PDA

View Full Version : Не знам какво да правя...



sweet_lady:]
12-28-2007, 22:06
zdraveite!moje da sam porednata i nqma i da sam poslednata!6te vi pomolq za savet! :) xaresvam edno mom4e koeto poznavam ot 9/10 godini bqxme zaedno ot 1-4 klas.prez tova vreme nie bqxme priqteli ni6to pove4e v 2 klas doide momi4e koeto se spriateli s nego[tq ne me ponasq6e kakto i az neq] i toi bukvalno zabravi za men :( prevazmognax go kato si kazax 4e 6te sre6tna i dr mom4eta-ne revax ni6to bqx re6ila da im pokaja 4e nqma da mogat da me sma4kat tolkova lesno!posle se skaraxme igo prevarnaxme v ob6testven skandal[te dvamata namesixa celiq klas(nikoj ne govore6e s men(osven 2/3))].ve4e znaex 4e v 5 klas nqma da sam s nego i ne mi puka6e!ot 5-7 klas ne si kazaxme i duma!no po idea na sadbata v 8 klas pak se sabraxme! :( neznaino kak az se darzax mn dobre s nego kakto i toj s men vs be6e ok govorexme si izlizaxme na lqvo nadqsno zaedno awe be6e mn gotino i o6te v na4aloto az zapo4nax da izitvam o6te po-silni 4uvstva otpredi[vse pak togava bqx dete]!da oba4e prez lqtoto ni6to[nito edin pat ne sme se vidqli]!dbe dni predi da po4nem daskalo se skaraxme[toi po4na da me obijda i az ne ostanax p nazad s dumite no go odarix tam kadeto mu e naj-bolnoto mqsto[napravix go za6toto i toj postapi taka(napomni mi ne6ta koito izvar6ix predi)]i taka az ne se vpe4atlix ot ni6to dr osven ot dumite:are 67te si govorim na 15.09]otidox na daskalo na 15 i kvo da vidq v na6iq klas se be6e zapisalo ne koi da e ami momi4eto koeto doide v 2 klas :shock: [okaza se 4e te bili naj-dobri fr]parvite dni me obijda6e no az ne mu obra6tax vnimanie!sled vreme kogato neq q nqma toi mi govori-ob6ti i barzi prikazki no mi govori[nito se zaqjda nito ni6to! :neutral: i nz kak da go priemam tva nz kak da se darza!MOLQ VI KAJETE MI KAKVO BIXTE ME POSAVETVALI DA PRAVQ OT TUK NATATAK? :-k S mn sam obarkana :neutral:

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

sweet_lady:]
12-28-2007, 23:09
znam 4e e dalgo no 6te sam mn mn mn blagodarna ako nqkoi go pro4ete i o6te po-blagodarna ako nqkoi mi otgovori :?

jane_17
12-28-2007, 23:17
Ами... аз го про4етох... оба4е.. историята е много заплетена и сложна... наистина.. не знам.. може би ще е добре да поговориш и с 2мата...
не е зле да го попиташ мом4ето.. на какво се дължи това негово отношение....
А..и.. опитай да се сдобриш и с 2мата... каква е тая.. 4е ще ти скапва живота...!!!! Най-добре заровете томахавките....
Не знам..наистина.. ако ми хрумне нещо.. ще пиша :)

lifestealler
12-28-2007, 23:21
Poizpotih se da go cheta no i da ti kaja ne moga da ti dam hubav savet. I na men mi kuca mnogo rabotata s lubovta no spored mene te padat tvurde nisko . Prosto ne mu obrushtai vnimanie i na taq deto te drazni prosto i pokaji che si neshto poveche ot neq :)

Ne znam do kolko mi vurshi saveta ama az bih postupil taka

Btw :Jane poznai kakvo stana :D

sweet_lady:]
12-28-2007, 23:22
:)

babity
12-28-2007, 23:25
виж ся... нз дали на теб ти е ясно, ама на мен ми се струва, че момичето настройва момчето срещу теб... затова наистина си поговори с момчето. накарай го да ти каже квото има в очите, насаме! приготви се да чуеш и най - лошите неща без да се обаждаш докато не се изкаже. после му обясни за кое е сбъркал и вземи от дума за нещата, за които е прав. след това му кажи, че ти е неприятно да говори такива неща и ако не друго, то поне нека не те забелязва, все едно те няма.. а колкото до момичето... елиминирай я по най - лесния и бърз начин, който сметнеш за удачен! ;)

sweet_lady:]
12-28-2007, 23:27
:)

