PDA

View Full Version : въпрос за обувки



note_to_self
12-28-2007, 19:50
Търся си обувки- модел подобен на кубинка, но с подметка- ниска платформа, без грайфер... Все по- често виждам хора по улицата с такива обувки, но не мога да намеря магазин, в който да се продават. Ако някой има идея, бих била много благодарна да сподели.

:-|

brain_stew
12-28-2007, 20:01
Търся си обувки- модел подобен на кубинка, но с подметка- ниска платформа, без грайфер... Все по- често виждам хора по улицата с такива обувки, но не мога да намеря магазин, в който да се продават. Ако някой има идея, бих била много благодарна да сподели.

:-|

Звучи сякаш казваш, че кубинките нямат подметки! =D

Иначе...де да знам...и аз съм виждала подобни обуща...ако намериш познат или приятел с такива обувки, го питай откъде си ги е взел...

note_to_self
12-28-2007, 20:03
Търся си обувки- модел подобен на кубинка, но с подметка- ниска платформа, без грайфер... Все по- често виждам хора по улицата с такива обувки, но не мога да намеря магазин, в който да се продават. Ако някой има идея, бих била много благодарна да сподели.

:-|

Звучи сякаш казваш, че кубинките нямат подметки! =D

Иначе...де да знам...и аз съм виждала подобни обуща...ако намериш познат или приятел с такива обувки, го питай откъде си ги е взел...
Ако имах кого да попитам, вече щях да съм го направила. Мерси все пак :)

note_to_self
12-29-2007, 12:42
Подобни на тези
http://i15.tinypic.com/6t5d1g5.jpg

Exothermic
12-29-2007, 12:49
Каза ,че виждаш все по-често хора с такива,ами
попитай някой от тях.
Няма ли подобни в Горгон... :neutral:

note_to_self
12-29-2007, 14:51
Каза ,че виждаш все по-често хора с такива,ами
попитай някой от тях.
Няма ли подобни в Горгон... :neutral:
Не мога да седя цял ден на улицата, с надеждата, че ще мине човек с такива обувки :D. Вие бяхте последния ми шанс, но явно нямам късмет.
В Горгон не съм виждала...
:neutral:

ЕPu
12-29-2007, 16:58
А що не искаш нормални кубинки :) ?
Ако си от София, преди няколко месеца виждах такива обувки тип кубинки по Граф Игнатиев и Пироска.
Ако имаш някой познат, работещ в армията - може да помолиш да ти вземе, ама лошото на войнишките кубинки е, че са с доста некачествена подметка (не е от най-дебелите) и са без бомбе.

brain_stew
12-29-2007, 17:52
А що не искаш нормални кубинки :) ?
Ако си от София, преди няколко месеца виждах такива обувки тип кубинки по Граф Игнатиев и Пироска.
Ако имаш някой познат, работещ в армията - може да помолиш да ти вземе, ама лошото на войнишките кубинки е, че са с доста некачествена подметка (не е от най-дебелите) и са без бомбе.

Обаче пък топлят ужасно много през зимата...но да, подметката е шит, защото 6 месеца ходене с нея и е яут...поне да се разлепяше, тя се цепи!Войнишките кубинки са за хора като мен, които не могат да си купят някви други, що годе свестни кубинки...
Иначе точно този тип дето е показала авторката на темата има една моя съученичка, каза, че ги е взела от Витошка някъф магазин...потърси някъде там, по главните "шопинг" уилици!

(баси кифленското изказване блъ...)

Boot
12-29-2007, 17:59
На мен от това тъпо бомбе ми измръзват пръстите на краката, ама карай.


Такива подобни обувки имаше по едно време в един магазин около Попа. Вървиш по бул. Васил Левски минаваш Попа и... магазинът е зелен и лъскав. Но не гарантирам да има и да са точно това, което търсиш.

note_to_self
12-29-2007, 19:08
Мерси на всички за отговорите. Утре ще потърся и ако не намеря ще се примиря и с кубинки. :-|