PDA

View Full Version : Дупе, дупе.........



besnicataa
12-28-2007, 13:39
ЗДРАВЕЙТЕ!!! Зна4и въпроса ми е следниа:Какви дупета предпо4итат мом4етата за секс : по-дебели,по-слаби средни и т.н Интересува ме дали с по-закръглено или с по-слабо моми4е секса е по-добър!? 4акам мненията ви :) :? :smt003

т.7
krem4et0

spark_94
12-28-2007, 13:40
Средно дупе(може и малко) и с по-слаба според мене е по яко 8)

dshiznit
12-28-2007, 13:43
Абе дупе да е ше го опрайм.

Абе много големо и сланинесто неварви апа и някво кльощаво само кокакли па не варви.

MakeMeLaugh
12-28-2007, 13:44
Задължително слабо или средно!
:-& не щем дебелани/загръглени
Най-добре някое слабо стегнато дупе.. аххх

Засега така мисля, се пак съм младо момче, не искам да се захабявам 8-)

russianmafiaboss
12-28-2007, 13:45
Средно дупе(може и малко) и с по-слаба според мене е по яко 8)
+1

besnicataa
12-28-2007, 13:46
Make_me_laugh ЗА ДА ИСКА6 ТРЯБВА ДА ИМА6 !!! :-P

MakeMeLaugh
12-28-2007, 13:57
В това НЕ се съмнявай ;)
Включвам и малко по-атлетично тяло в сравнение с другите и мисля, че мога да си го поискам даже в комплект с още нещо нали ;)
:-P

besnicataa
12-28-2007, 14:00
Тогава се радвам за теб,но ако оби4а6 някой няма да те интересува какъв е той :) :smt001

MakeMeLaugh
12-28-2007, 14:07
Е ти не уточни за по принцип, само за вечерта или ако си влюбен в някой ли...

Дам тогава просто ще се примириш и ще прикриваш, че уж не искаш хубаво дупе и ще заглеждаш мацките по улицата замечтано... което си е гадно..

Няма да се лъжем.. поддържайте се.. колкото и да ви казваме, че ви е яко дупето и че не ни трябва някое кльощаво... това не е напълно точната истина а го казваме от любов, а всъщност я се замисли няма ли да е ооощееее по-яко ако хем се обичат хем момичето има яко дупе.. е тогава момчето ще иска да я схруска постоянно - а така момиччет се чувства желано и става а бе много ХЕПИ и за двамата :-P

Тъй че, не се утешавайте с тая тема. хубавото си е хубаво.. направете го и вие :Р

besnicataa
12-28-2007, 14:12
Голямото си е голямо ама не всеки мъж го има нали така??! то дупе лесно може да се стегне ама нз как пенис може да ти порасне! Ни6то ли4но само казвам 4е всеки има недостатъци и съм сигурна,4е ако си с някой който те оби4а то не е важно дали си слаб,дебел,умен.тъп или не6то такова?! Секи си има мнение:да така е :) и тва е :) секи е разли4ен и то4но затова е интересну :) :smt001

MakeMeLaugh
12-28-2007, 14:18
Оф.. откъде накъде мериш дупето с пениса???

Веднага мога да ти кажа. То и при нас има с големи и малки, ама и при вас има широки и тесни нали така.

Дупетата си ги сравнявай с дупета, интимните органи с интимни органи. Това е. Все пак темата ти не засяга големи и малки пениси, тесни и широки вагини нали така ;)
Дупета и вие и ние си имаме, така че изобщо не минавайте с тоя номер. Най ви е лесно да кажете а на тоя малък на оня голям.. хах ако знаете пък ние как ви подбираме също на коя на каква е и т.н. Тъй, че ;) тука сме 50/50. както е същата и работата с дупетата.

Valento
12-28-2007, 14:21
Ако има любов няма значение от дупето :oops:

besnicataa
12-28-2007, 14:26
така си мисли6 ти но няма да коментираме ве4е !!! Казах,4е всеки си има собствено мнение,но аз знам мом4ета,които имат 4ленове 5 см надървени така 4е едно е да е**6 друго е да те е**т ТО4КА ПО ВЪПРОСА ДА НЕ НАВЛИЗАМЕ В ДРУГА ТЕМА

assd
12-28-2007, 22:33
оф повечето едва ли сте виждали гол гъз бе 8-) :lol:
иначе няма никакво значение, стига да не е метър на декар

Charlotte_the_Harlot
12-29-2007, 00:07
И аз да се изкажа, нищо че съм момиче.
Моя задник го харесват, въпреки че не е много малък. А пък какъв ще е задника на гаджето ми - все ми е през оная работа. Нали няма да го целувам по задника, а по лицето? Тъй че стига лицето на съответното момче/момиче да не прилича на задник - какво ви пука?

Magician
12-29-2007, 00:49
ЗДРАВЕЙТЕ!!! Зна4и въпроса ми е следниа:Какви дупета предпо4итат мом4етата за секс : по-дебели,по-слаби средни и т.н Интересува ме дали с по-закръглено или с по-слабо моми4е секса е по-добър!? 4акам мненията ви :) :? :smt003

Важното е да е стегнат и добре оформен. :-P

midle
12-29-2007, 01:35
Малки и закръглени , но не и плоски [-(

PankO
12-29-2007, 06:11
besnicataa от написаното от теб разбирам, че си с голям задник. Дай една снимка да ти се порадваме besnicataa


И аз да се изкажа, нищо че съм момиче.
Моя задник го харесват, въпреки че не е много малък. А пък какъв ще е задника на гаджето ми - все ми е през оная работа. Нали няма да го целувам по задника, а по лицето? Тъй че стига лицето на съответното момче/момиче да не прилича на задник - какво ви пука?
Дупето е повече от важно!
Като целувам приятелката ми за какво да я държа? За циците ли? - предпочитам за дупето.
Ако не е окръглено и оформено а хващам 2 пръчки забити в ребрата и... не ми е приятно.

Предпочитам леко окръглени дупета, но стегнати - без целулит :)
Относно дупетата може да се говори много.

Има статистики. Статистики, в които над 50% от мъжете са казали, че дупетата на жените са най-сексапилната част от тялото им.

Да, казвал съм на момиче, че има страхотен задник, въпреки, че не съм го мислил - просто защото ми е приятелка и ако и кажа, че не и харесвам задника... ще се разделим. Но не ми е било и приятно да правя секс с нея на задна и да и гледам дупето, което е безформено и... меко казано - не ми харесва.

besnicataa МАРшшшшшшШшшш на фитнес, дебелана такава!!!!

besnicataa
12-29-2007, 06:15
амм и тва ако е СУПЕР ДЕБЕЛО И Т.Н не знам :? А вси4ки комплексар4ета знаят къде да си го .....!!! :P аМ И ВАЖНОТО Е ТИ ДА СЕ ХАРЕСВА6 :) :smt001 http://mail62.abv.bg/app/servlet/bg.abv.mail.GetWfsFile;jsessionid=aV5sPvAgw8uc?ac= s&wfs=wfsget&eid=29290487

PankO
12-29-2007, 06:32
МОЖЕ6Е ДА НЕ СЕ ИЗРАЗЯВА6 ТАКА БЕЗ ДА ЗНАЕ6 ВИЖ В ТЕМАТА СЛОЖИХ СНИМКА ТАКАВА КАКВАТО И ИМАМ!! НО ВСЕ ПАК МНЕНИЕТО ТИ БЕ6Е МАЛКО НЕ НА МЯСТО НИЕ НЕ ГОВОРИМ ЗА МЕН А ЗА ТОВА КАКВИ ЗАДНИЦИ ХАРЕСВАТЕ,НО КАКТО И ДА Е :) НЯМА ДА СЕ КАРАМЕ ДАЙ И И ТИ СНИМКА НО НА ДРУГО НЕ6ТО НЕГО ДА ГО КОМЕНТИРАМЕ!!! :!:
От главните букви ми стана ясно, че нещо с главния ти не е добре.
Не просто си дебела - ти си и глупава.
Не аз изкривявам нещата към твоя задник, от темата за това какви дупета харесваме, а ти изкривяваш темата към това, че ако те обича приятеля ти ще те търпи дебела.
Аз си постнах мнението по темата - описах обстойно какви дупета харесвам и защо, даже дадох и един личен пример, от миналото ми.
А ти, тъй като имаш дебел задник, започна да се защитаваш - сякаш някой ти е казал да ходиш на фитнес. - пък теб те мързи. И не искаш да си признаеш, че човек трябва да ти търпи задника, не да го ебе с кеф.

http://mail62.abv.bg/app/servlet/bg.abv.mail.GetWfsFile;jsessionid=aV5sPvAgw8uc?ac= s&wfs=wfsget&eid=29290487 амм и тва ако е СУПЕР ДЕБЕЛО И Т.Н не знам :? А вси4ки комплексар4ета знаят къде да си го .....!!! :P аМ И ВАЖНОТО Е ТИ ДА СЕ ХАРЕСВА6 :) :smt001
1во - даваш линк към пощата на abv.bg където за да отворим линка се иска да е стартирана сесийна променлива, което е ъпсурд.
Естественно си се опитала да ембеднеш картинката с [img] - но дори и тук си объркала кода.

Ами.... Искате хората да ви ценят по характера, по душевната красота?
Да, ама на никой не му пука!
Ако си красива - живееш добре, ако си грозна - оооо, по-добре залягай над учебниците.
Колкото по-грозна си - толкова по-умна трябва да си.
Вчера стоя и гледам местата на един футболен мач. Колкото по-нагоре гледам местата - толкова по-грозни стават хората.
Ако бях разпределител нямаше да ти искам и билет... Поглеждам те и казвам - УУУУУУ, по-добре се качвай най-отгоре!!!!
Премери си теглото. На всеки 5 килограма наднормено тегло - чети книга. Нека да са две. И си купи и лаптопа.
п.п. Гледаш колко си дебела, изваждаш 50 килограма, делиш на 5, умножаваш по 2 - и почваш да четеш толкова книги. - пояснявам, щото си и бавничка, да не ти трябват 2 години докато разбереш колко дебела си всъщност и как приятеля ти му се налага всеки ден на задна да гледам към телевизора за да не ти гледа задника...


п.п. Леле, какво ми има, днес много нареждам...

besnicataa
12-29-2007, 06:39
абе ти си мн зле дай си майл да ти дам снимка само си дай мейла моляте !Кой ти иска мнението за моя задник А??Аз казвам об6то какви харесвате и отново ти казвам НЕ ЗНАЕ6 КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВАМ И НЕ МОЖЕ6 ДА КАЖЕ6 ОК?! И ДАЙ МАЙЛ

minava6t 4i4ko :)
12-29-2007, 08:22
ЗДРАВЕЙТЕ!!! Зна4и въпроса ми е следниа:Какви дупета предпо4итат мом4етата за секс : по-дебели,по-слаби средни и т.н Интересува ме дали с по-закръглено или с по-слабо моми4е секса е по-добър!? 4акам мненията ви :) :? :smt003

т.7
krem4et0

дай една снимка и ще ти кажа дали ми харесва :)

Glezanka
12-29-2007, 11:14
Хахах един фр викаше ... на голям тезгях хубаво се работи :D
Ама знам ли ... вероятно всички ще изкажат мнение за спортните дупенца хъхъ :D

BaTe_Martoo
12-29-2007, 11:34
Normalno stegnato dupe 8)

teeen
12-29-2007, 12:45
честно казано за мен няма абсолутно никакво значение дупе да е :wink:

AnIcHkAtA
12-29-2007, 12:52
Абе, besnicataa, нали пускаш темата, за да разбереш мнението на съфорумниците, за кво спориш нонстоп с тях?!? 8)

`Death`Whore``
12-29-2007, 12:54
Не че съм в състояние да еба дупе, но харесвам закръглени дупета. Кльощавите въобще, ама въобще не ми харесват. Интересно ми е как такова нещо би могло да възбуди някого...

