PDA

View Full Version : ПрОбЛеМчЕ...



nikenceto
12-28-2007, 22:02
Здравейте!много съм притеснена за една моя приятелка :-k :-k :-k тя се запозна с едно момче преди около 3 месеца.много се обичат обаче лошото е,че са виртуални.това е така,защото момичето не е с перфектната фигура и се притеснява от среща с него,но така или иначе го караха някак.имаше период на смс-и и нещата се нагорещиха(смисъл привързаха се повече един към друг)всяка вечер са в skype,но миналата седмица момчето имаше проблеми и няма инатернет.моята приятелка му пише постоянно смс-и и той и отговаряше....но преди няколко дни аз говорих с един приятел на момчето и той ми каза,че момичето трябва да го остви малко да диша и после той ще действа,след което аз реших да не я тревожа и замълчах,но днес момчето и е писало смс,който звучи така"остави ме бе когато съм готов ще ти пиша" след което момичето ми пише,че единствения изход за нея ще е "кухнята,ножа,вените и край на проблемите" и аз се уплаших,защото не веднъж се е рязала но не вените,а самата си ръка и пръстите.затова се обръщам към вас за съвет как да постъпя за да я успокоя и да и обясне че с това света не свършва....благодаря предварително на хората,които си направиха труда да прочетат писаниците ми до края и се извинявам ако съм ви отегчила,но вече незнам как да постъпя :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

sweet_lady:]
12-28-2007, 22:23
zdravei!tova koeto pi6e6 e ujasno :shock: opitai se da q ubedi6 parvo da ne si reje venite i ako ti si istinska priqtelka s toj do neq nonstop[ako trq i v toaletnata 6te si s neq]opitai se da q uspokoi6 i da q nakara6 da spre da mu pi6e za malko!moi savet za sega....nz kvo da pravi6 po natatak...da 4ukam na darvo da ne se slu4va na nikoj tva!i
ps:i ako iska6 govori tam s tvoq fr i napravbete ne6to po vaprosa!...nz... :neutral: USPEX :wink:

jane_17
12-28-2007, 22:40
е... тук..убий ме.. не знам какъв съвет да дам....
яко е комплексирано за мен това моми4е..... :( :( :(

Glorious
12-29-2007, 08:40
Излезте някъде и си поговори с нея... кажи и че ти е най - добрата приятелка и че не искаш да я загубиш и т.н.!

jarod
12-29-2007, 08:45
аз имах една приятелка (само приятелка - нищо повече), която слушаше дет метъл и имаше в стаята си умрели прилепи
всеки ден си режеше вените.... ко да кажа ..... все още е жива и здрава ..... зависи от психологията на човека
накарай ги да се видят, ако не сега след време

slun4evo
12-29-2007, 08:55
Здравей, твоята приятелка наистина е хлътнала и сега вижда само един изход от нещата, но това не е правилният.Аз имах подобен проблем, не позволявай да си съсипва живота.Бъди до нея, излизайте по-често, ако трябва я запиши на фитнес.Каза, че не е с перфектна фигура нали, е вместо да страда като се реже по-добре да поспортува малко, ще и хареса.Така няма да мисли за него, нито пък ще се реже отново.Единственото за сега е да си до нея, ти я обичаш нали искаш да е до теб, кажи и, че ако тя се реже, режеш се и ти.Това е временна депресия ще отшуми, но ако е по-чувствителна ще я искара по-тежко. Успех!

ice_f90
12-29-2007, 10:09
]zdravei!tova koeto pi6e6 e ujasno :shock: opitai se da q ubedi6 parvo da ne si reje venite i ako ti si istinska priqtelka s toj do neq nonstop[ako trq i v toaletnata 6te si s neq]opitai se da q uspokoi6 i da q nakara6 da spre da mu pi6e za malko!moi savet za sega....nz kvo da pravi6 po natatak...da 4ukam na darvo da ne se slu4va na nikoj tva!i
ps:i ako iska6 govori tam s tvoq fr i napravbete ne6to po vaprosa!...nz... :neutral: USPEX :wink:
+1 i az mislq taka a 6to se otnasq do tova mom4e nee postapil mn dobre no vse pak i tq ima vina vsepak vraskata im e bila sam virtualna i tq nee trqbvalo da hlatva tolkova mn 4e da izpadne v takava depresiq Uspeh dokajii 4e naistina darji6 na neq

Vilsy
12-29-2007, 15:18
Кжи и,че тоя не е единствен.Нека му тегли една майна

LaDy_DaQnA
12-29-2007, 15:27
Ti oba4e si i golqma priqtelka.... vij do kfo si q dokarala...ne se li zamislq6 4e ako i be6e kazala mojebi ne6tata nqama6e da stoqt taka....am nz kak da q uspokoi6 6tom e tolkova smela da si posegne...

sasha_90
12-29-2007, 15:34
Ти си и приятелка,опитай да й вдъхнеш малко кураж.

unicorn_f
12-29-2007, 21:17
Кажи и това което ти е казал приятеля на момчето и след седмица,две или три да му пише пак смс и ако тогава пак и пише нещо подобно просто да си търси друг :)

fuckface
12-29-2007, 22:14
И 3 месеца не са се видели един път така ли?... Нищо лично, ама тея трябва да са яко зле... :shock:

sLaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
12-29-2007, 22:15
Здравейте!много съм притеснена за една моя приятелка :-k :-k :-k тя се запозна с едно момче преди около 3 месеца.много се обичат обаче лошото е,че са виртуални.това е така,защото момичето не е с перфектната фигура и се притеснява от среща с него,но така или иначе го караха някак.имаше период на смс-и и нещата се нагорещиха(смисъл привързаха се повече един към друг)всяка вечер са в skype,но миналата седмица момчето имаше проблеми и няма инатернет.моята приятелка му пише постоянно смс-и и той и отговаряше....но преди няколко дни аз говорих с един приятел на момчето и той ми каза,че момичето трябва да го остви малко да диша и после той ще действа,след което аз реших да не я тревожа и замълчах,но днес момчето и е писало смс,който звучи така"остави ме бе когато съм готов ще ти пиша" след което момичето ми пише,че единствения изход за нея ще е "кухнята,ножа,вените и край на проблемите" и аз се уплаших,защото не веднъж се е рязала но не вените,а самата си ръка и пръстите.затова се обръщам към вас за съвет как да постъпя за да я успокоя и да и обясне че с това света не свършва....благодаря предварително на хората,които си направиха труда да прочетат писаниците ми до края и се извинявам ако съм ви отегчила,но вече незнам как да постъпя :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ОМГ!!! ае лапе 1во как може да се привържеш кам някои виртуално сичко накрая може да се окаже лъжа от външния вид до чувствата
2ро. като не си харесва ваншния вид да се оправи диети фитнесче глупости ако не да се реже може да земе да свали някое кило
3то като си и голяма приятелка нарежете се заедно
ПИСНА МИ ОТ ТАПИ ТЕМИ И ЛАПЕТА !!!

пс : ако ше се режете изпозвай трион по живописно е !!!!

hOuseE_lOver
12-29-2007, 22:25
Твойта приятелка е ПСИХО :shock: За лудницата е .;. :evil: :shock: 8-[ 8-[ 8-[ ::: Нямате оправия начи 8-[ sLaY напълно съм съгласен с теб , а за вените може и с моторна резачка :lol: :lol: :lol: Така няма да е живописно , ще бъде изумително :lol: :lol: :lol:

zaicheee
12-29-2007, 22:34
emmm vij be.. obesni i che ne moje za vsqko neshto koeto ne e po nashto da se rejem.. jivota e takav... shte ima i dr momcheta za koito shte iska da se reje... ala nakraq shte doide tozi koito nqma da q kara da plache i da strada :---)

BaByCaT
12-30-2007, 02:45
Virtualna lubov i se obi4at-nevyzmojno!I tq sig go pritiska sms-i neprekysnato i na mom4eto nqma da mu stava hubavo, ako prodyljava taka.Iska vyzduh.I na priqtelkata ti i kaji i 4e jivota ne e svyr6il.Za edin problem i vijda edin vyzmojen izhod-da se reji.Nali si i priqtelka, pokaji i 4e jivota ne svyr6va do tuk! Uspeh! :-)

prettyIdeath
12-30-2007, 04:37
е... тук..убий ме.. не знам какъв съвет да дам....
яко е комплексирано за мен това моми4е..... :( :( :(

Определено... [!] Щото нямала хубава външност и ала бала... :-& Глупости...
Абе ти си я познаваш най-добре... Аз ся от къде да знам на кви убеждения се потдава?Кажи и там, че не си струва.. Кибер любов не съществуваа.. Още повече и ако не са се виждали... Пък и той може да е некъв смахнат комплексар и за тва да не иска да се срещнат!
:neutral:

koalka
12-30-2007, 06:17
За такава глупост ще си реже вените, или пръстите, или ръцете?Я, я вразуми малко, че явно е доста неориентирана и постъпва доста глупаво.
Нормално е той да иска да си почине от всички тия смс-и всеки ден, обясни й го.Нищо чак толкова не е станало.В един момент трябва да се случи едно от двете:
-да се видят, въпреки това, че се притеснява от фигурата си.
-да продължават да си пишат, докато не им писне, защото това няма да има развите...

bp1912fc
12-30-2007, 06:29
Първо говори с нея да не посяга на себе си! Второ каквото и да става ти като добра приятелка трябва да си до нея! И трето ако той наистина е обича ще остане до нея!!!!

just_smil3_f
12-30-2007, 08:33
Mii de da znam .. pokaji i 4e toi nqma samo hubavi strani i 4e ne e perfekten za da go obi4a tolkova. Kaji i 4e nqma smisul da si slaga krai na jivota zaradi 4ovek, koito dori ne poznava... Kaji i su6to 4e ima hora koito q obi4at i 4e te mn 6te stradat ako q zagubqt ... nz 4estno ako se slu4va6e na men ne bih si posegnala na jivota

Iv4eTy
12-30-2007, 08:58
Ами тя неможе да очаква много след като неиска да излезе с него. Виртуално... неможе да се развива една връзка. А тя нека да се успокои малко, защото представи си сега заради виртуално общуване ще си реже вените... то тя няма да може да понесе една истинска раздяла. Поговори с нея... подкрепяй я... и и обясни че неможе цял живот да се крие само заради фигурата си. Няма перфектен човек, всеки има недостатъци но това незначи да се крие ... пък и ако на даденото момче не му хареса само заради външноста значи не я е оценил...

vikipf
12-30-2007, 09:18
Виртуална любов? Хахах Как не.. При някои хора дори да ходят няма любов.. Пък камо ли през интернет...
Ти каза, че не са се виждали... Ето... Ами ако тя не го хареса.. Не само той да не я хареса.. ами ако тя се разочарова? Защо не и казжеш да почака със заключенията.. Да се видят с него.. И тогава да видят какво ще стане... :)

kifla
12-30-2007, 10:25
Според мен най-добрия вариант е да разсейваш повече приятелката си ,прекарвай колкото се може време повече с нея,говорете за вси1ко но не и за момчето ,гледайте филми комедии ,разхождайте се ,ако искате и по магазините но просто я изведи ,разнообрази ежедневието й.Накарай я поне за ден два да не мисли за момчето ,за да може и той малко да си почине.Иначе така тя ще го накара да се отдъпне и ще стане много по -гадно.Убеди я да намали малко нета ,skype,sms и т.н .Кажи и ,че така ще е много по-добре за нея.Ако трябва дори я излъжи ,че той сега си има много порблеми и има нужда малко да се съвземе или нещо от този род. ;-) Успех ти пожелавам ! \:D/

nikenceto
12-30-2007, 11:12
благодаря много на всички за съветите!успях да и докажа,че той не е единствения на света.тя се почуства много по-добре,аз също.искам да кажа на тези,които ме смятат за тъпо лапе,което пуска глупави теми,че написха всичко това единствено и само,защото вече нямах идеи какво точно да направя :P :P :P

prettyIdeath
12-30-2007, 14:20
благодаря много на всички за съветите!успях да и докажа,че той не е единствения на света.тя се почуства много по-добре,аз също.искам да кажа на тези,които ме смятат за тъпо лапе,което пуска глупави теми,че написха всичко това единствено и само,защото вече нямах идеи какво точно да направя :P :P :P

Много се радвам че си и помогнала.. За напред гледай да не се влюбва в непознати които не е виждала дори ... за да не става па ктака..

sladi4ka_qni4ka
12-30-2007, 14:51
Tova naisitna e seriozen problem,6tom i predi tova momi4e e pribqgvalo do rqzane na rykata si i t.n. Nai dobre pogovori s neq i i kaji 4e toi ne e edinstveniq na sveta 4e tepurva 6te sre6ne golqmata si lubov...Podkrepqi q za da znae 4e ima na koi da se doveri :)

nevito0
12-30-2007, 19:54
ay vobshte da ne i puka za nqkvo momche :) kaji i da ne my pishe poveche sms-i ami da go ostavi i ako toi i otgovori :) :---)

talisman4e_
01-27-2008, 21:28
Тъпи емо-та.... 8-) :D :D ... Ебахти комплексираните, ограничени хора... Какво става със светът бее... :-o :?

TheNewReligion
01-28-2008, 18:24
Ужас! Незнам какво да кажа :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Invisible'Paladin
01-28-2008, 20:22
Ти си и приятелка,опитай да й вдъхнеш малко кураж.

Първо може да й вдъхнеш малко разум...пък после й вдъхвай куража......

MiMcHeToOo
01-28-2008, 22:18
Не се притеснявай .. Човек ако найстина иска да се самоубие няма да го каже на целия свят.. !

missss_kisss
01-29-2008, 11:00
kaji i kak stoqt ne6tata i 4e toi iska samo malko po4ivka.Pogovorete na dalgo i 6iroko i gledai da ne ostava sama v smisal kogato moje6 badi do neq