PDA

View Full Version : Плачкааа ми сееее...



onlyou
12-29-2007, 00:15
Темата може и да не е за тук,ама аз искам да си излея мъката #-o
Значи в последно време се чуствам многооо грозна и нежелана,и излишна,иии отблъснатаа..абее нямам никакво самучуствие,а това не ми се беше случвало до сега.. Гадноо ми ее.. :-k Незнам защо така #-o чисто съм луднала.. ](*,) Май имам нужда от любов..Знаам ли.. :neutral: Незнам как може да ми се помогне,ама аз да си се оплача,че да ми олекнее.. :-k :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: (а да.. и постоянно си плача,ама не знам защо :? )

BluE_s
12-29-2007, 00:21
...Значи в последно време се чуствам многооо грозна и нежелана,и излишна,иии отблъснатаа..абее нямам никакво самучуствие...

аз винаги см си така ;)

onlyou
12-29-2007, 00:26
...Значи в последно време се чуствам многооо грозна и нежелана,и излишна,иии отблъснатаа..абее нямам никакво самучуствие...

аз винаги см си така ;)
Е тва не е хубаво.. така нямаш настроение за нищо.. даже и желанието за живот ти се губи понякога.. на мен де :-D

jane_17
12-29-2007, 00:26
Може да си пред цикъл :D :D :D

onlyou
12-29-2007, 00:28
Може да си пред цикъл :D :D :D
:-D .. мии не.. тогава ще съм нервна и непоносима.. :-|
сегаа.. абе и аз незнам.. нещо не съм наред #-o :-D

BluE_s
12-29-2007, 00:33
...абе и аз незнам.. нещо не съм наред #-o :-D
и аз см така :grin: :grin: :grin: айде от мен лека и мека
http://www.kaldata.com/forums/style_emoticons/default/bedtime2.gif

jane_17
12-29-2007, 00:40
Абе.. спокойно... :) Всеки си има такива моменти.. ;)
Просто си пусни хубава музика... изяж 1 шоколад... :D :D а.. утре и без това е събота.. звънни на приятелки... излезте.. може да отидете на дискотека... нагласи се.. излез със само4увствие на супер готина мацка.. и да знаеш 4е.. всеки ще те възприеме така :) Вси4ко си е до вътрешната нагласа на 4овек ;)

onlyou
12-29-2007, 00:45
Абе.. спокойно... :) Всеки си има такива моменти.. ;)
Просто си пусни хубава музика... изяж 1 шоколад... :D :D а.. утре и без това е събота.. звънни на приятелки... излезте.. може да отидете на дискотека... нагласи се.. излез със само4увствие на супер готина мацка.. и да знаеш 4е.. всеки ще те възприеме така :) Вси4ко си е до вътрешната нагласа на 4овек ;)
Да бе знам.. то аз си се глася.. Обичам да си се токмя да изглеждам добре.. Хората ми казват също нали.. хвалят мее.. :D Ама аз нещо отвътре не се чуствам добре.. в смисал.. мии нз.. :-D ох,ама че съм проста.. #-o абе уж изглежда,че имам самучуствие ама нямам.. чуствам си се грозна.. [-( :cry: :-#

besnicataa
12-29-2007, 05:49
Темата може и да не е за тук,ама аз искам да си излея мъката #-o
Значи в последно време се чуствам многооо грозна и нежелана,и излишна,иии отблъснатаа..абее нямам никакво самучуствие,а това не ми се беше случвало до сега.. Гадноо ми ее.. :-k Незнам защо така #-o чисто съм луднала.. ](*,) Май имам нужда от любов..Знаам ли.. :neutral: Незнам как може да ми се помогне,ама аз да си се оплача,че да ми олекнее.. :-k :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: (а да.. и постоянно си плача,ама не знам защо :? )

и аз съм така :neutral: [-o<

Patetu
12-29-2007, 05:51
Спокойно и аз съм имала такива моменти. Просто човек понякога си ги има, чувства се грозен каквото и д направи. Това е почти като се гасиш да излезеш и се предобриш и вместо хубава стнеш изрод хихих. Спокойно мила, ще ти мине - това им е хубво и лошотона чувствата на хората, че са нетрайни.И както пишеш, че имаш нужда от любов, аз съм сигурна че я имаш- майка ти, татко ти- та нали това са хората които безрезервно и винаги, 6те те обичат.

PankO
12-29-2007, 05:55
Дай линк към една снимка да та освиркаме или охулим :)

п.п. Дам... определено е много важно човек как се вижда в огледалото, не само как го виждат другите :)
Например аз съм си красавец - и си ги знам и нямам проблеми с това ;-))))

Obsession
12-29-2007, 08:53
На мен като ми стане така правя като в 1 съвет по-горе: обличам се готино, грим, прическа, вкарвам уверената походка и привличам нечий поглед :wink: Наистина помага, опитай 8)

slun4evo
12-29-2007, 09:06
И аз съм така, изпаднала си в дупка.Някъде четох, че това е нормално към края на годината.Чувстваш се самотна нали, даа познато ми е.Това е нещо нормално, излез на вън с приятели и настроението ти ще се качи, просто трябва да се забавляваш.Това е нещо като депресия, ако скоро си преживяла любовно разочарование то тя е по-силна.Сега е момент за промяна, купи си нови дрехи, направи си нова прическа, иди на фитнес, на маникюр, нещо такова.Ще видиш ще ти стане по-добре.Излизай повече е най-точното лечение.Надявам се да ти помогнах и горе главата всичко ще отмине. :)

sladko_dete
12-29-2007, 09:17
Депресиика, мила, депресиика, всеки има такива моменти. Аз лично "се спасявам" от нея, като увеличавам музиката, и танцувам с часове, после пия кафе с приятелки. Опитай, можеш да поговориш и с майка ти, тя е човека, който те познава най - добре, ще ти помогне 100%

princesa_viki
12-29-2007, 09:33
аз когато се чувствам така променям нещо от външния си вид.може и при теб да помогне :wink:

onlyou
12-29-2007, 11:23
Мерсии много.. :-) ще опитам саветите ви.. Преди малко си запазих час при фризиорката ми :grin: хихи.. дано тва оправи нещата поне малко :-D :smt003

onlyou
12-29-2007, 11:28
Дай линк към една снимка да та освиркаме или охулим :)
И да неможете да спите.. :-D Не,не.. Немога да ви го причиня.. :D :D :D

lifestealler
12-29-2007, 11:33
E ti pak kakvo se napravi 8-) 8-) siguren sum che si mn krasiva 8)