Cvetelina_91
12-29-2007, 14:57
Znam li...az ne sam nito zakraglena nito klio6ta i oplakvaniq ne sam polu4avala.

lilit_666
12-29-2007, 15:34
Бе мн ми е интересно-подщи вс казват,че харесват малки дупенца.
Така ,обаче,...аз не съм от най-кльощавите(не съм и дебела,ама не съм слаба),обаче вс ми съученици,приятели...ми заглеждат дупето(та дори и момичета).В същия момент имам съученички със малки,стегнати дупета,които не получават кой-знае какво внимание-правете изводи какво се харесва,но момчетата не си го признават...

`Death`Whore``
12-29-2007, 15:38
Моето не е кльощаво...една красива полусфера е...и даже има прякор заради сексапила си. Ама съм скромнаааааааааа :D :D :D :D :D

Сериозно - много си го харесвам.

ThePainIsReaL
12-29-2007, 17:42
Приятелят ми си пада по малки дупета, мисля..всъщност той харесва слаби жени. Предполагам, че доста момчета мислят така.

hahavteen
12-29-2007, 18:02
Дам тогава просто ще се примириш и ще прикриваш, че уж не искаш хубаво дупе....

.. колкото и да ви казваме, че ви е яко дупето и че не ни трябва някое кльощаво... това не е напълно точната истина а го казваме от любов...


A be ne e ba6 taka..Vsi4ko si zavisi ot predpo4itaniata na 4oveka s koito si i ot negovata predstava za hybavo i sexy. Az ne sum slaba i niamam malko klio6tavo dype no vupreki tova mom4etata me zaglejdat a 4oveka s koito pravia sex go obojava i neprekusnato sa my tam rucete i ima jelanie "da me shryska"...
Az li4no ne haresvam klio6tavi momi4eta prosto za6toto za men ne sa jenstveni i sexy.Edno momi4e za da moje da se nare4e jena triabva da ima kude da ia hvane6 a ne da izglejda kato pove4eto manekenki i da triabva s lypa da i tursi6 dypeto... :-|

LitTlE_BeBsIiI
12-29-2007, 21:02
Моето не е кльощаво...една красива полусфера е...и даже има прякор заради сексапила си. Ама съм скромнаааааааааа :D :D :D :D :D

Сериозно - много си го харесвам.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-o :-o :-o :-o :-o :-o :? :shock: :D :D :D :D :D :D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-P :-P :-P :-P :P :P :P :P :P #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :-s :-s :-s :-s :-s

`Death`Whore``
12-29-2007, 21:05
Ако искаш да кажеш, че не си съгласна, просто го кажи. :P

MakeMeLaugh
12-29-2007, 23:09
ТАКААААА

1. Авторката както казаха - уж искаше мнения, а постоянно се заяжда - избива яко комплекси, че явно е пухкава. Е спри се де, дразниш много. И относно спора между мен и теб - яко омеши темата за дупета с темата за интимните органи.. и ти не знаеш кво да кажеш а ;д

2. АЙДЕ да уточним какво е кльощаво и закръглено дупе. Да речем едни примерни мерки горе долу - за мен 45-50 кг/160-165 см. Образно казано. Това за мен е готино слабичко/нормалничко дупе.

Кльощави не харесвам. Дебели също.
Вие избихте на комплекс и заговорихте за кльощави.. луфтове не обичам/е, тъй че.. ;)

3. Слънчице - да, така и това го има. Но все пак говорим за чисто първичното мнение примерно като видиш някое момиче по улицата как/към кои точно го категоризираш. И кльпщавите дупета не са хубави.

4. Дайте да видя тая снимка най-накрая че ми стана интересно вече :)

5. Не мога да измисля

Weary
12-29-2007, 23:35
Давайте със снимки, че да знаем конкретно за какво си говорим. ;-)

Предпочитам закръглените женствени
http://perfectass.hit.bg/Albums/Album1/Large/Agustina_02.jpg
http://www.vestnika.com/gallery/adult/0b6dc78dc515f0763f11ec3b072b0aa7.jpg
пред
слабите дупета.
http://images.jupiterimages.com/common/detail/33/55/22275533.jpg

Момиче ценител на женски дупета съм.

Chukasimo
12-29-2007, 23:42
абе треа да има малко сланинка да прай вълнички на задна като я подкараш....ако е много кльощава стават натъртвания 8-)

`Death`Whore``
12-30-2007, 07:45
Килограм и ръст мерки за дупе ли са? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

besnicataa
12-30-2007, 07:56
Килограм и ръст мерки за дупе ли са? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Koй е казал не6то такова?! #-o

`Death`Whore``
12-30-2007, 07:58
Авторката, очевидно не четеш мненията.

Weary, съгласна. Мразя кльощави и плоски задници. 8-)

† “~ALpHa d0g~” †
12-30-2007, 08:03
Дам тогава просто ще се примириш и ще прикриваш, че уж не искаш хубаво дупе....

.. колкото и да ви казваме, че ви е яко дупето и че не ни трябва някое кльощаво... това не е напълно точната истина а го казваме от любов...


