PDA

View Full Version : безмислено ..



vanesa911
12-28-2007, 18:10
Излзиам с едно момче от около 6 месеца .В началото си мислех,че няма приятелка,но с течение на времето се оказа,че има и при това са заедно вече 1 година. Самият той ми е казвал,че не я обича,че не знае за какво е с нея, че изпитва някакво силно чуство,но не и любов. Същевременно се опитва по сякакъв начин да ме свали,а когато се скара с нея и ''скъсат'' за пореден път усещам че му е гадно. На един купон на който бях с него,бяхме пийналии, той се опита да ме целуне,но аз се отдръпнах ... не знам защо, но всеки път го правя.. може би, защото знам, че ако му позволя ще съм на заден план,а аз не искам. Мисля си, че съм му интересна, защото не е свикнал някой да му откаже нещо. Напоследък почна всеки ден да ми звани и да ми прави какви ли не намеци,а аз продължавам да му твърдя, че го приемам само като приятел и нищо повече. Последния път той се обърна ядосано и каза, защо тогава излзам с него. Наистина ми е тръдно да се правя на безчувствена.. осбенно като сме заедно на нова година .. Дали си заслужава да му повярвам 8-[ аз съм на 16 а той е на 18 почти 19 ... Извинявам се, че стана толкова дълго :(

Cool_Bitch
12-28-2007, 18:14
Ot razkaza ti samo ne razbrah toi dali izpitva ne6to kam teb?Ako e taka pogovori s nego i mu kaji 4e go haresva6 ako toi ti otvarne sas sa6toto mu postapi ultimatom "Neq ili teb".Ae uspeh4eta i veselo izkarvane na praznicite!!

chefzz
12-28-2007, 18:20
Щом ше е с теб на нова година а не с приятелката си.. си струва да опиташ! :)