PDA

View Full Version : Малко помощ за нова година



CapNuSS
12-28-2007, 20:16
Ей манафи ай да ми помогнете малко.Значи за нова година прая поредното купонче в 1 голяма къща с много хора.Въпроса ми е следния:винаги като дойде нова година се чудя каква музика да вкарам.Таз година съм се спрял на яко хаус или пък някви шлагерчета ама такива дето всеки е слушал-сещате се за старите готини диско песнички като Haddaway-What is love или пък някви парчета на Modern Talkin или Boney M.И така ще ви бъда адски благодарен ако ми помогнете да напрая поредния як купон без амфетамини и чалга.Чакам момента когато шсъм напушен,пиян и шси дивея :smt006 .Така,че много ви моля кажете си мнението по въпроса и без критики! 8)

Arista
12-29-2007, 17:31
Защо бе хора толкова много мразите чалгата :? :neutral:

НЕ съм дива чалгарка не съм кифла не слушам само чалга но повявай ми купона няма да е як без чалга.

Иначе пусни хаусче техно и тн пак ше е яко
;-)

Винаги най съм мразила коне с капаци това да се обособиш в един единствен жанр е адски тъпо.Металите са такива като са казали само метал и тфа и на си4кото тогоре са и агресивни [-X
Аз слушам абсолютно всичко от класическа музика през чалга народна хаус метал поп рок техно----важното за мен е да ми харесва. :)

chefzz
12-29-2007, 18:17
Техно и Хаус вкарай ама на купоните кат се напушите и напиете най-много ше ви са слуша чалга повярвай! :D :D

mon4eto
12-29-2007, 18:35
Техно и Хаус вкарай ама на купоните кат се напушите и напиете най-много ше ви са слуша чалга повярвай! :D :D
I az taka si mislq 8-)

CapNuSS
12-31-2007, 12:48
хахах да ви кажа решихме с приятелите 1во да почнем с шлагерите,после яко хаус и като стане 12 и почнат бомбите да пусним чалга щот тогас ша сме мега пияни.А пък за накрая остава drum'n'bass щото тогас идва ред на екстазитата.Тоз път няма да се напушваме,а ще караме на хапове.Все пак много ми помогнахте с вашето мнение!Благодаря Ви!