A be ne e ba6 taka..Vsi4ko si zavisi ot predpo4itaniata na 4oveka s koito si i ot negovata predstava za hybavo i sexy. Az ne sum slaba i niamam malko klio6tavo dype no vupreki tova mom4etata me zaglejdat a 4oveka s koito pravia sex go obojava i neprekusnato sa my tam rucete i ima jelanie "da me shryska"...
Az li4no ne haresvam klio6tavi momi4eta prosto za6toto za men ne sa jenstveni i sexy.Edno momi4e za da moje da se nare4e jena triabva da ima kude da ia hvane6 a ne da izglejda kato pove4eto manekenki i da triabva s lypa da i tursi6 dypeto... :-|

+1 \:D/ Абс0лютн0 съм съгласна с теб... =D>

`Death`Whore``
12-30-2007, 08:05
Не е важно какво казва мъжът, а какво прави и какви са реакциите му. Ако не го възбужда толкова дупето, няма да му обръща толкова внимание и да го гледа и пипа постоянно.

ludoto_f
12-30-2007, 08:14
Ne e vajen guza! A syvsem dr neshta! az sum momi4e i mislq 4e ako obichash nqkoi shte go obichash zaradi samiq sebe si!!! 8)

`Death`Whore``
12-30-2007, 08:15
Чакай малко, бе момиче. Разбирам, че искаш да те обичат заради самата теб, но не искаш ли приятелят ти да се възбужда от теб? А и в момента просто обсъждаме.

LitTlE_BeBsIiI
12-30-2007, 08:21
Оф очудвам се от простотията на някои хора тук... :razz:

`Death`Whore``
12-30-2007, 08:22
Не разбирам защо се приетсняваш да ми кажеш нещата направо. Разбрах, че откакто се заядох с теб, ти ще се заяждаш с мен, каквото и да кажа...но поне го прави открито. :)

besnicataa
12-30-2007, 09:30
Ne e vajen guza! A syvsem dr neshta! az sum momi4e i mislq 4e ako obichash nqkoi shte go obichash zaradi samiq sebe si!!! 8)

И АЗ СЪМ НА ТВА МНЕНИЕ АМА ЕТО СИ4КИ ВИКАТ 4Е СЪМ КОМПЛЕКСАРКА ИЛИ НЕ6ТО ТАКОВА,КОЕТО НЕ Е ХИ4 ВЯРНО ДАЖЕ БИХ КАЗАЛА 4Е СПАДАМ КЪМ СРЕДНИТЕ ЗА МЕН СЛАБА Е 45-50 КГ СРЕДНА Е 55-60КГ ДЕБЕЛИ НАД 70КГ,А ЗАВИСИ И ОТ ВИСО4ИНАТА АЗ СПАДАМ КЪМ СРЕДНИТЕ ТАКА 4ЕЕ СТИГА СТЕ МЕ ОБСЪЖДАЛИ ПРОСТО СИ ДАВАЙТЕ МНЕНИЯТА :wink:

MakeMeLaugh
12-30-2007, 13:28
[seize=10]Чакай малко, бе момиче. Разбирам, че искаш да те обичат заради самата теб, но не искаш ли приятелят ти да се възбужда от теб?[/size]

ЕТО ТОВА Е ИСТИНСКИЯ ОТГОВОР :!:

Той така или иначе ще ви обича... ама друго си е ако се възбужда суперяко изцяло от вас и дупето ви нали. Ся ще кажете: е да ама аз и сега го възбуждам супер много и се кефи на дупето ми.. - Винаги може още.. ако влизате в мерките за идеала за него съвсем друга песен ще запеете, отколкото просто да имате някакво си там дупе и да си мислите, че сте най-.. хах!

Ся да подкрепим с факти. Е хубаво.. след като си мислите, че сте суперготини и приятелят ви умира за вашето дупе.. а бе що тогава като вървите примерно по центъра и той заглежда(не оглежда, а заглежда - има разлика!) дупетата на другите мацки, а?! (***изключвам случаите когато вие имате перфектното дупе за него***). И сега ако кажете той не се заглежда.. ще ви се изсмея в лицето.. щото просто знаем как да го прикриваме!

А бе аз май няма да пиша повече. Вие не примате мнения, само се заяждате и си мислете че сте прави и, че сте най...ама най-лесно е да убедиш момиче че е красива :Д:Д:Д

Мог да ви дам пример - предишното момиче, в което бях влщбен направо, но така и не ходихме.. емм иж спадаше към нормалните ама изобщо не ме кефеше задника й.. да може да имах чувсвта към нея ама НЕ МЕ възбуждаше дупето й.. ма ко да прайш примиряваш се..
Със сегашната - страшно дупенце, качествено а у пълен пакет :Д.. еми кево да кажа - много я обичам и много ме въбуджа дупето й!! тоест тука имаме 2 в 1 ;) И ръцете ми в буквалния смсъл не слизат от там. И тя се кефи и аз се кефя. И щом пиша в тук във форума за дупето й (което си влиза в представите ми за идеал), а не пиша за дупето на "бившата" (което не беше в иделаите ми ма ко да прайш..) сами си направете сметка кое ме кефи поече и с кое се гордея повече и бих скрускал с по-голям кеф.

Това е за мен по темата. Любовта пак си я има и в двата случая.. ама възбудата е в съвсвем в други граници и доста повече помага в секса.. ;) И друго си е момчето да се хвали с дупето ви нали..
\:D/

Така, че не намесвайте любовта тук (любов заради еди задник не се променя), а възбудата и кефа ;)

`Death`Whore``
12-30-2007, 13:33
Душко, човек може да има до себе си перфектен човек, но това защо според теб му пречи да оценява и други красиви тела? :-o

MakeMeLaugh
12-30-2007, 13:45
Май не направи разлика между оглеждане и заглеждане/захласване.

`Death`Whore``
12-30-2007, 13:46
Амиии...аз лично не виждам, да. Виждаш-гледаш. Това е.

CfEtii
12-30-2007, 15:33
И с любов,и без любов,дупето пак няма значение(поне според мен) 8-)

rararara34
12-31-2007, 02:36
. . .

MakeMeLaugh
12-31-2007, 09:24
ОЛе, ужас. Идеалът ми за отвратителна жена :-#

Всеки с вкуса си, няма лошо :)

Ей ама това женската злоба е голямо нещо.. като сте си наумили, че слабите дупета не са хубави и това е. Като не са хубави.. що момчетата само тях заглеждат а .. :Д Кльощавите да.. ама слабичките са радост за окото ;)

Мен ми харесват слабичките (е не кльощавелите с луфт де ;) ) и средните. Важно е да е добре оформено и стегнато.. а не някакво гадно меко..

