PDA

View Full Version : Как да разбера чувствата му?



swee7_love_
12-29-2007, 08:54
Zdraveite.
Molq vi kajete mi ko da napraq: Ima edno mom4e koeto haresvam ... sq si poddarjame vrazka po 4atovete ama mn malko... rqdko go vijdam. Sq mislq 4e mn se e promenil nz i az kakvo stava parvo mislq 4e se e promenil posle mi izglejda sa6tiq (v 4ata). I sq nz kakvo da praq ina4e toi mi e mn dobar priqtel ama nz dali toi me misli za mn dobra priqtelka.

т.7
krem4et0

slun4evo
12-29-2007, 09:11
Първо- с времето хората се променят така, че той може да ти изглежда същия,а да не е или обратното.Второ-ти явно много го обичаш, има само едно решение да разбереш той какво мисли за теб.Попитай го леко и тактично.Тпй ще ти каже какво изпитва и всичко ще е ок. :)

nestle
12-29-2007, 09:35
Първо- с времето хората се променят така, че той може да ти изглежда същия,а да не е или обратното.Второ-ти явно много го обичаш, има само едно решение да разбереш той какво мисли за теб.Попитай го леко и тактично.Тпй ще ти каже какво изпитва и всичко ще е ок. :)

+1 :wink:

ice_f90
12-29-2007, 09:41
Първо- с времето хората се променят така, че той може да ти изглежда същия,а да не е или обратното.Второ-ти явно много го обичаш, има само едно решение да разбереш той какво мисли за теб.Попитай го леко и тактично.Тпй ще ти каже какво изпитва и всичко ще е ок. :)
+2

sweet_lady:]
12-29-2007, 09:49
[quote=slun4evo momi4e]Първо- с времето хората се променят така, че той може да ти изглежда същия,а да не е или обратното.Второ-ти явно много го обичаш, има само едно решение да разбереш той какво мисли за теб.Попитай го леко и тактично.Тпй ще ти каже какво изпитва и всичко ще е ок. :)
+3

swee7_love_
12-29-2007, 10:07
Първо- с времето хората се променят така, че той може да ти изглежда същия,а да не е или обратното.Второ-ти явно много го обичаш, има само едно решение да разбереш той какво мисли за теб.Попитай го леко и тактично.Тпй ще ти каже какво изпитва и всичко ще е ок. :)


Ама как да го попитам???

TheNewReligion
01-03-2008, 20:35
abe kaji mu 4e go obi4a6 suvsem spontanno i 6e vidim kakfo 6e kaje i takam

Invisible'Paladin
01-04-2008, 08:49
:-D
...е чакай де...не може да му натресеш ей така ''Обичам те'' ....
..у другото каквото у да му казваш за твойте чуства ...
...НЕ ПО СКАЙП!!!!! :?

elfish
01-04-2008, 08:54
:-D
...НЕ ПО СКАЙП!!!!! :?

\:D/
По скайп можеш да преебеш всичко

Harum_Scarum
01-04-2008, 09:10
Първо- с времето хората се променят така, че той може да ти изглежда същия,а да не е или обратното.Второ-ти явно много го обичаш, има само едно решение да разбереш той какво мисли за теб.Попитай го леко и тактично.Тпй ще ти каже какво изпитва и всичко ще е ок. :)
+4 :D

sladku_bebzi
01-04-2008, 09:19
Има ли смисъл да искаш да сте заедно, при положение, че ще се виждате само лятото?