Glorious
12-29-2007, 11:36
E ti pak kakvo se napravi 8-) 8-) siguren sum che si mn krasiva 8)

Дам :-D

deniiiii1
12-29-2007, 11:48
Аз като изпадна в такива моменти(а това става често :( )си пускам на макс музика,правя си кафе,пуша 4-5 цигари O:) и така 4-5 дена :) O:) :wink:

onlyou
12-29-2007, 11:51
E ti pak kakvo se napravi 8-) 8-) siguren sum che si mn krasiva 8)

Дам :-D
:shock: .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

onlyou
12-29-2007, 11:58
Дай линк към една снимка да та освиркаме или охулим :)
И да неможете да спите.. :-D Не,не.. Немога да ви го причиня.. :D :D :D

Подкрепям Панко ... фърли една снимка да се забавляваме на твои гръб 8-)

иначе аз кат се депресирам и се напивам :smt006
Не е лоша идеята.. :smt001 само дето аз не пия :-D

princesa_viki
12-29-2007, 12:01
аз например миналата година като скъсах с гаджето се подстригах много късо :D и помогна.или пък си пререждам мебелите в стаята.няква промяна направи може би ще се почувстваш по-добре. :-)

Buhtaaa
12-29-2007, 12:05
Темата може и да не е за тук,ама аз искам да си излея мъката #-o
Значи в последно време се чуствам многооо грозна и нежелана,и излишна,иии отблъснатаа..абее нямам никакво самучуствие,а това не ми се беше случвало до сега.. Гадноо ми ее.. :-k Незнам защо така #-o чисто съм луднала.. ](*,) Май имам нужда от любов..Знаам ли.. :neutral: Незнам как може да ми се помогне,ама аз да си се оплача,че да ми олекнее.. :-k :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: (а да.. и постоянно си плача,ама не знам защо :? )




ми и аз съм така спокойно ... единсвеното нещо което ме кара да се чувствам от време на време е потребна е като се змаисля че трябва да съм щастлива гледай филма тайната (the secret) след като аз го гледах се чувствах малко по добре от преди но не можеше да се каже достатъчно ... щото трябва сама да постигнеш сичко ... ;)

onlyou
12-29-2007, 12:11
Дай линк към една снимка да та освиркаме или охулим :)
И да неможете да спите.. :-D Не,не.. Немога да ви го причиня.. :D :D :D

Подкрепям Панко ... фърли една снимка да се забавляваме на твои гръб 8-)

иначе аз кат се депресирам и се напивам :smt006
Не е лоша идеята.. :smt001 само дето аз не пия :-D

там ти е грешката #-o

е.. :D то ако беше така трябваше постоянно да съм пияна :-s :-D [-(


ми и аз съм така спокойно ... единсвеното нещо което ме кара да се чувствам от време на време е потребна е като се змаисля че трябва да съм щастлива гледай филма тайната (the secret) след като аз го гледах се чувствах малко по добре от преди но не можеше да се каже достатъчно ... щото трябва сама да постигнеш сичко ...

Добре,ще си го сваля.. ;-) а и аз съм на това мнение,че трябва сам да постигнеш нещо за да се почустваш пълноценен.. :smt001

Vilsy
12-29-2007, 14:59
И аз се чуствам така.Имам чуството,че съм излишна и мястото ми не е на тази планета.

slim4e
12-29-2007, 18:36
Аз като изпадна в такива моменти(а това става често :( )си пускам на макс музика,правя си кафе,пуша 4-5 цигари O:) и така 4-5 дена :) O:) :wink:



мхм и аз съм така.. :cry: ама малко след това излизам с някоя фр говорим смеем се...и лека полека нещата се оправят :wink: :)

babity
12-29-2007, 19:02
...Значи в последно време се чуствам многооо грозна и нежелана,и излишна,иии отблъснатаа..абее нямам никакво самучуствие...

аз винаги см си така ;)

и аз съм тъй...

onlyou
12-29-2007, 20:55
Лелее..ама то ния почти всички сме така.. :o я да се стегнем и взаимно да си повдигнем самочуствието ! :-D :grin: =P~ =D> =D> =D> =D>

koalka
12-30-2007, 06:27
И аз съм имала такива периоди, в които съм се чувствала точно така.
Най-добре излезни с приятели, разнообрази, за да ти стане по-весело.И най-важното - усмивката трябва да я има на лицето. :)

just_smil3_f
12-30-2007, 08:50
I na men mi se e slu4valo mn puti. Ne mi haresva kak sum oble4ena neprekusnato si povtarqm 4e sum grozna.. awe ujas.. ponqkoga pla4a bez da ima pri4ina ili az si q izmislqm :D no sled 4as dva vsi4ko minava :) spox ne se ot4aivai i nedei da pla4e6. :P Izlez s priqtelki ili s gadjeto ako ima6 i im razkaji. Te 6te te uspokoqt :)

onlyou
12-30-2007, 11:44
Мерсии ви.. :mrgreen: