PDA

View Full Version : Лъжите и гаджетата



Dark_Angel_F
12-28-2007, 20:41
Хващали ли сте гаджето си в издънка или лъжа ? Как сте реагирали ? Той/тя как реагира , кгаото разбере че вие знаете ?




П.С. съжалявам ако темата се повтаря.

babity
12-28-2007, 20:49
хващала съм бифшия ми да ме лъже и то за нещо много сериозно! всъщност той ме беше скарал с момчето, с което се зарибявах преди да тръгна с него. и чак като се приговорихме с онова момче се разбра какво е станало... еми аз не му казах веднага, защото не исках скандали. почаках няколко вечери да ми мине и си поговорихме спокойно попитах го защо? като просто исках да знам каква е причината и нямах намерение да го късам, обаче той първо отричаше после каза, че го е направил едва ли не от злоба към другия, защото винаги бил имал хубави момичета... лайна!

Dark_Angel_F
12-28-2007, 20:54
То и аз съм хващала моя , но за сравнително дребни неща и мнго ме хваща яд и ми става хипер гадно , защото почвам да си мсиля ,че щом за нещо таквоа ме излъгал може и знещо по сериозно и направо се побърквам . А иначе не съм му казвала опитвам се по някакъв начин да му намекрвам че съм го спипала ама той е много добър в оправданията и ан секундата измисля кво да каже..

~!~TotaL`Cha0s~!~
12-28-2007, 21:46
az sy6to sam hva6tala moq da me lyje za nqkoi ne6ta no te sa takiva drebni na koito ne obry6tam osobeno vnimanie. No pak gadno e sy6to i kato napravi nqkoq glupost i posle sam da si priznae 6toto izlizat s typoto oprvdanie "E pone si ti go kazah" :-x ](*,)

babity
12-28-2007, 21:59
az sy6to sam hva6tala moq da me lyje za nqkoi ne6ta no te sa takiva drebni na koito ne obry6tam osobeno vnimanie. No pak gadno e sy6to i kato napravi nqkoq glupost i posle sam da si priznae 6toto izlizat s typoto oprvdanie "E pone si ti go kazah" :-x ](*,)

аз така се оправдавам пред нашите :D :D :D

Dark_Angel_F
12-30-2007, 10:34
az sy6to sam hva6tala moq da me lyje za nqkoi ne6ta no te sa takiva drebni na koito ne obry6tam osobeno vnimanie. No pak gadno e sy6to i kato napravi nqkoq glupost i posle sam da si priznae 6toto izlizat s typoto oprvdanie "E pone si ti go kazah" :-x ](*,)

аз така се оправдавам пред нашите :D :D :D Едно е да се оправдаваш пред родители - друго пред гадже.

Jamalska
12-30-2007, 10:44
Oф...мда...най-голямата лъжа беше като ми каза,е отива в Ихтиман при негов авер,а се оказа,че е бил в Плд при "най-добрата му приятелка" и изобщо нз защо не скъсахме още тогава:/

vikipf
12-30-2007, 10:56
Много пъти съм хващала бившето си в издънки... Ама все тая... Не ми пукаше, ч еме лъже.. Важното беше да се огоди на манията ми за притежание...
Начи са се сетих.. Една фр ми каза, че е видяла негов профил в импулс... Хубаво влезнах да видя... И виждам един коментар "Не го пипайте беее.. Той е на Мимса...." .. а въпросната Мима... Е от Варна... И преди да тръгнем за втори път.. Аз му казах, че тряа да я скъса тая... Той каза.. "Спокойна бъди.. ние сме скарани... А и кви гаджета сме като се виждаме 3 пъти в годината..." Казвам си... Айде хубаво... Нали не се виждат... Ама след като го видях тоя коментар.. Леле... Щях да го обезглавя... На профила на въпросната Мимса написах няколко тайнствени бележцици... А на него за пореден път му се разкрещях по телефона... А той почна да се управдава.. абе мани ги тия не ги ли виждаш колко са зле.. Зле те.... Уж се сдобрихме... Видяхме се... и след 2 дена.. В 00:00 "Вики.. Трябва да ти кажа нещо.. Обичам те... Ама не мога да те лъжа повече... Не мога да съм повече с теб... ЗАщото тръгнах пак с Мими.. Ти ме накара.. Блабла държиш се гадно".. и т.н. .... Уж много я обичал а почти секи ден ми с еобаждаше да се виждаме... И заради тая негова поредна лъжа.. За пореден път се уверих, че е тъпа кучка.. Но го обичам..

EmO_KiD_;(
12-30-2007, 12:49
Mи аз бившия го хванах как се целува с едно момиче на един купон.Едни фр ми казаха и аз отлетях като...не знам си кво и като го видях как се натиска с тая и му изсипах една чаша със сок в/у главата :grin: :grin: :grin: :o :o Сега въобще не ми пука,защото знам,че беше кретен!

sladi4ka_qni4ka
12-30-2007, 15:15
Xaxax mnogo puti sum hva6tala..i se pro6tavah,no e bilo gre6ka i sega sujelqvam mnogo no kakfo da s epravi,jivota produljava :-D :)

koalka
12-30-2007, 16:58
Честно казано - не.За някакви дребни неща не си спомням...