PDA

View Full Version : Помогнете ми моля ви



Evanescencefan
12-28-2007, 16:41
Харесвам едно момче от 2 години,оказа се че и той ме харесва.Утре ще го видя и искам да му предложа,но не знам какво да му кажа,нямам си и ни най-малка представа!А после ако ми каже "да"какво да правя?Помогнете ми,моля ви/зная че е тъпо,но ми кажете какво да правя,преди да полудея/!

gPa3HuTeJl
12-28-2007, 16:43
Е как ще му предлагаш ти...Та ти си момиче... глупости... Щом те харесва и знае, че ти го харесваш спокойно той ще направи п1рвата крачка...
Но какво му е сложното ..... като го видиш...отиваш целуваш го... хващате се под р1ка и ходите на нек1де и ето готови сте...гаджета...

А това че си фен на Evanescence - те уважавам... :-P =; =D> :|

BuBi008
12-28-2007, 16:44
Харесвам едно момче от 2 години,оказа се че и той ме харесва.Утре ще го видя и искам да му предложа,но не знам какво да му кажа,нямам си и ни най-малка представа!А после ако ми каже "да"какво да правя?Помогнете ми,моля ви/зная че е тъпо,но ми кажете какво да правя,преди да полудея/!

Mi kakvo shte mu predlagash purjeni kartofki li? Celuni go prosto shtom te haresva nqma da te otblusne che posle da se chustvash typo a nai-mnogo da otvurne na celuvkata taiche eto.....

adizitk1
12-28-2007, 16:46
В никакъв случай не му предлагай.Той е момчето,той трябва да ти предложи.Така ще започне да те оважава по-малко.Поне това е моето мнение.Но ако си твърдо решена...

chefzz
12-28-2007, 16:49
Аз пък не мисля че тряя да го целува щот ако момчето е срамежливо и тя го целуне някъде в даскало пред хора може да я отблъсне тъй че му прай некви намеци че го харесваш и той сам ше дое при тебе

Obsession
12-28-2007, 17:23
Ааа, няма да му предлагаш ти в никакъв случай! Ако толкова държиш да направиш първата крачка го целуни, ама да не вземеш да му кажеш: "Искаш ли да сме си гаджета?", само това не прави, защото е мн тъпо. Не приказвай много-много, действай :wink:

Evanescencefan
12-28-2007, 18:01
Мерси на всички !

ani4ika
12-28-2007, 18:02
Hah :) tq shte razbere kak se pravi,no i trqbva oshte opit.

sweet_lady:]
12-28-2007, 23:34
Харесвам едно момче от 2 години,оказа се че и той ме харесва.Утре ще го видя и искам да му предложа,но не знам какво да му кажа,нямам си и ни най-малка представа!А после ако ми каже "да"какво да правя?Помогнете ми,моля ви/зная че е тъпо,но ми кажете какво да правя,преди да полудея/!
kvo 6te mu predlaga6? #-o ako go stori6 moje da se po4uvstva nelovko[vse pak toi trq da napravi parvata kra4ka]