PDA

View Full Version : Проблеми с промяната



Big bada boom
12-28-2007, 20:32
Така знам,4е въпросът може да ви се стори малко глупав,но да опитам.Така изкам да извърша промяна на тялото си.Да потренирам малко.Проблемът е там,4е ако си хвана моми4е изкам тя да не ме харесва заради хубавия ми вид,а заради самия мен.Изкам да харесва хилавия идиот оба4е,ако се променя няма да знам дали е щяла да ме харесва и преди да се променя.Промяната не е свързана главно с външния вид.Просто наскоро имах здравсловни проблеми и ми препоръ4аха да потренирам,а и откровенно казано не ми е одобно в това тяло.Замислям се над това да си търся сега приятелка и докато съм с нея да се променя,но това изисква време,а и съм на 17 и съм 1 от многото мом4ета с проблеми с моми4етата на тази възраст...Да тупо е,да знам,4е е абсурдно,но за мен е проблем,защото изкам моми4е до себе си,което да ме харесва всякък.И още една интересна тема с 1 от класът ми обсъждахме следната тема.Как хората с обезобразени лица от дадена злоплука намират партниор.Не говорим за красотата,а за това,4е 4овек е загубил един от основнте с комуникативни органи.

kael
12-28-2007, 20:51
ае брат аз имам малко проблеми имам коледно коремче хD ама несе притеснявам млако коремни оправят нещата ( и може би без сладки за месец :D ) ако искаш любов търси момиче което е роматично .... наконтените момичнца тип клонирана прахосмукачка в дискотеките обикновенно са само за външния вид така че ......

Big bada boom
12-28-2007, 20:55
А не си ли се замисля,4е тия романти4ки си представят как се влюбват в красиво здраво мом4е.а не в по-хилаво мом4е?

poltergais
12-28-2007, 21:15
Пич бъди такъв какавто си, пък за тренирането няма лошо почвай а що си отнася до гадже щом е ще е с теб значи те харесва такъв какъвго си. :) :) :)

~!~TotaL`Cha0s~!~
12-28-2007, 21:17
Mislq 4e trqbva da si nameri6 edno svestno momi4e koeto obry6ta pove4e vnimanie na haraktera otkolkoto na vyn6niq vid :)

sweet_lady:]
12-28-2007, 21:21
napravi promqnata zaradi sebe si i za sebe si i ako si xvane6 gadze ok tq 6te e s teb zaradi teb samiq i vse pak 6te e dovolna 4e ima sexy gadze :wink:

kael
12-28-2007, 21:44
Big bada boom
нз за мен е важно аз да се чувствам добре в моята кожа (аз попринцип съм си якичък без да тренирам така че ми е много лесно да не съм хилав ).... а колкото до момичето щом нем е харесва такъв какъвто съм и искам да бъда зна4и тя не е за мен :-|

lifestealler
12-28-2007, 22:05
ami ako imash koremche tip:Dqdo Koleda v bremennost :razz: Zashto li si milsq che 2 % momichetata ne se interesuvat tolkova ot vunshnosta .Ako popadnesh na takava shte si nai golemiqt kasmetliq :)

BuBi008
12-28-2007, 22:27
Abe prekaleno mnogo mu mislite ostavete se na techenieto i to tova svqtsno momiche samo shte doide pri teb ..... ima mnogo momicheta koito ne gledat vunshniqt vid no vse pak trqbva da imash s kakvo da q vpechatlish zashtoto ako ne izglejdash fizicheski dobre to dano da imash akul v glavata che inache togava mnogo si zakusal.

Glorious
12-29-2007, 07:53
Mislq 4e trqbva da si nameri6 edno svestno momi4e koeto obry6ta pove4e vnimanie na haraktera otkolkoto na vyn6niq vid :)

хахахаха :D извинявай

bungle
12-29-2007, 08:03
Mislq 4e trqbva da si nameri6 edno svestno momi4e koeto obry6ta pove4e vnimanie na haraktera otkolkoto na vyn6niq vid :)

хахахаха :D извинявай

К'во се хилиш, бе, така си е.

Glorious
12-29-2007, 08:34
Mislq 4e trqbva da si nameri6 edno svestno momi4e koeto obry6ta pove4e vnimanie na haraktera otkolkoto na vyn6niq vid :)

хахахаха :D извинявай

К'во се хилиш, бе, така си е.

Да и се събуди...

jarod
12-29-2007, 08:42
Mislq 4e trqbva da si nameri6 edno svestno momi4e koeto obry6ta pove4e vnimanie na haraktera otkolkoto na vyn6niq vid :)

няма такова животно (свястно момиче) :-({|=

slun4evo
12-29-2007, 08:49
Огледай се около теб има хиляди момичета, които може би те харесват такъв.Промяната в тялото е само начин да ги впечатлиш.Но мисля, че не си готов за голяма промяна, може би нещо малко, защото ти се приятеснявап да не изгубиш себе си.Просто се огледай наоколо със сигурност има момиче, което да е лудо по тебе въпреки тялото ти, тай като момичетата не гледат само тялото.След като я срещнеш мисля, че вече промяната няма да е пречка, тя ще те е харесала и ще т еобича сякак.Надявам се да ме разбра. :)

princesa_viki
12-29-2007, 08:54
Пич бъди такъв какавто си, пък за тренирането няма лошо почвай а що си отнася до гадже щом е ще е с теб значи те харесва такъв какъвго си. :) :) :)
е тук аз не съм много съгласна.може пък ако преди промяната се запознаят тя да не му обърне никакво внимание.все пак никой не може да знае :wink: споко пич,нали ще е с теб :) с течение на времето тя ще те обича такъв какъвто си и не само заради външността ти,ами заради самият теб :)

~!~TotaL`Cha0s~!~
12-29-2007, 09:05
Mislq 4e trqbva da si nameri6 edno svestno momi4e koeto obry6ta pove4e vnimanie na haraktera otkolkoto na vyn6niq vid :)

няма такова животно (свястно момиче) :-({|=

po toq vapros dosta moje da posporim 6tot az pone poznavam dosta momi4eta koito se interesuvat pove4e ot haraktera otkolkoto ot van6nostta. A za6to si mislite 4e nqma i takiva svestni momi4eta nemoga da razbera ... :neutral:

princesa_viki
12-29-2007, 09:10
аз лично винаги съм се чудила на едно нещо.ако някое момиче не се интересува от външния вид как ще разбере характера на даденото момче без да й е направил впечатление? всмисъл ако е някой отвратителен на вид ама с супер характер как тя ще разбере ако не може да й привлече вниманието

jarod
12-29-2007, 09:50
Mislq 4e trqbva da si nameri6 edno svestno momi4e koeto obry6ta pove4e vnimanie na haraktera otkolkoto na vyn6niq vid :)

няма такова животно (свястно момиче) :-({|=

po toq vapros dosta moje da posporim 6tot az pone poznavam dosta momi4eta koito se interesuvat pove4e ot haraktera otkolkoto ot van6nostta. A za6to si mislite 4e nqma i takiva svestni momi4eta nemoga da razbera ... :neutral:

въпроса не е до това дали се интересуват от повече от характера

Glorious
12-29-2007, 10:02
аз лично винаги съм се чудила на едно нещо.ако някое момиче не се интересува от външния вид как ще разбере характера на даденото момче без да й е направил впечатление? всмисъл ако е някой отвратителен на вид ама с супер характер как тя ще разбере ако не може да й привлече вниманието

Да наистина! ;-)