`Death`Whore``
12-31-2007, 09:41
Аз лично го казвам, защото такива ми харесват. 8-)

hahavteen
12-31-2007, 14:48
. Като не са хубави.. що момчетата само тях заглеждат а .. :Д

Pove4eto go praviat za6toto taka e moderno i gi e strah da ne im se prismeiat 4e haresvat ne6to razli4no ot tova koeto e nalojeno ot mediite.Geneti4no zalojeno e mujete da haresvat jeni s po-6irok han6(koeto v pove4eto sly4ai zna4i i po-zakrugleno dype) i golemi gurdi.Osven tova nay4no dokazano e 4e nai-vajen ne e razmera na dypeto a kolko e goliamo v spriamo taliata.Formylata e prosta taliata(cm)/han6a(cm).Idealnoto e 0,7.

princesa_viki
12-31-2007, 14:57
И аз да се изкажа, нищо че съм момиче.
Моя задник го харесват, въпреки че не е много малък. А пък какъв ще е задника на гаджето ми - все ми е през оная работа. Нали няма да го целувам по задника, а по лицето? Тъй че стига лицето на съответното момче/момиче да не прилича на задник - какво ви пука?
+1

rararara34
12-31-2007, 17:09
. . .

SeXy_KoTe_F
12-31-2007, 17:47
еми моето гадже харесва космати и тлъсти, пък моето не е такова... май не го и възбуждам... купих си космати гащи с дупка... помага!

LitTlE_BeBsIiI
01-01-2008, 10:56
Не разбирам защо се приетсняваш да ми кажеш нещата направо. Разбрах, че откакто се заядох с теб, ти ще се заяждаш с мен, каквото и да кажа...но поне го прави открито. :)
Еми защото аз поне имам малко мозак в главата си :)

MakeMeLaugh
01-01-2008, 11:32
ОФФ !
Хем искате мнение, хем пак си знаете своето..
Спасявайте се. Аз съм си добре (девил)

NerazreshenSimvol
01-01-2008, 11:56
Еми защото аз поне имам малко мозак в главата си :)

МозАк... :smt023

martoo
01-01-2008, 12:27
am sredni sa nai-dobre da sa oformeni no sredni :!:

`Death`Whore``
01-01-2008, 15:25
МозАк... :smt023
Остави я - тя е интелигентна, но неграмотна. И се гордее с второто.

ra4ence
01-01-2008, 15:32
А пък моето дупе..е голямо.Мда.Смятам,че е голямо.Също препдочитам жени,които не са от тип 'манекенки'.Напълно съм съгласна с едно мнение по-горе в темата. Моя мъж преди е е*ал все такива мацки,кльощави и ми каза откровено,че 'трябва да имаш къде да хванеш една жена' :) а не да е само кокали ..

jozefina_93
01-01-2008, 15:47
Abe az 6e vi kaja samo 4e dupeto mi e malko i stegnato i ne me izteresuva mnenieto na drugite.Vajnoto e az da se 4uvstvam dobre v kojata mi :-P

Cvetelina_91
01-02-2008, 16:07
Зададох на моя тоя въпрос и той ми отговори че както пръсвал моя задник от секс ,не му пречело да пръсне и някой по-голям.За него нямало значение големината ,а това как изглеждал.

minava6t 4i4ko :)
01-02-2008, 16:25
ЗДРАВЕЙТЕ!!! Зна4и въпроса ми е следниа:Какви дупета предпо4итат мом4етата за секс : по-дебели,по-слаби средни и т.н Интересува ме дали с по-закръглено или с по-слабо моми4е секса е по-добър!? 4акам мненията ви :) :? :smt003

т.7
krem4et0

По въпросите относно външния вид сме коментирали нееднократно
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120742&postdays=0&postorder=asc&highlight=%E8%F1%F2%E8%ED%F1%EA%E8%EE%F2+%E5%E1%E0 4&start=105
Он белии свет , хора и вкусове най-различни душко :)

CragHack
01-03-2008, 10:18
Айде верно със снимки. Ако има притеснителни могат да си задраскат лицата. Може и да оценяваме =D>

ruska_rulz
01-03-2008, 17:24
нз защо но винаги съм мислела , че харесват по-малки и стегнати дупета :neutral:

jotitu
01-03-2008, 18:06
момиче съм ии да си го кажеме чесно темата е за дуепета стига с тия характери и обич...

определено имам коплекси за моето... пропорциите са ми 165/50 както и да е... това определено не значи, че дупето е слабо.. момичета всичко се оправя с гимнастика... мен лично ме мързи 8-) преди редовно на фитнес ходех ама никакви резултати нишо, че по час и половина висях 3 пъти в седмицата.. малко си е и до структура

момичетата по принцип са по-широки в талията.. генетично е и аз го имам тоя проблем :roll: вярно че някой са си с детска стуктура и носат 25-6 размер панталон.. Според мен няма никакви проблеми за дупето стига да е стегнато и оформено :!:

колкото до кльощавите момичета.. винаги съм им завиждала :roll:

hahavteen
01-06-2008, 10:39
момичетата по принцип са по-широки в талията.. генетично е и аз го имам тоя проблем :roll:

Mai ima6 predvid han6...

DeadpooL
03-17-2008, 12:36
нз защо но винаги съм мислела , че харесват по-малки и стегнати дупета :neutral:
Така е :D

macka123
03-17-2008, 13:55
Еми приятеля ми винаги е ходил с по - слаби момичета и аз мисля , че се броя пак в тази категория.И нз кой по нагоре каза , че детска структора е 26 номер дънки , защото аз нося 26-27 и имам широка талия. За мои снимки може да видите в сайта ми : www.kuchkata.piczo.com

mother
03-17-2008, 14:17
Ми като гледам ти си си слаба а и си дете :)

BlueFace
03-17-2008, 14:18
Задължително слабо или средно!
:-& не щем дебелани/загръглени
Най-добре някое слабо стегнато дупе.. аххх

Засега така мисля, се пак съм младо момче, не искам да се захабявам 8-)
+1

hahavteen
03-17-2008, 14:24
Еми приятеля ми винаги е ходил с по - слаби момичета и аз мисля , че се броя пак в тази категория.И нз кой по нагоре каза , че детска структора е 26 номер дънки , защото аз нося 26-27 и имам широка талия. За мои снимки може да видите в сайта ми : www.kuchkata.piczo.com

Suglasna sum 4e prili4a6 na detence i osven tova se nay4i kude e taliata i kude han6a :?

FunnYboY
03-17-2008, 15:19
ЗДРАВЕЙТЕ!!! Зна4и въпроса ми е следниа:Какви дупета предпо4итат мом4етата за секс : по-дебели,по-слаби средни и т.н Интересува ме дали с по-закръглено или с по-слабо моми4е секса е по-добър!? 4акам мненията ви :) :? :smt003

т.7
krem4et0

Голямо дупе - голяма работа,
Средно дупе - средна работа,
Малко дупе - СИЕБАЛО МАМАТА :grin: :-D

squid
03-17-2008, 16:23
slabi ili sredni


ima edna pesen rusi ili 4erni tunki i debeli obi4am gi vsi4kiteee :) hehe :D

TIMEX
03-17-2008, 16:54
Слабо ...Стегнато....Или Средно Стегнато ....ОХхх потекаха лигите :-D

Grishata
03-17-2008, 18:33
az da ne sum ku4e 4e da se hvurlqm na kokali ?!? :razz:
drugo si e da ima i ne6to da hvane6 i da poma4ka6 ;)

alexisonfire
03-20-2008, 17:05
Дебелите , мазни тлъсти и костмати :lol: :razz: :razz:

sex_igra4ka
03-20-2008, 19:43
Аз харесвам като моето :-) - средно малко и обличко

rame
03-20-2008, 20:06
Прочетох цялата тема и ми се струва,че повечето момичета тук са комплексирани,че имат голям задник и слушам само колко "секси" били те,а "момичетата със слабите дупенца",не можели да възбуждат.... :booooomb:
Аз лично имам малък задник,и мисля,че е харесван,но има момчета,които харесват по-загръглени ! Така че всеки с вкуса си,но тук да ми приказвате как такива като мен "не били секси" моля моля звучи ми като завист и избиване на комплекси! :?

MC_Kubbe
03-20-2008, 21:07
Идиоти прости, малоумници :lol:

Колкото по-голямо ти е дупето, толков аповече ме кефиш !!!
Само да не става дума за задник ! Това всеки дупе фен ще ти го каже..
Иначе пухкави и сочни - как да не ти харесат

Повтарям - не харесвам дебели и ниски момичета, а сладки и чаровни

MakeMeLaugh
03-20-2008, 21:20
Прочетох цялата тема и ми се струва,че повечето момичета тук са комплексирани,че имат голям задник и слушам само колко "секси" били те,а "момичетата със слабите дупенца",не можели да възбуждат.... :booooomb:
Аз лично имам малък задник,и мисля,че е харесван,но има момчета,които харесват по-загръглени ! Така че всеки с вкуса си,но тук да ми приказвате как такива като мен "не били секси" моля моля звучи ми като завист и избиване на комплекси! :?
+1 ;)

FelisDirus
03-20-2008, 21:33
Прочетох цялата тема и ми се струва,че повечето момичета тук са комплексирани,че имат голям задник и слушам само колко "секси" били те,а "момичетата със слабите дупенца",не можели да възбуждат.... :booooomb:
Аз лично имам малък задник,и мисля,че е харесван,но има момчета,които харесват по-загръглени ! Така че всеки с вкуса си,но тук да ми приказвате как такива като мен "не били секси" моля моля звучи ми като завист и избиване на комплекси! :?

Айде, айде.. едно нещо накриво да каже някой и вече това е "избиване на комплекси". Стига с клишетата, окей?

Ти пък парадираш с "малкото си стегнато дупенце". :) Звучи кофти като ти говорят така, нали? Не искам да те засегна, а да ти покажа, че е глупаво да правиш подобни изводи. :) В този ред на мисли и аз мразя, когато стане въпрос за хубавите "малки стегнати цицки", все едно на големи им има нещо, но както и да е.

По темата - да има какво да се щипне.
8-)

П.С.
Критиката ми не е субективна и няма никаква връзка с мнението ми. :)

NightGuardian
03-20-2008, 21:39
по-слаби средни

Taka tesnichko da i go natapanq da izrkreshti ;]

hottie
03-20-2008, 21:48
http://i.fresh.bg/wall2/100x100_171418.jpg


http://www.gsmkartinki.com/images/thumbs/11912238162471.jpg

:grin:

hottie
03-20-2008, 21:53
Абе малко,средно,голямо,дебело. ... за мен например най-гадното е плоско ! дори и да е малко. Плоското е ужасно.

ZaRiBeN
03-20-2008, 23:07
Абе малко,средно,голямо,дебело. ... за мен например най-гадното е плоско ! дори и да е малко. Плоското е ужасно.

+1 аз обичам кръгли дупета :) дори и да са по-големи лошо няма даже е готино 8)

hiro
03-20-2008, 23:31
Средно дупе

hackers
03-21-2008, 03:23
ЗДРАВЕЙТЕ!!! Зна4и въпроса ми е следниа:Какви дупета предпо4итат мом4етата за секс : по-дебели,по-слаби средни и т.н Интересува ме дали с по-закръглено или с по-слабо моми4е секса е по-добър!? 4акам мненията ви :) :? :smt003

т.7
krem4et0



ми средните и стехнатите но на мене не ми пука поне не обръщам внимание щом се прави секс се прави не е модно ревю :smt003

sex_igra4ka
03-21-2008, 08:19
Прочетох цялата тема и ми се струва,че повечето момичета тук са комплексирани,че имат голям задник и слушам само колко "секси" били те,а "момичетата със слабите дупенца",не можели да възбуждат.... :booooomb:
Аз лично имам малък задник,и мисля,че е харесван,но има момчета,които харесват по-загръглени ! Така че всеки с вкуса си,но тук да ми приказвате как такива като мен "не били секси" моля моля звучи ми като завист(че кой го е виждал на живо твоето,че да завижда???) и избиване на комплекси! :?

Айде, айде.. едно нещо накриво да каже някой и вече това е "избиване на комплекси". Стига с клишетата, окей? (Няма какво да добавя)

MakeMeLaugh
03-21-2008, 08:51
http://i.fresh.bg/wall2/100x100_171418.jpg


http://www.gsmkartinki.com/images/thumbs/11912238162471.jpg

:grin:
+1
Мм точно, пирифектно 8)

Ии вярно - плоските са много отблъскващи :shock:

CragHack
03-21-2008, 10:03
А за мен важното е да е по-малко. Дори и да е плоско, ако е малко - става. Ако е по-едро също има начин да е секси, ако е кръгло и няма целулит и сланини а само хубави кръгли бузки. Но за мен по-малко значи по-секси.

adski_pritesnena
03-21-2008, 10:11
Ами аз бих се загледала (това не значи че съм обратна) по малко, но изпъкнало тип бразилско женско дупе. Но това не значи, че трябва да е пълничко, а просто с такава форма! Аз лично бих харесала повече задните части на едно слабо, оформено и стегнато момиче с хубаво тяло, но примерно има хора, които харесват задници тип Джей Ло и Бейонсе и тн, просто всеки различно, това че са по - пълнички не значи, че са грозни. :)

^Serena^
03-21-2008, 12:23
http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00367/Asstounding_367126a.jpg
http://www.cibertaller.com/inocentlongboarders/wp-content/images/missreef.jpg
http://www.fremen.ch/download/sloggi_aepfel.jpg
http://img113.imageshack.us/img113/5927/yoez4.png
http://bp0.blogger.com/_ATjPNQL071M/RpbzlBT89mI/AAAAAAAAAjM/l7QcVAEmQKU/s320/miss_reef_2005_49.jpg
:smt060 :smt050 :smt055 :grin: :grin:

CragHack
03-21-2008, 12:25
По-добре пуснете снимки на собствените си дупета

rame
03-21-2008, 12:27
Прочетох цялата тема и ми се струва,че повечето момичета тук са комплексирани,че имат голям задник и слушам само колко "секси" били те,а "момичетата със слабите дупенца",не можели да възбуждат.... :booooomb:
Аз лично имам малък задник,и мисля,че е харесван,но има момчета,които харесват по-загръглени ! Така че всеки с вкуса си,но тук да ми приказвате как такива като мен "не били секси" моля моля звучи ми като завист и избиване на комплекси! :?

Айде, айде.. едно нещо накриво да каже някой и вече това е "избиване на комплекси". Стига с клишетата, окей?

Ти пък парадираш с "малкото си стегнато дупенце". :) Звучи кофти като ти говорят така, нали? Не искам да те засегна, а да ти покажа, че е глупаво да правиш подобни изводи. :) В този ред на мисли и аз мразя, когато стане въпрос за хубавите "малки стегнати цицки", все едно на големи им има нещо, но както и да е.

По темата - да има какво да се щипне.
8-)

П.С.
Критиката ми не е субективна и няма никаква връзка с мнението ми. :) Това е,че не парадирам с "малкото си стегнато дупенце", а казах,че всеки има различен вкус и някои момчета ги кефят малки ,а други-по-големи дупета....Не съм седнала да говоря,че момчетата не ги възбуждат големи,както казахте завистливо вий,че малкото дупе не може да възбуди мъжа!Може,и още как! :)

hottie
03-21-2008, 12:28
ouhh yeah baby :) харесват ми.

^Serena^
03-21-2008, 12:33
Rame, съгласна съм с теб. Може би наистина има и аз съм сигурна че има, защото познавам такива хора - които харесват по - закръглени задници и изобщо момичета, но принципно за мен лично едно слабо дупе би било по - хубаво. Според мен в някои случаи наистина е избиване на комплекси, но в други просто е предпочитание - т.е. някои казват, че се харесват по - пълни, а всъщност искат да бъдат слаби. А други просто казват истината. Много се дразня, когато по - пълните момичета твърдят, че слабото не е секси, защото това е много грубо от тяхна страна. Значи ние да внимаваме да не ги обидим, да се съобразяваме да не им създаваме комплекси за теглото, а те да говорят, че никой не харесвал кокали и тн... е почвам да се дразня понякога.

hottie
03-21-2008, 12:39
Афро и латино американците се кефят на по-големи дупета 8-)

Абе всичко е тооолкова различно от човек на човек , че няма накъде.

aanitogb
03-21-2008, 13:18
kato moeto dype :oops: :oops: :oops:

rame
03-21-2008, 17:33
Rame, съгласна съм с теб. Може би наистина има и аз съм сигурна че има, защото познавам такива хора - които харесват по - закръглени задници и изобщо момичета, но принципно за мен лично едно слабо дупе би било по - хубаво. Според мен в някои случаи наистина е избиване на комплекси, но в други просто е предпочитание - т.е. някои казват, че се харесват по - пълни, а всъщност искат да бъдат слаби. А други просто казват истината. Много се дразня, когато по - пълните момичета твърдят, че слабото не е секси, защото това е много грубо от тяхна страна. Значи ние да внимаваме да не ги обидим, да се съобразяваме да не им създаваме комплекси за теглото, а те да говорят, че никой не харесвал кокали и тн... е почвам да се дразня понякога.Точно това е. :) Има момчета,които предпочитат закръглени,така че ако момче каже,че слабото не е секси за него,тва е нормално-просто вкус! :P Но се ядосах,че в тая тема,уж за момчета,а само някви момичета разправят,че слабото не е секси! :-D