DiabolicAngel
01-04-2008, 09:23
А той дали е същия?А аз дали съм същата?А ние дали сме същите? :D
Много въпроси,много нещо!Това дали някой тук може да ти отговори-незнам! 8-)
А колкото до това да му казваш,че го обичаш-има ли смисъл при положение,че от 12 месеца в годината вие се виждате точно 1-2 седмица?! :!:

dIdiTy_bE
01-04-2008, 11:23
Според мен трябва да си отсанете само приятели каквито сте сега...дори и той да отговаря на чувставата ти връзка от разтояние е просто невъзможна особенно в твоя случай(тепърва да се създава такава).И все пак ти си решаваш.... :neutral:

Suncho
01-06-2008, 01:08
Според мен трябва да си отсанете само приятели каквито сте сега...дори и той да отговаря на чувставата ти връзка от разтояние е просто невъзможна особенно в твоя случай(тепърва да се създава такава).И все пак ти си решаваш.... :neutral: \:D/
Дори и даси мислиш че го обичаш и дори и той да откликне тази връзка ще ви сасипе и ще свърши доста бързо по-добре му кажи всичко но без да осъществявате връска като гаджета. Успех!!!

koalka
01-06-2008, 08:27
Въпроса "обичаш ли ме?" няма да е много на място според мен.Няма да ти каже "обичам те", защото по нищо не си личи, че има такива чувства.Може да има някакви симпатии към теб, но това нищо не означава...
Как така гаджето му е починало, а те не са се познавали?Все тая...
Най-добре да му признаеш чувствата си, но пък така по чата според мен не е много добре.А вие се виждате само лятото, което е кофти.И все пак не мисля, че трябва да му казваш "обичам те", а примерно "имам чувства към теб".

swee7_love_
05-05-2008, 22:17
Ve4e nz kvo da pravq... ni6to nqma da mu kazvam i tolkova...

MERSI mn za pomo6ta na si4ki :)

maximalniq
05-05-2008, 23:00
Ve4e nz kvo da pravq... ni6to nqma da mu kazvam i tolkova...

MERSI mn za pomo6ta na si4ki :)И когато той си тръгне завинаги, ти няма да можеш да спи и ще се питаш "Защо ли не рискувах , ами ако беше се получило" СПОРЕД МЕН РИСКУВАЙ !!! успех :-P

vesinka91
05-06-2008, 05:19
Znachi v slu4ei 4e go obichash tuk ve4e priklu4va priqtelstvoto i e mqstoto kadeto zapo4va lubovta :) taka 4e po dobre mu priznai kakvo 4uvstvash vmesto da se kolebaish i posle da sajalqvash 4e nqkoga si imala shans no ne si mu kazala...taka dori i da ne se otblysne pone shte znaish kakvo misli toi za 4uvstvata ti i taka :) savetvam te da mu priznaish :) 4uvstvata si :P
P.S
BR 4e slushash house :) tva e nai qkata muzika :P

asslikethat
05-06-2008, 05:39
mi pitai go kakvo e mnenieto mu za teb i posle she stane qsno kfo she staa puk ddz vii pochti nqa se vijdate ima li smisal ... no vse pak ako se obichaite kfo vi puka :)

swee7_love_
05-06-2008, 07:49
Znachi v slu4ei 4e go obichash tuk ve4e priklu4va priqtelstvoto i e mqstoto kadeto zapo4va lubovta :) taka 4e po dobre mu priznai kakvo 4uvstvash vmesto da se kolebaish i posle da sajalqvash 4e nqkoga si imala shans no ne si mu kazala...taka dori i da ne se otblysne pone shte znaish kakvo misli toi za 4uvstvata ti i taka :) savetvam te da mu priznaish :) 4uvstvata si :P
P.S
BR 4e slushash house :) tva e nai qkata muzika :P

Mm nz po dobre taka da si ostane za6toto kato go poznavam 6te po4ne da me otbqgva i taka natatak... po hubavo da sme si samo fr..

BTW vesinka91 i ti li slu6a6 house :)

fuck_me_pls
05-06-2008, 07:52
Първо- с времето хората се променят така, че той може да ти изглежда същия,а да не е или обратното.Второ-ти явно много го обичаш, има само едно решение да разбереш той какво мисли за теб.Попитай го леко и тактично.Тпй ще ти каже какво изпитва и всичко ще е ок. :)