pak i s godinite sqka6 gi e hvanal 4ernobil-a momi4etata 2 za 3-ti klas im idva cikala ...mmm normalno,nali ?s brat imame golqma razlika v godinite i mi razpravq6e kato bqh po-malka 4e sled okolo 14 god. sam napalno gotofa za seX ... eeee toi me pazi nali ,ne tree da propuskam o6te na 10 nali ?! Bojeeee prosto strahotno e na6to pokolenie ,nali ?Az na 11 sam imala predlojeniq za seX ama ...ako gi priemah si4kite ...nqma6e da moga da hodq ...tehen izbor de - da si tro6at glavite pfff ... a otnosno 4e nZ-qt kakfo e condom a praat seX na po 12 - ne e vqrno - v u4ebnika po "4ovekat i prirodata za 6-ti klas" ima snimka na prezervativ,obqsnenie kfo e i ... ostava6e samo da obqsnqvat kak se slaga bace ...ujas :!: :!: :!:

AliceSw
12-28-2007, 19:26
чувствам се стара...какво по дяволите е "Човек и природа" :shock:

по повод на последното изказване...явно напредвате доста бързо...при нас беше в учебника по Биология за 8-ми 8-)

h0t_bAbE
12-28-2007, 19:42
"4ovek i priroda" e u4ebnika po novata programa koqto v momenta e stignala do 6-ti klas i zamestva "Prirodoznanie" , kakto do 4-ti klas "4ovekat i ob6testvoto" be smeseno ot Istoriq i Geografiq i "Doma6na tehnika i ikonomika" , nakratko DTI zamestva staroto rodno "Trudovo" :-P ne se 4ustvai stara , 4ustvai se uzrqla :P :---)

† “~ALpHa d0g~” †
12-28-2007, 19:50
В4ера беше с куклите, днеска си п0 кръ4мите.... :-P

Еми и аз тфа си мислех днес в авт0буса кат0 0тивах към гаджет0... Аз г0 направих на 15... И се 4удех сега казвате, 4е е прекален0 ран0 и т.н., н0 г0 направих не защ0т0 т0й ме притискаше и т.н или защ0т0 исках да съм м0дерна... Пр0ст0 г0 направих, защ0т0 исках...
0т м0я клас единствен0 аз в0дя ред0вен п0л0в жив0т, а сам0 0ще няк0лк0 М0МИ4ЕТА п0д4ертвам, са правили секс и т0 на лагера на м0рет0 кат0 са били п04ти пияни и т.н. Даже няк0и не си сп0мняха дали са г0 направили..
Абе нз.. Какт0 казаха, всеки си решава, всеки си знае к0га е г0т0в... Н0 наистина не е н0рмалн0 дете на 12-13 г0дини вмест0 да 4ете приказки, да се 4ука п0 кенефите д0кат0 ве4е не м0же да седи и да прави свирки кат0 разпран0...

crs
12-28-2007, 19:58
В4ера беше с куклите, днеска си п0 кръ4мите.... :-P

Еми и аз тфа си мислех днес в авт0буса кат0 0тивах към гаджет0... Аз г0 направих на 15... И се 4удех сега казвате, 4е е прекален0 ран0 и т.н., н0 г0 направих не защ0т0 т0й ме притискаше и т.н или защ0т0 исках да съм м0дерна... Пр0ст0 г0 направих, защ0т0 исках...
0т м0я клас единствен0 аз в0дя ред0вен п0л0в жив0т, а сам0 0ще няк0лк0 М0МИ4ЕТА п0д4ертвам, са правили секс и т0 на лагера на м0рет0 кат0 са били п04ти пияни и т.н. Даже няк0и не си сп0мняха дали са г0 направили..
Абе нз.. Какт0 казаха, всеки си решава, всеки си знае к0га е г0т0в... Н0 наистина не е н0рмалн0 дете на 12-13 г0дини вмест0 да 4ете приказки, да се 4ука п0 кенефите д0кат0 ве4е не м0же да седи и да прави свирки кат0 разпран0...

Да абсолютно съм съгласен с теб мила,всички си мислят и аз незнам какво,но страшно голяма част от сегашното поколение са станали боклуци.Вместо да се занимават като мен и куп други хора с спорт и т.н.Аз лично се занимавам от 10години с ....т.......к.....................д......

tuka6na
12-28-2007, 21:34
Всеки може да си говори каквото си иска.12 годишното още не знае къде се намира,а за друго да мисли...просто е ненормално.А и такова понятие като секс между 12 годишни,направо ми се вижда комична картинка.
То вярно,сега сякаш да не си девствен на такава възраст си е направо неизмеримо качество. 8-) А те,милите,не разбрали,че всеки си говори каквото пожелае, бързат ли бързат да преминат в следващата фаза на своето осъвършенстване по изкривено смешния модел за модерна младеж в днешно време...защото те знаят! Знаят ,че по-късно девствен ще съизмеримо с прокажен :-|
Може и мода да се каже,щом има манипулируема маса народ да следва 'правилото' така стриктно =;
Лошо,лошо...