Glorious
12-29-2007, 08:24
Прочетох го два пъти за да разбера на 100%.И според мен той не може да избере м/у теб и другото момиче.И тя му е казала да избира, ето защо в нейно отсъствие не се държи лошо.Поговори си с него и докажи че ти си по - добрия избор. :)

slim4e
12-29-2007, 10:29
виж ся... нз дали на теб ти е ясно, ама на мен ми се струва, че момичето настройва момчето срещу теб... затова наистина си поговори с момчето. накарай го да ти каже квото има в очите, насаме! приготви се да чуеш и най - лошите неща без да се обаждаш докато не се изкаже. после му обясни за кое е сбъркал и вземи от дума за нещата, за които е прав. след това му кажи, че ти е неприятно да говори такива неща и ако не друго, то поне нека не те забелязва, все едно те няма.. а колкото до момичето... елиминирай я по най - лесния и бърз начин, който сметнеш за удачен! ;)


дамм... +1
...и аз мисля че това момиче леккоо настройва твоя фр срещу теб :smt014

punkrock
12-29-2007, 10:45
Според мен трябва да говориш насаме само с момчето да го питаш защо се държи така и да се изясните най-после. С приятелката му направи същото, просто си поговерете двете насаме и я питай какво толкова има против теб.
Ако не успеете да се изясните, хващаш я и БОЙ! Ама бой докато не и дойде акъла :D

prettyIdeath
12-29-2007, 10:52
Майкоо.. за*би ги и двамата.. Явно и момчето не знае кво иска... Така че не ти тряат такива ... :-s

Или ако толкова ти пука за момчето.. говори наистина с него.. А ОнЪЗ --> :smt067 :smt068 :smt070

Vilsy
12-29-2007, 11:00
И ние имахме една такава в даскалото.Всички се настроиха срещу мен.Да ти кажа честно тя ще му омръзне.Съгласна съм с тва,че го насройва срещу теб.Като те дразнят и двамата не им обръщай внимание.Не падай толко ниско,че да им отвръщаш с обиди.

sweet_lady:]
12-29-2007, 11:38
И ние имахме една такава в даскалото.Всички се настроиха срещу мен.Да ти кажа честно тя ще му омръзне.Съгласна съм с тва,че го насройва срещу теб.Като те дразнят и двамата не им обръщай внимание.Не падай толко ниско,че да им отвръщаш с обиди.
nadali 6te mu omrazne!te sa best fr ot ve4e 5 g! :(

sweet_lady:]
12-29-2007, 11:40
]znam 4e e dalgo no 6te sam mn mn mn blagodarna ako nqkoi go pro4ete i o6te po-blagodarna ako nqkoi mi otgovori :?


МАДАМ! нема да е зле да му ебеш маиката на тва момче и да го отпишеш.. има други и не казваи че тои е единствен , не е така..
ima i dr da s tva sam saglasna ama zn kvo e gadno da si v klas s nego!a i nz 6to ama mi puka kvo misli toi prosto nqma kak da go zabravq dokato toi e v moq klas dori i da sam s dr mom4e!kogato go vidq vinagi 6te mi napomnq za vs! :cry:

princesa_viki
12-29-2007, 11:43
аз бих направила така-не бих говорила с нито един от двамата.а ако можеш когато той говори с теб покажи че си безразлична,че не ти пука :)

deniiiii1
12-29-2007, 12:02
Мързи ме да го прочета,ама нещо ми подсказва че е интересно :) :-#

sweet_lady:]
12-29-2007, 12:07
Мързи ме да го прочета,ама нещо ми подсказва че е интересно :) :-#
:lol: kato te otmarzi bili go pro4el i moje da mi napi6e6 kvo misli6 10x :smt001

Vilsy
12-29-2007, 14:24
То и тази от класа ни беше с нас 5 години,пък я зарязаха всичките хора,които тя мислеше за прители. :!:

BaByCaT
12-30-2007, 02:33
Emi govori s nego popitai go za6to se dyrji taka i posle ako prodyljava da se dyrji gadno kato e s "nai-dobrata si priqtelka" ostavq6 gi i dvamata.Pokaji im, 4e ne ti puka [-( .Nqma zako da se tormozi6 zaradi hora, koito ne dyrjat na teb! Uspeh! :-)

koalka
12-30-2007, 06:21
И аз мисля, че не трябва да се занимаваш с него.Все пак той постоянно те пренебрегва по един или друг начин заради това момиче, не мисля, че те харесва.

martoo
01-01-2008, 19:50
igrae si dvoini igri4ki mom4eto igra4 se pada zemi mu razkaji igrata a :wink: