PDA

View Full Version : First Kiss



sweetlove
12-28-2007, 16:07
здр на всички аз съм на 14 години и още не съм се целувала, просто не съм намерила момче, което наистина да харесвам и да тръгна с него..Струва ми се че като си хвана гадже което наистина да харесвам, първата ми целувка ще е пълна излагация..па и ко земе да ми пуска неки езици..
Даите няколко техники..
тъпичка тема ама ще съм ви благодарна ако пишете.

tuzaro
12-28-2007, 16:09
Чакай да станеш поне на 16 и тогава се целувай, че ся ако земе някой да ти пусне език и да ти отхапе твоя, кво ше правиш без език?!? 8-)

mushmorocheto
12-28-2007, 16:10
и аз съм в същото положение,на 13 съм и още не съм се целувала :cry:
но смятам че като му дойде времето то ще стане от само себе си не се отчайвай
:)

IrReplacaBle
12-28-2007, 16:12
е голяма работа като не сте се целували. Не го приемайте толкова сериозно :) И това ще се случи :)

them0wer
12-28-2007, 16:15
Хаха ми аз съм на 17 и още не съм се целувал :) какво да кажа аз... ще взема скоча от блока хауахуах :grin:

sweetlove
12-28-2007, 16:18
em to ne e bolka za umirane ama kat si haresam nqkoe mom4e 6e se izloja qkoo :D puk i ne se znae moje naistina da mi otide ezi4etoo :P :P

tuzaro
12-28-2007, 16:19
em to ne e bolka za umirane ama kat si haresam nqkoe mom4e 6e se izloja qkoo :D puk i ne se znae moje naistina da mi otide ezi4etoo :P :PВъзможно е за тва чакай още поне 4,5,6 години :lol:

ghostwisper
12-28-2007, 16:26
еее детето поиска техники! :) ами сладурано мога да ти кажа само,че колкото и странно да звучи не си затваряй очите напълно а му гледай устните,че да не вземеш да му целунеш брадичката :D и после опитай се да си вкараш долната устна в устата му а горната да се намира над неговата горна устна :P това лично за мен е мн яко и гледай да е колкото може по-бавно! Колкото по-бавно е толкова повече изпълнено с любов е и по-красиво...но това си е мое мнение,пък и няма как да ти дам точна техника,това е примерна целувка щот различните хора по-различен начин се целуват ;) айде не се страскай :-)

gPa3HuTeJl
12-28-2007, 16:27
За всичко си има п1рви п1т...

П.С tuzaro изобщо не си забавен с твойте изцепки...просто си показваш ниската култура...

tuzaro
12-28-2007, 16:29
За всичко си има п1рви п1т...

П.С tuzaro изобщо не си забавен с твойте изцепки...просто си показваш ниската култура...Аз не се старая да съм забавен, просто искам да покажа колко съм тъп, все пак в наща родина има свобода на словото ако не знаеш 8-)

trittico
12-28-2007, 16:30
да ти дадем няколко техники ли ?? :shock: що за глупост...всичко си идва от само себе си :neutral:

Cool_Bitch
12-28-2007, 16:32
To4no opredelena tehnika za parvata celuvka nqma prosto se otpusni i vsi4ko 6te bade OK.NO v nikakav slu4ai ne si misli,4e parviqt pat 6te bade6 neveroqtna tva si go izbii ot glavata.Mn qsno,4e parviqt pat moje i da se izloji6,no tva e normalno ne se strqskai. :twisted:

gPa3HuTeJl
12-28-2007, 16:32
Аз не казвам, че си т1п... изглеждаш ми зрял човек... ама изцепки от рода


Възможно е за тва чакай още поне 4,5,6 години, просто са некви безмислени...са когато се смееме - се смееме....ама момичето е на 14 се пак...Не трябва се подиграваме, в1преки че има момичета на по 14 к1дето вече секс правят...

tuzaro
12-28-2007, 16:36
Аз не казвам, че си т1п... изглеждаш ми зрял човек... ама изцепки от рода


Възможно е за тва чакай още поне 4,5,6 години, просто са некви безмислени...са когато се смееме - се смееме....ама момичето е на 14 се пак...Не трябва се подиграваме, в1преки че има момичета на по 14 к1дето вече секс правят...Аз съм зрял та даже презрял, ама то 95% от темите са такива...Първа целувка та първа целувка ми кат ги е страх че ше се изложат да не се целуват...
П.П.да те питам що вместо "ъ" пишеш "1", иначе ако си тва момиче от аватара искам да се оженим 8-)

gPa3HuTeJl
12-28-2007, 16:41
П.П.да те питам що вместо "ъ" пишеш "1", иначе ако си тва момиче от аватара искам да се оженим 8-) [/b]

Ще рАзочаровам...Момче с1м...

Пиша "1" вместо "Ъ" щото искам да с1м различен...Когато сложиш и почнах да уча как се работи с1с скайп....почти всички абонати пишеха "1" вместо "и", а аз реших да пиша "1" вместо " ъ "...Просто Не искам да с1м като другите... нещо различно...

tuzaro
12-28-2007, 16:43
П.П.да те питам що вместо "ъ" пишеш "1", иначе ако си тва момиче от аватара искам да се оженим 8-) [/b]

Ще рАзочаровам...Момче с1м...

