PDA

View Full Version : Помощ (мноо съм срамежлив)



amadeuskb
12-28-2007, 20:47
Здр алл
Значи имам един мноо шибан проблем мноо съм срмежлив...значи като съм близо до някое хубаво мимиче се спичам и нещо забивам тотално.На скоро бях с компанията на заведение и едно мимиче седна до мен тя каза здрасти и аз казах здрасти.Тя му зададе няко друго въпросче аз само отговарях и направо се изпотих от претесниение.Мноо съм срамежлив плс кажете как моа нещо да се поправя...знам че темата е тъпа ама... :(

amadeuskb
12-28-2007, 20:51
mи...не трябва така 8-)
Знам иначе в момчешка компания съм супер отворен.Обаче тоталко блокирам в компания на момиче :neutral:

Anf3tamin4o
12-28-2007, 21:00
Научи се да разказвате вицове. Така в подходящата ситуация може да излезете и вие с виц по темата и така да разчупите ледовете.Може би не харесваш нещо в себе си, опитай се да го промениш или да промените отношението си към него. Помнете максимата – всеки дефект – ефект. Превърни недостатъците си във вашата силна страна.

~!~TotaL`Cha0s~!~
12-28-2007, 21:03
Ами просто трябва да се успокоиш. Все пак ние момичетата не ядем хора :) когато едно момиче те заговори не трябва да стоиш като статуя ами попитай я и ти някое вапросче не само да отговаряш с ДА/Не. Аз незнам даже от какво изобщо се притесняваш :neutral:

amadeuskb
12-28-2007, 21:09
Сега се сетих за една слуша преди доста години бях в дискотека и при едно момиче (тогава не бях срамежлив) и почнах да се свалям обаче тя тотално ме отряза просто така ми стана кофти и направо от срам си тръгнах от дискотеката.Може би сега ме е страх да заговоря момиче ,защото ме е страх да не стане като преди Вие какво мислите?

svetlin92
12-28-2007, 21:21
Сега се сетих за една слуша преди доста години бях в дискотека и при едно момиче (тогава не бях срамежлив) и почнах да се свалям обаче тя тотално ме отряза просто така ми стана кофти и направо от срам си тръгнах от дискотеката.Може би сега ме е страх да заговоря момиче ,защото ме е страх да не стане като преди Вие какво мислите?

Това е кофти сутоация ама това е минало почни на чисто забрави го това ше има такива моменти но тях ще ги забравяш щото има много гадни момичета но повичкото са ангелчета :) За това по смело бе човек иначе ше се караме стеб :)
Искам от теб да напишеш едно OKAY

amadeuskb
12-28-2007, 21:26
OKAY,НО (винаги има но :razz: ) пак ми е кофти ако пак така ме отреже някоя.Сега си харесва едно момиче макар ,че е по-малко с 1-2 години.Значи живее близо до нас обача някакси ми е кофти да я заговоря и да я поканя на кафе.Применро за язговоря обаче катоя поканя каже НЕ тотално ше се отчаям...

sweet_lady:]
12-28-2007, 21:28
moi savet e:otpusni se badi sebe si puskai nqkoj dr 6ega ne otgovarqi s da/ne a izrazqvai svoeto mnenie pitai q i ti[taka 6te pokaje6 4e si zainteresovan] :wink: ........pak ako te otre4e zareji q - kvo gubi6 ima tolkova dr momi4eta :)

sweet_lady:]
12-28-2007, 21:29
moi savet e:otpusni se badi sebe si puskai nqkoj dr 6ega ne otgovarqi s da/ne a izrazqvai svoeto mnenie pitai q i ti[taka 6te pokaje6 4e si zainteresovan] :wink: ........pak ako te otre4e zareji q - kvo gubi6 ima tolkova dr momi4eta :)

amadeuskb
12-28-2007, 21:31
Мхм губя мноо неща.Напримерно ако ме отреже и после каже на приятелики и те на други вече целият град ще знае...а тва е супер гадно

svetlin92
12-28-2007, 21:36
бях като теб и но слушай са харасвах едно момиче живее в саседната улица то се сабираше в една улица с други нейни приятели но аз супер се срамувах и ме покани в тази улица с нейните приятели да съм и каза че ше се замерват с балончета пални с вода и каза да си нося няколко че се разделат на групи аз ше съм от нея и тако се ко се целими падна мелето там и тя беше цялата мокра и вика няма ли да ме гушнеш малко ме стоплиш аз се ааз с моя срам голям тога ам ам ам само това се чуваше аз после казах добре ила и я гушнах после ми прешепна на охото ми че ме обича беше и аз се смутих ко да и кажа и след няколко секунди казах че аз я обичам което беше така :) и от тогава не ме срам а има и друго ОБичам това момиче супер много и сме още заедно :) За това парвия път ше те срам ама се отпусниш няма де да идиш :)

сажелявам за правописните грешки зле съм по български господ да ме прости :D

amadeuskb
12-28-2007, 21:40
Е пич ти си добре мен ако мимиче ми каже няма ли да му гушненш аз моментално ще отговоря НЕ!
Съвсем сериозно с моят шибан (извинявам се за думата) срам :?

svetlin92
12-28-2007, 21:45
човек този срам щи пречи в живота за това кат при теб си има момиче стисни заби моли един очи наш и смело напред не се срамувай 1 2 пати се зданиш а ри после ше знаш ко да правиш аз просто си казах еми трябва се преборя с тоя срам рано ли касно :) те не хапят много са нежни и добри но има и :evil: но ония са курви :)

amadeuskb
12-28-2007, 21:47
човек този срам щи пречи в живота за това кат при теб си има момиче стисни заби моли един очи наш и смело напред не се срамувай 1 2 пати се зданиш а ри после ше знаш ко да правиш аз просто си казах еми трябва се преборя с тоя срам рано ли касно :) те не хапят много са нежни и добри но има и :evil: но ония са к**ви :)
Пич тенкс засъветите.Сега имам скайпа на това въпросното момиче ше полафиме обаче най-ме е страх да не ме отреже...много кофти просто.Ама ти си много прав този срам до ден днесш ми играе лоша роля ;(

svetlin92
12-28-2007, 21:52
дай си скайпа щи помогна да завързеш нещо с това момиче ;) ако изкаш де

koman
12-28-2007, 21:57
хехе толкова ми е познато , че все едно разказваш моя история :-D аз бях на 13-14 и точно като тебе супер много се притеснявах :arrow: от там следват и издънките , почваш да се притесняваш дали ти е добре косата , дали нямаш нещо на носа , дали се вижда тая пъпка или не , защо се потиш от напрежение , и нататак ти е ясно :? Почни да се сабираш с женска компания по често при мен помогна ...

P.S уж де пак си се притеснявам малко :-| :oops:

svetlin92
12-28-2007, 22:02
koman Много си прав претисняваш се за ваншния си вид много :)

amadeuskb
12-28-2007, 22:04
Ем не моа се събирам с женска комания.Ходя само с мъжката част нещо не може да се приеме.Иначе тва тряя се предодолее ама ти като си го преодолял си бил на 13-14 а аз съм на 16 и съм баси зацепката...

svetlin92
12-28-2007, 22:08
аз съм на 15
ПО ДОБРЕ СЕГА ОТ КОЛКОТО НИКОГА

amadeuskb
12-28-2007, 22:09
Написах си скйпа на ЛС; )