MaRiNkA_16
03-21-2008, 19:22
leko zakrugleni i meki4ki...da ima kvo da sa plqska,ma4ka i drygo :oops:

hackers
03-21-2008, 19:47
ЗДРАВЕЙТЕ!!! Зна4и въпроса ми е следниа:Какви дупета предпо4итат мом4етата за секс : по-дебели,по-слаби средни и т.н Интересува ме дали с по-закръглено или с по-слабо моми4е секса е по-добър!? 4акам мненията ви :) :? :smt003

т.7
krem4et0

подкрепям та +1

Голямо дупе - голяма работа,
Средно дупе - средна работа,
Малко дупе - СИЕБАЛО МАМАТА :grin: :-D

Stela90
03-21-2008, 20:02
golemite dypeta sa mnogo po-krasivi i sexy..izob6to v edna slaba jena nqma ni6to seksapilno..adski me kefqt golemi i meki dupeta napravo 6te im izmakna klitora prez nego :-D

hackers
03-21-2008, 20:04
[quote="aanitogb"]kato moeto dype :oops: :oops: :oops:[/quote


имаш ли скайп :oops:

Made_of_Pain
03-21-2008, 20:09
Стегнат задник...
Ама не стегнат от дънки Оо
Стегнат, готин задник, на яка мацка... Т'ва е всичко...

hackers
03-21-2008, 20:35
kato moeto dype :oops: :oops: :oops:



:smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003

MakeMeLaugh
03-21-2008, 22:03
СПРЕТЕ ВСИЧКИ МОМИЧЕТА ДА ПИШЕТЕ И ИЗКАЗВАТЕ МНЕНИЯ!!!
СУПЕРТЪПО И ДОСАДНО Е!!!

ТЕМАТА Е ЗА МОМЧЕТААА!!!

НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ, ЧЕ ВСИЧКИ МОМЧЕТА ПИШЕМ МАЛКИ И СТЕГНАТИ ДУПЕТА, А ВСИЧКИ МОМИЧЕТА - ГОЛЕМИ И ЗАКРЪГЛЕНИ... БАТИ ЗЛОБАТА, БАТИ УТЕШЕНИЯТА...

Като се имате за суперяките с тия големи и загръглени дупета, дето да имало ко да се хване.. тогава защо ви изневеряваме с мацките дето, дупенцата им са като детски барабанчета и няма какво да се хване, и постоянно им се точим и са център на внимание.. щото те просто нямат сланина... пф!

Sexapilna_kukla
03-21-2008, 22:37
golemite dypeta sa mnogo po-krasivi i sexy..izob6to v edna slaba jena nqma ni6to seksapilno.. :-D
:lol: :lol: :lol:

Мислех да не пиша в тази тема, но не се сдържах.
Тук има доста момичета, които постоянно натякват, че няма по секси от големия, пухкав и не знам си още какъв задник... и непрекъснато повтарят, че момичетата с малки и стегнати дупенца не са секси... :lol:
Момичета, защо се самозалъгвате... като много добре знаете, че почти всяко едно момиче предпочита да има точно такова дупе- готино, малко и стегнато. 8)

Boss
03-21-2008, 23:05
Аз обичам според случая:
1 Ако искам да ме болят топчетата в ташак-торбата лашкам нещо слабо и удрям често на кокал
2 Ако искам да се чува плясък и да се губя между бузи...си избирам нещо голяма...да се боря с него :D :D

Stela90
03-21-2008, 23:14
ami vseki ima pravo na lo6 vkus :D az spq s jeni,taka,4e ne moje da se kaje,4e zavijdam..moito e malko i ne go xaresvam.i nedeite taka,4e ne vi e xybavo s meki dypenca,prosto ne iskate da se izlagate pred priatel4etata vi.pove4eto mom4enca tyk sa pikliovci,taka,4e ne se y4ydvam

Sexapilna_kukla
03-21-2008, 23:40
О, и ти какво намекваш... може би, че само тук присъстващите "пикльовци" харесват малките дупенца, тъй като сигурно не разбират и нямат опит..., а виж вече по-зрелите мъже... друго си е да има какво да хване... :-D

air_J
03-22-2008, 00:01
СПРЕТЕ ВСИЧКИ МОМИЧЕТА ДА ПИШЕТЕ И ИЗКАЗВАТЕ МНЕНИЯ!!!
СУПЕРТЪПО И ДОСАДНО Е!!!

ТЕМАТА Е ЗА МОМЧЕТААА!!!

НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ, ЧЕ ВСИЧКИ МОМЧЕТА ПИШЕМ МАЛКИ И СТЕГНАТИ ДУПЕТА, А ВСИЧКИ МОМИЧЕТА - ГОЛЕМИ И ЗАКРЪГЛЕНИ... БАТИ ЗЛОБАТА, БАТИ УТЕШЕНИЯТА...

Като се имате за суперяките с тия големи и загръглени дупета, дето да имало ко да се хване.. тогава защо ви изневеряваме с мацките дето, дупенцата им са като детски барабанчета и няма какво да се хване, и постоянно им се точим и са център на внимание.. щото те просто нямат сланина... пф!
Човек, не ставай смешен! Малките задници меко казано не ми харесват! Предпочитам закръглените задници и средния размер. Но слабите задници - не, мерси, отвращават ме. Не че нещо, но много анорексично ми идват, а и слабите момичета са ебем ти и кокалите, като шибаш такава и изпод кожата съвсем отчетливо можеш да и преброиш ребрата, да видиш коя кост къде точно и е мястото, въобще можеш да си преподадеш сам урока по анатомия. :razz:

machoka
03-22-2008, 00:41
t. 11. Хайде стига глупости.