assd
12-28-2007, 22:10
Абе чета тука всеки ден пишете те сега на по 12-13 си правят севтето... хора на 16 няма девствени и т.н. - > Абсолютни глупости за мен породени от тъй наречения "ФЕШИОН СТАЙЛ" към който всички дрисли и дрислиовци с извинение днес се стремят, не казвам че няма такива малотени курвари и курвенца, но са ряко( то впрочем винаги си е било така) Кви са тия глупости на 12-13 се ебели ... та пример ви давам сигурно едно 60 % от моя клас не са се целували още на по 17+ и не само в моя клас ми навсякъде е така нека всеки се замисли за неговия си клас тва само като пример... така че според мен митовете за ебящата се младеж се поражда само и единствено от "ФЕШИОН СТАЙЛ"-а...
абе мани ги тея бе, половината са пъпчиви чекиджии на 13-14 години и грозни зубърки дето като си измислят че на 12 са го направили за пръв път избиват комплекси или се мислят за много отворени

бтв и аз на 17 години за пръв път го направих и то много неумело :-D до преди тва на 16 год съм се целувал с момиче, пак така неумело, нема нищо срамно - не ме прави по-малко тарикат или смотаняк :) въпреки че вече съм излезнал от тийн годините с малко, все пак по мойто време беше другояче ... ае поздрави

ViLLa*07
12-28-2007, 23:53
амм начи мн бЛагоДаря че пуснахти такава тема щото точно тфа разсъждение ми тряаше...начи ас съм на 12 скоро 13 ше прая...а 2 мои приятелки ме навиват да го напрая...праят всичко възможно...пращат момче у кенефа докат съм вътре...и немоа ги разбера...от моя клас никой изобщо не си е помислял даже да напрай такос нещу на такава възраст... хехехе как щи пращат мом4е в кенефа ахахахха ще се гръмна хахахах и ти какво направи ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

crs
12-29-2007, 06:21
Върху това няма кво да се разсъждава толкова като видиш кви тъпотий пишат 92% от поколението не е опитвало трева...преставете си за какво говрим.Пък камоли за секс..Сега е само разврат и тем подобни глупости.
Просто ме е срам,че живея и уча между такива отрепки,боклуци и пиклиовци. ](*,) :roll: :grin:

_BoSSy_
12-29-2007, 19:28
_BoSsy_, слез на земята бе скъпа ти видя ли като я оправяха тая 12 годишната хахахахах много филми гледаш... :grin: :grin: :grin: :grin:

Сладурче, живея в малък град,знам за какво става въпрос.Хора са ми показвали и са ми разказвали за случая.Ти маи и идея си нямаш какви боклучета има на тоя свят...
Аз съм си на Земята от как се помня,време е ти да погледнеш нещата от реалната им страна ..:):)

ResidentEvil
12-29-2007, 19:45
:grin: Без-думи :grin:
:grin: :grin: :grin:

sLaDkA_GrEsHkA
12-29-2007, 19:53
po princip sum mnogo protiv ranniq sex obache i az go napravih na pochti 14... i ne sujalqvam shtoto bqh namerila 4ovek za koito sum sigurna 4e me obi4a i 4e ne sum mu samo za tva ... da spokoino ne e nqkoi piklio ot moq klas po golqm e ot men i ima akul v glavata... ne e jenkar a i predpo4itam na 13 s nqkoi koito me obi4a otkolkoto na 20 s nqkoi na koito ne mu puka za men ..a ina4e ako sa malko po obrazovani decata nqmashe ad imam ni6to protiv da se e*at ama za men ne e normalno momi4e 7 klas da pie po 2 eskapela na 3 meseca .. primerno... :shock:

maci
12-29-2007, 20:07
awe to tva 4e na 12-13 godi6nite im se pripikalo,a te si pomislili 4e im se e do*balo si e vqrno....ama za ostanaloto ne sum saglasna,za6toto ne razbrah i az za kvo diskytirame :oops:

NSDAP
12-29-2007, 20:54
Абе чета тука всеки ден пишете те сега на по 12-13 си правят севтето... хора на 16 няма девствени и т.н. - > Абсолютни глупости за мен породени от тъй наречения "ФЕШИОН СТАЙЛ" към който всички дрисли и дрислиовци с извинение днес се стремят, не казвам че няма такива малотени курвари и курвенца, но са ряко( то впрочем винаги си е било така) Кви са тия глупости на 12-13 се ебели ... та пример ви давам сигурно едно 60 % от моя клас не са се целували още на по 17+ и не само в моя клас ми навсякъде е така нека всеки се замисли за неговия си клас тва само като пример... така че според мен митовете за ебящата се младеж се поражда само и единствено от "ФЕШИОН СТАЙЛ"-а...
АХхаха съгласен :razz:
Или пък тука размера нямал значение,били правили секс с 21см парчета,обичали поза 3242 и 213 :razz:
Тука 1/2 не са виждали пишка на живо,но е модерно да лапаш пи*ки :razz:
Некои ако им верва :razz:
Има няколко потребители,които им вярвам,че знаят за какво става на въпрос....А сотаналите са за ' Комиците" :razz:

ubuntu
12-30-2007, 02:16
Абе аз съм против :grin:
Половите органи тъкмо тръгват да се развиват и ти веднага ги пускаш в експлоатация секса на 12-13 е вреден!!!! Особено за момичетата! А не дай се Боже да стане фал аборти и глупости уврежданията стават още по сериозни ... я се стегнете малко и заебете тая мода да се ебеш на 13....
Не от гледната точка дали е готова или не а заради самото зрдаве ...тоя ранен секс може да доведе до стерилитет и други разправии ама все пак тва си е вашия живот кво ви се бъркам!