Пиша "1" вместо "Ъ" щото искам да с1м различен...Когато сложиш и почнах да уча как се работи с1с скайп....почти всички абонати пишеха "1" вместо "и", а аз реших да пиша "1" вместо " ъ "...Просто Не искам да с1м като другите... нещо различно...д3ба разби ми сърцето...освен да ида да си отрежа вените :cry: :cry:

gPa3HuTeJl
12-28-2007, 16:46
Не...Драсни като ноообчетата някоя темичка че с1м ти разбил с1рцето....че си се влюбил в снимката.. ( като имаше преди време един се влюбил в снимката на момиче [която снимка е на надгробен кам1к - демек момичето починало]) :lol:

sasha_90
12-28-2007, 18:06
Хаха ми аз съм на 17 и още не съм се целувал :) какво да кажа аз... ще взема скоча от блока хауахуах :grin:
Ами и аз съм така. :-D
Авторке:няма нищо срамно в това,че не си се целувала още.Не виждам и нищо срамно в това,ако първата целувка не се получи.При повечето първата целувка не се е получила,но виж вече всяка следваща ще е по-добра.

Bukcu
12-28-2007, 18:15
Всичко идва от само себе си!Старай се да не показваш,че си притеснена и остави момчето да води.Ще видиш,че всичко ще е наред! ;-)

sweet_lady:]
12-28-2007, 23:41
awe xora nedeite da 6a6kate teq deto ne sa se celuvali! :( vie naprao im razbixte fantaziite!momi4eto vi pomoli za texniki a na za opasnostite pri celuvaneto! :lol:

besnicataa
12-29-2007, 05:50
Чакай да станеш поне на 16 и тогава се целувай, че ся ако земе някой да ти пусне език и да ти отхапе твоя, кво ше правиш без език?!? 8-) :D :D :D :D

gilY
12-29-2007, 06:24
nqma tehniki :shock:

poltergais
12-29-2007, 09:48
Абе за техника как да се целуваш не сам чивал :lol: :lol: :lol: ама ако има споделете

slim4e
12-29-2007, 10:06
]awe xora nedeite da 6a6kate teq deto ne sa se celuvali! :( vie naprao im razbixte fantaziite!momi4eto vi pomoli za texniki a na za opasnostite pri celuvaneto! :lol:



:shock: :lol:
Спокойно за всеки има първи път...всичко си идва от само себе си :wink: ...а иначе техники незнам :lol: :-| :neutral: :lol:

LaDy_DaQnA
12-29-2007, 13:08
здр на всички аз съм на 14 години и още не съм се целувала, просто не съм намерила момче, което наистина да харесвам и да тръгна с него..Струва ми се че като си хвана гадже което наистина да харесвам, първата ми целувка ще е пълна излагация..па и ко земе да ми пуска неки езици..
Даите няколко техники..
тъпичка тема ама ще съм ви благодарна ако пишете.


am i az bqh taka...[na 13 sym de] ii ne se bqh celuvala po predi 1 sedmica kaji re4i i to stana to4no kakto ti se upasqva6 poneje ima6e i ezik....am ne be6e pylna izlagaciq ama.....ne be6e izdealno...ama az bqh predupedila mom4eto 4e nemoga ii..... taka ama ve4e 2-rata 3-tata... :P

princesa_viki
12-29-2007, 13:18
Аз не казвам, че си т1п... изглеждаш ми зрял човек... ама изцепки от рода


Възможно е за тва чакай още поне 4,5,6 години, просто са некви безмислени...са когато се смееме - се смееме....ама момичето е на 14 се пак...Не трябва се подиграваме, в1преки че има момичета на по 14 к1дето вече секс правят...Аз съм зрял та даже презрял, ама то 95% от темите са такива...Първа целувка та първа целувка ми кат ги е страх че ше се изложат да не се целуват...
П.П.да те питам що вместо "ъ" пишеш "1", иначе ако си тва момиче от аватара искам да се оженим 8-)
извинявай не искам да се заяждам ама това не мисля че зрял човек може да го каже "иначе ако си тва момиче от аватара искам да се оженим "

princesa_viki
12-29-2007, 13:25
а по темата-отпусни се всичко ще стане от самосебе си :wink:

tuzaro
12-29-2007, 14:10
а по темата-отпусни се всичко ще стане от самосебе си :wink:
Не че нещо ама кой е казал че съм зрял...

Vilsy
12-29-2007, 14:33
Аз също съм на 13 и не съм се целувала с никого.Причините са няколко.1-Не съм намерила подходящо момче.2-Притеснявам се,че няма да зная как да го целуна. :oops:

tuzaro
12-29-2007, 14:34
Аз също съм на 13 и не съм се целувала с никого.Причините са няколко.1-Не съм намерила подходящо момче.2-Притеснявам се,че няма да зная как да го целуна. :oops:То да ти кажа никой не се е родил научен...

Vilsy
12-29-2007, 14:44
Да, така е ама........все пак ме е страх :!:

TwiCe
12-29-2007, 15:04
Аз също съм на 13 и не съм се целувала с никого.Причините са няколко.1-Не съм намерила подходящо момче.2-Притеснявам се,че няма да зная как да го целуна. :oops:То да ти кажа никой не се е родил научен...
pravi si !!! si4ko se postiga s te4enie na vremeto :)

tuzaro
12-29-2007, 15:12
Аз също съм на 13 и не съм се целувала с никого.Причините са няколко.1-Не съм намерила подходящо момче.2-Притеснявам се,че няма да зная как да го целуна. :oops:То да ти кажа никой не се е родил научен...
pravi si !!! si4ko se postiga s te4enie na vremeto :)еееее един път някой да каже че съм прав, благодаря :grin: